Family Cup Okrągłe i Mrągowo 2015 – Apetyt na śnieg

W miniony weekend (10/11 stycznia) w stacji Okrągłe i na „Górze 4 Wiatrów” w Mrągowie odbyły się premierowe w tym sezonie zawody w narciarstwie zjazdowym i snowboardzie. Stanowiły one I i II eliminacje Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego w ramach amatorskiego cyklu Family Cup. Frekwencja była zaskakująco wysoka. Widać, że amatorzy białego szaleństwa zatęsknili za swoją pasją.

Cieszy przede wszystkim liczy udział narciarzy z Warmii i Mazur (Pisz, Giżycko, Piecki, Szczytno, Okrągłe, Lidzbark Warmiński, Gołdap, Wilkasy, Ełk, Olsztyn, Mrągowo). Zjawili się też reprezentanci Podlasia, Podkarpacia, Mazowsza i Małopolski. Jak to w Family Cup bywa, w imprezie startowały całe rodziny (Ciborowscy, Świątkowscy, Kapustka, Saługa i inni). Startowali też zawodnicy, którzy uprawiają sport przez okrągły rok, choć jakby znana biegaczka z Gołdapi Emilia Wołyniec. Sport wypełnia ich życie i to jest najpiękniejsze,

Okrągłe (9 stycznia)

Narty

A/K

1 Saługa Zuzia A/K 2:10.81 Giżycko WAM                                                    

A/M

1 Olendzki Wojciech A/M 1:15.33 Białystok PDL                                                    

2 Świątkowski Krystian A/M 1:34.66 Okrągłe WAM                                                    

3 Świątkowski Oskar A/M 3:24.39 Okrągłe WAM                                                    

B/K

1 Małż Julia B/K 1:27.88 Giżycko WAM                                                    

B/M

1 Itan Ciborowski B/M 51.16 Pisz WAM                                                    

2 Makarewicz Mikołaj B/M 1:20.80 Giżycko WAM                                                    

C/M

1 Kapustka Bartosz C/M 44.80 Kraków MAL                                                    

2 Grzegorzak Gabriel C/M 47.84 Przemyśl PDK                                                    

3 Kłosiński Jędrzej C/M 1:05.06 Szczytno WAM                                                    

D/K

1 Kapustka Anna D/K 44.78 Kraków MAL                                                    

2 Regucka Julia D/K 45.31 Suwałki PDL                                                    

3 Lisowska Natalia D/K 1:02.80 Suwałki PDL

……………………………………………………                                                    

4 Makarewicz Michalina D/K 1:18.52 Giżycko WAM                                                    

D/M

1 Walendzewicz Krzysztof D/M 47.30   Raczki PDL                                                    

2 Igielski MICHAŁ D/M 53.51 Przemyśl PDK                                                    

3 Naruszewicz Jan D/M 54.13 Raczki PDL

…………………………………………………                                                    

4 Puzia Jakub D/M 1:12.08 Giżycko WAM                                                    

E/K

1 Rosińska Olga E/K 42.60 Suwałki PDL                                                    

2 Grygieńć Gabriela E/K 44.47 Suwałki PDL                                                    

3 Siwik Patrycja E/K 1:09.25 Giżycko WAM

…………………………………………………………..                                                    

4 Abramowicz Zuzanna E/K 1:13.78 Giżycko WAM                                                    

E/M

1 Grzegorzak Kacper E/M 40.02   Przemyśl PDK                                                    

2 Hryniszyn Adrian E/M 41.34 Przemyśl PDK                                                    

3 Krawczyk Kacper E/M 42.76 Piecki WAM                                                    

F/K

1 Grygieńć Aleksandra F/K 42.66   Suwałki PDL                                                    

2 Wołyniec Emilia F/K 48.44 Gołdap WAM                                                    

3 Szafrańska Iwona F/K 55.03 Wilkasy WAM                                                    

F/M

1 Pergał Tomasz F/M 44.10 Lidzbark WAM                                                    

2 Boroń Bartłomiej F/M 47.35 Pisz WAM                                                    

3 Saługa Adam F/M 1:21.29 Giżycko WAM                                                    

G/K

1 Ciborowska Aneta G/K 43.05 Pisz WAM                                                    

2 Kapustka Edyta G/K 54.91 Kraków MAL                                                    

G/M

1 Ciborowski Sebastian G/M 38.78   Pisz WAM                                                    

2 Grzegorzak Leszek G/M 44.13 Przemyśl PDK                                                    

3 Kapustka Dariusz G/M 44.54 Kraków MAL

…………………………………………………………………..                                                    

4 Jaskulski Radosław G/M 58.23 Giżycko WAM                                                    

H/K

1 Krawczyk Danuta H/K 50.45   Piecki WAM                                                    

2 Kłosińska Iwona H/K 56.38 Szczytno WAM                                                    

3 Ciesluk Anna H/K 1:00.56 Ełk WAM                                                    

H/M

1 Leończuk Adam H/M 38.80   Bialystok PDL                                                    

2 Sędłak Mirosław H/M 39.22 Falenty Nowe MAZ                                                    

3 Szymański Marek H/M 40.15 Przemyśl PDK

………………………………………………………                                                    

8 Cieśluk Andrzej H/M 44.85 Ełk WAM                                                    

9 Krawczyk Marek H/M 45.69 Piecki WAM                                                    

10 Kłosiński Jarosław H/M 47.45 Szczytno WAM                                                    

11 Saługa Ryszard H/M 51.65 Giżycko WAM                                                    

12 Abramowicz Dariusz H/M 51.68 Giżycko WAM                                                    

13 Makarewicz Andrzej H/M 58.65 Giżycko WAM                                                    

I/M

1 Stachów Stanisław I/M 40.11   Przemyśl PDK                                                    

2 Sych Zbigniew I/M 42.27 Bialystok PDL                                                    

3 Michalcewicz Robert I/M 42.36 Prałchowce PDK

…………………………………………………………….                                                    

4 Szafrański Michał I/M 44.62 Wilkasy WAM                                                    

5 Ostrowski Lech I/M 47.03 Pisz WAM                                                    

6 Pawłowski Jan I/M 47.87 Olsztyn WAM                                                    

Snowboard

A/K

1   Regucka Julia A/K 58.36 Suwałki PDL                                                    

2 Lisowska Natalia A/K 3:51.70 Suwałki PDL                                                    

A/M

1 Sieńko Dawid A/M 54.98   WAM                                                    

2 Wołyniec Braian A/M 59.17 Giżycko WAM                                                    

3 Walendzewicz Krzysztof A/M 1:13.47 Raczki PDL

………………………………………………………                                                    

4 Wołyniec Kewin A/M 1:31.58 Ełk WAM                                                    

B/K

1 Grygieńć Aleksandra B/K 56.29 Suwałki PDL                                                    

2 Wołyniec Natalia B/K 1:04.02 Ełk WAM                                                    

3 Szafrańska Iwona B/K 1:30.50 Wilkasy WAM

B/M

1 Saługa Adam B/M 50.85 Giżycko WAM                                                    

2 Tomkowski Piotr B/M 53.67 Mikołajki WAM                                                    

3 Rychalski Daniel B/M 1:02.22 Giżycko WAM

……………………………………………………………….                                                    

4 Buczko Rafał B/M 1:39.12 Stasfiny WAM                                                    

5   Malinowski Grzegorz B/M 1:52.48 Stasfiny WAM                                                    

C/M

1 Wołyniec Bodan C/M 49.63 Giżycko WAM

{AdmirorGallery}okro16{/AdmirorGallery}                                                  

Mrągowo (10 stycznia)

Narty

A/M

1 Olendzki Wojciech A/M 41.47   Białystok PDL                                                    

2 Krawczyk Marcin A/M 1:04.15 Olsztyn WAM                                                    

B/K

1 Pieńkowska Pola B/K 40.05 Mrągowo WAM                                                    

B/M

1 Ciborowski Itan B/M 34.44 Pisz WAM                                                    

2 Gigielewicz Mateusz B/M 44.53 Mrągowo WAM                                                    

C/M

1 Kapustka Bartosz C/M 28.17 Kraków MAL                                                    

2 GRZEGORZAK Gabriel C/M 30.60 Przemyśl PDK                                                    

3 Przybylak Oliwier C/M 34.42 Mrągowo WAM

…………………………………………………………..                                                    

4 Lis Michał C/M 35.90 Mrągowo WAM                                                    

D/K

1   Kapustka Anna D/K 29.12 Kraków MAL                                                    

2 Regucka Julia D/K 29.87 Suwałki PDL                                                    

3 Ogonowska Klaudia D/K 35.95 Lidzbark Warm. WAM

…………………………………………………………….                                                    

5 Chudzik Wiktoria D/K 38.75 Olsztyn WAM                                                    

6 Sycin Zuzanna D/K 42.82 Olsztyn WAM                                                    

D/M

1 Walendzewicz Krzysztof D/M 28.42 Raczki PDL                                                    

2 Igielski Michał D/M 29.36 Przemyśl PDK                                                    

3 Przybylak BArtosz D/M 36.04 Mrągowo WAM

…………………………………………………..                                                    

4 Przyborowski Hubert D/M 36.70 Mrągowo WAM                                                    

5 Litwinek Dawid D/M 39.99 Mrągowo WAM                                                    

E/K

1 Rosińska Olga E/K 27.08 Suwałki PDL                                                    

2 Grygieńć Gabriela E/K 30.69 Suwałki PDL                                                    

E/M

1 Hryniszyn Adrian E/M 26.20 Przemyśl PDK                                                    

2 GRZEGORZAK Kacper E/M 26.61 Przemyśl PDK                                                    

3 Nadolski Krzysztof E/M 27.49 Ruciane Nida WAM

…………………………………………………………………..                                                    

4 Krawczyk Kacper E/M 28.39 Piecki WAM                                                    

5 Knorps Damian E/M 32.74 Mrągowo WAM                                                    

6 Terebecki Mateusz E/M 42.81 Lidzbark Warm.WAM                                                    

F/M

1 Pergoł Tomasz F/M 26.25 Lidzbark Warm. WAM                                                    

2 Powideł Szymon F/M 26.65 Lidzbark Warm. WAM                                                    

3 Boroł BArtłomiej F/M 30.34 Pisz WAM                                                    

G/K

1 Ciborowska Aneta G/K 30.10 Pisz WAM                                                    

2 Kapustka Edyta G/K 32.98 Kraków MAL                                                    

3 Nadolska Ewa G/K 35.78 Ruciane Nida WAM                                                    

G/M

1 Ciborowski Sebastian G/M 27.26 Pisz WAM                                                    

2 Kapustka Dariusz G/M 28.28 Ładna MAL                                                    

3 GRZEGORZAK Leszek G/M 29.00 Przemyśl PDK

…………………………………………………..                                                  

4 Markowski Rafał G/M 30.04 Mrągowo WAM                                                    

5 Krawczyk Wojciech G/M 32.16 Olsztyn WAM                                                    

6 Pieńkowski Radosław G/M 33.56 Mrągowo WAM                                                    

H/K

1 Krawczyk Danuta H/K 32.07 Piecki WAM                                                    

H/M

1 Sędłak Mirosław H/M 26.37 Falenty Nowe MAZ                                                    

2 Grygieńć Mieczysław H/M 26.42 Suwałki PDL                                                    

3 Szymański Marek H/M 26.77 Przemyśl PDK

…………………………………………………………………..                                                    

6 Gintowt Tomasz H/M 27.84 Mrągowo WAM                                                    

9 Zawrotny Andrzej H/M 31.95 Szczytno WAM                                                    

10 Krawczyk Marek H/M 32.94 Piecki WAM                                                    

11 Chudzik Krzysztof H/M 33.01 Olsztyn WAM                                                    

I/M

1 STACHÓW Stanisław I/M 26.63 Przemyśl PDK                                                    

2 Bogdański Stanisław I/M 27.02 WARSZAWA MAZ                                                    

3 Michalcewicz Robert I/M 27.29 Prałkowce PDK

…………………………………………………………….                                                    

5 Ostrowski Lech I/M 28.92 Pisz WAM                                                    

6 Chudzik Leszek I/M 34.37 Olsztyn WAM                                                    

7 Markowski Alfred I/M 34.56 Mrągowo WAM                                                    

8 Węgrzyn Andrzej I/M 36.68 Mrągowo WAM                                                    

Snowboard

A/K

1 Regucka Julia A/K 40.36 Suwałki PDL                                                    

2 Lisowska Natalia A/K 1:35.16 Suwałki PDL                                                    

3 Linowska Amelia A/K 1:46.81 Mrągowo WAM                                                    

A/M

1 Wołyniec Braian A/M 36.11 Ełk WAM                                                    

2 Waszkiewicz Bartłomiej A/M 37.16 Mrągowo WAM                                                    

3 Sieńko Dawid A/M 39.12 Ełk WAM

………………………………………………….                                                  

5 Przyborowski Hubert A/M 45.25 Mrągowo WAM                                                    

6 Lis Michał A/M 48.66 Mrągowo WAM                                                    

7 Gigielewicz Mateusz A/M 58.72 Mrągowo WAM                                                    

8 Przybylak Bartosz A/M 1:07.03 Mrągowo WAM                                                    

9 Spyrydon Jakub A/M 1:12.08 Mrągowo WAM                                                    

10 292 Szydlik Mateusz A/M 1:17.89 Mrągowo WAM                                                    

B/K

1 Lis Patrycja B/K 42.83 Mrągowo WAM                                                    

2 Stefańska Agnieszka B/K 44.72 Mrągowo WAM                                                    

3   Dąbkowska Natalia B/K 45.74 Barciany WAM                                                    

B/M

1 Węgrzyn Mateusz B/M 36.37 Mrągowo WAM                                                    

2 Zyśk Tomasz B/M 40.47 Mrągowo WAM                                                    

3 Jurczenko Maciej B/M 43.57 Mrągowo WAM                                                    

4 Zajączkowski Paweł B/M 46.56 Szczytno WAM                                                    

C/K

1 Gigielewicz Monika C/K 46.70 Mrągowo WAM                                                    

2 Lis Anna C/K 47.44 Mrągowo WAM                                                    

C/M

1 Stefański Tomasz C/M 33.68 Mrągowo WAM                                                    

2 Wołyniec Bogdan C/M 34.11 Ełk WAM                                                    

3 Gigielewicz Piotr C/M 35.45 Mrągowo WAM                                                    

4 Lis Krzysztof C/M 35.81 Mrągowo WAM                                                    

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Ełk Goldap Mrągowo narciao Okrągłe Olszytn Piecki pisz Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x