Mistrzostwa Strefy Północnej (II) Więcbork 2014 – Marcin Szczepański w roli głównej

W Więcborku odbyła się II eliminacja motocrossowych Mistrzostw Polski Strefy Północnej. Z ekipy okręgu warmińsko-mazurskiego zwycięstwo odniósł Marcin Szczepański w klasie MXB, który prowadzi też w klasyfikacji generalnej z kompletem punktów. Na medalowych miejscach przyjechali też Krzysztof Pastuszka z Korony Elbląg w klasie MX2c i Jakub Baranowski z MK Lidzbark Warmiński w klasie MX85.

Wyniki

Klasa MX1C

1 Marcin Olejnik LKS Jastrząb Lipno Honda 44 50 94

2 Marcin Kawczyński LKS Jastrząb Lipno KTM 50 44 94

3 Kamil Maczukin WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB KTM 40 40 80

………………………………………….

8 Wojciech Rossochacki MK Lidzbark Warmiński 34 34 68

11 Dawid Holliński MK Lidzbark Warmiński Honda 31 29 60

12 Patryk Alchimowicz MK Lidzbark Warmiński 29 30 59

Klasyfikacja sezonu

1 Marcin Olejnik LKS Jastrząb Lipno 282

2 Kamil Maczukin WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB 240

3 Marcin Kawczyński LKS Jastrząb Lipno 212

…………………………………………………….

6 Dawid Holliński MK Lidzbark Warmiński 185

9 Wojciech Rossochacki MK Lidzbark Warmiński 136

12 Patryk Alchimowicz MK Lidzbark Warmiński 119

14 Tomasz Lango Motoklub Orneta 100

15 Paweł Sekuła Motoklub Olsztyn 74

17 Rafał Siekacz WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB 61

Klasa MX2C

1 Adrian MarciniakMKS Nekla KTM 50 50 100

2 Krzysztof Pastuszka PKS Korona Elbląg Suzuki 44 44 88

3 Kacper Paczyński WKM Więcbork Yamaha 35 38 73

…………………………………………..

14 Piotr Zinko PKS Korona Elbląg Suzuki 38 18 56

19 Łukasz Baranowski MK Lidzbark Warmiński Honda 22 25 47

22 Kamil Briszke PKS Korona Elbląg Suzuki 20 22 42

Klasyfikacja sezonu

1 Krzysztof Pastuszka PKS Korona Elbląg 264

2 Adrian Marciniak MKS Nekla 253

3 Kacper Paczyński WKM Więcbork 203

…………………………………………

6 Piotr Zinko PKS Korona Elbląg 174

7 Marek Niepiekło MK Lidzbark Warmiński 144

10 Kamil Briszke PKS Korona Elbląg 127

11 Łukasz Baranowski MK Lidzbark Warmiński 125

27 Radosław Korkuć Motoklub Olsztyn 81

31 Krzysztof Morawski WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB 59

32 Paweł Lemańczyk PKS Korona Elbląg 55

33 Jan Świerkowski LKS Jastrząb Lipno 55

34 Marcin Samet PKS Korona Elbląg 53

35 Adrian Matwij PKS Korona Elbląg 51

38 Łukasz Grodowski Motoklub Orneta 46

40 Marek Salomon PKS Korona Elbląg 43

41 Karol Maj AMK Drwęca Ostróda 39

44 Grzegorz Mendelewski Motoklub Orneta 36

45 Bartłomiej Skiba PKS Korona Elbląg 27

46 Krzysztof Milewski PKS Korona Elbląg 25

Klasa MXB

1 Marcin Szczepański MK Lidzbark Warmiński KTM 50 50 100

2 Marcin Polnar PKS Korona Elbląg Suzuki 44 44 88

3 Dawid Krysik Motoklub Orneta Suzuki 40 40 80

Klasyfikacja sezonu

1 Marcin Szczepański MK Lidzbark Warmiński 300

2 Marcin Polnar PKS Korona Elbląg 264

3 Dawid Krysik Motoklub Orneta 228

……………………………………

9 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta 136

11 Krzysztof Dziadko Motoklub Olsztyn 78

12 Dominik Winckiewicz MK Lidzbark Warmiński 78

Klasa MX Masters

1 Mirosław Kowalski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX Honda 50 50 100

2 Wiesław Wiśniewski KM Wisła Chełmno Honda 44 44 88

3 Krzysztof Kulesza GKM Bałtyk Gdynia Honda 38 40 78

…………………………………………

8 Dariusz Lewko Motoklub Olsztyn KTM 32 32 64

Klasyfikacja sezonu

1 Wiesław Wiśniewski KM Wisła Chełmno 254

2 Krzysztof Kulesza GKM Bałtyk Gdynia 240

3 Sebastian Romanowski Motosport Castrol Team Toruń 223

…………………………………………..

7 Dariusz Lewko Motoklub Olsztyn 172

8 Bogdan Korkuć Motoklub Olsztyn 132

9 Piotr Czajkowski Motoklub Olsztyn 130

10 Mariusz Skorynko Motoklub Olsztyn 112

11 Jarosław Dąbrowski Motoklub Olsztyn 84

16 Wiktor Kuźniewski MK Lidzbark Warmiński 66

17 Dariusz Urniaż Motoklub Olsztyn 63

19 Grzegorz Mendelewski Motoklub Orneta 57

Klasa MX65

1 Wiktor Małecki KM Cross Lublin KTM 50 50 100

2 Damian Zdunek Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 44 44 88

3 Olaf Włodarczak Gdański AutoMotoKlub Cobra 38 40 78

……………………………….

4 Maksymilian Nikiel Motoklub Olsztyn 40 36 76

Klasyfikacja sezonu

1 Wiktor Sobiech WKM Więcbork 221

2 Jan Santus LKT Wyczół Gościeradz 218

3 Mateusz Szafrański Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 196

……………………………………………….

5 Maksymilian Nikiel Motoklub Olsztyn 176

15 Jakub HanuszMK Lidzbark Warmiński 69

Klasa MX85

1 Dariusz Rapacz MTR Osielec KTM 50 50 100

2 Jakub Baranowski MK Lidzbark Warmiński KTM 44 44 88

3 Mikołaj RybarczykWKM Więcbork KTM 36 40 76

………………………………………….

9 Kamil Krakowiak Motoklub Olsztyn KTM 30 32 62

Klasyfikacja sezonu

1 Jakub Baranowski MK Lidzbark Warmiński 258

2 Filip Bukowicz Gdański AutoMotoKlub 209

3 Artur Sikora Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 208

……………………………………………………

5 Kamil Krakowiak Motoklub Olsztyn 180

15 Bartłomiej Warda Motoklub Reszel 74

16 Cezary Lasota SKM WIRAŻ Bartoszyce 72

Klasa MX2 Junior

1 Karol Kruszyński KM Wisła Chełmno KTM 50 50 100

2 Jakub Barczewski LKS Jastrząb Lipno KTM 40 44 84

3 Michał Krech Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM 44 40 84

…………………………………..

6 Kacper Kozłowski MK Lidzbark Warmiński Honda 36 35 71

10 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTM 30 31 61

11 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn KTM 29 30 59

12 Alan Mendelewski Motoklub Orneta Yamaha 31 31

Klasyfikacja sezonu

1 Michał Krech Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 284

2 Kacper Kozłowski MK Lidzbark Warmiński 237

3 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn 194

…………………………………………………

4 Tomasz Olszewski    Motoklub Olsztyn 183

6 Alan Mendelewski    Motoklub Orneta 172

10 Kamil Szutowicz SKM WIRAŻ Bartoszyce 109

14 Jakub Załęski AMK Drwęca Ostróda 71

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

bartoszyce giżycko Lidzbark Warmiński motocross Olsztyn Orneta Ostróda Reszel

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x