Mistrzostwa Strefy Północnej Lidzbark Warmiński – Dominacja w klasie MX 2

Na torze w Lidzbarku Warmińskim odbyła się VI runda Mistrzostw Strefy Północnej w motocrossie. Na starcie stanęło wielu dobrych zawodników, dopisała frekwencja, a ponieważ rywalizacji towarzyszyła znakomita aura emocji nie zabrakło. Reprezentanci Warmii i Mazur finiszowali na czołowych miejscach. Ich dominacja widoczna była zwłaszcza w klasie MX 2, gdzie w komplecie stanęli na podium. Wygrał Bartosz Sawczuk Moto Klub Olsztyn) przed Louisem Carstensem (Drwęca Ostróda) i Michałem Krechem (Moto Klub Olsztyn). W klasie C znakomita passę kontynuuje Marcin Polnar z Korony Elbląg). W rywalizacji weteranów drugi był Zbigniew Korkuć z Olsztyna, a trzeci Janusz Herman z Lidzbarka Warmińskiego.

 

Wyniki

Klasa weteran

1 Mariusz Bukowski AMK Człuchów 50 50 100

2 Zbigniew Korkuć Motoklub Olsztyn 45 47 92

3 Janusz Herman Motoklub Lidzbark Warmiński 47 41 88

………………………………………

6 Wiktor Kuźniewski Motoklub Lidzbark Warmiński 39 39 78

7 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn 37 37 74

10 Dariusz Lewko Motoklub Olsztyn 30 31 61

11 Mariusz Skórynko Motoklub Olsztyn 31 29 60

Klasyfikacja generalna

1 Mariusz Bukowski AMK Człuchów 594

2 Zbigniew Korkuć Motoklub Olsztyn 562

3 Adam Nowacki WKM Więcbork 534

…………………………………………

4 Janusz Herman Motoklub Lidzbark Warmiński 436

5 Wiktor Kuźniewski Motoklub Lidzbark Warmiński 349

7 Mariusz Skórynko Motoklub Olsztyn 329

8 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn 292

11 Piotr GiczewskiWiraż Bartoszyce 134

16 Mariusz Krzywiej Motoklub Lidzbark Warmiński 82

17 Dariusz Urmiaż Motoklub Olsztyn 74

21 Mariusz Skovynko Motoklub Olsztyn 64

22 Dariusz Lewko Motoklub Olsztyn 61

24 Jarosław Dąbrowski Motoklub Olsztyn 59

25 Michał Pawłowicz PKS Korona Elbląg 58

Klasa MX1

1.Maciej Zdunek AMK Człuchów 47 50 97

2 Tomasz Wysocki Motosport Castrol Team Toruń 50 47 97

3 Jacek Olszewski LKS Jastrząb Lipno 45 45 90

………………………………..

6 Dominik Winckiewicz Motoklub Lidzbark Warmiński 41 37 78

7 Wojciech Kuształa Motoklub Lidzbark Warmiński Honda 39 39 78

8 Krzysztof Dziadko Motoklub Olsztyn 35 35 70

16 Adam Minkowski Motoklub Lidzbark Warmiński 26 26 52

Klasyfikacja generalna

1 Wojciech Kuształa Motoklub Lidzbark Warmiński 530

2 Krzysztof Dziadko Motoklub Olsztyn 484

3 Wojciech Stypa WKM Więcbork 466

……………………………………………….

5 Dominik Winckiewicz Motoklub Lidzbark Warmiński 413

6 Adam Minkowski Motoklub Lidzbark Warmiński 314

7 Maciej Zdunek AMK Człuchów 297

8 Oskar Wojciechowicz Motoklub Olsztyn 295

26 Bartosz Sawczuk Motoklub Olsztyn 47

Klasa MX2

1 Bartosz Sawczuk Motoklub Olsztyn 50 50 100

2 Louis Carstens Drwęca Ostróda 47 47 94

3 Michał Krech Motoklub Olsztyn 43 45 88

………………………………………….

4 Marcin Szczepański Motoklub Lidzbark Warmiński Honda454388

5 Kacper Kozłowski Motoklub Lidzbark Warmiński 41 41 82

7 Dawid Krysik Motoklub Orneta 33 37 70

8 Sebastian Budny AMK Drwęca Ostróda 35 33 68

10 .Dawid Mroczek Motoklub Lidzbark Warmiński 31 31 62

13 Błażej Podbielski Motoklub Lidzbark Warmiński 28 29 57

16 Mikołaj Mroczek Motoklub Lidzbark Warmiński 25 25 50

17 Igor Dylak KM Giżycko 26 26

Klasyfikacja generalna

1 Marcin Krakowski LKS Jastrząb Lipno 521

2 Marcin Szczepański Motoklub Lidzbark Warmiński 502

3 Kacper Kozłowski Motoklub Lidzbark Warmiński 465

………………………………………………….

4 Paweł Albin Motoklub Olsztyn 381

5 Dawid Krysik Motoklub Orneta 366

6 Igor Dylak KM Giżycko 306

7 Bartosz Sawczuk Motoklub Olsztyn 288

9 Michał Krech Motoklub Olsztyn 278

11 Louis Carstens Drwęca Ostróda 265

12 Karol Kamiński Motoklub Orneta 256

16 Błażej Podbielski Motoklub Lidzbark Warmiński 222

18 Dawid Mroczek Motoklub Lidzbark Warmiński 168

19 Kamil Szutowicz Wiraż Bartoszyce 167

23 Marcin SobierajWiraż Bartoszyce 150

24 Mikołaj Mroczek Motoklub Lidzbark Warmiński 133

27 Eliasz Dawidson Motoklub Olsztyn 110

28 Wojciech Dąbrowski Motoklub Olsztyn 100

34 Oskar Pingot Motoklub Lidzbark Warmiński 92

37 Sebastian Budny AMK Drwęca Ostróda 68

45 Maciej Mękal Motoklub Olsztyn 41

Klasa MX 85

1 Jakub Barczewski LKS Jastrząb Lipno 50 50 100

2 Artur Łykowski LKS Jastrząb Lipno 47 47 94

3 Maxim Shtytser 45 45 90

…………………………………….

4 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn 41 43 84

5 Kuba Załęski AMK Drwęca Ostróda 43 37 80

6 Jakub Baranowski Motoklub Lidzbark Warmiński 39 41 80

7 Bartosz Warda Motoklub Reszel 37 39 76

Klasyfikacja generalna

1 Jakub Barczewski LKS Jastrząb Lipno 597

2 Artur Łykowski LKS Jastrząb Lipno 550

3 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn 502

………………………………………….

4 Jakub Baranowski Motoklub Lidzbark Warmiński 486

5 Alan MendelewskiMotoklub Orneta 260

8 Szymon Staszkiewicz Motoklub Lidzbark Warmiński 95

9 Maxim Shtytser 90

10 Kuba Załęski AMK Drwęca Ostróda 80

12 Kacper Wojciów Wiraż Bartoszyce 78

13 Bartosz Warda Motoklub Reszel 76

Klasa MX 65

1 Filip Bukowicz KM Wisła Chełmno 50 50 100

2 Wojciech Kucharczyk RTM Radom 45 47 92

3 Cezary Lasota Wiraż Bartoszyce 47 45 92

……………………………………..

5 Maksymilian Nikiel Motoklub Olsztyn 43 39 82

Klasyfikacja generalna

1 Filip Bukowicz KM Wisła Chełmno 500

2 Maksymilian Nikiel Motoklub Olsztyn 446

3 Cezary Lasota Wiraż Bartoszyce 374

………………………………………….

5 Filip Giczewski Wiraż Bartoszyce 176

Klasa C do 23 lat

1 Patryk Rybarczyk MKS Nekla 50 50 100

2 Mateusz Paczyński WKM Więcbork 45 45 90

3 Kacper Paczyński WKM Więcbork 31 30 61

……………………………………………

5 Konrad Załęski AMK Drwęca Ostróda 43

7 Radosław Korkuć Motoklub Olsztyn 33

8 Marcin Nowicki Motoklub Olsztyn 29

Klasyfikacja generalna

1 Mateusz Paczyński WKM Więcbork 495

2 Kacper Paczyński WKM Więcbork 308

3 Radosław Korkuć Motoklub Olsztyn 258

…………………………………………

6 Marcin Nowicki Motoklub Olsztyn 137

12 Konrad Załęski AMK Drwęca Ostróda 43

Klasa C pow. 23 lat

1 Marcin Polnar PKS Korona Elbląg 47 47 94

2 Jarosław Narwojsz KM Giżycko 43 43 86

3 Krzysztof Pastuszka PKS Korona Elbląg 37 41 78

…………………………………….

4 Wojciech Bandurski Motoklub Olsztyn 39 37 76

6 Marek Niepiekło Motoklub Lidzbark Warmiński 35 39 74

8 Korkuć Bogdan Motoklub Olsztyn 30 31 61

9 Paweł Lemańczyk PKS Korona Elbląg KTM 29 28 57

10 Piotr Czajkowski Motoklub Olsztyn 28 25 53

13 Marcin Samet PKS Korona Elbląg 25 26 51

16 Piotr Zinko PKS Korona Elbląg 26 13 39

17 Robert Mroczek Motoklub Lidzbark Warmiński 15 20 35

18 Wojciech Tyburski Motoklub Olsztyn 14 19 33

19 Sebastian Maj MK Lidzbark Warmiński10 16 26

20 Wojciech Syrwid Motoklub Olsztyn 12 14 26

22 Dariusz Kotfica Motoklub Lidzbark Warmiński 17 17

Klasyfikacja generalna

1 Marcin Polnar PKS Korona Elbląg 580

2 Jarosław Narwojsz KM Giżycko 476

3 Krzysztof Pastuszka PKS Korona Elbląg 474

……………………………………………….

4 Marek Niepiekło Motoklub Lidzbark Warmiński 463

6 Korkuć Bogdan Motoklub Olsztyn 417

9 Marcin SametPKS Korona Elbląg 297

11 Piotr Zinko PKS Korona Elbląg 276

14 Piotr Czajkowski Motoklub Olsztyn 213

15 Paweł LemańczykPKS Korona Elbląg 197

21 Dariusz Lewko Motoklub Olsztyn 142

24 Jarosław Dąbrowski Motoklub Olsztyn 99

26 Dariusz Urmiaż Motoklub Olsztyn 94

28 Robert MroczekMotoklub Lidzbark Warmiński 89

33Wojciech Rossochacki Motoklub Lidzbark Warmiński 78

34 Dariusz KotficaMotoklub Lidzbark Warmiński 78

35 Wojciech Bandurski Motoklub Olsztyn 76

40 Przemysław obroście KM Giżycko 56

41 Grzegorz Mendelewski Motoklub Orneta 52

46 Wojciech Tyburski Motoklub Olsztyn 33

50 Sebastian Maj MK Lidzbark Warmiński 26

51 Wojciech Syrwid Motoklub Olsztyn 26

54 Rafał Owczarek PKS Korona Elbląg 13

Fot. PZMot. olsztyn

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x