MP Strefy Północnej Lipno 2012 – Trofea dla Warmii i Mazur

Zawody w Lipnie zakończyły tegoroczną rywalizację w Mistrzostwach Polski Strefy Północnej w motocrossie. Impreza, której kilka eliminacji rozegrano na torach warmińsko-mazurskich cieszyła się dużym zainteresowaniem. Ma ona swój program obejmujący wyścigi weteranów i zawodników z licencjami C, co z pewnością uatrakcyjnia cały cykl, podnosi też zdecydowanie frekwencję. W klasyfikacji klubowej MP Strefy Północnej triumfował Moto Klub Olsztyn przed Moto Klubem Lidzbark Warmiński. Indywidualne tytuły trafiły do Marcina Szczepańskiego i Wojciecha Kuształy (obaj Lidzbark Warmiński) oraz Marcina Polarna (Korona Elbląg)

Wyniki w Lipnie

Klasa MX 65

1 Filip Bukowicz KM Wisła Chełmno 50 50 100

2 Jakub Grzybowski GKM Bałtyk 45 47    92

3 Maksymilian Nikiel Motoklub Olsztyn       47 45 92

Klasyfikacja końcowa

1 Filip Bukowicz KM Wisła Chełmno 600

2 Maksymilian Nikiel Motoklub Olsztyn 538

3 Cezary Lasota Wiraż Bartoszyce 374

…………………………………………….

6 Filip Giczewski Wiraż Bartoszyce 176

Klasa MX 85

1 Jakub Barczewski LKS Jastrząb Lipno 50 50 100

2 Artur Łykowski LKS Jastrząb Lipno 47 47 94

3 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn 43 45 88

………………………………………………………

4 Jakub Baranowski Motoklub Lidzbark Warmiński 45 43 88

Klasyfikacja końcowa

1 Jakub Barczewski LKS Jastrząb Lipno 697

2 Artur Łykowski LKS Jastrząb Lipno 644

3 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn 590

……………………………………………..

4 Jakub Baranowski Motoklub Lidzbark Warmiński 574

5 Alan Mendelewski Motoklub Orneta 260

8 Szymon Staszkiewicz Motoklub Lidzbark Warmiński 95

10 Kuba Załęski AMK Drwęca Ostróda 80

12 Kacper Wojciów Wiraż Bartoszyce 78

13 Bartosz Warda Motoklub Reszel 76

Klasa MX 2

1  Bartosz Sawczuk Motoklub Olsztyn 50 50 100

2  Michał Krech Motoklub Olsztyn 45 47 92

3 Szymon Mohylewski KM Wisla Chełmno Yamaha 47 45 92

……………………………………………………

4  Kacper Kozłowski Motoklub Lidzbark Warmiński 39 41 80

5  Marcin Szczepański Motoklub Lidzbark Warmiński Honda 41 37 78

7 Paweł Albin Motoklub Olsztyn 27 43 70

Klasyfikacja końcowa

1 Marcin Szczepański Motoklub Lidzbark Warmiński 580

2 Kacper Kozłowski Motoklub Lidzbark Warmiński 545

3 Marcin Krakowski LKS Jastrząb Lipno 521

………………………………………………………..

4 Paweł Albin Motoklub Olsztyn 451

5 Bartosz Sawczuk Motoklub Olsztyn 388

6 Michał Krech Motoklub Olsztyn 370

7 Dawid Krysik Motoklub Orneta 366

8 Igor Dylak KM Giżycko 306

13  Louis Carstens Drwęca Ostróda 265

14 Karol Kamiński Motoklub Orneta 256

18 Błażej Podbielski   Motoklub Lidzbark Warmiński    222

20 Dawid Mroczek    Motoklub Lidzbark Warmiński    168

21 Kamil Szutowicz    Wiraż Bartoszyce 167

24 Marcin Sobieraj Wiraż Bartoszyce 150

25 Mikołaj Mroczek Motoklub Lidzbark Warmiński 133

28 Eliasz Dawidson Motoklub Olsztyn 110

29 Wojciech Dąbrowski Motoklub Olsztyn 100

35 Oskar Ingot Motoklub Lidzbark Warmiński 92

39 Sebastian Budny AMK Drwęca Ostróda 68

49 Maciej Mękal Motoklub Olsztyn 41

Klasa MX 1

1  Michał Jońca KM TNT 50 50 100

2  Wojciech Kuształa Motoklub Lidzbark Warmiński Honda 47 47 94

3  Wojciech Stypa WKM Więcbork 43  45 88

………………………………………………………

4  Dominik Winckiewicz Motoklub Lidzbark Warmiński 45 43 88

5  Krzysztof Dziadko Motoklub Olsztyn 41 41 82

8  Adam Minkowski Motoklub Lidzbark Warmiński 35 35 70

Klasyfikacja końcowa

1 Wojciech Kuształa Motoklub Lidzbark Warmiński 624

2 Krzysztof Dziadko Motoklub Olsztyn 566

3 Wojciech Stypa WKM Więcbork 554

……………………………………………..

5 Dominik Winckiewicz      Motoklub Lidzbark Warmiński 501

6 Adam Minkowski Motoklub Lidzbark Warmiński 384

9 Oskar Wojciechowicz Motoklub Olsztyn 295

27 Bartosz Sawczuk Motoklub Olsztyn 47

Klasa Weteran

1 Jacek Olszewski LKS Jastrząb Lipno 50 50 100

2 Mariusz Bukowski AMK Człuchów 45 47 92

3 Zbigniew Korkuć Motoklub Olsztyn 47 45 92

…………………………………………………..

6 Wiktor Kuźniewski Motoklub Lidzbark Warmiński 39 39 78

7 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn 37 37 74

11 Dariusz Lewko Motoklub Olsztyn 30 31 61

12 Mariusz Skórynko Motoklub Olsztyn 29 29 58

Klasyfikacja końcowa

1 Mariusz Bukowski AMK Człuchów 686

2 Zbigniew Korkuć Motoklub Olsztyn 654

3 Adam Nowacki WKM Więcbork 616

………………………………………………..

4 Mariusz Skórynko Motoklub Olsztyn 451

5 Janusz Herman Motoklub Lidzbark Warmiński  436

6 Wiktor Kuźniewski Motoklub Lidzbark Warmiński 427

7 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn 366

12 Piotr Giczewski Wiraż Bartoszyce 134

14 Dariusz Lewko Motoklub Olsztyn 122

19  Mariusz Krzywiej Motoklub Lidzbark Warmiński 82

20  Dariusz Urmiaż Motoklub Olsztyn 74

27 Jarosław Dąbrowski Motoklub Olsztyn 59

28 Michał Pawłowicz PKS Korona Elbląg 58

Klasa C do 23 lat

1 Kacper Paczyński WKM Więcbork 31 22 53

2 Jan Świerkowski   LKS Jastrząb Lipno Honda   20 19 39

3 Paweł Zaleśkiewicz LKS Jastrząb Lipno 17 21 38

……………………………………………..

6 Radosław Korkuć Motoklub Olsztyn 14 18 32

Klasyfikacja końcowa

1 Mateusz Paczyński   WKM Więcbork 531

2 Kacper Paczyński WKM Więcbork 361

3 Radosław Korkuć    Motoklub Olsztyn 290

………………………………………………………..

6 Marcin Nowicki Motoklub Olsztyn 137

14 Konrad Załęski AMK Drwęca Ostróda 43

Klasa C powyżej 23 lat

1 Marcin Polnar PKS Korona Elbląg 50 47 97

2 Marcin Olejnik LKS Jastrząb Lipno 43 50 93

3 Daniel Krzysztofek WKM Więcbork Honda 47 45 92

……………………………………………………….

5 Krzysztof Pastuszka PKS Korona Elbląg 41 39 80

6 Jarosław Narwojsz KM Giżycko 45 33 78

7 Marek Nieciekło Motoklub Lidzbark Warmiński Honda 33 41 74

10 Wojciech Rossochacki Motoklub Lidzbark Warmiński 37 26 63

14 Korkuć Bogdan Motoklub Olsztyn 22 30 52

16 Marcin Samet PKS Korona Elbląg 26 25 51

18 Paweł Lemańczyk PKS Korona Elbląg KTM 21 24 45

22 Rafał Owczarek PKS Korona Elbląg Yamaha 11 12 23

24 Piotr Zinko PKS Korona Elbląg 9 9

Klasyfikacja końcowa

1 Marcin Polnar PKS Korona Elbląg 677

2 Jarosław Narwojsz KM Giżycko 554

3 Krzysztof Pastuszka     PKS Korona Elbląg 554

…………………………………………………..

4 Marek Nieciekło Motoklub Lidzbark Warmiński      537

6 Korkuć Bogdan Motoklub Olsztyn 469

9 Marcin Samet PKS Korona Elbląg 348

11Piotr Zinko PKS Korona Elbląg 285

15 Paweł Lemańczyk PKS Korona Elbląg 242

17 Piotr Czajkowski Motoklub Olsztyn 213

22  Dariusz Lewko Motoklub Olsztyn 142

23 Wojciech Rossochacki Motoklub Lidzbark Warmiński 141

28 Jarosław Dąbrowski  Motoklub Olsztyn 99

30 Dariusz Urniaż Motoklub Olsztyn 94

32 Robert Mroczek Motoklub Lidzbark Warmiński    89

36  Dariusz Kotfica Motoklub Lidzbark Warmiński 78

37  Wojciech Bandurski Motoklub Olsztyn 76

43 Przemysław Obroście KM Giżycko 56

45 Grzegorz Mendelewski     Motoklub Orneta 52

49 Rafał Owczarek PKS Korona Elbląg 36

50  Wojciech Tyburski Motoklub Olsztyn 33

53 Sebastian Maj MK Lidzbark Warmiński 26

54 Wojciech Syrwid Motoklub Olsztyn 26

Klasyfikacja klubowa

1 Motoklub Olsztyn 6850

2 Motoklub Lidzbark Warmiński 5784

3 WKM Więcbork 4836

4 LKS Jastrząb Lipno 4284

5 Gdański AutoMotoKlub 3645

6 AMK Człuchów 2646

7 PKS Korona Elbląg 2200

8 SM MARBUD Racing Team 1544

9 Wiraż Bartoszyce 1079

10 Motoklub Orneta 934

……………………….

11 KM Giżycko 916

20 Drwęca Ostróda 265

24 AMK Drwęca Ostróda 191

31 Motoklub Reszel 76

35 MK Lidzbark Warmiński 26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x