Motocross w Gdańsku czyli dwa w jednym – Kacper Kozłowski trzeci w MX 85

Na torze w Gdańsku odbyła się IV runda Mistrzostw Strefy Północnej i I runda Pucharu Polski w motocrossie. Tym razem z zawodników województwa warmińsko-mazurskiego na podium zameldował się Kacper Kozłowski z Lidzbarka Warmińskiego w klasie MX85. Inni choć zajęli miejsca poza zachowali prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Liderami są Krzysztof Pastuszka (Elbląg) – MX2C i Jakub Baranowski z Lidzbarka Warmińskiego.

Mistrzostwa Strefy Północnej

MX2C

1 Krzysztof Kudłaty RACING CLUB Leszno 50 50 100

2 Sebastian Dąbrowski LSM BRY-TECH Racing 44 40 84

3 Kacper Krajewski Gdański AutoMotoKlub Honda 34 44 78

………………………….

5 Krzysztof Pastuszka PKS Korona Elbląg Suzuki 33 38 71

12 Piotr Zinko PKS Korona Elbląg Suzuki 28 31 59

14 Paweł Lemańczyk PKS Korona Elbląg 24 27 51

17 Adrian Matwij PKS Korona Elbląg Honda 21 26 47

21 Marcin Samet PKS Korona Elbląg 19 19 38

24 Bartłomiej Skiba PKS Korona Elbląg 17 14 31

26 Kamil Briszke PKS Korona Elbląg Suzuki 18 11 29

28 Łukasz Baranowski MK Lidzbark Warmiński Honda 15 13 28

Klasyfikacja generalna

1 Krzysztof Pastuszka PKS Korona Elbląg 335

2 Adrian Marciniak MKS Nekla 323

3 Kacper Krajewski Gdański AutoMotoKlub 264

…………………

5 Piotr Zinko PKS Korona Elbląg 233

10 Kamil Briszke PKS Korona Elbląg 156

11 Łukasz Baranowski MK Lidzbark Warmiński 153

12 Marek Niepiekło MK Lidzbark Warmiński 144

23 Paweł Lemańczyk PKS Korona Elbląg 106

26 Adrian Matwij PKS Korona Elbląg 98

30 Marcin Samet PKS Korona Elbląg 91

34 Radosław Korkuć Motoklub Olsztyn 81

41 Krzysztof Morawski WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB 59

43 Bartłomiej Skiba PKS Korona Elbląg 58

47 Łukasz Grodowski Motoklub Orneta 46

49 Marek Salomon PKS Korona Elbląg 43

50 Karol Maj AMK Drwęca Ostróda 39

53 Grzegorz Mendelewski Motoklub Orneta 36

56 Krzysztof Milewski PKS Korona Elbląg 25

MX85

1 Wiktor Jasiński Automobilklub Gorzowski  44 50 94

2 Wojciech Kucharczyk Automobilklub Gorzowski  50 44 94

3 Filip Bukowicz Gdański AutoMotoKlub Suzuki 40 40 80

…………………………….

5 Jakub Baranowski MK Lidzbark Warmiński KTM 38 36 74

9 Kamil Krakowiak Motoklub Olsztyn KTM 32 32 64

Klasyfikacja generalna

1 Jakub Baranowski MK Lidzbark Warmiński 332

2 Filip Bukowicz Gdański AutoMotoKlub 289

3 Kamil Krakowiak Motoklub Olsztyn 244

…………………………………

17 Bartłomiej Warda Motoklub Reszel 74

18 Cezary Lasota SKM WIRAŻ Bartoszyce 72

MX 2 junior

1 Michał Krech Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM POLTAREX ZE RACING TEAM 50 50 100

2 Sebastian Witkowski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX Yamaha WINDEX Andrzej Aszyk TEAM 44 44 88

3 Kacper Kozłowski MK Lidzbark Warmiński Honda ZEM Racing Team 40 38 78

…………………………

9 Kamil Szutowicz SKM WIRAŻ Bartoszyce Kawasaki 33 31 64

13 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTM ZEM Racing Team 30 28 58

14 Kuba Załęski AMK Drwęca Ostróda Yamaha  28 27 55

15 Karol Maj AMK Drwęca Ostróda Yamaha 27 26 53

Klasyfikacja generalna

1 Michał Krech Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX POLTAREX ZEM RACING TEAM 384

2 Kacper Kozłowski MK Lidzbark Warmiński ZEM Racing Team 315

3 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn ZEM Racing Team 252

…………………………….

7 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn 183

8 Kamil Szutowicz SKM WIRAŻ Bartoszyce 173

9 Alan Mendelewski Motoklub Orneta 172

15 Jakub Załęski AMK Drwęca Ostróda 71

24 Kuba Załęski AMK Drwęca Ostróda 55

25 Karol Maj AMK Drwęca Ostróda 53

Puchar Polski

MX2C

1 Krzysztof Kudłaty RACING CLUB Leszno 50 50 100

2 Sebastian Dąbrowski LSM BRY-TECH Racing 44 40 84

3 Kacper Krajewski Gdański AutoMotoKlub Honda 35 44 79

……………………………………

5 Krzysztof Pastuszka PKS Korona Elbląg Suzuki 34 38 72

11 Piotr Zinko PKS Korona Elbląg Suzuki 29 32 61

13 Paweł Lemańczyk PKS Korona Elbląg 25 28 53

16 Adrian Matwij PKS Korona Elbląg Honda 23 27 50

19 Marcin Samet PKS Korona Elbląg 21 21 42

22 Bartłomiej Skiba PKS Korona Elbląg 19 16 35

24 Kamil Briszke PKS Korona Elbląg Suzuki 20 13 33

26 Łukasz Baranowski MK Lidzbark Warmiński Honda 17 15 32

MX85

1 Wiktor Jasiński Automobilklub Gorzowski KTM KTM MOTO 46 44 50 94

2 Wojciech Kucharczyk Automobilklub Gorzowski KTM KTM MOTO 46 50 44 94

3 Filip Bukowicz Gdański AutoMotoKlub Suzuki 40 40 80

5 Jakub Baranowski MK Lidzbark Warmiński KTM  38 36 74

8 Kamil Krakowiak Motoklub Olsztyn KTM 33 33 66

MX2junior

1 Michał Krech Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM POLTAREX ZEM RACING TEAM 50 50 100

2 Sebastian Witkowski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX Yamaha WINDEX Andrzej Aszyk TEAM 44 44 88

3 Kacper Kozłowski MK Lidzbark Warmiński Honda ZEM Racing Team 40 38 78

………………………………………..

9 Kamil Szutowicz SKM WIRAŻ Bartoszyce Kawasaki 33 31 64

13 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTM ZEM Racing Team 30 28 58

14 Kuba Załęski AMK Drwęca Ostróda Yamaha 28 27 55

15 Karol Maj AMK Drwęca Ostróda Yamaha 27 26 53

MX2

1 Karol Kędzierski KM Cross Lublin ZEM Racing Team 50 50 100

2 Bartosz Sawczuk Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX Honda POLTAREX ZEM RACING TEAM 44 44 88

3 Michał Krech Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM POLTAREX ZEM RACING TEAM 38 40 78

……………………………

17 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn KTM 25 26 51

bartoszyce Lidzbark Warmiński motocros Olsztyn Orneta Ostróda Reszel

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x