Amatorski Bieg Narciarski w Majątku Galiny – Tym razem śniegu nie zabraknie

W imieniu organizatorów wszystkich sympatyków biegów narciarskich zapraszamy do udziału w pierwszym, otwartym biegu na nartach biegowych, który odbędzie się w najbliższa sobotę (23 lutego) o godz. 12 na terenach wokół Pałacu i Folwarku Galiny. Szczególnie gorąco zachęcamy do udziału te osoby, które licznie stawiły się 10 lutego, na pierwszym biegu, który ze względu na niewystarczającą ilość śniegu trzeba było zamienić na cross. To forma rekompensaty za niedosyt uczestników. Tym razem śniegu na pewno nie zabraknie. Prognozy pogody na nadchodzący weekend są sprzyjające, tym razem narciarze wygrają z pogodą!

 

Ponad 4 kilometry łagodnej trasy, na której zmagać się będą zawodnicy, to niezwykle urokliwy odcinek wiodący przez Szlak Trzech Stawów. Galińska trasa biegowa jest przeznaczona dla osób o średnim poziomie zaawansowania, świetnie sprawdzą się na niej adepci , którzy stawiają pierwsze kroki w dyscyplinie. Jest to regularnie ratrakowana trasa z wyraźnie założonym trzy torowym śladem.
Niewielkie podbiegi i zjazdy nie wymagają umiejętności typowych dla narciarzy szusujących po stokach. Dla najlepszych zawodników i zawodniczek przewidziane są nagrody.

Impreza rozpocznie się od rejestracji zawodników w sobotę o 12.00 w Gospodzie Galiny.

W imieniu organizatorów SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x