VI Runda MP Strefy Północnej Więcbork 2013 – Jońca, Krech i Polnar przed rywalami

W VI rundzie Mistrzostw Polski Strefy Północnej w Więcborku motocrossowcy okręgu warmińsko-mazurskiego należeli do wiodących postaci. Zwycięstwa w swoich klasach odnieśli Marcin Polnar Korona Elbląg), Michał Krech (Motoklub Olsztyn) i Michał Jońca (Motoklub Olsztyn). Krech stoczył pasjonująca walkę z Szymonem Staszkiewiczem (Moto Klub Lidzbark Warmiński). Obaj wygrali po jednym wyścigu. Wymienieni wcześniej kierowcy są na czele klasyfikacji po VI rundach. Liderem jest także w klasie MX 85 Cezary Lewko (Motoklub Olsztyn)

Wyniki

Klasa MX1C

1  Marcin Olejnik LKS Jastrząb Lipno 50 50 100

2  Daniel Krzysztofek WKM Więcbork 40 44 84

3  Radosław Matuszczak TM DROGBUD CROSS ATV Piła 44 40 84

…………………………………..

11 Wojciech Rossochacki Moto Klub Lidzbark Warmiński 32 27 59

Klasyfikacja generalna

1 Marcin Olejnik LKS Jastrząb Lipno 370

2 Daniel Krzysztofek WKM Więcbork 316

3 Marcin Kawczyński LKS Jastrząb Lipno 305

…………………………………………………

4 Wojciech Rossochacki Moto Klub Lidzbark Warmiński brak 278

9 Dawid Holliński Moto Klub Lidzbark Warmiński 174

11 Kamil Maczukin WAMK Lidzbark Warmiński 160

 

22  Konrad Załęski AMK Drwęca Ostróda 58

25  Karol Maj AMK Drwęca Ostróda 57

28  Jarosław Narwojsz KM Giżycko 33

30  Dariusz Kotfica Moto Klub Lidzbark Warmiński 24

Klasa MX2C

1 Marcin Polnar PKS Korona Elbląg 50 36 86

2 Marek Nieciekło Moto Klub Lidzbark Warmiński 35 50 85

3 Krzysztof Pastuszka PKS Korona Elbląg 40 44 84

…………………………………………

6 Marcin Samet PKS Korona Elbląg   34 35 69

8 Paweł Lemańczyk PKS Korona Elbląg 36 30 66

14 Rafał Owczarek PKS Korona Elbląg 27 27 54

23 Bartłomiej Skiba PKS Korona Elbląg 18 18

Klasyfikacja generalna

1 Marcin Polnar PKS Korona Elbląg 386

2 Marek Nieciekło Moto Klub Lidzbark Warmiński 310

3 Krzysztof Pastuszka PKS Korona Elbląg 308

………………………………………………

5 Marcin Samet PKS Korona Elbląg 245

6 Paweł Lemańczyk PKS Korona Elbląg 242

12 Rafał Owczarek PKS Korona Elbląg 167

16 Radosław Korkuć Motoklub Olsztyn 152

17 Bartłomiej Skiba PKS Korona Elbląg 132

18 Grzegorz Mendelewski    Motoklub Orneta 127

19 Piotr Zinko PKS Korona Elbląg 112

21 Łukasz Skurat WAMK Lidzbark Warmiński 107

23 Adrian Matwiej PKS Korona Elbląg 103

26 Vladimir Omelchenko Motoklub Orneta 87

28 Krzysztof Morawski WAMK Lidzbark Warmiński 72

31 Robert Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 65

38 Jakub Stankiewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 49

43  Łukasz Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 44

50 Bartosz Drozd Moto Klub Lidzbark Warmiński 24

MX Masters

1  Mirosław Kowalski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 50 50 100

2  Adam Nowacki WKM Więcbork 44 40 84

3  Wiesław Wiśniewski KM Wisła Chełmno Honda 36 44 80

……………………………..

8 Bogdan Korkuć Motoklub Olsztyn 30 32 62

10 Adam Minkowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 26 35 61

11 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn 29 29 58

14 Jarosław Dąbrowski Motoklub Olsztyn 23 30 53

17 Dariusz Lewko Motoklub Olsztyn 22 25 47

Klasyfikacja generalna

1 Mirosław Kowalski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 384

2 Adam Nowacki WKM Więcbork 319

3 Andrzej Gliszczyński WKM Więcbork 266

…………………………………………………

4 Bogdan Korkuć Motoklub Olsztyn 265

6 Wiktor Kuźniewski Moto Klub Lidzbark Warmiński 217

7 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn 214

9 Dariusz Lewko Motoklub Olsztyn 202

11 Jarosław Dąbrowski  Motoklub Olsztyn 189

16 Dariusz Urniaż Motoklub Olsztyn 154

17 Mariusz Skórynko Motoklub Olsztyn 153

19 Piotr Czajkowski Motoklub Olsztyn 129

27 Adam Minkowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 61

29 Robert Pietrukaniec KM Giżycko 54

35 Piotr Giczewski KM WIRAŻ Bartoszyce 18

Klasa MX 85

1 Patryk Zdunek Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 50 50 100

2 Mateusz Kołodziejak   SKM Szarak Sochaczew Yamaha 44 44 88

3 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn 40 40 80

Klasyfikacja generalna

1  Cezary Lewko Motoklub Olsztyn 315

2  Marcin Turowski Automobilklub Toruń 287

3  Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 221

8 Bartłomiej Warda Motoklub Reszel 140

Klasa MX2 Junior

1 Michał Krech Motoklub Olsztyn 44 50 94

2 Szymon Staszkiewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 50 44 94

3 Jakub Barczewski LKS Jastrząb Lipno 40 40 80

………………………………………………………………………….

8 Kamil Szutowicz KM WIRAŻ Bartoszyce 33 33 66

9 Kacper Kozłowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 34 30 64

10  Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn 31 32 63

Klasyfikacja generalna

1 Michał Krech Motoklub Olsztyn 332

2 Szymon Staszkiewicz    Moto Klub Lidzbark Warmiński 284

3 Kacper KozłowskiMoto Klub Lidzbark Warmiński 278

…………………………………………………………..

10 Maciej Mękal Motoklub Olsztyn 178

11 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn 172

14 Kamil SzutowiczKM WIRAŻ Bartoszyce132

17 Oskar ingot Moto Klub Lidzbark Warmiński 83

20 Alan Mendelewski Motoklub Orneta 65

25 Mikołaj Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 46

Klasa MX1

1 Michał Jońca Motoklub Olsztyn TNT Motocross 50 50 100

2 Marcin Szczepański    Moto Klub Lidzbark Warmiński      ZEM Racing Team 44 44 88

3 Wojciech Stypa WKM Więcbork 40 40 80

……………………………………………….

4 Krzysztof Dziadko Motoklub Olsztyn 38 38 76

5 Wojtek Kuształa Moto Klub Lidzbark Warmiński 36 36 72

Klasyfikacja generalna

1 Michał Jońca Motoklub Olsztyn TNT Motocross 360

2 Marcin Szczepański Moto Klub Lidzbark Warmiński ZEM Racing Team 316

3 Wojciech Stypa WKM Więcbork brak 285

……………………………………………………

4 Krzysztof Dziadko    Motoklub Olsztyn 281

5 Wojtek Kuształa       Moto Klub Lidzbark Warmiński 209

6 Dominik Winckiewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 201

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x