MP Strefy Północnej Orneta 2014 – Piękne wyścigi i dużo radości

Druga eliminację Mistrzostw Polski Strefy Północnej w motocrossie wyznaczono w Ornecie, gdzie ta dyscyplina od kilku lat rozwija się znakomicie. Na dobrze przygotowanym torze emocji nie zabrakło, a w rolach głównych wystąpili reprezentanci województwa warmińsko-mazurskiego. Gospodarze cieszyli się zwłaszcza po zwycięstwie swojego zawodnika Tomasza Lango w klasie MX1C.

A tych sukcesów było więcej bowiem zawody wygrali też Krzysztof Pastuszka (Korona Elbląg) w MX2C, Marcin Szczepański (MK Lidzbark Warmiński) w MXB, Jakub Baranowski (MK Lidzbark Warmiński (MK Lidzbark Warmiński) i Maksymilian Nikiel (Moto Klub Olsztyn) w MX 65.

Wyniki

Klasa MX65

1  Maksymilian NikielMotoklub Olsztyn 50 50 100

2  Mikołaj BiałeckiCzłuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM 44 40 84

3  Olaf Włodarczak Gdański AutoMotoKlub Cobra 38 44 82

………………………………….

6  Jakub Hanusz MK Lidzbark Warmiński 34 35 69

Klasyfikacja sezonu

1 Mikołaj BiałeckiCzłuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 178

2 Wiktor Sobiech WKM Więcbork 154

3 Jan Santus LKT Wyczół Gościeradz 147

…………………………………………..

6 Maksymilian Nikiel Motoklub Olsztyn 100

11 Jakub Hanusz MK Lidzbark Warmiński 69

Klasa MX85

1 Jakub Baranowski MK Lidzbark Warmiński KTM 50 44 94

2 Filip Bukowicz Gdański AutoMotoKlub Suzuki 35 50 85

3 Aleksej Nowikov Kaliningrad 44 40 84

…………………………………….

4 Bartłomiej Warda Motoklub Reszel 38 36 74

6 Cezary Lasota SKM WIRAŻ Bartoszyce 34 38 72

10 Kamil Krakowiak Motoklub Olsztyn KTM 31 31 62

Klasyfikacja sezonu

1 Jakub Baranowski MK Lidzbark Warmiński 170

2 Filip Bukowicz Gdański AutoMotoKlub 169

3 Marcin Turowski LKS Jastrząb Lipno 145

7 Kamil Krakowiak Motoklub Olsztyn 118

11 Bartłomiej Warda Motoklub Reszel 74

12 Cezary Lasota SKM WIRAŻ Bartoszyce 72

Klasa MX 2 Junior

1 Michał Krech AMK Człuchów KTM 50 50 100

2 Kacper Kozłowski MK Lidzbark Warmiński Honda 44 44       88

3 Kamil Szutowicz SKM WIRAŻ Bartoszyce Kawasaki 40 38 78

4 Alan Mendelewski Motoklub Orneta Yamaha 35 40 75

5 ezary Lewko Motoklub Olsztyn KTM 38 36 74

6 Jakub Załęski AMK Drwęca Ostróda 36 35 71

7 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn KTM 34 34 68

Klasyfikacja sezonu

1 Michał Krech AMK Człuchów 200

2 Kacper Kozłowski MK Lidzbark Warmiński 166

3 Alan Mendelewski Motoklub Orneta 141

……………………………………

4 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn 133

5 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn 124

6 Kamil Szutowicz SKM WIRAŻ Bartoszyce 109

10 Jakub Załęski AMK Drwęca Ostróda 71

Klasa MX Masters

1 Dariusz Strzelecki Motosport Castrol Team Toruń KTM50 50 100

2 Wiesław Wiśniewski KM Wisła Chełmno Honda 44 44 88

3 Krzysztof Kulesza GKM Bałtyk Gdynia Honda 40 38 78

6 Bogdan Korkuć Motoklub Olsztyn Honda 35 71

8 Piotr Czajkowski Motoklub Olsztyn Honda 34 33 67

9 Dariusz Urniaż Motoklub Olsztyn 31 32 63

10 Mariusz Skorynko Motoklub Olsztyn Honda 32 31 63

11 Dariusz Lewko Motoklub Olsztyn KTM 29 30 59

12 Jarosław Dąbrowski Motoklub Olsztyn KTM 30 30

Klasyfikacja sezonu

1 Dariusz Strzelecki Motosport Castrol Team Toruń 172

2 Wiesław Wiśniewski KM Wisła Chełmno 166

3 Krzysztof Kulesza GKM Bałtyk Gdynia 162

……………………………………..

6 Bogdan Korkuć Motoklub Olsztyn 132

7 Piotr Czajkowski Motoklub Olsztyn 130

8 Mariusz Skorynko Motoklub Olsztyn 112

9 Dariusz Lewko Motoklub Olsztyn 108

11 Jarosław Dąbrowski Motoklub Olsztyn 84

14 Wiktor Kuźniewski MK Lidzbark Warmiński 66

15 Dariusz Urniaż Motoklub Olsztyn 63

17 Grzegorz Mendelewski Motoklub Orneta 57

Klasa MX1C

1 Tomasz Lango Motoklub Orneta 50 50 100

2 Marcin Olejnik LKS Jastrząb Lipno Honda 44 44 88

3 Kamil Mczukin WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB 40 40 80

…………………………………..

4 Paweł Sekuła Motoklub Olsztyn 36 38 74

6 Wojciech Rossochacki MK Lidzbark Warmiński 32 36 68

10 Patryk Alchimowicz MK Lidzbark Warmiński 30 30 60

11 Dawid Holliński MK Lidzbark Warmiński Honda 28 31 59

Klasyfikacja sezonu

1 Marcin Olejnik LKS Jastrząb Lipno 188

2 Michał DomerackiWKM Więcbork 143

3 Mateusz Paczyński WKM Więcbork 135

……………………………………….

5 Dawid Holliński MK Lidzbark Warmiński 125

7 Tomasz Lango Motoklub Orneta 100

8 Kamil Maczukin WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB 80

9 Kamil Mczukin WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB 80

11 Paweł Sekuła Motoklub Olsztyn 74

13 Wojciech Rossochacki MK Lidzbark Warmiński 68

15 Rafał Siekacz WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB 61

17 Patryk Alchimowicz MK Lidzbark Warmiński 60

Klasa MXC2

1 Krzysztof Pastuszka PKS Korona Elbląg Suzuki 50 50 100

2 Aleksiej Bogdan Kaliningrad 44 44 88

3 Adrian Marciniak MKS Nekla KTM 40 38 78

………………………………………………………………………

5 Marek Niepiekło MK Lidzbark Warmiński Honda 38 36 74

8 Piotr Zinko PKS Korona Elbląg Suzuki 31 31 62

11 Krzysztof Morawski WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB 32 27 59

13 Paweł Lemańczyk PKS Korona Elbląg 29 26 55

14 Marcin Samet PKS Korona Elbląg 24 29 53

15 Kamil Briszke PKS Korona Elbląg Suzuki 19 28 47

16 Łukasz Grodowski Motoklub Orneta 21 25 46

19 Radosław Korkuć Motoklub Olsztyn Honda 23 19 42

21 Karol Maj AMK Drwęca Ostróda 22 17 39

22 Łukasz Baranowski MK Lidzbark Warmiński Honda 15 22 37

24 Grzegorz Mendelewski Motoklub Orneta 18 18 36

28 Bartłomiej Skiba PKS Korona Elbląg 12 15 27

29 Krzysztof Milewski PKS Korona Elbląg 11 14 25

Klasyfikacja sezonu

1 Krzysztof Pastuszka PKS Korona Elbląg 176

2 Adrian MarciniakMKS Nekla 153

3 Marek Niepiekło MK Lidzbark Warmiński 144

6 Piotr Zinko PKS Korona Elbląg 118

7Kacper Krajewski Gdański AutoMotoKlub 114

11 Kamil Briszke PKS Korona Elbląg 85

12 Radosław Korkuć Motoklub Olsztyn 81

13 Łukasz Baranowski MK Lidzbark Warmiński 78

22 Krzysztof Morawski WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB 59

26  Paweł Lemańczyk PKS Korona Elbląg 55

28  Marcin SametPKS Korona Elbląg 53

29  Adrian Matwij PKS Korona Elbląg 51

33  Łukasz Grodowski Motoklub Orneta 46

36  Marek Salomon PKS Korona Elbląg 43

38  Karol Maj AMK Drwęca Ostróda 39

40  Grzegorz Mendelewski Motoklub Orneta 36

42  Bartłomiej Skiba PKS Korona Elbląg 27

44  Krzysztof Milewski PKS Korona Elbląg 25

MXB

1 Marcin Szczepański MK Lidzbark Warmiński KTM 50 50 100

2 Marcin Polnar PKS Korona Elbląg Suzuki 44 44 88

3 Krzysztof Dziadko Motoklub Olsztyn 40 38 78

……………………………………….

4 Dawid KrysikMotoklub Orneta Suzuki 34 40 74

7 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta Yamaha 35 35 70

Klasyfikacja sezonu

1  Marcin SzczepańskiMK Lidzbark Warmiński 200

2  Marcin PolnarPKS Korona Elbląg 176

3  Dawid KrysikMotoklub Orneta 148

6  Tomasz Żulewski Motoklub Orneta 136

8  Krzysztof Dziadko Motoklub Olsztyn 78

9  Dominik Winckiewicz MK Lidzbark Warmiński 78

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

bartoszyce giżycko Lidzbark Warmiński motocross Olsztyn Orneta Ostróda

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x