MP Strefy Północnej Gdańsk 2012 – Doskonały bilans Marcina Polnara

Motocrossowy długo odpoczywali, potem sposobili się do sezonu, a jak już bomba poszła w górę startują non stop. Przed eliminacjami Mistrzostw Polski w Chełmie odbyły się w Gdańsku zawody Strefy Północnej. Była to już piąta i szósta próba w mocnej obsadzie, bo każdy chce wykorzystać możliwości. Jedni walczą o tytuł, inni traktują starty w tej imprezie bardziej treningowo, ale przecież na torze się nie oszczędzają, W Trójmieście znów doskonale pojechał elblążanin Marcin Polnar, który wygrał po raz szósty w klasie C i ma na koncie komplet punktów.

 

Wyniki

Klasa C (do 21 lat)

1 Mateusz Paczyński WKM Więcbork 50 50 100

2 Paweł Czerniej TM DROGBUD CROSS ATV Piła 45 47 92

3 Michał Małkowski NZ 47 45 92

………………………………………………….

4 Radosław Korkuć Motoklub Olsztyn 43 43 86

Klasyfikacja generalna

1 Mateusz Paczyński WKM Więcbork  272

2 Motoklub Olsztyn 229

3  Kacper Paczyński WKM Więcbork  122

4 Marcin Nowicki Motoklub Olsztyn  99

Klasa C (powyżej 21 lat)

1 Marcin Polnar PKS Korona Elbląg 50  50  100

2 Rafał Arentowicz Gdański AutoMotoKlub  45  45  90

3 Krzysztof Kuleszo GKM Bałtyk Gdynia  39  47   86

………………………………………………..

4 Jarosław Narwojsz KM Giżycko 47  39  86

6 Krzysztof Pastuszka PKS Korona Elbląg  37  43 80

7 Marek Niepiekło Motoklub Lidzbark Warmiński  43  37  80

13 Marcin Samet PKS Korona Elbląg  27  29  56

14 Korkuć Bogdan Motoklub Olsztyn  28  26  54

15 Piotr Zinko PKS Korona Elbląg 26  27   53

17 Piotr Czajkowski Motoklub Olsztyn 25  20 45

26 Dariusz Lewko Motoklub Olsztyn 14  15   29

Klasyfikacja generalna

1 Marcin Polnar PKS Korona Elbląg  300

2 Rafał Arentowicz Gdański AutoMotoKlub  254

3 Jarosław Narwojsz KM Giżycko  245

……………………………………

4 Marek Nieciekło Motoklub Lidzbark Warmiński  242

5 Krzysztof Pastuszka PKS Korona Elbląg  236

6 Korkuć Bogdan Motoklub Olsztyn  212

11 Piotr Zinko PKS Korona Elbląg  140

13 Marcin SametPKS Korona Elbląg  113

15Piotr Czajkowski Motoklub Olsztyn107

167 Jarosław Dąbrowski Motoklub Olsztyn  103

17 Dariusz Urmiaż Motoklub Olsztyn  98

18 Dariusz Lewko Motoklub Olsztyn 91

21  Wojciech Rossochacki Motoklub Lidzbark Warmiński  78

28  Piotr Czajkowski Motoklub Olsztyn  63

31Przemysław ObrościkKM Giżycko  59

33 Robert Mroczek Motoklub Lidzbark Warmiński  59

41 Marcin Samel PKS Korona Elbląg  39

45  Dariusz Kotfica Motoklub Lidzbark Warmiński  32

48  Grzegorz Mendelewski Motoklub Orneta  24

Klasa MX 65

1 Filip Bukowicz KM Wisła Chełmno 50 50 100

2 Maksymilian Nikiel Motoklub Olsztyn 47 47 94

3 Denis Skarpek SM MARBUD Racing Team 45 45

Klasyfikacja generalna

1 Filip Bukowicz KM Wisła Chełmno  300

2  Maksymilian Nikiel Motoklub Olsztyn  94

3 Cezary Lasota Wiraż Bartoszyce  94

………………………………………….

4 Cezary Lasota Wiraż Bartoszyce  94

5 Maksymilian Mikiel Motoklub Olsztyn  90

6 Filip Giczewski Wiraż Bartoszyce  90

Klasa MX 85

1 Jakub Barczewski LKS Jastrząb Lipno 50 50 100

2 Artur Łykowski LKS Jastrząb Lipno 47 47 94

3 Baranowski Jakub Motoklub Lidzbark Warmiński  45  43  88

………………………………………………….

4 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn  41  45  86

Klasyfikacja generalna

1 Jakub Barczewski LKS Jastrząb Lipno  300

2 Artur Łykowski LKS Jastrząb Lipno  282

3  Cezary Lewko Motoklub Olsztyn  262

………………………………………………

4 Baranowski Jakub Motoklub Lidzbark Warmiński  256

5 Alan MendelewskiMotoklub Orneta  90

8 Kacper Wojciów Wiraż Bartoszyce 3939 78

Klasa MX 2

1 Dawid Konkol AMK Człuchów 50 50 100

2 Joanna Miller AMK Człuchów 45 47 92

3 Marcin Krakowski LKS Jastrząb Lipno47 45 92

………………………………………………..

4 Marcin Szczepański Motoklub Lidzbark Warmiński Honda 43 41 84

6 Paweł Albin Motoklub Olsztyn 41 39 80

7 Igor Dylak KM Giżycko 39 37 76

9 Kacper Kozłowski Motoklub Lidzbark Warmiński 35 33 68

11 Dawid Krysik Motoklub Orneta 28 30 58

13 Karol Kamiński Motoklub Olsztyn 30 26 56

20 Kamil Szutowicz Wiraż Bartoszyce 21 21 42

21 Błażej Podbielski Motoklub Lidzbark Warmiński 19 20 39

23 Marcin Sobieraj Wiraż Bartoszyce 20 20

Klasyfikacja generalna

1 Marcin Krakowski LKS Jastrząb Lipno  268

2 Paweł Albin Motoklub Olsztyn  250

3 Marcin Szczepański Motoklub Lidzbark Warmiński  244

………………………………………………………

4 Kacper Kozłowski Motoklub Lidzbark Warmiński  234

5 Igor DylakKM Giżycko  208

6  Karol Kamiński Motoklub Olsztyn  199

10 Dawid Krysik Motoklub Orneta  150

11 Kamil Szutowicz Wiraż Bartoszyce  148

14 Dawid Mroczek Motoklub Lidzbark Warmiński  106

16  Louis Caustens Drwęca Ostróda  100

18  Marcin Sobieraj Wiraż Bartoszyce  99

21  Oskar Pingot Motoklub Lidzbark Warmiński  92

22 Bartosz Sawczuk Motoklub Olsztyn  88

24 Mikołaj Mroczek Motoklub Lidzbark Warmiński  83

26 Błażej Podbielski Motoklub Lidzbark Warmiński76

28 Michał Krech Motoklub Olsztyn  65

29  Eliasz Dawidson Motoklub Olsztyn 60

33  Wojciech Dąbrowski Motoklub Olsztyn  52

36  Maciej Mękal Motoklub Olsztyn  41

Klasa MX 1

1 Maciej Zdunek AMK Człuchów 50 50 100

2 Wojciech Kuształa Motoklub Lidzbark WarmińskiHonda 47 45 92

3 Wojciech Stypa WKM Więcbork 45 41 86

……………………………………………

4 Krzysztof Dziadko Motoklub Olsztyn 41 43 84

5 Adam Minkowski Motoklub Lidzbark Warmiński 39 39 78

Klasyfikacja generalna

1 Wojciech Kuształa Motoklub Lidzbark Warmiński  274

2 Krzysztof Dziadko Motoklub Olsztyn  244

3 Wojciech Stypa WKM Więcbork  232

……………………………………

5 Adam Minkowski Motoklub Lidzbark Warmiński  202

6 Oskar Wojciechowicz Motoklub Olsztyn 195

7  Michał Jońca KM TNT  174

12 Dominik Winckiewicz Motoklub Lidzbark Warmiński  93

Klasa Weteran

1 Mariusz Bukowski AMK Człuchów 50 50 100

2 Zbigniew Korkuć Motoklub Olsztyn 47 479 4

3 Janusz Herman Motoklub Lidzbark Warmiński 43 45 88

………………………………………………

5 Mariusz Krzywiej Motoklub Lidzbark Warmiński  41  41  82

6 Wiktor Kuźniewski Motoklub Lidzbark Warmiński 39 39 78

9 Mariusz Skórynko Motoklub Olsztyn 33 31 64

Klasyfikacja generalna

1 Mariusz Bukowski AMK Człuchów 297

2 Zbigniew Korkuć Motoklub Olsztyn  285

3 Adam Nowacki WKM Więcbork 268

……………………………………………..

4 Janusz Herman Motoklub Lidzbark Warmiński  260

6 Wiktor Kuźniewski Motoklub Lidzbark Warmiński 195

8  Marius Skórynko Motoklub Olsztyn  144

9 Piotr GiczewskiWiraż Bartoszyce  134

10 Mariusz Krzywiel Motoklub Lidzbark Warmiński  82

13 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn  68

14 Mariusz Skovynko Motoklub Olsztyn 64

17 Michał Pawłowicz PKS Korona Elbląg  58

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x