WAMA-SPORT Historia – SK Bank Mazovia MTB Marathon (2015) – Niewiarygodne ilu nas jeździ, to prawie jak narkotyk

Fot. Zb. Kowalski
Zakończony niedawno sezon wyścigów SK Bank Mazovia MTB Marathon uzmysłowił nam, czym stała się dla mieszkańców Warmii i Mazur rywalizacja na rowerach górskich. Ta pozytywna mania owładnęła amatorów, którzy gremialnie zapełnili trasy kolejnych etapów. Niżej prezentujemy klasyfikację open by przede wszystkim przekonać ilu nas jeździ, spędzając wspaniale czas na sportowo.

Przedstawiamy również zawodników z Warmii i Mazur, którzy znaleźli się w czołowych dziesiątkach poszczególnych kategorii wiekowych. Tu też mamy powody do pełnej satysfakcji. Zwycięstwa odnieśli: Anna Ostrowska, Anna Kołatka, Katarzyna Paszczyk, Stanisław Brykała i Dominik Ratajczak, kilkoro następnych zakończyło rywalizacje na podium. Tylko się cieszyć!

Nasi w dziesiątkach kategorii

GM1

9 1197.79 Czetyrko Grzegorz GM1 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

GM2

3 4686.27 Wyżlic Michał GM2 Lubawa Retro Rowery Duda Team

6 4519.43 Badura Patryk GM2 Olsztyn Michelin Team

8 4196.19 Frej Przemysław GM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM

GM3

2 4761.15 Korc Artur GM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

5 4430.50 Wiśniewski Piotr GM3 Ełk PT Mazury Team

GM4

2 4715.75 Piątkowski Tadeusz GM4 Nowe Miasto Lubawskie Retro Rowery Duda Team

GM5

2 4750.66 Dłoniak Sławomir GM5 Bogdany KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

4 4477.34 Maliszewski Jerzy GM5 Olsztyn Michelin Team

8 4237.96 Skwarski Witold GM5 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM

GM6

4 600.00 Piasecki Andrzej GM6 Mrągowo

5 563.88 Olszewski Sławomir GM6 MTB TEAM EŁK

MK1

5 1242.23 Chmielewska Magda MK1 Kętrzyn

MK2

4 3601.74 Sobieska Ilona MK2 Pasłęk HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM

5 3601.44 Ruszkowska Małgorzata MK2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

9 1204.61 Plaszewska Aneta MK2 Olsztyn PZU Sport Team

10 1057.86 Adryjanek Angelika MK2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

MK3

5 3623.32 Ochrymczuk Anna MK3 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM

MK4

1 4000.00 Ostrowska Anna MK4 Chorzele KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

3 3604.56 Zaniewska Iwona MK4 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska

5 3345.14 Sosnowska-Dłoniak Jolanta MK4 Bogdany KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

MM0

2 3693.84 Kuczyński Tomasz MM0 Ełk MTB EŁK PROSTKI

5 3545.96 Zdziarski Jakub MM0 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

MM1

2 3930.88 Olender Tomasz MM1 Lubawa Retro Rowery Duda Team

MM3

8 3649.42 Gamza Rafał MM3 Szczytno KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

9 3648.93 Zieliński Krzysztof MM3 Olsztyn WSKG Like Bike Kenda Team

MM4

9 3614.78 Kollender Paweł MM4 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM

MM5

7 3703.75 Zagożdżon Witold MM5 NIDZICA KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

MM7

3 3901.49 Stańczuk Lech MM7 Olsztyn Michelin Team

9 457.63 Mytych Ryszard MM7 Elbląg AUTO LAND

FKJ

10 707.11 Laszczkowska Patrycja FKJ MTB EŁK PROSTKI

FK0

1 3163.93 Kołatka Anna FK0 Iława SSP `ORKA` IŁAWA

2 3156.17 Wawer Łucja FK0 Prostki Argema.pl

7 1055.84 Patalon Agata FK0 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia

FK1

4 2845.23 Marciniak Alicja FK1 Pisz CST – VELMAR – MERIDA TEAM

FK4

1 3200.00 Paszczyk Katarzyna FK4 Elk MTB TEAM EŁK

8 2617.32 Brzóska Katarzyna FK4 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

FMJ

8 2720.04 Dzik Szymon FMJ Iława SSP `ORKA` IŁAWA

FM1

2 3116.56 Kuszpa Wojtek FM1 Szczytno SK BANK TEAM

3 3047.63 Sieński Krzysztof FM1 Działdowo SK BANK TEAM

8 2426.27 Piotrowski Cezary FM1 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska

FM3

5 3103.01 Kowalewski Przemysław FM3 Ostróda www.pajacyk.pl

8 2927.83 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno Retro Rowery Duda Team

10 2863.30 Rawdanowicz Paweł FM3 Samborowo Kubica Fan Ostróda

FM4

5 3104.39 Parzych Mariusz FM4 LIDZBARK WARMIŃSKI OLSH Paramedyk PKMTB

FM5

3 3028.18 Bałdyga Stanisław FM5 Szczytno

9 2699.90 Postój Andrzej FM5 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

10 2649.73 Ratajczak Andrzej FM5 Olsztyn GALUX-OLSZTYN-GALANTERIA & BAGAŻ

FM6

1 3193.58 Brykała Stanisław FM6 Olsztyn

FM7

3 3129.83 Wojtal Zbyszek FM7 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM

8 2781.48 Leska Zygfryd FM7 Szczytno KRĘCIOŁY SZCZYTNO

HK1

3 1438.10 Sokołowska Kaja HK1 Olsztyn

HK4

2 1588.28 Wawer Luiza HK4 PROSTKI Argema.pl

HM1

6 1462.39 Mulkowski Tymon HM1 Olsztyn Mag Olsztyn

HM2

5 1411.73 Sokołowski Mikołaj HM2 Olsztyn

HM3

1 1600.00 Ratajczak Dominik HM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

Giga

Kobiety

Open

6 600.00 Bielenica Beata Open Wydminy BBL WYDMINY

Mężczyźni

Open

4 4738.62 Korc Artur GM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

7 4686.03 Wyżlic Michał GM2 Lubawa Retro Rowery Duda Team

12 4510.80 Badura Patryk GM2 Olsztyn Michelin Team

13 4415.49 Wiśniewski Piotr GM3 Ełk PT Mazury Team

15 4400.63 Piątkowski Tadeusz GM4 Nowe Miasto Lubawskie Retro Rowery Duda Team

19 4304.05 Dłoniak Sławomir GM5 Bogdany KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

25 4191.12 Frej Przemysław GM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM

34 3980.39 Maliszewski Jerzy GM5 Olsztyn Michelin Team

43 3817.87 Skwarski Witold GM5 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM

51 2920.54 Poczopko Andrzej GM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

52 2703.25 Sokołowski Arkadiusz GM4 Olsztyn Michelin Team

53 2690.19 Kaczyński Mariusz GM2 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia

58 2225.12 Mikielski Witold GM2 Olsztynek Bliska Team

76 1416.59 Koźmiński Paweł GM3 Olsztyn Michelin Team

80 1197.79 Czetyrko Grzegorz GM1 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

94 1052.25 Wawrzyniak Sławomir GM5 OLSZTYN KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

97 1037.41 Kollender Paweł GM4 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM

106 966.21 Patalon Piotr GM4 Bratian Terra Lubavia

113 917.31 Kuriata Mirosław GM5 Kętrzyn

119 818.05 Dąbkowski Michał GM1 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM

121 600.00 Piasecki Patryk GM2 Mrągowo JBG-2 Professional MTB TEAM

126 597.14 Kowalkowski Paweł GM1 Fijewo KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

131 582.27 Perkowski Damian GM1 Prostki

146 555.56 Bienenda Piotr GM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

151 549.51 Ciunel Paweł GM1 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

153 549.17 Janecki Robert GM3 Mrągowo RENAULT TEAM

155 545.52 Kowalkowski Mariusz GM2 Fijewo Centrum Medyczne Zaniewska

161 537.46 Gabrylewicz Kazimierz GM5 Ełk MTB EŁK PROSTKI

162 525.65 Rzodkiewicz Grzegorz GM3 Olsztyn Michelin Team

165 520.48 Romanow Marcin GM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

166 515.86 Piasecki Andrzej GM6 Mrągowo

168 514.36 Tumaniec Dariusz GM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

170 510.11 Golub Dariusz GM4 EŁK MTB TEAM EŁK

179 491.53 Zalewski Dawid GM2 Mrągowo Oko Tygrysa Team

182 484.67 Jarczyk Tomasz GM3 Olsztyn RDLP Olsztyn MTB Team

192 468.77 Szafrański Marcin GM2 Stawiguda KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

197 461.27 Tąporowski Mariusz GM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM

199 453.44 Stolarczyk Marcin GM2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

202 448.06 Milewski Paweł GM1 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

206 443.12 Ławicki Przemyslaw GM3 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia

208 432.79 Łabanowski Krzysztof GM4 WARSZAWA KĘTRZYN

215 420.91 Deptuła Piotr GM2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

220 415.17 Loewnau Eugeniusz GM4 Olsztyn

228 389.65 Bryk Daniel GM3 Szczytno

229 378.70 Olchowy Mariusz GM3 Olsztyn LOTTO

Mega

Kobiety

Open

3 3852.14 Ostrowska Anna MK4 Chorzele KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

10 3386.37 Zaniewska Iwona MK4 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska

12 3350.69 Sobieska Ilona MK2 Pasłęk HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN

16 3306.39 Ruszkowska Małgorzata MK2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

17 3277.75 Ochrymczuk Anna MK3 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM

19 3146.85 Sosnowska-Dłoniak Jolanta MK4 Bogdany KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

31 1219.02 Chmielewska Magda MK1 Kętrzyn

32 1139.05 Plaszewska Aneta MK2 Olsztyn PZU Sport Team

34 998.04 Adryjanek Angelika MK2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

40 836.85 Łukasiewicz Olga MK2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM

66 411.13 Sawicka Katarzyna MK3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

67 410.77 Woronecka Sylwia MK2 Morąg Michelin Team

74 381.79 Marciniak Alicja MK1 Pisz CST – VELMAR – MERIDA TEAM

Mężczyźni

Open

6 3911.35 Olender Tomasz MM1 Lubawa Retro Rowery Duda Team

22 3665.00 Skorobogaty Rafał MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

25 3628.28 Gamza Rafał MM3 Szczytno KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

39 3558.71 Zieliński Krzysztof MM3 Olsztyn WSKG Like Bike Kenda Team

50 3466.49 Piechowski Zdzisław MM2 Ełk PT Mazury Team

52 3466.04 Kollender Paweł MM4 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM

54 3438.08 Wiszniewski Mateusz MM2 Mrągowo wtw-poland.com

60 3402.06 Świerczyński Marcin MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

72 3351.42 Kulik Ryszard MM3 Ełk PT Mazury Team

75 3327.99 Chrzanowski Piotr MM2 Ełk Bliska Team

76 3323.25 Kuczyński Tomasz MM0 Ełk MTB EŁK PROSTKI

81 3296.61 Horszwald Wiktor MM2 Olsztyn Michelin Team

97 3165.63 Bielski Marcin MM2 Mrągowo MKK-Korba

104 3127.76 Piotrowski Tomasz MM3 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska

105 3125.97 Iwaniuk Bartosz MM2 Olsztyn Michelin Team

106 3125.18 Zdziarski Jakub MM0 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

124 3003.96 Sułkiewicz Marcin MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team

125 3000.80 Brzóska Piotr MM4 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

127 2987.83 Grzelak Marek MM4 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

133 2926.74 Stańczuk Lech MM7 Olsztyn Michelin Team

135 2924.68 Szczepański Artur MM3 Dorotowo KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

136 2924.53 Orzołek Mariusz MM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

137 2909.45 Milewski Jacek MM4 KIEŹLINY LIBRO Cycling Team

139 2885.42 Dąbkowski Michał MM1 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM

149 2820.44 Kozioł Marcin MM3 Dywity-Olsztyn

151 2792.78 Piekarski Paweł MM3 Olsztyn Michelin Team

152 2779.19 Mulkowski Piotr MM2 Olsztyn Mag Olsztyn

171 2588.08 Kowalski Mariusz MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

181 2455.16 Rutkowski Grzegorz MM2 Reszel LIBRO Cycling Team

188 2342.28 Piątkowski Paweł MM3 Olsztyn Michelin Team

194 2295.26 Tumaniec Dariusz MM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

196 2289.85 Zduńczyk Dariusz MM3 Słupy PZU Sport Team

201 2217.83 Rzodkiewicz Grzegorz MM3 Olsztyn Michelin Team

210 2026.80 Kaczyński Michał MM2 Mrągowo MKK-Korba

220 1942.88 Deptuła Piotr MM2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

221 1938.92 Gesek Mirosław MM3 OLSZTYN Michelin Team

234 1851.28 Doburzyński Romuald MM4 Olsztyn Michelin Team

237 1843.10 Zalewski Pawel MM3 Ełk PT Mazury Team

239 1838.24 Byszewski Łukasz MM2 Olsztyn

255 1744.47 Bogucki Bartosz MM2 Olsztyn Michelin Team

261 1692.45 Marzec Piotr MM2 Bartoszyce Rant Bartoszyce

262 1691.23 Rogucki Robert MM4 Ełk PT Mazury Team

264 1690.40 Olszewski Sławomir MM6 MTB TEAM EŁK

267 1685.27 Piasecki Andrzej MM6 Mrągowo

288 1525.81 Kułakowski Tomasz MM3 Olsztyn Cisowianka

289 1516.11 Zawierucha Romuald MM3 Olsztynek MTB ControlTec Team

293 1502.49 Loewnau Eugeniusz MM4 Olsztyn

295 1498.51 Maleszka Grzegorz MM3 Olsztyn RENAULT TEAM

296 1491.63 Wielga Andrzej MM3 Olsztyn

300 1457.89 Romanowski Jarosław MM3 BARTĄG Michelin Team

310 1390.86 Szczygielski Pawel MM2 Szczytno

313 1371.37 Poczopko Andrzej MM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

318 1326.96 Młynarczyk Marcin MM3 Mrągowo MKK-Korba

319 1312.87 Buczyński Adam MM3 Różnowo-Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

323 1299.09 Krom Wojciech MM2 Olsztyn KROSS CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN

331 1231.46 Chojnacki Andrzej MM1 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

344 1205.02 Koźmiński Paweł MM3 Olsztyn Michelin Team

359 1159.71 Bąbka Cezary MM5 Mrągowo

375 1095.52 Oryszczak Szymon MM2 Olsztyn Michelin Team

376 1088.63 Ziółkowski Grzegorz MM2 Kętrzyn

382 1033.76 Gutowski Tomasz MM6 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

394 971.31 Ciunel Paweł MM1 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

400 936.31 Skalski Tomasz MM3 Mrągowo RENAULT TEAM

405 925.10 Wiśniewski Piotr MM3 Ełk PT Mazury Team

406 921.90 Bienenda Piotr MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

410 900.53 Małecki Marek MM3 Ełk MTB TEAM EŁK

424 866.19 Wawrzyniak Sławomir MM5 OLSZTYN KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

431 839.98 Romanow Marcin MM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

432 838.29 Stolarczyk Marcin MM2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

444 819.08 Kamiński Robert MM4 Nidzica KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

448 814.27 Szymański Jakub MM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

451 812.96 Guzewicz Artur MM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM

455 810.71 Maliszewski Jerzy MM5 Olsztyn Michelin Team

464 795.88 Banach Krzysztof MM4 Gietrzwałd Olsztyn-Nawigator

473 789.44 Paradowski Grzegorz MM4 ELBLĄG REM ELBLĄG

475 786.71 Kowalkowski Michał MM6 Lubawa Terra Lubavia

476 785.97 Lipiec Dominik MM2 Warszawa TrackCycling.pl

478 781.86 Langowski Mariusz MM3 Olsztyn Mag Olsztyn

480 780.57 Czajka Dariusz MM5 Nidzica

481 777.31 Nazarski Jacek MM2 Brzeziny

501 746.07 Szyrwiński Marek MM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

503 744.75 BułhakAndrzej MM4 Olsztyn

507 742.74 Jaroszewski Dawid MM2 Nowe Miasto Lubawskie

515 726.72 Piotrowicz Marcin MM2 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia

519 724.17 Piotrowicz Tomasz MM3 Kurzętnik

520 722.02 Sirocki Rafał MM2 Olsztyn

522 719.74 Roszkowski Cezary MM4 Olsztyn Cisowianka

533 708.28 Milewski Benedykt MM4 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia

549 692.54 Klejzerowicz Roman MM3 Ełk

561 680.41 Laskowski Sebastian MM2 Nowe Miasto Lubawskie

568 666.16 Romanowicz Krzysztof MM4 Gutkowo Michelin Team

578 638.63 Miśków Ryszard MM4 Olsztyn

597 492.75 Hanke Mateusz MM1 Mrągowo

608 474.86 Czetyrko Grzegorz MM1 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

620 458.18 Golub Dariusz MM4 EŁK MTB TEAM EŁK

621 457.71 Danielewski Kacper MM0 Nowe Miasto Lubawskie UKS Copernicus

622 457.52 Ołowski Jakub MM2 Biskupiec

630 451.51 Kaczyński Mariusz MM2 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia

638 443.31 Wojtal Marcin MM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM

639 442.94 Paszczyk Mariusz MM3 Ełk MTB TEAM EŁK

641 440.35 Jarczyk Tomasz MM3 Olsztyn RDLP Olsztyn MTB Team

651 430.79 Dakszewicz Kacper MM3 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM

662 422.21 Patalon Piotr MM4 Bratian Terra Lubavia

668 419.77 Sobierajski Piotr MM3 Bartoszyce Rant Bartoszyce

674 417.53 Zalewski Dawid MM2 Mrągowo Oko Tygrysa Team

676 417.00 Waszkiewicz Ariel MM3 Ełk MTB TEAM EŁK

678 416.53 Kozdryk Piotr MM2 Stawiguda KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

711 401.56 Osowicki Maciej MM3 Kieźliny jeżdżę bo nie lubię

719 400.19 Dadura Tomasz MM3 Ełk MTB TEAM EŁK

722 399.86 Kędzierski Karol MM1 Kąłęczyny MTB EŁK PROSTKI

725 399.37 Madejek Robert MM3 MTB EŁK PROSTKI

739 396.87 Wróblewski Michał MM2 Giżycko TTC BULL RACING TEAM

740 396.25 Syrwid Wojciech MM3 Olsztyn

751 393.51 Borkowski Szymon MM2 Ełk

755 392.30 Sokołowski Arkadiusz MM4 Olsztyn Michelin Team

764 390.57 Loda Adam MM2 Olsztyn WKR FAN Team

768 389.00 Łęgowski Michał MM3 Iława

772 387.95 Draszewski Krzysztof MM3 Ilawa

777 385.78 Lipiński Marcin MM2 Pisz Serwis Rowerowy Pisz

782 384.96 Lasota Bartosz MM1 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

792 381.92 Stano Mateusz MM1 Ostróda Bliska Team

793 381.61 Wróblewski Janusz MM6 Bartoszyce UKS Przyjaźń Bartoszyce

817 375.04 Sawicki Ryszard MM3 Olsztyn Michelin Team

831 372.01 Lament Patryk MM2 Biskupiec

832 371.76 Sudoł Dariusz MM2 Olsztyn

845 369.86 Sydoruk Aleksander MM4 Gronity RDLP Olsztyn MTB Team

853 368.02 Giak Marek MM2 Olsztyn LOTTO

858 366.75 Ławicki Przemyslaw MM3 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia

868 363.84 Piotrowski Krzysztof MM3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO

879 360.81 Krygielski Krzysztof MM3 Wójtowo jeżdżę bo nie lubię

890 357.76 Kowalski Andrzej MM3 Iława

897 355.61 Libuda Adrian MM2 LUBAWA Team PKO Bank Polski

898 355.06 Sitkiewicz Jan MM5 Ełk MTB EŁK PROSTKI

915 352.15 Kalinowski Grzegorz MM3 Olsztyn LIBRO Cycling Team

917 352.09 Mytych Ryszard MM7 Elbląg AUTO LAND

933 349.15 Miezianka Krzysztof MM2 Ełk

941 346.91 Bojarski Grzegorz MM2 Olsztyn

945 345.31 Bodek Gabriel MM3 Olsztyn Solo ale razem

947 345.09 Achramowicz Adam MM3 Olsztyn

949 344.92 Kasprzak Rafał MM3 Brzeziny

961 341.77 Chomczyk Andrzej MM4 BISKUPIEC Amatorzy Kwaśnych Jabłek

963 341.02 Bartoszewicz Tomasz MM2 Olsztyn WDL.PL Team

965 340.85 Mikulski Robert MM3 Brzeziny

970 339.91 Gurzyński Dariusz MM3 Szczytno

979 337.12 Jarzyna Janusz MM2 Dorotowo

980 335.20 Stusio Aleksander MM2 Olsztyn jeżdżę, bo nie lubię

994 330.26 Nawotczyński Dariusz MM3 Olsztyn

998 329.07 Zieleń Piotr MM2 Olsztyn

1010 321.69 Bachor Paweł MM2 Biskupiec Amatorzy Kwaśnych Jabłek

1011 321.34 Sztylc Arkadiusz MM2 Olsztyn

1021 317.11 Jatczak Kamil MM2 brzeziny DAMPERS MTB TEAM

1033 313.76 Mańko Zbigniew MM4 Olsztyn Olsztyn-Nawigator

1034 313.40 Ościłowski Grzegorz MM5 Olsztyn

1059 300.91 Dłoniak Sławomir MM5 Bogdany KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

1067 296.56 Krystofik Marek MM3 Olsztyn

1077 291.09 Czarzasty Wojciech MM3 Nidzica LIBRO Cycling Team

Fit

Kobiety

Open

3 3072.50 Paszczyk Katarzyna FK4 Elk MTB TEAM EŁK

4 3072.39 Kołatka Anna FK0 Iława SSP `ORKA` IŁAWA

6 3034.51 Wawer Łucja FK0 Prostki Argema.pl

14 2818.32 Marciniak Alicja FK1 Pisz CST – VELMAR – MERIDA TEAM

41 2503.72 Brzóska Katarzyna FK4 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

44 2391.30 Milewska Beata FK3 KIEŹLINY LIBRO Cycling Team

53 1808.66 Poczopko Aurelia FK3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

57 1729.73 Zentarska Anita FK3 Iława

69 1288.04 Łukasiewicz Olga FK2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM

82 1051.79 Gortatowska Marlena FK2 Olsztyn

83 1031.10 Patalon Agata FK0 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia

94 910.82 Adryjanek Angelika FK2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

106 720.96 Sawicka Katarzyna FK3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

124 595.93 Bartnicka Celina FK1 Olsztyn Michelin Team

133 580.50 Sztura Martyna FK2 Olsztyn LIBRO Cycling Team

135 549.68 Całka Hanna FK2 Szczytno RDLP Olsztyn MTB Team

150 389.52 Gorczak-Cała Lucyna FK2 Mrągowo ProWomen MTB Team

153 381.85 Sobieska Ilona FK2 Pasłęk HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM

165 357.81 2569 Nagolska Monika FK2 EŁK

166 356.62 Karapuda Natalia FK2 Olsztyn TVP Olsztyn

169 353.64 Stapel Weronika FKJ Bartoszyce UKS Przyjaźń Bartoszyce

184 325.58 Kutnicka Emila FK4 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

185 324.84 Grzegorczyk Aneta FK3 Ełk MTB TEAM EŁK

186 323.46 Waruszewska Aurelia FK4 Iława SSP `ORKA` IŁAWA

203 308.96 Krystofik Urszula FK3 Olsztyn

205 307.75 Maliszewska Natalia FKJ Bartoszyce UKS Przyjaźń Bartoszyce

206 307.59 Zwolińska Magdalena FK1 Olsztyn

216 301.02 Jeżewska Elżbieta FK2 Ełk

225 294.07 Szczawińska Anna FK4 Lubawa Terra Lubavia

228 292.65 Pietruczuk Urszula FK2 Ełk

233 290.62 Wiśniewska Marta FK1 Morąg

235 288.62 Gajdzińska-Supińska Paula FK1 Prostki MTB EŁK PROSTKI

253 271.43 Oborska Agata FK3 Mrągowo

259 265.46 Rzędkowska Aneta FK3 Olsztyn Aneta

260 265.46 Harpak Anna FK2 Olsztyn

270 256.26 Miszczuk Aleksandra FK0 Brzeziny OBST

272 255.45 Wutkowska Anna FK1 Olsztyn

278 252.02 Szczepańska Anna FK3 Dorotowo

280 249.72 Supińska Elżbieta FK4 Prostki MTB EŁK PROSTKI

291 232.81 Muśko Elżbieta FK4 Ełk

Mężczyźni

Open

13 3063.04 Kowalewski Przemysław FM3 Ostróda www.pajacyk.pl

14 3062.75 Kuszpa Wojtek FM1 Szczytno SK BANK TEAM

29 2966.43 Sieński Krzysztof FM1 Działdowo SK BANK TEAM

34 2913.92 Parzych Mariusz FM4 LIDZBARK WARMIŃSKI OLSH Paramedyk PKMTB

35 2899.64 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno Retro Rowery Duda Team

37 2863.43 Brykała Stanisław FM6 Olsztyn

43 2823.25 Rawdanowicz Paweł FM3 Samborowo Kubica Fan Ostróda

44 2815.98 Guzewicz Artur FM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM

52 2782.66 Lis Hubert FM0 Szczytno MYBIKE.PL

62 2712.62 Gajdziński Dariusz FM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI

71 2673.75 Tarnicki Ireneusz FM2 Mrągowo MKK-Korba

81 2625.65 Łukaszewski Łukasz FM2 Witowo (Szczytno)

83 2608.58 Wojtal Zbyszek FM7 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM

87 2598.98 Guzewicz Radosław FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI

90 2577.47 Żebrowski Robert FM3 Ostróda Kubica Fan Ostróda

93 2568.12 Postój Andrzej FM5 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

100 2526.75 Ratajczak Andrzej FM5 Olsztyn GALUX-OLSZTYN-GALANTERIA & BAGAŻ

102 2525.40 Dzik Szymon FMJ Iława SSP `ORKA` IŁAWA

107 2503.95 Tkaczyk Maciej FM3 Ostróda www.pajacyk.pl

108 2499.12 Wilków Marek FM3 Ostróda www.pajacyk.pl

112 2477.35 Paszczyk Mariusz FM3 Ełk MTB TEAM EŁK

116 2459.82 Rawdanowicz Dominik FM2 Ostróda Kubica Fan Ostróda

128 2375.48 Piotrowski Cezary FM1 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska

134 2357.16 Kulesza Mikołaj FM0 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska

136 2348.91 Leska Zygfryd FM7 Szczytno KRĘCIOŁY SZCZYTNO

169 2017.79 Chojnacki Leon FM7 Działdowo Lirene Bike Team

174 1994.80 Walczak Marcin FM2 Bartoszyce Rant Bartoszyce

180 1946.53 Jarema Adam FM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

192 1878.32 Gaweł Andrzej FM6 Olsztyn

203 1810.22 Krywko Paweł FM3 Bartoszyce Rant Bartoszyce

206 1781.10 Gurzyński Dariusz FM3 Szczytno Bel Polska MTB Chorzele

209 1768.75 Deptuła Tomasz FM2 Szczytno

213 1703.07 Oryszczak Szymon FM2 Olsztyn Michelin Team

231 1615.81 Sznarbach Mariusz FM3 NIDZICA PMW Team

232 1608.72 Czobot Igor FM0 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

237 1588.67 Gazda Waldemar FM3 Ostróda www.pajacyk.pl

251 1515.34 Romanowicz Krzysztof FM4 Gutkowo Michelin Team

254 1487.65 Drążczyk Maciej FM2 Olsztyn Freeriderzy z Północy

271 1395.92 Steffen Paweł FMJ Samborowo Kubica Fan Ostróda

278 1339.19 Grela Wiesław FM6 Ełk MTB EŁK PROSTKI

292 1304.71 Lasota Bartosz FM1 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

298 1282.61 Gesek Mirosław FM3 OLSZTYN Michelin Team

300 1277.62 Szulc Adam FM2 Olsztyn Michelin Team

301 1262.55 Supiński Janusz FM5 Prostki MTB EŁK PROSTKI

305 1244.72 Jankowski Marcin FM3 Lubawa Terra Lubavia

319 1175.96 Dzik Witold FM4 Iława SSP `ORKA` IŁAWA

342 1053.46 Stolarczyk Marcin FM2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

346 1040.35 Stankiewicz Lech FM4 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

351 1036.34 Matwiejczyk Arkadiusz FM3 Ełk

361 984.94 Gaćkowski Krzysztof FM5 IŁAWA LKK Ziemia Lubawska

380 953.03 Libuda Adrian FM2 LUBAWA Team PKO Bank Polski

397 920.18 Nikiel Sebastian FM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM

402 905.90 Niecikowski Zdzisław FM3 Olsztyn

436 830.73 Jurkiewicz Janusz FM2 Lubawa

438 822.44 Liszewski Paweł FM2 Giżycko

444 792.81 Bogucki Bartosz FM2 Olsztyn Michelin Team

465 720.37 Antochowski Jan FM6 Ostróda

471 713.85 Rypiński Maciej FM2 OLSZTYN Akademia Kolarstwa Olsztyn

473 711.22 Fitas Mariusz FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI

480 699.07 Sycik Mariusz FM3 Olsztyn

484 692.77 344 Dembiński Henryk FM5 Iława

495 678.25 Podpirko Andrzej FM3 Olsztyn

496 675.37 Sydoruk Aleksander FM4 Gronity RDLP Olsztyn MTB Team

501 668.20 Zaremba Sławomir FM4 Susz

507 663.73 Skutnik Sławomir FM4 Ełk MTB TEAM EŁK

512 657.19 Kaczyński Michał FM2 Mrągowo MKK-Korba

515 654.42 254 Artuszewski Damian FM2 Nowe Miasto Lubawskie

536 633.64 Mulkowski Piotr FM2 Olsztyn Mag Olsztyn

554 625.11 Dawid Maksymilian FMJ Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

566 617.80 Żegunia Marcin FM3 Ostróda Bliska Team

580 602.14 Borowiec Michał FM2 Marcinkowo MKK-Korba

590 593.75 Retkowski Krzysztof FM6 Olsztyn WKR FAN Team

591 593.69 Retkowski Paweł FM2 Jaroty WKR FAN Team

613 579.94 Kudosz Tadeusz FM6 Gołdap Team Fit-Olimp & Grafit Gołdap

614 579.72 Dąbkowski Michał FM1 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM

619 573.53 Kapela Łukasz FM2 Olsztyn WKR FAN Team

628 567.59 Rybka Jarosław FM3 Olsztyn

630 566.29 Sawicki Kostek FMJ Olsztyn

633 565.01 Sikorski Adrian FMJ Prostki MTB EŁK PROSTKI

638 561.41 Opaliński Tomasz FM4 Ostróda

640 559.51 Bednarski Jacek FM3 Olsztyn

646 558.02 Kalinowski Grzegorz FM3 Olsztyn LIBRO Cycling Team

653 550.74 Żegunia Jakub FMJ Ostróda Bliska Team

662 545.81 Jeżewski Dariusz FM2 Ełk

672 536.69 Głowacki Sebastian FM2 Olsztyn Cisowianka

684 514.84 Sternicki Tomasz FM3 Mrągowo Czarek Team

698 484.16 Sternicki Cezary FMJ Mrągowo Czarek Team

709 460.67 Łabanowski Krzysztof FM4 WARSZAWA KĘTRZYN

711 452.20 Wyżlic Tomasz FM5 LUBAWA Terra Lubavia

716 400.00 Danielewski Kacper FM0 Nowe Miasto Lubawskie UKS Copernicus

719 395.84 Kowalkowski Mariusz FM2 Fijewo Centrum Medyczne Zaniewska

738 378.53 Frej Przemysław FM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM

749 367.51 Wielgat Michał FM2 Ełk MTB EŁK PROSTKI

755 362.35 Świerczyński Marcin FM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

773 352.20 Dziedzic Piotr FM4 Brzeziny Bike Lovers

781 350.14 Łabuć Norbert FM2 Lidzbark Warmiński

797 345.76 Rybka Wojciech FM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM

806 344.16 Grotkowski Radek FM3 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe

831 337.51 Konarzewski Konrad FM0 Olsztyn

836 336.20 Świątek Artur FM4 Bartoszyce Rant Bartoszyce

837 336.12 Paradowski Grzegorz FM4 ELBLĄG REM ELBLĄG

839 335.36 Podlecki Sebastian FM2 Olsztyn

845 332.97 Szymański Jakub FM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

846 332.93 Wesołowski Jarosław FM1 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

855 331.27 Zalewski Dawid FM2 Mrągowo Oko Tygrysa Team

863 328.75 Chumowicz Bartosz FM2 Olsztyn Bieg na 6 Łap

866 327.95 Szymański Łukasz Patryk FM2 Olsztyn SZYMAŃSKI MTB SOLO TEAM

867 327.93 Zawierucha Michał FM3 Olsztynek Team PKO Bank Polski

868 327.87 Romanowski Jarosław FM3 BARTĄG Michelin Tea

871 327.58 Gomioła Szymon FMJ Bartoszyce UKS Przyjaźń Bartoszyce

878 324.61Kamiński Mateusz FM1 Olsztyn

881 323.90 Nadólski Krzysztof FM0 Ruciane Nida

886 323.28 Turliński Łukasz FM1 Elbląg GO SPORT SCRAPPER TEAM

896 321.70 Borowiec Maciej FM2 Olsztyn

897 321.49 Wolff Robert FM2 Olsztyn

901 320.86 Rynkiewicz Paweł FM2 Olsztyn

903 320.55 Gajdziński Marcin FM1 Prostki MTB EŁK PROSTKI

905 320.53 Byszewski Łukasz FM2 Olsztyn

907 320.44 Janicki Marek FM2 Olsztyn Freeriderzy z Północy

913 319.49 Buraczewski Grzegorz FM3 Ełk Team PKO Bank Polski

916 319.18 Bilski Marcin FM2 Lidzbark RDLP Olsztyn MTB Team

917 319.04 Łabuć Krystian FM2 Lidzbark Warmiński

918 319.03 Zalewski Wiesław FM5 Mrągowo MKK-Korba

925 317.53 Stefański Tomasz FM3 Mrągowo stefekteam

935 315.84 Grzegorczyk Daniel FM3 Ełk MTB TEAM EŁK

939 315.48 Loewnau Eugeniusz FM4 Olsztyn

947 314.20 Przepiórski Zbigniew FM2 Iława

949 313.60 Romanek Mateusz FM2 Olsztyn

957 312.40 Łukaszewicz Łukasz FM3 Olsztyn

967 310.42 Pawelec Piotr FM1 Dobre Miasto Akademia Kolarstwa Olsztyn

972 309.81 Szczawiński Witold FMJ Lubawa Terra Lubavia

977 309.33 Jastrzębski Piotr FM4 Brzeziny Strefa Rowerowa Brzeziny

978 309.24 Wiśniewski Piotr FM1 Olsztyn

983 308.78 Piotrowski Tomasz FM3 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska

984 308.66 Kowalkowski Michał FM6 Lubawa Terra Lubavia

988 308.03 Gutowski Tomasz FM6 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

993 307.30 Łabuć Leszek FM2 Lidzbark Warmiński

994 307.17 Bułhak Andrzej FM4 Olsztyn

1008 304.77 Ziółkowski Grzegorz FM2 Kętrzyn

1009 304.75 Zadrożny Marcin FM1 Olsztyn

1010 304.62 Zięba Bartosz FMJ Nidzica

1014 303.87 Podlecki Paweł FM2 Olsztyn

1020 302.93 Belniak Maciej FMJ Olsztyn

1030 302.32 Tondera Grzegorz FM3 Ełk

1043 300.87 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa Terra Lubavia

1055 299.19 Kowalkowski Zbigniew FM2 Fijewo

1056 299.17 Popielarczyk Grzegorz FM3 Olsztyn

1058 299.11 Grzelak Marek FM4 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

1063 298.36 Kowalski Mariusz FM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

1065 297.65 Kord Radosław FM2 Barczewo Kross Staff Team

1068 297.23 Zentarski Grzegorz FM3 Iława

1071 296.63 Szewieliński Andrzej FM3 OLSZTYN Akademia Kolarstwa Olsztyn

1072 296.33 Oborski Ryszard FM3 Mrągowo

1074 295.91 Miazio Lech FM5 Olsztyn

1076 295.67 Ewertowski Łukasz FM2 Nowe Miasto Lubawskie

1086 294.43 Wiśniewski Piotr FM3 Olsztyn

1096 293.08 Ołdakowski Karol FM3 Olsztyn

1097 293.00 Kędzierski Karol FM1 Kąłęczyny MTB EŁK PROSTKI

1098 292.96 Siwik Marek FM3 Olsztyn

1110 291.33 Czerniak Grzegorz FM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

1118 290.01 Szeremeta Tomasz FM3 Gronity TVP Olsztyn

1122 289.38 Nowociński Marcin FM2 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe

1124 289.27 Rakowski Michał FM0 Jaroty

1135 288.30 Bułkowski Maciej FM3 Olsztyn

1138 288.19 Lament Patryk FM2 Biskupiec

1141 286.67 Kułakow Tomasz FM2 Olsztyn

1147 285.45 Żurawski Stansław FM3 Olsztyn

1148 285.40 Stepanik Dariusz FM4 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

1150 284.96 Zrajkowski Tomasz FM4 EŁK MTB TEAM EŁK

1160 282.71 Zielinski Tomasz FM2 iława SSP `ORKA` IŁAWA

1161 282.54 Młynarczyk Tomasz FM2 Mrągowo

1166 281.40 Loewnau Daniel FM1 Olsztyn Loewnau Olsztyn

1167 281.39 Orzołek Mariusz FM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

1170 281.03 Gęsicki Maciej FMJ Szczytno

1178 280.06 Grzegorczyk Tadeusz FM6 Ełk MTB TEAM EŁK

1179 279.79 Cichocki Maciej FM3 Olsztyn

1191 277.99 Pałejko Piotr FM2 Olsztyn

1202 275.00 Skwarka Dawid FMJ Brzeziny BrzezinyMTB Team

1207 274.10 Orłowski Jan FM6 Dywity WKR FAN Team

1213 272.88 Czyrko Andrzej FM2 Olsztyn PZU Sport Team

1216 272.23 Krystofik Marek FM3 Olsztyn

1218 271.72 Dramowicz Michał FM2 Olsztyn

1219 271.57 Sender Szymon FMJ Purda

1221 271.18 Wittlieb Robert FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI

1238 269.73 Roszkowski Cezary FM4 Olsztyn Cisowianka

1241 268.79 Ratyński Marcin FM3 Olsztyn

1263 262.54 Chabowski Tomasz FMJ Olsztyn

1277 260.13 Dawid Mariusz FM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

1278 259.16 Neumann Rafał FM2 Miłakowo www.terenowo.pl

1285 258.12 Cybowski Maksymilian FM2 Olsztyn

1288 257.38 Konwiński Mateusz FMJ BrzezinyMTB Team

1289 257.18 Reut Tomasz FM3 Iława

1291 257.17 Żyjewski Krzysztof FM2 Olsztyn

1320 249.62 Stańczuk Lech FM7 Olsztyn Michelin Team

1325 249.01 Karasiewicz Robert FM2 Ełk Andzik Racing Team

1327 248.83 Wiśniewski Piotr FM3 Ełk PT Mazury Team

1333 247.62 Rapczyński Grzegorz FM2 Ełk

1336 247.30 Bartoszuk Arkadiusz FM3 Olsztyn

1345 244.95 Palacz Błażej FM2 Olsztyn

1354 242.23 Sekuła Patryk FM2 Ełk

1357 240.85 Kumor Michał FM1 Olsztyn

1360 240.59 Zdunkiewicz Michał FM2 Ostróda Michelin Team

1365 239.32 Lejawka Ryszard FM6 Barczewo

1366 239.31 Chreptowicz Zdzisław FM5 Ełk

1374 237.97 Sender Marcin FM2 Purda

1382 232.80 Kempiński Lech FM3 Olsztyn

1393 229.10 Pawłowski Dawid FM1 Ełk

1400 224.42 Kuligowski Jerzy FM3 Ełk

1407 219.54 Mytych Ryszard FM7 Elbląg AUTO LAND

1432 206.30 Mikielski Daniel FM1 Olsztynek

1433 205.43 Deorowicz Dawid FMJ Morąg

1443 193.26 Murat Marian FM6 BISKUPIEC

1444 192.13 Muśko Jerzy FM5 Ełk

1445 191.70 Kopczewski Michał FMJ Olsztyn Bartąg

1446 184.50 Pachniewicz Wojmir FM3 Olsztyn

1447 183.33 Drzyzguła Marcin FM2 Mrągowo

1452 176.25 Kopczewski Sławomir FM3 Olsztyn Bartąg

1453 175.45 Musiał Piotr FM2 Lubawa

Hobby

Kobiety

Open

2 1583.29 Wawer Luiza HK4 PROSTKI Argema.pl

22 955.08 Sokołowska Kaja HK1 Olsztyn

47 313.79 Jurkiewicz Julia HK3 Lubawa

53 270.89 Sawicka Hanna HK2 Olsztyn

71 160.71 Skrzyńska Weronika HK2 Brzeziny

73 158.50 Ziółkowska Natalia HK4 Ełk

107 118.03 Wąsowicz Amelia HK2 Ełk

108 117.79 Jarczyk Helena HK2 Olsztyn

140 94.00 Żurawska Antonina HK2 Olsztyn

152 65.95 Jurkiewicz Amelia HK1 Lubawa

154 58.21 Bartoszewicz Iga HK1 Olsztyn

155 57.84 Szeremeta Natalia HK2 Gronity

Mężczyźni

Open

2 1588.13 Ratajczak Dominik HM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

20 1193.78 Sokołowski Mikołaj HM2 Olsztyn

30 1075.52 Mulkowski Tymon HM1 Olsztyn Mag Olsztyn

58 562.00 Zieliński Wojciech HM2 Olsztyn WSKG Like Bike Kenda Team

92 354.77 Nalepa Bartosz HM4 Mrągowo MSR Mrągowo

96 346.11 Grotkowski Michał HM4 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe

105 318.24 Sikora Marek HM4 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe

112 291.30 Gutowski Kamil HM2 Prostki MTB EŁK PROSTKI

130 207.67 Kowalewski Wiktor HM1 Osróda

149 177.78 Gołębiowski Konrad HM4 elbląg MKS TRUSO ELBLĄG

165 162.36 Sydoruk Patryk HM4 Gronity

173 158.02 Gołkiewicz Kacper HM3 Bartoszyce UKS Przyjaźń Bartoszyce

176 155.22 Fangrat Dominik HM3 Brzeziny BrzezinyMTB Team

177 155.12 Śwwierczyński Samuel HM4 Brzeziny BrzezinyMTB Team

179 154.27 Ciżkowski Maciej HM3 Bartoszyce UKS Przyjaźń Bartoszyce

181 153.30 Stapel Mateusz HM4 Bartoszyce UKS Przyjaźń Bartoszyce

198 147.39 Olak Kamil HM4 Olsztyn

200 147.28 Konera Kacper HM4 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG

207 145.85 Różanowski Jakub HM4 Pasym

209 144.87 Rabizo Filip HM4 Bartoszyce UKS Przyjaźń Bartoszyce

211 143.82 Miszczuk Jakub HM3 brzeziny OBST

236 132.31 Krajewski Jan HM4 Elbląg MKS Truso Elbląg

255 123.89 Chodań Mikołaj HM2 Olsztyn SCHENKER TEAM

261 121.57 Brzóska Grzegorz HM4 Olsztyn

273 118.33 Bańkowski Bartosz HM3 Bartoszyce UKS Przyjaźń Bartoszyce

274 117.69 Bilski Bartosz HM2 Lidzbark

289 111.43 Stanek Maksymilian HM4 Olsztyn

290 111.05 Suchocki Jan HM1 Olsztyn

298 109.00 Batorowicz Jakub HM1 Olsztyn

300 108.25 Dawid Mikołaj HM2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn

303 107.56 Walkiewicz Patryk HM1 OLSZTYN

305 106.85 Nowak Jakub HM1 Ełk

308 104.95 Sobczak Igor HM3 Olsztyn

311 102.69 Żukowski Borys HM1 Olsztyn

316 99.73 Staniszewski Wojciech HM2 Brzeziny

318 99.34 Kot Mateusz HM1 Jaroty

320 98.29 Wszeborowski Aleksander HM1 Ełk

343 81.97 Dziuba Kacper HM1 Olsztyn

364 63.73 Akus-Piotrowski Oliwier HM1 Olsztyn

Tekst ukazał się na portalu WAMA-SPORT 6 listopada 2015 r

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

historia Kolarstwo sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x