Bastian z Pisza dwa razy drugi – Bez narciarskich kompleksów

W Tomaszowie Lubelskim odbyły się międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików w narciarstwie klasycznym. Rywalizowali reprezentanci: Pomorza, Podlasia, Mazowsza, Lubelszczyzny oraz Warmii i Mazur. Cóż, nie dawaliśmy naszym biegaczom za wiele szans, tymczasem spisali się znakomicie. Zwłaszcza Bastian Ciborowski z MKS Roś Pisz, który zarówno w stylu klasycznym (3 km) jak i dowolnym (5 km) zajął drugie miejsce.

 

 Rodzina Ciborowskich znana jest w całej Polsce. Bierze systematycznie udział w wielu imprezach masowych i najmłodsze pokolenie od dziecka uprawia narciarstwo. W niedawno zakończonym Biegu Sylwestrowym (też w Tomaszowie Lubelskim) w czołówkach klasyfikacji aż roiło się od Ciborowskich z Pisza i Jasła. Miłość do nart zaszczepiona prawie od niemowlęcia – procentuje, a my możemy być dumni, że nawet na Warmii i Mazurach możemy pochwalić się znakomitymi biegaczami.

 Bardzo dobrze wypadły także zawodniczki UKS Łoś Gołdap. Iga Wilczewska w wyścigu stylem klasycznym była piętnasta, a „łyżwą” – dziesiąta. Punktowało pierwszych szesnaście zawodniczek. Druga biegaczka z Gołdapi Agnieszka Smokowska była bardzo blisko punktowanych pozycji. Przybiegła na metę na 18 i 17 miejscu.

 W klasyfikacji województw zajęliśmy 4 miejsce. 

 

Bieg Sylwestrowy w Tomaszowie

Żeby nie być gołosłownym , kilka słów o narciarskim Biegu Sylwestrowym tez w Tomaszowie Lubelskim, gdzie rodzina Ciborowskich zdominowała imprezę przewijając się przez wszystkie klasyfikację. O tym , że startują tam różne pokolenia świadczy fakt, że nagrodę przyznana najmłodszemu uczestnikowi imprezy otrzymał 5-letni Itan Ciborowski.

Wyniki osiągnięte przez rodzinę Ciborowskich z Pisza:

Dzieci (2001 o młodsi)

9 Itan Ciborowski

Juniorzy (1997/1998)

2 Natan Ciborowski

Juniorzy (1995/1996)

2 Bastian Ciborowski

Seniorki (1990 i starsze)

2 Aneta Ciborowska

Seniorzy (1990 i starsi)

3 Sebastian Ciborowski

9 Michał Maciejczyk (Pisz)

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x