MP Strefy Północnej Kwidzyn 2013 – Cezary Lewko i Jakub Baranowski w równym rytmie

Jedenasta runda strefy północnej Mistrzostw Polski odbyła się w Kwidzynie najwięcej sukcesów przyniosła nam w klasie MX 85, gdzie bardzo dobrze pojechali: Cezary Lewko (Motoklub Olsztyn) i Jakub Baranowski (Moto Klub Lidzbark Warmiński). Zakończyli imprezę z takim samym dorobkiem ( zwycięstwo i 3 miejsce). W klasie MX 1 drugi był Marcin Szczepański z Lidzbarka , a trzeci Krzysztof Dziadko z Olsztyna. W klasie MX 2 2C lider i etatowy zwycięzca dotychczasowych imprez Marcin Polnar z Korony tym razem zapunktował tylko raz.

Wyniki

Klasa MX 1C

1  Mateusz Szymański Motoklub Oborniki 50 50 100

2  Daniel Krzysztofek WKM Więcbork 40 44 84

3  Marcin Kawczyński LKS Jastrząb Lipno 44 35 79

…………………………………………………………

9  Dawid Holliński Moto Klub Lidzbark Warmiński 32 32 64

Klasyfikacja generalna

1 Marcin Olejnik LKS Jastrząb Lipno 528

2 Daniel Krzysztofek    WKM Więcbork brak 484

3 Marcin Kawczyński LKS Jastrząb Lipno brak 474

……………………………………………………….

8   Wojciech Rossochacki MK Lidzbark Warmiński 315

9   Dawid Holliński Moto Klub Lidzbark Warmiński 238

12 Kamil Maczukin WAMK Lidzbark Warmiński 160

23  Konrad Załęski AMK Drwęca Ostróda 58

27  Karol Maj AMK Drwęca Ostróda 57

31  Jarosław Narwojsz KM Giżycko 33

32 Dariusz Kotfica Moto Klub Lidzbark Warmiński 24

Klasa MX 2C

1    Tomasz Stelmaszyk LSM BRY-TECH RACING Lubin 40 50      90

2    Krzysztof Pastuszka PKS Korona Elbląg 44 44 88

3    Adrian Marciniak MKS Nekla 50 36 86

………………………………………….

6    Marek Nieciekło Moto Klub Lidzbark Warmiński 30 38 68

9    Konrad Załęski AMK Drwęca Ostróda 32 33 65

10  Marcin Samet PKS Korona Elbląg 31 30 61

11  Paweł Lemańczyk PKS Korona Elbląg 33 27 60

15  Radosław Korkuć Motoklub Olsztyn 23 26 49

17  Karol Maj AMK Drwęca Ostróda 25 23 48

19  Marcin Polnar PKS Korona Elbląg 36 36

Klasyfikacja generalna

1   Marcin Polnar PKS Korona Elbląg 522

2   Krzysztof Pastuszka PKS Korona Elbląg 478

3   Marek Niepiekło  Moto Klub Lidzbark Warmiński449

……………………………………………..

4   Paweł Lemańczyk PKS Korona Elbląg 386

5   Marcin Samet       PKS Korona Elbląg 369

6   Adam Długosz      Gdański AutoMotoKlub 349

10 Radosław Korkuć Motoklub Olsztyn brak 260

18 Rafał Owczarek PKS Korona Elbląg 183

19 Grzegorz Mendelewski Motoklub Orneta 178

21 Bartłomiej Skiba PKS Korona Elbląg 132

23 Vladimir Omelchenko Motoklub Orneta 128

24 Piotr Zinko PKS Korona Elbląg 112

26 Łukasz Skurat WAMK Lidzbark Warmiński      107

28 Adrian Matwiej PKS Korona Elbląg 103

33 Krzysztof Morawski WAMK Lidzbark Warmiński 72

36 Konrad Załęski AMK Drwęca Ostróda 65

37 Robert Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 65

45 Jakub OstankiewiczMoto Klub Lidzbark Warmiński 49

46 Karol Maj AMK Drwęca Ostróda 48

52 Łukasz Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński brak 44

61 Bartosz Drozd Moto Klub Lidzbark Warmiński 24

Klasa MX 65

1  Damian Zdunek Człuchowski AutoMotoKlub 50 50 100

2  Maksymilian Nikiel Motoklub Olsztyn 44 44 88

3  Dariusz Malczewski WKM Więcbork Kawasami 40 40 80

Klasyfikacja generalna

1 Damian Zdunek Człuchowski AutoMotoKlub 468

2 Dariusz Malczewski WKM Więcbork 465

3 Wiktor Sobiech WKM Więcbork 317

……………………………

5 Maksymilian Nikiel Motoklub Olsztyn 308

17 Filip Giczewski KM WIRAŻ Bartoszyce 63

Klasa MX 85

1  Cezary LewkoMotoklub Olsztyn 44 50 94

2  Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 50 44 94

3  Mikołaj Lenio WKM Więcbork 40 40 80

Klasyfikacja generalna

1 Cezary Lewko    Motoklub Olsztyn 493

2 Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński brak     393

3 Marcin Turowski Automobilklub Toruński 361

8 Bartłomiej Warda Motoklub Reszel 140

Klasa MX 2

1  Damian Bykowski PSM OFF ROAD Białystok 50 50 100

2  Sebastian Kunicki KKM Kwidzyn 38 44 82

3  Sebastian Budny AMK Drwęca Ostróda 40 40 80

Klasyfikacja generalna

1 Bartosz Pierzyński WKM Więcbork brak 429

2 Łukasz Walczak ŁKM Łowicz brak 389

3 Bartosz Sawczuk Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX ZEM Racing Team 388

……………………………………………..

21 Sebastian Budny AMK Drwęca Ostróda 80

28 Damian Pietrukaniec KM Giżycko 56

Klasa MX 1

1 Sylwester Jędrzejczyk    KKM Kwidzyn 50 50 100

2 Marcin Szczepański Moto Klub Lidzbark Warmiński ZEM Racing Team 40 44 84

3 Krzysztof Dziadko Motoklub Olsztyn 36 40 76

Klasyfikacja generalna

1 Marcin Szczepański Moto Klub Lidzbark Warmiński ZEM Racing Team 476

2 Michał Jońca Motoklub Olsztyn 440

3 Krzysztof Dziadko Motoklub Olsztyn 426

……………………………………..

5 Wojciech Kuształa Moto Klub Lidzbark Warmiński 281

6 Dominik Winckiewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 201

MX Masters

1    Dariusz Strzelecki Motosport Castrol Team Toruń KTM 50 50 100

2    Wiesław WiśniewskiKM Wisła Chełmno Honda 44 44 88

3    Krzysztof Kulesza GKM Bałtyk Gdynia 40 40 80

…………………………………………………….

6    Piotr Czajkowski Motoklub Olsztyn 36 36 72

8 Bogdan Korkuć Motoklub Olsztyn 33 33 66

9 Jarosław Dąbrowski Motoklub Olsztyn 32 32 64

13  Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn Honda 27 28 55

15  Mariusz Skórynko Motoklub Olsztyn Honda 25 27 52

16  Dariusz Lewko Motoklub Olsztyn 26 25 51

Klasyfikacja generalna

1   Mirosław KowalskiCzłuchowski AutoMotoKlub 484

2   Adam Nowacki WKM Więcbork 444

3   Bogdan Korkuć Motoklub Olsztyn brak 387

…………………………………………………..

6   Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn 316

8   Dariusz Lewko  Motoklub Olsztyn 302

9   Jarosław Dąbrowski Motoklub Olsztyn brak 301

11 Piotr Czajkowski Motoklub Olsztyn brak 270

13 Mariusz Skórynko Motoklub Olsztyn 252

17 Wiktor Kuźniewski Moto Klub Lidzbark Warmiński 217

22 Dariusz Urniaż Motoklub Olsztyn brak 154

23 Adam Minkowski   Moto Klub Lidzbark Warmiński 125

34  Robert Pietrukaniec    KM Giżycko 54

43  Janusz HermanMoto Klub Lidzbark Warmiński 19

44  Piotr Giczewski KM WIRAŻ Bartoszyce 18

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x