MP Strefy Północnej Więcbork 2012 – Kuształa i Polnar na czele

W Więcborku odbyła się V runda Mistrzostw Polski Strefy północnej w motocrossie. Frekwencja dopisała, stawka uczestników tez mocna i niełatwo było wywalczyć czołowe pozycje. Z licznego grona reprezentantów Warmii i Mazur żadnemu nie udało się wygrać eliminacji, było jednak sporo czołowych pozycji. W klasyfikacjach generalnych mamy dwóch liderów: w klasie MX 1 Wojciecha Kuształę (Moto Klub Lidzbark Warmiński) i Marcina Polnara (Korona Elbląg) w klasie c- powyżej 23 lat. Obaj przyjechali wysoko i utrzymali przodownictwo.

 

Wyniki V rundy

Klasa weteran

1 Mariusz Bukowski AMK Człuchów 50 50 100

2 Adam Nowacki WKM Więcbork Honda 47 45 92

3 Zbigniew Korkuć Motoklub Olsztyn 43 47 90

6 Wiktor Kuźniewski Motoklub Lidzbark Warmiński 39 37 76

8 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn 37 35 72

9 Mariusz Skórynko Motoklub Olsztyn 33 33 66

Klasyfikacja generalna

1 Mariusz Bukowski AMK Człuchów 494

2 Zbigniew Korkuć Motoklub Olsztyn 470

3 Adam Nowacki WKM Więcbork 450

………………………………………….

4 Janusz Herman Motoklub Lidzbark Warmiński 348

6 Wiktor Kuźniewski Motoklub Lidzbark Warmiński 271

7 Mariusz Skorynko Motoklub Olsztyn 269

9 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn 218

11 Piotr Giczewski Wiraż Bartoszyce 134

15 Mariusz Krzywiej Motoklub Lidzbark Warmiński 82

16 Dariusz UrniażMotoklub Olsztyn 74

19 Mariusz SkorynkoMotoklub Olsztyn 64

21799 Jarosław Dąbrowski Motoklub Olsztyn 59

Klasa MX 1

1 Maciej Zdunek AMK Człuchów 50 50 100

2 Wojciech Stypa WKM Więcbork 43 45 88

3 Bartosz Nowacki WKM Więcbork 45 43 88

…………………………………………………….

4 Wojciech Kuształa Motoklub Lidzbark Warmiński Honda 47 37 84

5 Krzysztof Dziadko Motoklub Olsztyn 41 41 82

6 Dominik Winckiewicz Motoklub Lidzbark Warmiński 39 39 78

7 Bartosz Sawczuk Motoklub Olsztyn 47 47

Klasyfikacja generalna

1 Wojciech Kuształa Motoklub Lidzbark Warmiński 452

2 Krzysztof Dziadko Motoklub Olsztyn 414

3 Bartosz Nowacki WKM Więcbork 407

…………………………………………..

5 Dominik Winckiewicz Motoklub Lidzbark Warmiński 335

6 Oskar Wojciechowicz Motoklub Olsztyn 295

7 Adam Minkowski Motoklub Lidzbark Warmiński 262

19 Bartosz Sawczuk Motoklub Olsztyn 47

Klasa MK2

1 Michał Kozera KM Cisy Nowogard Honda 47 50 97

2 Marcin Krakowski LKS Jastrząb Lipno 50 43 93

3 Michał Krech Motoklub Olsztyn 43 45 88

4 Kacper Kozłowski Motoklub Lidzbark Warmiński 39 41 80

5 Marcin Szczepański Motoklub Lidzbark Warmiński Honda 41 37 78

6 Dawid Krysik Motoklub Orneta 37 39 76

8 Luis Carstens AMK Drwęca Ostróda KTM 45 26 71

15 Błażej Podbielski Motoklub Lidzbark Warmiński 56

16 Paweł Albin Motoklub Olsztyn 51

Klasyfikacja generalna

1 Marcin Krakowski LKS Jastrząb Lipno 443

2 Marcin Szczepański Motoklub Lidzbark Warmiński 414

3 Kacper Kozłowski Motoklub Lidzbark Warmiński 383

……………………………………………………..

4 Paweł Albin Motoklub Olsztyn 381

5 Dawid Krysik Motoklub Orneta 296

6 Igor Dylak KM Giżycko 280

7 Karol KamińskiMotoklub Orneta 256

13 Michał Krech Motoklub Olsztyn 190

14 Bartosz SawczukMotoklub Olsztyn 188

16 Kamil Szutowicz Wiraż Bartoszyce 167

18 Błażej Podbielski Motoklub Lidzbark Warmiński 165

21 Marcin Sobieraj Wiraż Bartoszyce 150

24 Eliasz Dawidson Motoklub Olsztyn 110

25 Dawid Mroczek Motoklub Lidzbark Warmiński 106

26 Louis Carstens Drwęca Ostróda 100

27 Wojciech Dąbrowski Motoklub Olsztyn 100

32 Oskar Ingot Motoklub Lidzbark Warmiński 92

33 Mikołaj Mroczek Motoklub Lidzbark Warmiński 83

37 Luis Carstens AMK Drwęca Ostróda 71

42 Maciej Mękal Motoklub Olsztyn 41

Klasa MX 85

1 Jakub Barczewski LKS Jastrząb Lipno 50 47 97

2 Szymon Staszkiewicz MK Lidzbark Warmiński KTM 45 50 95

3.Patryk Zdunek AMK Człuchów 47 45 92

………………………………………………..

5 Alan Mendelewski Motoklub Orneta 41 41 82

6 Baranowski Jakub Motoklub Lidzbark Warmiński 39 37 76

7 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn 35 39 74

Klasyfikacja generalna

1 Jakub Barczewski LKS Jastrząb Lipno 497

2 Artur Łykowski LKS Jastrząb Lipno 456

3 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn 418

………………………………………………

4 Baranowski Jakub Motoklub Lidzbark Warmiński 406

5 Alan Mendelewski Motoklub Orneta 260

8 Szymon StaszkiewiczMK Lidzbark Warmiński 95

10 Kacper Wojciów Wiraż Bartoszyce 78

Klasa MX 65

1 Denis Skarpek SM MARBUD Racing Team 50 50 100

2 Dominik Zdunek AMK Człuchów 45 47 92

3 Maksymilian Nikiel Motoklub Olsztyn 47 45 92

Klasyfikacja generalna

1 Filip Bukowicz KM Wisła Chełmno 400

2 Maksymilian Nikiel Motoklub Olsztyn 364

3 Cezary Lasota Wiraż Bartoszyce 282

……………………………………….

5 Filip Giczewski Wiraż Bartoszyce 176

Klasa C do 23 lat

1 Mateusz Paczyński WKM Więcbork 50 50 100

2 Dawid Pustelnik MX Koszalin KTM 47 47 94

3 Marcin Seydak WKM Więcbork Honda 41 45 86

……………………………………………….

5 Radosław Korkuć Motoklub Olsztyn 35 41 76

Klasyfikacja generalna

1 Mateusz Paczyński WKM Więcbork 408

2 Kacper Paczyński WKM Więcbork 288

3 Radosław Korkuć Motoklub Olsztyn 269

………………………………………………

7 Marcin Nowicki Motoklub Olsztyn 108

Klasa C powyżej 23 lat

1 Daniel Krzysztofek WKM Więcbork Honda 50 50 100

2 Marcin Polnar PKS Korona Elbląg 47 45 92

3 Marcin Olejnik LKS Jastrząb Lipno 43 47 90

………………………………………………

4 Krzysztof Pastuszka PKS Korona Elbląg 39 41 80

7 Marek Nieciekło Motoklub Lidzbark Warmiński 33 43 76

8 Korkuć Bogdan Motoklub Olsztyn 37 37 74

12 Jarosław Narwojsz KM Giżycko 26 30 56

13 Piotr Zinko PKS Korona Elbląg 27 28 55

15 Paweł Lemańczyk PKS Korona Elbląg KTM 25 26 51

16 Marcin Samet PKS Korona Elbląg 23 27 50

20 Dariusz Lewko Motoklub Olsztyn 20 22 42

23 Rafał Owczarek PKS Korona ElblągYamaha 17 18 35

Klasyfikacja generalna

1 Marcin Polnar PKS Korona Elbląg 492

2 Krzysztof Pastuszka PKS Korona Elbląg 402

3 Rafał Arentowicz Gdański AutoMotoKlub 398

…………………………………………………………..

4 Marek Nieciekło Motoklub Lidzbark Warmiński 396

5 Jarosław Narwojsz KM Giżycko 395

6 Korkuć Bogdan Motoklub Olsztyn 362

9 Marcin Samet PKS Korona Elbląg 252

10 Piotr Zinko PKS Korona Elbląg 242

16 Piotr Czajkowski Motoklub Olsztyn 3329283122 160

17 Dariusz Lewko Motoklub Olsztyn 159

20 Paweł Lemańczyk PKS Korona Elbląg 2 146

25 Jarosław Dąbrowski Motoklub Olsztyn 99

27 Dariusz Urniaż Motoklub Olsztyn 24123127 94

31 Wojciech Rossochacki Motoklub Lidzbark Warmiński 78

36 Dariusz Kotfica Motoklub Lidzbark Warmiński 61

38 Przemysław Obrościk KM Giżycko 56

40 Robert Mroczek Motoklub Lidzbark Warmiński 54

41 Grzegorz Mendelewski Motoklub Orneta 52

47 Rafał Owczarek PKS Korona Elbląg 35

Fot. motoklub lidzbark firko.pl

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x