14 Bieg Sasinów Wysoka Wieś 2021 – Narciarze wniebowzięci

Fot. wysoka wieś.pl facebook
W sobotę (20 lutego) Na Wzgórzach Dylewskich w Wysokiej Wsi rozegrano 14. Zimowy Bieg Sasinów. Zjawiło się ponad 80 uczestników, głodnych rekreacji na świeżym powietrzu. Była to wyjątkowa gratka dla miłośników narciarstwa biegowego. W poprzednim sezonie organizatorzy ogłosili przymusową przerwę. Tym razem obfite opady śniegu spowodowały, że przygotowano trasę i narciarze mogli pokonać dystans 10 km. Wprawdzie w innej formule niż zazwyczaj, ale nikt nie narzekał.

W związku z pandemią zrezygnowano z tzw. startu masowego. Zawodnicy sami sobie mierzyli czas, a przekazywali je do weryfikacji za pośrednictwem poczty e-mail. Nikt jednak nie narzekał, a fakt, że wszystkich uznano za zwycięzców przyjęto z entuzjazmem. Nagrody postawiono rozlosować (weekendowe pobyty, kolacje i zabiegi lecznicze w pensjonatach i hotelu funkcjonujących w rejonie Wzgórz Dylewskich) , ale nawet tym, którym szczęście nie dopisało nie czują się pokrzywdzeni, bowiem spędzili wspaniały dzień na sportowo.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

narciarstwo Ostróda sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x