Mistrzostwa Strefy Polski Północnej (I) Lidzbark Warmiński – Wreszcie ruszyli…

W niedzielę (12 kwietnia) w Lidzbarku Warmińskim odbyła się pierwsza runda Mistrzostw Strefy Polski Północnej. Frekwencja dopisała, jak widać wszyscy są już spragnieni rywalizacji, ponadto dla wielu kierowców jest to doskonała okazja by sprawdzić stan przygotowań do MP.W klasie MXB wygrał Marcin Polnar (Korona Elbląg) przed Jędrzejem Żuralskim (Wiraż Bartoszyce)

W klasie MX1C triumfował Tomasz Lango (Motoklub Orneta), w wśród pań zwyciężyła Izabela Świderska (Drwęca Ostróda). W klasie MX2Junior drugi był Alan Mendelewski z Motoklubu Orneta.

Wyniki

MX kobiet

1 Izabela Świderek AMK Drwęca Ostróda Yamaha 50 50 100

2 Naumova Ekaterina Rosja Yamaha 44 44 88

MX1C

1 Tomasz Lango Motoklub Orneta Yamaha 44 50 94

2 Marcin Kawczyński LKS Jastrząb Lipno KTM 50 44 94

3 Maksim Yakovenko Rosja Kawasaki 38 40 78

……………………………………………………

6 Adrian Matwij PKS Korona Elbląg Honda 35 31 66

7 Mariusz Grażewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 31 34 65

8 Rafał Siekacz WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB Yamaha 32 33 65

10 Dawid Holliński Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 34 30 64

11 Piotr Zinko PKS Korona Elbląg Suzuki 26 35 61

12 Patryk Alchimowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 30 29 59

MX2C

1 Alexy Bogdan Rosja Kawasaki 44 50 94

2 Pavel Mozhayskiy Rosja Kawasaki 50 38 88

3 Patryk Ćwikliński LKS Jastrząb Lipno Yamaha 36 44 80

………………………………………

7 Marek Niepiekło Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 34 34 68

8 Krzysztof Morawski KM WIRAŻ Bartoszyce Kawasaki 33 32 65

14 Marek Daniłowicz Klub Motocyklowy OSA Olecko KTM 26 26 52

15 Bartosz Drozd Moto Klub Lidzbark Warmiński 21 28 49

20 Rafał Farasiewicz Stowarzyszenie MOTOKLUB Grabinek Kawasaki 22 24 46

22 Szymon Syryca KM Giżycko Honda 19 20 39

MX Open

1 Karol Kędzierski KM Cross Lublin Yamaha 50 50 100

2 Arkadiusz Mańk Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM 44 44 88

3 Michał Krech Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM 40 38 78

……………………………………………………….

6 Kacper Kozłowski Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 38 33 71

9 Kamil Szutowicz KM WIRAŻ Bartoszyce Kawasaki 32 31 63

13 Radosław Korkuć Motoklub Olsztyn Honda 29 27 56

MX Masters

1 Mirosław Kowalski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM 44 50 94

2 Krzysztof Kulesza GKM Bałtyk Gdynia Honda 38 44 82

3 Dariusz Strzelecki Motosport Castrol Team Toruń KTM 40 40 80

……………………………………………….

4 Bogdan Korkuć Motoklub Olsztyn KTM 36 38 74

7 Piotr Czajkowski Motoklub Olsztyn Honda 35 34 69

13 Jarosław Dąbrowski Motoklub Olsztyn KTM 28 29 57

14 Dariusz Lewko Motoklub Olsztyn KTM 29 28 57

16 Dariusz Szymański KM WIRAŻ Bartoszyce KTM 25 27 52

18 Mariusz Skorynko Motoklub Olsztyn Suzuki 24 24 48

19 Wojciech Syrwid Motoklub Olsztyn Kawasaki 21 23 44

MXB

1 Marcin Polnar PKS Korona Elbląg Suzuki 50 44 94

2 Jędrzej Żuralski KM WIRAŻ Bartoszyce Honda 44 40 84

3 Daniel Krzysztofek WKM Więcbork Kawasaki 38 38 76

………………………………………………

4 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta Yamaha 40 34 74

6 Paweł Morawski KM Giżycko Yamaha 35 35 70

12 Marcin Szczepański Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 50 50

MX65

1 Olaf Włodarczak Gdański AutoMotoKlub KTM 50 50 100

2 Maksymilian Chwalik Gdański AutoMotoKlub KTM 44 40 84

3 Artur Gałuszka Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM 40 38 78

………………………………………………….

6 Jakub Hanusz Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 35 35 70

MX85

1 Filip Bukowicz Gdański AutoMotoKlub Suzuki 50 50 100

2 Alexey Novikov Rosja KTM 44 44 88

3 Maksymilian Nikiel PSM OFF ROAD Białystok KTM 35 40 75

……………………………………………….

8 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 33 34 67

10 Kamil Krakowiak Motoklub Olsztyn KTM 31 31 62

MX2Junior

1 Krystian Stencel Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX Yamaha 50 44 94

2 Alan Mendelewski Motoklub Orneta Yamaha 44 38 82

3 Jakub Barczewski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM 31 50 81

……………………………………………………………………………………

6 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTM 35 35 70

7 Dawid Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 38 32 70

8 Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 34 34 68

9 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn Honda 33 33 66

10 Mikołaj Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 32 31 63

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

giżycko Lidzbark Warmiński motocross Olsztyn Orneta Ostróda

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x