Inauguracja sezonu motocrossowego – Olsztyniacy na tor!

Już 20 maja olsztyński tor przy ulicy Lubelskiej zamieni się w plac bojów. Najlepsi zawodnicy z naszego kraju zjadą się do stolicy Warmii i Mazur, aby walczyć o punkty podczas drugiej rundy Pucharu Polski. Olsztyński Motoklub będzie licznie reprezentowany przez miejscowych jeźdźców, wśród których znajduje się między innymi ubiegłoroczny zdobywca pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej MX1, Oskar Wojciechowicz.  Olsztynianin zapowiada ostrą walkę o najwyższe miejsca w wyścigach.

 

Na „swoim” torze w klasie Weteran gospodarzy reprezentować będzie bardzo doświadczony i  głodny miejsca na podium Zbigniew Korkuć. Trzymamy kciuki za naszych wszystkich zawodników i już odliczamy dni do niesamowitych emocji, zaciętej walki na torze oraz długich i efektownych lotów. II runda Pucharu Polski na olsztyńskim torze motocrossowym to idealna okazja na ciekawe spędzenie majowej, miejmy nadzieję słonecznej niedzieli i rodzinny doping. Emocje gwarantowane (pyszny catering również)!

{AdmirorGallery}motoc10{/AdmirorGallery}

 20.05.2012r. NIEDZIELA godz. 12,00

uroczyste otwarcie zawodów, a następnie kolejno wyścigi w klasach MX 65, MX85, MX Weteran, MX 2, MX 1

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x