Motocrossowcy w Człuchowie – W MX 2 Junior szykuje sie dublet

Tym razem najlepsi polscy motocrossowy , również panie, rywalizowali w Człuchowie. Wystartowała spora grupa zawodników Warmii i Mazur. Największe emocje przeżywamy w wyścigach klasy MX 2 junior, gdzie na medalowych pozycjach są dwaj reprezentanci Moto Klubu Olsztyn. W Człuchowie poważne potknięcie miał Bartosz Sawczuk, co w sportach motorowych zdarzyć się zawsze może, ale w drugim wyścigu Bartek wygrał i nadal jest liderem. „Asekuruje” go Luis Carstens.

 

Wyniki

Puchar Polski (IV runda)

Kobiety

1 Joanna Miller Człuchowski AutoMotoKlubKTMWINDEX Chojnice50 50 100

2 Żaneta Zacharewicz KM Cisy Nowogard Suzuki 44 44 88

3 Wiktoria Horodyńska ENDURO TEAM Kielce Honda 40 40 80

……………………………………………………….

4 Sylwia Siebielec Motoklub Olsztyn Honda 36 36 72

Klasyfikacja generalna

1 Joanna Miller Człuchowski AutoMotoKlub WINDEX Chojnice 25 25 25 25 25 25 50 50 250

2  Żaneta Zacharewicz KM Cisy Nowogard 16 20 22 22 22 22 44 44  212

3 Wiktoria Horodyńska ENDURO TEAM Kielce 14 15 9 16 20 20 40 40 174

……………………………………………………………………….

4 Sylwia Siebielec Motoklub Olsztyn 20 22 20 20 15 36 36 169

11 Zofia Radziwiłowicz AMK Drwęca Ostróda 22 18 18 16 74

 

Mistrzostwa Polski (IX I X runda)

Klasa MX 65

1 Patryk Zdunek Człuchowski AutoMotoKlub KTM 25 25 50

2 Dominik Olszowy LKS Jastrząb Lipno KTM 22 22 44

3 Filip Maleńczuk KM Cross Lublin KTM 18 20 38

……………………………………………………….

5 Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 14 18 32

12 Cezary Lasota KM WIRAŻ Bartoszyce KTM 9 8 17

Klasyfikacja generalna

1 Patryk Zdunek Człuchowski AutoMotoKlub 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 250

2  Dominik Olszowy LKS Jastrząb Lipno 22 22 22 22 22 22 20 16 22 22 212

3  Kamil Osiedleniec KM Cross Lublin 20 9 20 20 20 20 22 22 20 12 185

……………………………………………………………..

6 Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 12 11 16 11 13 1215 15 14 18 137

13  Cezary Lasota KM WIRAŻ Bartoszyce 11 8 7 11 9 8 54

Klasa MX 2 Junior

1 Luis Carstens Motoklub Olsztyn KTM ZEM Racing Team 25 22 47

2 Leszek Jasiński Człuchowski AutoMotoKlubYamahaWINDEX Chojnice18 20 38

3 Filip Więckowski KM Cross Lublin Yamacha 20 16 36

…………………………………………………………..

6 Bartosz Sawczuk Motoklub Olsztyn KTM 4 25 29

8 Paweł Albin Motoklub Olsztyn Yamacha 13 15 28

9 Patryk Szyszko Moto Klub Lidzbark WarmińskiYamaha 12 13 25

12 Kacper Kozłowski Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamacha 8 11 19

13 Michał Jońca Motoklub Olsztyn Suzuki 11 6 17

17 Igor Dylak  KM Giżycko Suzuki     5  5

Klasyfikacja generalna

1 Bartosz Sawczuk Motoklub Olsztyn 25 25 25 25 25 25 22 22 4 25 223

2 Luis Carstens Motoklub Olsztyn ZEM Racing Team 20 18 22 16 18 16 25 25 25 22 207

3  Adam Tomiczek UKS Wiraż Cieszyn 22 22 16 22 20 22 20 18 22 10 194

………………………………………………………………

7 Paweł Albin Motoklub Olsztyn 12 12 13 13 11 13 14 16 13 15 132

9  Patryk Szyszko Moto Klub Lidzbark Warmiński 11 5 12 7 7 9 13 10 12 13 99

10  Igor Dylak KM Giżycko 10 11 14 8 13 12 12 13 5N98

11  Michał Jońca Motoklub Olsztyn 13 13 0 14 14 15 4 11 6 90

15  Kacper Kozłowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 5 2 8 6 2 3 9 11 8 11 65

24  Eliasz Dawidson Motoklub Olsztyn 0 0 5 6 11

27 Oskar Pingot Moto Klub Lidzbark Warmiński 0 0 2 2 4

Klasa MX Open

1 Łukasz Lonka Automobilklub Głogów Honda 25 25 50

2 Karol Kędzierski KM Cross LublinYamacha Bros Racing22 20 42

3 Maciej Zdunek Człuchowski AutoMotoKlub KTMWINDEX Chojnice18 22 40

………………………………………………………………………..

6 Oskar Wojciechowicz Motoklub Olsztyn KTM 11 15 26

Klasyfikacja generalna

1 Łukasz Lonka Automobilklub Głogów 22 22 25 25 22 22 25 25 25 25 238

2  Karol Kędzierski KM Cross Lublin Bros Racing18 18 20 18 18 18 18 20 22 20 190

3  Maciej Zdunek Człuchowski AutoMotoKlub WINDEX Chojnice 22 22 25 25 22 22 18 22 178

……………………………………………………………………

8 Oskar Wojciechowicz Motoklub Olsztyn 13 13 9 13 12 12 8 2 11 15 108

26  Bartosz Sawczak Motoklub Olsztyn 12 12

Klasa MX 85

1 Maciej Więckowski KM Cross Lublin KTM 25 25 50

2 Kamil Wawer KM Cross Lublin KTM 22 20 42

3 Gabriel Chętnicki LKS Jastrząb Lipno Suzuki 18 22 40

…………………………………………………………….

12 Marcin Sobieraj KM WIRAŻ BartoszyceYamaha 10 8 18

13 Kamil Szutowicz KM WIRAŻ Bartoszyce KTM 8 7 15

14 Alan Mendelewski Motoklub Orneta Suzuki 7 6 13

Klasyfikacja generalna

1 Maciej Więckowski KM Cross Lublin 22 25 22 22 25 25 20 22 25 25 233

2  Kamil Wawer KM Cross Lublin 20 18 25 25 22 22 25 20 22 20 219

3  Gabriel Chętnicki LKS Jastrząb Lipno 25 22 20 20 18 25 18 22 170

………………………………………………………….

8 Michał Krech Motoklub Olsztyn ZEM Racing Team15 20 18 18 20 18 109

10  Marcin Sobieraj KM WIRAŻ Bartoszyce 10 6 11 2 10 2 11 11 10 8 81

14  Kamil Szutowicz KM WIRAŻ Bartoszyce 6 5 6 8 8 6 5 7 8 7 66

15  Szymon Staszkiewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 16 15 16 16 63

19 Alan Mendelewski Motoklub Orneta 7 4 7 3 7 6 34

25  Cezary Lewko Motoklub Olsztyn 4 4 4 3 15

Klasa MX 1

1 Łukasz Lonka Automobilklub Głogów Honda  25

2 Maciej Zdunek Człuchowski AutoMotoKlub KTM WINDEX Chojnice 18

3 Arkadiusz Mańk Człuchowski AutoMotoKlub Honda ZEM Racing Team 15

………………………………………………………..

5 Oskar Wojciechowicz Motoklub Olsztyn KTM 11

Klasyfikacja generalna

1 Łukasz Lonka Automobilklub Głogów 22 2 22 5 25 22 22 25 25 25  213

2  Maciej Zdunek Człuchowski AutoMotoKlub WINDEX Chojnice 22 22 25 25 22 22 18 156

3 Arkadiusz Mańk Człuchowski AutoMotoKlub ZEM Racing Team16 16 16 16 15 20 2018 15  152

……………………………………………………………

5  Oskar Wojciechowicz Motoklub Olsztyn 13 13 9 13 12 12 8 2 11 93

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x