Gołdapska Liga: „Pokonac strach” i „Bieg po zmroku” – Z myślą o innych

W sobotę (9 lutego) odbył się IV rzut Gołdapskiej Ligi Narciarskiej pod hasłem „Pokonać strach” Uczestnicy wpłacając za start po 5 lub 10 złotych wsparli projekt w którym niewidome dzieci uczą się biegać na nartach. Organizatorzy akcji „Pokonać strach” zbierają fundusze na wyjazd 7 niewidomych i niedowidzących zawodników na Bieg Piastów. Dzień wcześniej odbył się III rzut Ligi „Bieg po zmroku”. Atrakcją było pokonywanie dystansu wieczorem, co na pewno jest jakąś odmiana.

 

 

Wyniki

Pokonać strach ( IV rzut Gołdapskiej Ligi Narciarskiej”

Dziewczęta SP rocz. 2000 i mł. dystans 1,5 km. F

1 Chmielewska Katarzyna ULKS „Lider” Grabowo 6;32 23

2 Chalecka Karolina ULKS „Lider” Grabowo 6;39

3 Misiewicz Arleta ULKS „Lider” Grabowo 7;47

4 Piela Dominika ULKS „Lider” Grabowo 8;00

5 Wasilewska Katarzyna ULKS „Lider” Grabowo 8;13

6 Kowalewska Paulina ULKS „Lider” Grabowo 8;27

7 Brodowska Izabela ULKS „Lider” Grabowo 9;06

Chłopcy SP rocz. 2000 i mł. dystans 1,5 km. F

1 Trzasko Filip ULKS „Lider” Grabowo 7;30

2 Tramp Mateusz SP 3 Gołdap 8;29

3 Juszkiewicz Jakub ULKS „Lider” Grabowo 9;08

Dziewczęta SG rocz. 1999-97 dystans 3,0 km. F

1 Misiewicz Arleta ULKS „Lider” Grabowo 19;29

2 Wasilewska Katarzyna ULKS „Lider” Grabowo 19;32

3 Tuchowska Martyna ULKS „Lider” Grabowo 19;43

4 Chmielewska Paulina ULKS „Lider” Grabowo 20;19

5 Kowalewska Paulina ULKS „Lider” Grabowo 21;14

6 Kowalska Karolina ULKS „Lider” Grabowo 21;40

7 Browska Izabela ULKS „Lider” Grabowo 21;47

8 Banach Sandra ULKS „Lider” Grabowo 25;43

Chłopcy SG rocz. 1999-97 dystans 3,0 km. F

1 Pastuszyński Piotr ULKS „Lider” Grabowo 12;17

2 Suchy Jacek ULKS „Lider” Grabowo 12;31

3 Stasiński Krystian ULKS „Lider” Grabowo 13;13

4 Lanczewski Grzegorz ULKS „Lider” Grabowo 13;23

5 Meller Piotr ULKS „Lider” Grabowo 13;25

6 Czereszewski Mateusz ULKS „Lider” Grabowo 15;31

7 Brzozowski Sebastian ULKS „Lider” Grabowo 17;46

8 Bednarz Szymon ULKS „Lider” Grabowo 24;18

Dziewczęta SPG rocz. 1996-94 dystans 5,0 km. F

1 Chmielewska Kasia ULKS „Lider” Grabowo 15;07

2 Chalecka Karolina ULKS „Lider” Grabowo 15;35

3 Piela Dominika ULKS „Lider” Grabowo 19;35

Seniorki rocz. 1993 i st. dystans 5,0 km. F

1 Gąglewska Marta Dubeninki 20;45

Seniorzy rocz. 1993 i st. dystans 7,2 km. F

1 Żamojtuk Daniel PSP Gołdap 20;43

2 Paszkowski Hubert Gołdap 21;13

3 Saniuk Sebastian „Iryd” Gołdap 23;12

4 Skomorowski Dominik Gołdap 23;22

5 Krygier Mariusz Straż Graniczna Dubeninki 23;25

6 Sadowski Robert Gołdap 24;18

7 Tramp Sławomir Tramp Trans Gołdap 25;16

8 Karniłowicz Dawid Gołdap 27;30

9 Walnicki Mirosław Węgorzewo 27;32

7 Kuskowski Marek Łowcy Przygód OSiR Gołdap 30;43

8 Buraczewski Grzegorz Ełk 38;02

Masters (40 lat i st.) dystans 7,2 km F

1 Sadowski Robert Gołdap 24;18

2 Tramp Sławomir Tramp Trans Gołdap 25;16

3 Walicki Mirosław Węgorzewo 27;32

{AdmirorGallery}go10{/AdmirorGallery}

Fot OSiR Goldap

Bieg po zmroku (III Rzut Gołdapskiej Ligi narciarskiej)

Dziewczęta SP rocz. 2000 i mł. dystans 1,7 km. F

1 Chmielewska Katarzyna ULKS „Lider” Grabowo 5;30

2 Chalecka Karolina ULKS „Lider” Grabowo 5;33

3 Wasilewska Katarzyna ULKS „Lider” Grabowo 6;20

4 Piela Dominika ULKS „Lider” Grabowo 6;25

5 Misiewicz Arleta ULKS „Lider” Grabowo 6;39

6 Kowalewska Paulina ULKS „Lider” Grabowo 6;49

7 Brodowska Izabela ULKS „Lider” Grabowo 7;33

8 Krygier Katarzyna SP Dubeninki 8;37

Chłopcy SP rocz. 2000 i mł. dystans 1,7 km. F

1 Trzasko Filip ULKS „Lider” Grabowo 6;01

2 Tramp Mateusz SP 3 Gołdap 6;55

3 Juszkiewicz Jakub ULKS „Lider” Grabowo 7;43

Dziewczęta SG rocz. 1999-97 dystans 1,7 km. F

1 Wasilewska Katarzyna ULKS „Lider” Grabowo 6;29

2 Kowalewska Paulina ULKS „Lider” Grabowo 6;50

3 Misiewicz Arleta ULKS „Lider” Grabowo 7;03

4 Tuchowska Martyna ULKS „Lider” Grabowo 7;12

5 Kowalska Karolina ULKS „Lider” Grabowo 7;27

6 Chmielewska Paulina ULKS „Lider” Grabowo 7;35

7 Browska Izabela ULKS „Lider” Grabowo 7;49

8 Banach Sandra ULKS „Lider” Grabowo 9;20

Chłopcy SG rocz. 1999-97 dystans 1,7 km. F

1 Pastuszyński Piotr ULKS „Lider” Grabowo 4;22

2 Suchy Jacek ULKS „Lider” Grabowo 4;37

3 Lanczewski Grzegorz ULKS „Lider” Grabowo 4;47

4 Stasiński Krystian ULKS „Lider” Grabowo 5;05

5 Meller Piotr ULKS „Lider” Grabowo 5;13

6 Czereszewski Mateusz ULKS „Lider” Grabowo 5;39

7 Brzozowski Sebastian ULKS „Lider” Grabowo 6;58

8 Bednarz Szymon ULKS „Lider” Grabowo 8;02

9 Karnauchow Arkadiusz ULKS „Lider” Grabowo 8;35

Dziewczęta SPG rocz. 1996-94 dystans 1,7 km. F

1 Chmielewska Kasia ULKS „Lider” Grabowo 5;32

2 Chalecka Karolina ULKS „Lider” Grabowo 5;83

3 Piela Dominika ULKS „Lider” Grabowo 7;01

Seniorzy rocz. 1993 i st. dystans 1,7 km. F

1 Paszkowski Hubert Gołdap 3;44

2 Żamojtuk Daniel PSP Gołdap 3;47

3 Saniuk Sebastian „Iryd” Gołdap 4;00

4 Skomorowski Dominik Gołdap 4;12

5 Sadowski Robert Gołdap 4;14

6 Krygier Mariusz Straż Graniczna Dubeninki 4;15

7 Tramp Sławomir Tramp Trans Gołdap 4;18

8 Karniłowicz Dawid Gołdap 4;54

9 Pruszyński Krzysztof JW. 4808 Gołdap 4;58

10 Walicki Mirosław Węgorzewo 5;03

11 Kuskowski Marek Łowcy Przygód OSiR Gołdap 5;22

12 Wojtas Hubert Gołdap 6;51

Masters (40 lat i st.) dystans 1,7 km F

1 Sadowski Robert Gołdap 4;14

2 Tramp Sławomir Tramp Trans Gołdap 4;18

3 Pruszyński Krzysztof JW. 4808 Gołdap 4;58

4 Walnicki Mirosław Węgorzewo 5;03

{AdmirorGallery}go11{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x