Mistrzostwa Strefy Polski Północnej (II) Chełmno 2015 – Dominacja tylko w MXB

W Chełmnie odbyła się w niedzielę (19 kwietnia) druga runda Mistrzostw Strefy Polski Północnej w motocrossie. Dopisała frekwencja, bo jest okazja wejść w sezon. Niebawem przecież rozpocznie się rywalizacja o mistrzostwo kraju. W Chełmnie z ekipy warmińsko-mazurskiej najlepiej pojechali przedstawiciele klasy MXB. Wygrał Marcin Szczepański (Lidzbark Warmiński) przed Marcinem Polnarem (Korona Elbląg).

Wyniki

MX kobiet

1 Wiktoria Garbowska Automobilklub Gorzowski KTM 50 50 100

2 Angela Stępnicka Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 40 44 84

3 Izabela Świderek AMK Drwęca Ostróda Yamaha 44 40 84

Klasyfikacja generalna

1 Izabela Świderek AMK Drwęca Ostróda 184

2 Wiktoria Garbowska Automobilklub Gorzowski 10

3 Naumova Ekaterina Rosja 88

………………………………………………

4 Angela Stępnicka Moto Klub Lidzbark Warmiński 84

MX1C

1 Marcin Olejnik LKS Jastrząb Lipno Honda 50 50 100

2 Krzysztof Pasikowski LKS Jastrząb Lipno KTM 40 44 84

3 Marcin Kawczyński LKS Jastrząb Lipno KTM 44 38 82

………………………………………………………………..

4 Adrian Matwij PKS Korona Elbląg Honda 33 40 73

6 Piotr Zinko PKS Korona Elbląg Suzuki 36 36 72

7 Dawid Holliński Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 35 34 69

8 Rafał Siekacz WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB Yamaha 31 33 64

11 Patryk Alchimowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 30 32 62

Klasyfikacja generalna

1 Marcin Olejnik LKS Jastrząb Lipno 178

2 Marcin Kawczyński LKS Jastrząb Lipno 176

3 Adrian Matwij PKS Korona Elbląg 139

…………………………………………………………..

5 Piotr Zinko PKS Korona Elbląg 133

6 Dawid Holliński Moto Klub Lidzbark Warmiński 133

7 Rafał Siekacz WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB 129

8 Patryk Alchimowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 121

11 Tomasz Lango Motoklub Orneta 94

15 Mariusz Grażewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 65

MX2C

1 Kacper Paczyński WKM Więcbork Yamaha 50 50 100

2 Marek Niepiekło Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 44 44 88

3 Roman Drewczyński WKM Więcbork Honda 40 38 78

………………………………………..

8 Krzysztof Morawski KM WIRAŻ Bartoszyce Kawasaki 34 33 67

Klasyfikacja generalna

1 Kacper Paczyński WKM Więcbork 180

2 Marek Niepiekło Moto Klub Lidzbark Warmiński 156

3 Patryk Ćwikliński LKS Jastrząb Lipno 150

…………………………………………………………………….

4 Krzysztof Morawski KM WIRAŻ Bartoszyce 132

25 Marek Daniłowicz Klub Motocyklowy OSA Olecko 52

26 Bartosz Drozd Moto Klub Lidzbark Warmiński 49

29 Szymon Syryca KM Giżycko 39

MX Open

1 Karol Kruszyński KM Wisła Chełmno KTM 50 50 100

2 Luis Carstens Stowarzyszenie MOTOKLUB Grabinek Suzuki 44 44 88

3 Damian Bykowski PSM OFF ROAD Białystok Kawasaki 40 40 80

…………………………………………………….

6 Kamil Szutowicz KM WIRAŻ Bartoszyce Kawasaki 34 35 69

10 Radosław Korkuć Motoklub Olsztyn Honda 32 31 63

Klasyfikacja generalna

1 Damian Bykowski PSM OFF ROAD Białystok 149

2 Kamil Szutowicz KM WIRAŻ Bartoszyce 132

3 Mateusz Tkaczyk LKS Jastrząb Lipno 129

………………………………………………………………

5 Radosław Korkuć Motoklub Olsztyn 119

8 Luis Carstens Stowarzyszenie MOTOKLUB Grabinek 88

14 Kacper Kozłowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 71

MX Masters

1 Mirosław Kowalski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM 50 50 100

2 Andrzej Szalbierz MKS Nekla Kawasaki 40 44 84

3 Krzysztof Kulesza GKM Bałtyk Gdynia Honda 44 38 82

…………………………………………………………………………..

8 Piotr Czajkowski Motoklub Olsztyn Honda 33 33 66

9 Bogdan Korkuć Motoklub Olsztyn KTM 32 32 64

10 Dariusz Lewko Motoklub Olsztyn KTM 31 31 62

13 Grzegorz Mendelewski Motoklub Orneta Suzuki 28 29 57

Klasyfikacja generalna

1 Mirosław Kowalski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 194

2 Krzysztof Kulesza GKM Bałtyk Gdynia 164

3 Dariusz Strzelecki Motosport Castrol Team Toruń 158

………………………………………………………..

4 Bogdan Korkuć Motoklub Olsztyn 138

6 Piotr Czajkowski Motoklub Olsztyn 135

7 Dariusz Lewko Motoklub Olsztyn 119

19 Grzegorz Mendelewski Motoklub Orneta 57

20 Jarosław Dąbrowski Motoklub Olsztyn 57

22 Dariusz Szymański KM WIRAŻ Bartoszyce 52

24 Mariusz Skorynko Motoklub Olsztyn 48

25 Wojciech Syrwid Motoklub Olsztyn 44

MXB

1 Marcin Szczepański Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 50 50 100

2 Marcin Polnar PKS Korona Elbląg Suzuki 44 44 88

3 Karol Gaweł KM Wisła Chełmno Honda 40 40 80

……………………………………………………………………

5 Paweł Morawski KM Giżycko Yamaha 34 36 70

6 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta Yamaha 35 35 70

Klasyfikacja generalna

1 Marcin Polnar PKS Korona Elbląg 182

2 Marcin Szczepański Moto Klub Lidzbark Warmiński 150

3 Kamil Zych SM Racing Team Toruń 148

………………………………………………..

5 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta 144

6 Paweł Morawski KM Giżycko 140

10 Jędrzej Żuralski KM WIRAŻ Bartoszyce 84

MX65

1 Olaf Włodarczak Gdański AutoMotoKlub KTM 50 50 100

2 Artur Gałuszka Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM 44 40 84

3 Maksymilian Chwalik Gdański AutoMotoKlub KTM 35 44 79

……………………………………………….

11 Jakub Hanusz Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 24 36 60

Klasyfikacja generalna

1 Olaf Włodarczak Gdański AutoMotoKlub 200

2 Maksymilian Chwalik Gdański AutoMotoKlub 163

3 Artur Gałuszka Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 162

………………………………………….

8 Jakub Hanusz Moto Klub Lidzbark Warmiński 130

MX85

1 Filip Bukowicz Gdański AutoMotoKlub Suzuki 50 50 100

2 Marcin Bandosz MKS Nekla KTM 44 44 88

3 Damian Zdunek Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM 40 40 80

……………………………………………………….

6 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 35 34 69

10 Kamil Krakowiak Motoklub Olsztyn KTM 31 31 62

11 Kajetan Florczak AMK Drwęca Ostróda Yamaha 32 29 61

Klasyfikacja generalna

1 Filip Bukowicz Gdański AutoMotoKlub 200

2 Damian Zdunek Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 155

3 Maksymilian Nikiel PSM OFF ROAD Białystok 149

………………………………………………………………………………..

5 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński 136

7 Kamil Krakowiak Motoklub Olsztyn 124

15 Kajetan Florczak AMK Drwęca Ostróda 61

MX2 Junior

1 Jakub Barczewski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM 50 50 100

2 Artur Łykowski LKS Jastrząb Lipno KTM 44 44 88

3 Krystian Stencel Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX Yamaha 40 40 80

…………………………………………………………………………..

4 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTM 38 38 76

5 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn Honda 34 36 70

6 Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 35 35 70

9 Alan Mendelewski Motoklub Orneta Yamaha 36 29 65

Klasyfikacja generalna

1 Jakub Barczewski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 181

2 Krystian Stencel Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 174

3 Artur Łykowski LKS Jastrząb Lipno 168

………………………………………………………………………..

4 Alan Mendelewski Motoklub Orneta 147

5 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn 146

6 Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 138

7 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn 136

9 Dawid Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 70

12 Mikołaj Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 63

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

bartoszyce giżycko Lidzbark Warmiński motocross Olsztyn Orneta Ostróda

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x