Puchar Polski w motocrossie Nowogard – Na Oskara nie ma mocnych

W Nowogardzie rozegrano V rundę motocrossowego Pucharu Polski. Startowała dość liczna grupa zawodników z Warmii i Mazur. Znów wysokie umiejętności potwierdził Oskar Wojciechowicz z Moto Klubu Olsztyn, który wygrał tę rundę i umocnił się na czele klasyfikacji generalnej klasy MX 1. W MX 2 wiceliderem jest Luis Carstens (Moto Klub Olsztyn), ale stracił do lidera kolejne punkty, gdyż tym razem zajął dopiero piąte miejsce.

Puchar Polski (V runda)

Klasa 85 ccm

1 Krystian Lonka Automobilklub Głogów KTM 22 25 47

2 Karol Kruszyński Motosport Castrol Team Toruń KTM 25 22 47

3 Jakub Barczewski LKS Jastrząb Lipno KTM 15 20 35

……………………………………………………………..

10 Kamil Szutowicz KM WIRAŻ Bartoszyce KTM 11 11 22

11 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTM 10 10 20

Klasyfikacja generalna

1 Karol Kruszyński Motosport Castrol Team Toruń 25 25 22 25 25 14 25 25 25 22 233

2 Krystian LonkaAutomobilklub Głogów 22 22 25 22 22 25 22 12 22 25 219

3 Karol Sado Motocross Klub Czerwionka 20 18 18 20 16 18 16 16 16 18 176

…………………………………………………………………………………….

6 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn 3 6 13 12 12 13 12 13 10 10 104

7 Kamil Szutowicz KM WIRAŻ Bartoszyce 12 10 14 13 13 14 11 11 98

12 Alan Mendelewski Motoklub Orneta 8 8 11 15  42

15  Marcin Sobieraj KM WIRAŻ Bartoszyce 2 11 5 15 33

Klasa MX 2

1 Jakub Majchrzak Automobilklub Głogów Honda 25 25 50

2 Filip Łubisz MKS Zjednoczeni Stryków Kawasaki 16 22 38

3 Oskar Ajtner-Gollob Niezrzeszony Yamaha 22 16 38

……………………………………………………..

5 Luis Carstens Motoklub Olsztyn KTMZEM Racing Team18 15 33

9 Patryk Szyszko Moto Klub Lidzbark WarmińskiYamaha 14 10 24

11 Kacper Kozłowski Moto Klub Lidzbark WarmińskiYamaha 9 12 21

18 Eliasz Dawidson Motoklub Olsztyn KTM 2 4 6

20 Oskar Pingot Moto Klub Lidzbark Warmiński 0 5 5

22 Paweł Albin Motoklub Olsztyn Yamaha 0 1 1

Klasyfikacja generalna

1 Jakub Majchrzak Automobilklub Głogów 15 15 22 22 22 22 25 22 25 25 215

2 Luis Carstens Motoklub Olsztyn ZEM Racing Team 20 20 25 25 14 16 18 25 18 15 196

3 Tomasz Pacyga MTR Osielec 14 13 20 15 16 20 20 15 20 18 171

……………………………………………………………………………

6 Patryk Szyszko Moto Klub Lidzbark Warmiński 0 5 18 18 9 11 16 12 141 0 113

11 Igor Dylak KM Giżycko 13 8 15 14 15 13 5 0 83

12 Paweł Albin Motoklub Olsztyn 0 11 7 13 13 6 11 16 0 1 78

14 Kacper Kozłowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 0 0 6 6 4 4 10 8 9 12 59

25 Karol Kamiński Motoklub Orneta 0 11 3 6 20

28  Michał Jońca Motoklub Olsztyn 0 16 16

32  Dawid Krysik Motoklub Orneta 0 0 4 4 0 1 4 0 13

35 Oskar Pingot Moto Klub Lidzbark Warmiński 0 2 1 3 0 5 11

42  Eliasz Dawidson Motoklub Olsztyn 2 4 6

44  Maciej Mękal Motoklub Olsztyn 2 0 0 0 0 1 3

Klasa MX 1

1 Oskar Wojciechowicz Motoklub Olsztyn KTM 25 20 45

2 Mateusz Ognisty LKS Jastrząb Lipno Suzuki 22 22 44

3 Jacek Olszewski LKS Jastrząb Lipno Kawasaki 18 18 36

…………………………………………………………..

6 Dominik Winckiewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda15 15 30

7 Wojciech Kuształa Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 13 14 27

8 Krzysztof Dziadko Motoklub Olsztyn Honda 14 13 27

Klasyfikacja generalna

1 Oskar Wojciechowicz Motoklub Olsztyn 25 22 20 25 20 25 25 25 25 20 232

2  Mateusz Ognisty LKS Jastrząb Lipno 22 20 25 12 22 20 22 20 22 22  207

3  Jacek Olszewski LKS Jastrząb Lipno 20 25 16 18 25 22 20 16 18 18 198

………………………………………………………………..

6 Dominik Winckiewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 10 12 15 16 8 13 13 15 15 15 132

7 Wojciech Kuształa Moto Klub Lidzbark Warmiński 14 15 18 20 11 4 13 14 109

8  Krzysztof Dziadko Motoklub Olsztyn 7 11 13 13 7 7 11 11 14 13 107

15 Rafał Kostecki AMK Drwęca Ostróda 0 12 14 26

Klasa weteran

1 Sebastian Kałużny Motocross Polska Dobromil yamacha 25 25 50

2 Mariusz Bukowski Człuchowski AutoMotoKlub Honda 22 22 44

3 Wojciech Nowacki KM Szczecin 20 20 40

Klasyfikacja generalna

1 Sebastian Kałużny Motocross Polska Dobromil 18 14 25 25 20 20 16 18 25 25 206

2 Mariusz Bukowski Człuchowski Auto MotoKlub 13 16 22 22 18 22 15 22 22 22 194

3 Tomasz Gabara MKS Zjednoczeni Stryków 20 20 14 18 20 16 18 18 144

……………………………………………………..

7 Paweł Morawski KM Giżycko 16 20 22 20 78

14 Mariusz Skorynko Motoklub Olsztyn 6 7 14 5 6 38

16  Mariusz Krzywiel Moto Klub Lidzbark Warmiński 18 15 33

22  Mieszko Gotkowski PKS Korona Elbląg 15 13 28

27  Błażej Podbielski Moto Klub Lidzbark Warmiński 7 8 15

30 Piotr Giczewski KM WIRAŻ Bartoszyce 4 5 9

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x