IV Runda Pucharu Polski Bartoszyce – Popis Oskara Wojciechowicza

Czwarta runda Pucharu Polski w motocrossie odbyła się w Bartoszycach i przyniosła sporo emocji. Wszyscy byli pod wrażeniem doskonałej jazdy Oskara Wojciechowicza z Moto Klubu Olsztyn, który wygrał oba wyścigi i umocnił się na czele klasyfikacji generalnej w swojej klasie. W klasie 65 ccm jeden z wyścigów rozstrzygnął Jakub Baranowski z Lidzbarka Warmińskiego, podobnie Luis Carstens z Moto Klubu Olsztyn.

 

IV runda Pucharu Polski

Klasa 65 ccm

1 Filip Maleńczuk KM Cross Lublin KTM 22 25 47

2 Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 25 22 47

3 Mateusz Kołodziejak SKM Szarak Sochaczew KTM 20 20 40

…………………………………………………………

7 Cezary Lasota KM WIRAŻ Bartoszyce KTM 14 14 28

14 Filip Giczewski KM WIRAŻ Bartoszyce 7 7 14

Klasyfikacja generalna

1 Mateusz Kołodziejak SKM Szarak Sochaczew 25 25 10 15 22 25 20 20 162

2 Filip Maleńczuk KM Cross Lublin 22 22 25 20 20 22 25 156

3 Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 18 16 18 25 15 14 25 22 153

………………………………………………………………..

11 Cezary Lasota KM WIRAŻ Bartoszyce 15 15 14 14 58

21 Filip Giczewski KM WIRAŻ Bartoszyce 7 7 14

 

Klasa 85 ccm

1 Karol Kruszyński Motosport Castrol Team Toruń KTM 25 25 50

2 Jakub Barczewski LKS Jastrząb Lipno KTM 20 22 42

3  Dominik Małecki KM Cross Lublin KTM 18 18 36

…………………………………………………………….

7 Marcin Sobieraj KM WIRAŻ BartoszyceYamaha 15 15 30

8 Kamil Szutowicz KM WIRAŻ Bartoszyce KTM 13 14 27

Klasyfikacja generalna

1 Karol Kruszyński Motosport Castrol Team Toruń  25 25 22 25 25 14 25 25 186

2 Krystian Lonka Automobilklub Głogów 22 22 25 22 22 25 22 12 172

3 Karol Sado Motocross Klub Czerwionka 20 18 18 20 16 18 1616 142

……………………………………………………………

7 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn 3 6 13 12 12 13 12 13 84

8  Kamil Szutowicz KM WIRAŻ Bartoszyce 12 10 14 13 13 14 76

10 Alan Mendelewski Motoklub Orneta 8 8 11 15  42

14  Marcin Sobieraj KM WIRAŻ Bartoszyce 2 1 15 15 33

26  Michał Krech Motoklub Olsztyn ZEM Racing Team 0 0 0  0

 

Klasa MX 2

1 Jakub Majchrzak Automobilklub Głogów Honda 25 22 47

2 Luis Carstens Motoklub Olsztyn KTMZEM Racing Team18 25 43

3 Filip Łubisz MKS Zjednoczeni Stryków Kawasaki 22 20 42

…………………………………………………

6 Patryk Szyszko Moto Klub Lidzbark WarmińskiYamaha 16 12 28

8 Paweł Albin Motoklub OlsztynYamaha 11 16 27

12 Kacper Kozłowski Moto Klub  Lidzbark WarmińskiYamaha10 8 18

16 Karol Kamiński Motoklub Orneta Suzuki 3 6 9

17 Igor Dylak KM Giżycko Suzuki 5 0 5

19  Dawid Krysik Motoklub Orneta Kawasaki 4 0 4

20 Oskar Pingot Moto Klub Lidzbark Warmiński1 3 4

23 Maciej Mękal Motoklub Olsztyn Honda 0 1 1

25 Adrian Bainat-Martinez Motoklub Olsztyn Suzuki 0 0

26 Mariusz Krzywiel Moto Klub Lidzbark Warmiński0 0

Klasyfikacja generalna

1 Jakub Majchrzak Automobilklub Głogów 15 15 22 22 22 22 25 22 165

2 Luis Carstens Motoklub Olsztyn ZEM Racing Team 20 20 25 25 14 16 18 25 163

3 Tomasz Pacyga MTR Osielec 14 13 20 15 16 20 20 15 133

……………………………………………………………….

8 Patryk Szyszko Moto Klub Lidzbark Warmiński 0 5 18 18 9 11 16 12 89

9 Igor Dylak KM Giżycko 13 8 15 14 15 13 5 0 83

10 Paweł Albin Motoklub Olsztyn 0 11 7 13 13 6 11 16 77

17 Kacper Kozłowski Moto Klub Lidzbark Warmiński  0 0 6 6 4 4 10 8 38

23  Karol Kamiński Motoklub Orneta 0 11 3 6 20

26 Michał Jońca Motoklub Olsztyn 0 16 16

29 Dawid Krysik Motoklub Orneta 0 0 4 4 0 1 4 0 13

35 Oskar Ingot Moto Klub Lidzbark Warmiński 0 2 1 3  6

36 Maciej Męka Motoklub Olsztyn 2 0 0 0 0 1 3

 

Klasa MX 1

1 Oskar Wojciechowicz Motoklub Olsztyn KTM 25 25 50

2 Mateusz Ognisty LKS Jastrząb LipnoSuzuki 22 20 42

3 Jacek Olszewski LKS Jastrząb Lipno 20 16 36

…………………………………………..

6 Dominik Winckiewicz Moto Klub Lidzbark WarmińskiHonda13 15 28

8 Rafał Kostecki AMK Drwęca OstródaYamaha 12 14 26

10 Krzysztof Dziadko Motoklub Olsztyn Honda 11 11 22

Klasyfikacja generalna

1 Oskar Wojciechowicz Motoklub Olsztyn 25 22 20 25 20 25 25 25 187

2 Mateusz Ognisty LKS Jastrząb Lipno 22 20 25 12 22 20 22 20 163

3 Jacek Olszewski LKS Jastrząb Lipno 20 25 16 18 2 5 22 126

……………………………………………………………

6 Dominik Winckiewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 10 12 5 16 8 13 13 15 102

8  Wojciech Kusztala Moto Klub Lidzbark Warmiński 14 15 18 20 11 4 82

10 Krzysztof Dziadko Motoklub Olsztyn 7 11 13 13 7 7 11 11 80

16 Rafał Kostecki AMK Drwęca Ostróda 0 12 14 26

 

Klasa weteran

1 Mirosław Kowalski Człuchowski AutoMotoKlubYamacha Klasa Racing Team25 25 50

2 Paweł Morawski KM Giżycko KTM 22 20 42

3 Mariusz Bukowski Człuchowski AutoMotoKlubHonda 14 22 36

…………………………………………………………..

4 Mariusz Krzywiej Moto Klub Lidzbark Warmiński 20 15 35

15 Mariusz Skórynko Motoklub OlsztynYamaha 5 6 11

16 Piotr Giczewski KM  WIRAŻ Bartoszyce 4 5 9

Klasyfikacja generalna

1 Sebastian Kałużny Motocross Polska Dobromil 18 14 25 25 20 20 16 18 156

2 Mariusz Bukowski Człuchowski AutoMotoKlub 13 16 22 22 18 22 14 22 149

3 Tomasz Gabara MKS Zjednoczeni Stryków 20 20 14 18 18 16 106

…………………………………………………………………….

7 Paweł Morawski KM Giżycko 16 20 22 20 78

12  Mariusz Skorynko Motoklub Olsztyn 6 7 14 5 6 38

14  Mariusz Krzywiel Moto Klub Lidzbark Warmiński 20 15 35

18  Mieszko Gotkowski PKS Korona Elbląg 15 13 28

24  Błażej Podbielski Moto Klub Lidzbark Warmiński 7 8 15

27 Piotr Giczewski KM WIRAŻ Bartoszyce 4 5 9

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x