MP Strefy Północnej Lidzbark Warmiński 2013 – Brawa zebrali: M. Polnar i Sz. Staszkiewicz

W Lidzbarku Warmińskim odbyła się czwarta w kalendarzu, a druga w praktyce runda Mistrzostw Polski Strefy Północnej w motocrossie. Rywalizacji towarzyszyła dobra pogoda, emocji też nie brakowało, tym bardziej, że przyjechało wielu czołowych zawodników kraju (startowali też Rosjanie). Najwięcej satysfakcji przyniosły gospodarzom wyścigi w klasie MX 2 junior, gdzie dwukrotnie triumfował Szymon Staszkiewicz. Trzeci był Michał Krech z Olsztyna. W klasie amatorów MV C2 znów pierwszy był Marcin Polnar z Korony Elbląg.

 

Wyniki

MX 2

1 Marcin Polnar PKS Korona Elbląg 50 50 100

2 Tomasz Stelmaszyk LSM BRY-TECH RACING Lubin 44 44 88

3 Krzysztof Kulesza GKM Bałtyk Gdynia 36 40 76

…………………………………………………….

4 Marek Nieciekło Moto Klub Lidzbark Warmiński 40 36 76

5 Krzysztof Pastuszka PKS Korona Elbląg 38 38 76

6 Paweł Lemańczyk PKS Korona Elbląg 35 35 70

8 Marcin Samet PKS Korona Elbląg 31 32 63

11Radosław Korkuć Motoklub Olsztyn 29 29 58

12 Łukasz Skurat WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB 32 25 57

14 Adrian Matwiej PKS Korona Elbląg 26 26 52

15  Grzegorz Mendelewski Motoklub Orneta 28 22 50

16  Piotr Zinko PKS Korona Elbląg 16 33 49

17  Jakub Stankiewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 25 24 49

20 Rafał Owczarek PKS Korona Elbląg 21 23 44

21  Bartłomiej Skiba PKS Korona Elbląg 24 17 41

24 Robert Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 19 18 37

Klasyfikacja generalna

1  Marcin Polnar PKS Korona Elbląg 200

2  Tomasz Stelmaszyk LSM BRY-TECH RACING Lubin 164

3  Krzysztof Kulesza GKM Bałtyk Gdynia 152

…………………………………………………………

4  Marek Nieciekło Moto Klub Lidzbark Warmiński 149

5  Krzysztof Pastuszka PKS Korona Elbląg 149

6  Paweł Lemańczyk PKS Korona Elbląg 123

7  Marcin Samet PKS Korona Elbląg 115

9  Piotr ZinkoPKS Korona Elbląg 112

MX 1C

1 Daniel Krzysztofek WKM Więcbork 50 44 94

2 Marcin Olejnik LKS Jastrząb Lipno36 50 86

3 Kamil Maczukin WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB 44 40 84

………………………………………………………

5 Wojciech Rossochacki Moto Klub Lidzbark Warmiński 38 36 74

11 Dawid Holliński Moto Klub Lidzbark Warmiński 31 28 59

Klasyfikacja generalna

1 Marcin Olejnik LKS Jastrząb Lipno 170

2 Daniel Krzysztofek WKM Więcbork 163

3 Kacper Paczyński WKM Więcbork 163

……………………………………………..

4 Kamil Maczukin WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB 160

7 Wojciech Rossochacki Moto Klub Lidzbark Warmiński 139

11  Dawid Holliński Moto Klub Lidzbark Warmiński 116

17  Jarosław Narwojsz KM Giżycko 33

18 Dariusz Kotfica Moto Klub Lidzbark Warmiński 24

Weteran

1 Adam Nowacki WKM Więcbork 50 44 94

2 Mirosław Kowalski AMK Człuchów 40 50 90

3 Wiktor Kuźniewski Moto Klub Lidzbark Warmiński 44 36 80

…………………………………………………………..

4 Bogdan Korkuć Motoklub Olsztyn 36 38 74

8 Piotr Czajkowski Motoklub Olsztyn 34 33 67

11 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn 29 31 60

12 Mariusz Skórynko Motoklub Olsztyn 26 30 56

13 Dariusz Urniaż Motoklub Olsztyn 27 28 55

14 Dariusz Lewko Motoklub Olsztyn 25 29 54

15Robert Pietrukaniec KM Giżycko    28 26 54

17 Jarosław Dąbrowski Motoklub Olsztyn 30 30

Klasyfikacja generalna

1Adam Nowacki WKM Więcbork 163

2 Wiktor Kuźniewski Moto Klub Lidzbark Warmiński 152

3 Andrzej Gliszczyński WKM Więcbork 141

……………………………………………………

4 Bogdan Korkuć Motoklub Olsztyn 139

5 Piotr Czajkowski Motoklub Olsztyn 129

6 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn 113

8 Mariusz Skórynko Motoklub Olsztyn 106

9 Dariusz Urniaż Motoklub Olsztyn 104

10 Dariusz Lewko Motoklub Olsztyn 103

MX 65

1  Wojciech Kucharczyk Automobilklub Gorzowski 50 50 100

2  Aleksej Nowik Rosja 44 44 88

3  Denis Salawiow Rosja 40 40 80

…………………………….

4  Maksymilian Nikiel Motoklub Olsztyn 38 38 76

Klasyfikacja generalna

1 Wojciech Kucharczyk Automobilklub Gorzowski 200

2 Maksymilian Nikiel Motoklub Olsztyn 147

3  Dariusz Malczewski WKM Więcbork 146

MX 85

1  Maksim Shtytser Rosja 50 50 100

2 Mateusz Kołodziejak SKM Szarak Sochaczew 44 44 88

3  Cezary Lewko Motoklub Olsztyn 40 40 80

………………………………………………………..

4  Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 38 38 76

6  Bartłomiej Warda Motoklub Reszel 35 35 70

Klasyfikacja generalna

1Cezary Lewko Motoklub Olsztyn 151

2 Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 145

3 Marcin Turowski Automobilklub Toruń 139

………………………………………….

11 Bartłomiej Warda Motoklub Reszel 70

MX2 junior

1 Szymon Staszkiewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 50 50 100

2 Sebastian Witkowski KM Cross Lublin 44 44 88

3 Michał Krech Motoklub Olsztyn      40 40 80

………………………………………………

4 Kacper Kozłowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 38 38 76

6 Maciej Mękal Motoklub Olsztyn     35 33 68

8 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn 32 31 63

13 Oskar Ingot Moto Klub Lidzbark Warmiński 29 29

Klasyfikacja generalna

1 Michał Krech Motoklub Olsztyn 160

2 Sebastian Witkowski KM Cross Lublin 156

3 Kacper Kozłowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 145

……………………………………………….

5 Maciej Mękal Motoklub Olsztyn 125

9 Szymon Staszkiewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 50 50 100

MX 2

1 Karol Kędzierski KM Cross Lublin 50 50 100

2 Bartosz Sawczuk Człuchowski AutoMotoKlub 44 44 88

3 Joanna Miller Człuchowski AutoMotoKlub 40 40 80

……………………………………………………….

13 Damian Pietrukaniec KM Giżycko 27 29 56

Klasyfikacja generalna

1  Karol Kędzierski KM Cross Lublin 200

2  Sebastian Kunicki KKM Kwidzyn brak 156

3  Kamil Zych SM MARBUD Racing Team 144

………………………………

17 Damian Pietrukaniec KM Giżycko 27 29 56

MX 1

1 Łukasz Kędzierski KM Cross Lublin 50 50 100

2 Mikołaj Kołodziejak SKM Szarak Sochaczew 38 44 82

3 Jacek Olszewski LKS Jastrząb Lipno 44 36 80

……………………………………………………

4 Michał Jońca Motoklub Olsztyn TNT Motocross 40 40 80

5 Marcin Szczepański Moto Klub Lidzbark Warmiński ZEM Racing Team 36 38 74

6 Krzysztof Dziadko Motoklub Olsztyn 35 34 69

7 Dominik Winckiewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 33 35 68

8 Wojtek Kuształa Moto Klub Lidzbark Warmiński 34 33 67

Klasyfikacja generalna

1 Łukasz Kędzierski KM Cross Lublin 200

2 Michał Jońca Motoklub Olsztyn TNT Motocross 160

3 Marcin Szczepański Moto Klub Lidzbark Warmiński ZEM Racing Team 148

4 Wojtek Kuształa Moto Klub Lidzbark Warmiński 137

5 Krzysztof Dziadko Motoklub Olsztyn 135

6 Dominik Winckiewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 130

Fot. facebook.com

 

 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x