Mistrzostwa Województwa w Gołdapi i Mrągowie – Ostatnie przyjemności?

Pogoda nam się załamuje, a kalendarz zimowych imprez jest bardzo ściśle związany z aurą, Dlatego szczęśliwcami byli ci, którzy w miniony weekend zdecydowali się wystartować w zawodach Family Cup w narciarstwie zjazdowym w Gołdapi i Mrągowie. Były to jednocześnie eliminacje do Mistrzostw Polski amatorów i mistrzostwa województwa warmińsko-mazurskiego. Poziom zróżnicowany, ale najważniejsza jest tu przyjemność obcowania z naturą i szusowania po stokach. Oczywiście w planie są jeszcze inne imprezy, ale dodatnie temperatury stawiają ich rozegranie pod znakiem zapytania.

 

Gołdap

W Gołdapi w rywalizacji o tytuły mistrzów województwa i udział w finale krajowym rywalizowało 140 zawodników. Rozpiętość wieku imponująca Najmłodszy miał 5 lat, najstarszy ponad 60.  Najlepsi w kategorii open byli Olga Rosińska z Suwałk i Adam Sadowski z Białegostoku (narciarstwo alpejskie) oraz Agnieszka Iber z Gołdapi i Maciej Cieśluk z Ełku (snowboard). Klasyfikację rodzin w narciarstwie wygrali Anna, Joanna, Maciej i Andrzej Cieśluk z Ełku. W snowboardzie również zwyciężyła rodzina ełczan: Natalia, Brian i Bogdan Wołyniec.

Wyniki

Narty

A/K

1  Gołdowska Julia A/K 2:18.60 DLŚ

2  Rawinis Katarzyna A/K 2:25.04 WAM

3  Stepanik Marta A/K 2:27.51 WAM

A/M

1 PK – Przybylak Oliwier A/M 1:58.35 WAM

2 Siemieniuk Filip A/M 1:59.70 WAM

3 Augustyniak Mateusz A/M 2:38.33 WAM

4 Wojtas Jeremi A/M 3:55.02 WAM

B/K

1 Kuskowska Paulina B/K 1:53.20 WAM

2 PK – Steikunaite Indre B/K 1:59.85 Litwa

3 Łęgowska Pola B/K 3:04.74 MAŁ

B/M

1 Sidor Julian B/M 1:50.81 WAM

2 Zduniewicz Kacper B/M 1:53.73 WAM

3 Stepanik Janusz B/M 2:02.82 WAM

C/K

1 Regucka Julia C/K 1:27.71 PDL

2 PK – Ogonowska Klaudia C/K 1:45.09 WAM

3 PK – Steikunaite Dovile C/K 1:51.11 Litwa

4 Zduniewicz Julia C/K 1:55.89 WAM

5 Stepanik Anna C/K 2:03.44 WAM

6 PK – Surowiec Weronika C/K 2:04.01 PDL

7 Rogala Weronika C/K 2:09.68 WAM

C/M

1 Walendzewicz Krzysztof C/M 1:30.76 44. PDL

2 Gołubowicz Adam C/M 1:39.40 WAM

3 Przybylak Bartosz C/M 1:39.92 WAM

4 Łobodzinski Przemek C/M 1:42.49 WAM

5 Siemieniuk Karol C/M 1:49.25 WAM

6 Makuch Oskar C/M 1:52.32 WAM

7 Przyborowski Hubert C/M 1:54.02 WAM

D/K

1 Grygieńć Gabriela D/K 1:20.96 PDL

2 PK – Kula Aleksandra D/K 1:30.46 WAM

3 Dębicka Julia D/K 1:40.77 WAM

4 Judzewicz Anna D/K 1:40.83 PDL

5 Szczawińska Olga D/K 1:42.92 WAM

6 Abramowicz Zuzanna D/K 1:50.48 WAM

7 Samonowicz Anna D/K 1:51.48 WAM

8 Gołdowska Kinga D/K 1:51.50 WAM

D/M

1 Drabik Adam D/M 1:17.04 WAM

2 Walicki Bartosz D/M 1:21.98 PDL

3 Kołakowski Kacper D/M 1:28.97 WAM

4 Krawczyk Kacper D/M 1:30.19 WAM

5 Gołubowicz Piotr D/M 1:31.22 WAM

6 Kalinowski Marek D/M 1:38.22 WAM

7 Puza Michał D/M 1:56.21 WAM

E/K

1 PK – Rosinska Olga E/K 1:16.94 PDL

2 Sieczkowksa Agata E/K 1:59.26 WAM

E/M

1 Łapiński Damian E/M 1:21.08 WAM

2 Rawinis Wojciech E/M 1:21.65 WAM

3 Gołubowicz Marcin E/M 1:24.20 WAM

4 Szymczak Damian E/M 1:28.41 WAM

F/K

1 Grygieńć Aleksandra F/K 1:17.74 PDL

2 Cieśluk Joanna F/K 1:24.33 WAM

3 Szafrańska Iwona F/K 1:29.21 WAM

4 PK- Ladzińska Martyna F/K 1:35.64 WAM

5 Tomaszewska Joanna F/K 1:41.84 MAZ

6 Komsta Małgorzata F/K 1:42.70 MAZ

7 PK – Kowal Katarzyna F/K 1:44.02 LUB

8 Kowalewska Dagmara F/K 1:50.86 WAM

9 Sieczkowska Aleksandra F/K 1:58.05 WAM

F/M

1 Cieśluk Maciej F/M 1:11.28 WAM

2 Rawinis Paweł F/M 1:21.21 WAM

3 Podziewski Dariusz F/M 1:22.71 PDL

4 PK- Draganik Paweł F/M 1:32.76 WAM

5 Szyszkowski Piotr F/M 1:42.71 PDL

6 Kocięski Daniel F/M 2:01.83 WAM

G/K

1 Kołakowska Beata G/K 1:29.98 WAM

2 Grygieńć Maria G/K 1:36.37 PDL

3 Kuras-Sidor Edyta G/K 1:37.09 WAM

4 Abramowicz Anna G/K 1:42.00 WAM

5 Siemieniuk Monika G/K 1:42.77 WAM

6 Łobodzinska Agnieszka G/K 1:45.82 WAM

7 Gołdowska Bożena G/K 1:51.67 WAM

8 Świątek Agnieszka G/K 1:52.11 WAM

9 Judzewicz Mariola G/K 2:04.47 PDL

10 PK – Surowiec Agnieszka G/K 2:18.13 PDL

11 Ogonowska Bożena G/K 2:25.44 WAM

G/M

1 PK – Kowal Marcin G/M 1:13.66 LUB

2 PK – Stroczkowski Adam G/M 1:22.98 PDL

3 PK – Steikunas Domantas G/M 1:23.92 Litwa

4 Makuch Krzysztof G/M 1:25.28 11. WAM

5 Abramowicz Dariusz G/M 1:28.27 WAM

6 Wójcik Mariusz G/M 1:34.90 MAZ

7 Siemieniuk Adam G/M 1:35.11 WAM

8 Stepanik Marek G/M 1:35.75 WAM

9 Gołdowski Dariusz G/M 1:37.35 WAM

10 Łęgowski Piotr G/M 1:39.09 MAŁ

11 Szczawiński Tomasz G/M 1:39.54 WAM

12 Łobodzinski Krzysztof G/M 1:39.87 WAM

13 Hołubowicz Wojciech G/M 1:40.34 WAM

14 Zawrotny Andrzej G/M 1:40.38 WAM

15 Misiek Tomasz G/M 1:41.33 WAM

16 PK – Surowiec Tomasz G/M 1:51.86 PDL

H/K

1 Krawczyk Danuta H/K 1:31.13 WAM

2 Mancewicz Jolanta H/K 1:35.64 PDL

3 Dębicka Iwona H/K 1:40.60 WAM

4 Lorent Janina H/K 1:41.92 WAM

5 Cieśluk Anna H/K 1:42.81 WAM

6 PK- Drabik Walentyna H/K 1:42.93 WAM

H/M

1 PK – Sadowski Adam H/M 1:11.00 PDL

2 Grygieńć Mieczysław H/M 1:13.39 PDL

3 PK – Rosinski Wojciech H/M 1:16.18 PDL

4 Kołakowski Paweł H/M 1:20.15 WAM

5 Malewski Tadeusz H/M 1:20.51 WAM

6 Regucki Jacek H/M 1:21.70 PDL

7 PK – Lelek Marek H/M 1:22.82 MAZ

8 Cieśluk Andrzej H/M 1:23.65 WAM

9 PK – Sych Zbigniew H/M 1:24.34 PDL

10 Dębicki Henryk H/M 1:25.27 WAM

11 PK- Drabik Stanisław H/M 1:30.75 WAM

12 Krawczyk Marek H/M 1:31.62 WAM

13 Judzewicz Kazimierz H/M 1:34.14 PDL

14 Przyborowski Piotr H/M 1:39.59 WAM

I/M

1 PK – Szyszkowski Stanisław I/M 1:21.04 PDL

2 Roziewski Stanisław I/M 1:26.18 PDL

3 Makuch Eugeniusz I/M 1:36.78 WAM

4 Rusinowski Tomasz I/M 1:45.57 WAM

Snowboard

A/K

1 Karolak Kinga A/K 2:05.41 WAM

2 Regucka Julia A/K 3:12.75 PDL

A/M

1 Rudziewicz Dawid A/M 1:52.51 WAM

2 Wołyniec Braian A/M 1:53.56 WAM

3 Sieńko David A/M 1:56.82 WAM

4 PK – Walendzewicz Krzysztof A/M 2:07.74 PDL

B/K

1 Grygieńć Aleksandra B/K 1:43.15 PDL

2 Iber Agnieszka B/K 1:57.21 WAM

3 Wołyniec Natalia B/K 1:58.16 WAM

4 Wojtas Izabela B/K 2:30.17 WAM

B/M

1 Cieśluk Maciej B/M 1:37.50 WAM

2 Dzierżyński Maciej B/M 1:40.54 WAM

3 Iber Norbert B/M 1:45.51 WAM

4 Cherek Robert B/M 1:46.72 WAM

5 Rakowski Łukasz B/M 1:48.23 WAM

6 Rudziewicz Wojciech B/M 1:57.52 WAM

7 Sutuła Michał B/M 2:03.28 KUJ

C/M

1 Wojtas Hubert C/M 1:49.55 DLŚ

2 Wołyniec Bogdan C/M 1:51.47 WAM

{gallery}famg24{/gallery}

For Goldap info

Mrągowo

W rozegranej dzień później imprezie w Mrągowie frekwencja była nieco mniejsza (około 100 osób), ale emocji tez nie brakowało. Niektórzy zrewanżowali się rywalom za Gołdap, ale najważniejsze, że jeszcze raz była okazja pozjeżdżać ze stoku na nartach lub desce.

Narty

A/K

1 Włodarczyk Julia A/K 52.47 30. WAM

2 Kowal Natalia A/K 1:20.54 LBL

A/M

1 PK Przybylak Oliwier A/M 35.75 WAM

2 Lis Michał A/M 38.92 WAM

3 Dziemidowicz Jan A/M 41.03 WAM

4 Gigielewicz Mateusz A/M 42.48 WAM

5 Capłap Szymon A/M 46.55 WAM

6 Wołosowski Kacper A/M 1:17.55 WAM

B/K

1 Pacałowska Pola B/K 30.10 MAZ

2 Świercz Weronika B/K 56.73 WAM

B/M

1 Król Kosma B/M 29.78 MAZ

2 Kopczyński Piotr B/M 35.55 WAM

C/K

1 Ogonowska Klaudia C/K 34.24 WAM

2 Chudzik Wiktoria C/K 37.83 WAM

C/M

1 PK Przybylak Bartosz C/M 32.90 WAM

2 Przyborowski Hubert C/M 33.53 WAM

3 Zachorski Paweł C/M 38.10 WAM

4 Olszewski Bartosz C/M 38.53 WAM

D/K

1 Kula Aleksandra D/K 29.62 WAM

2 Capłap Natalia D/K 33.06 WAM

D/M

1 Stadnik Konrad D/M 26.96 POM

2 PK Krawczyk Kacper D/M 27.29 WAM

3 PK Nadolski Krzysztof D/M 28.36WAM

4 Głowacki Błażej D/M 36.48 WAM

5 Łysowksi Rafał D/M 1:14.10 WAM

E/M

1 Dubicki Damian E/M 27.67 WAM

2 Klimczak Kamil E/M 28.23 WAM

F/K

1 Witkowska Ewa F/K 28.52 WAM

2 Kowal Katarzyna F/K 32.76 LBL

3 Komsta Małgorzata F/K 32.79 MAZ

4 Piotrowska Katarzyna F/K 38.72 WAM

F/M

1 Jóźwiak Karol F/M 24.96 12.38 12.58 WAM

2 Jankowski Maciej F/M 25.52 WAM

3 Witkowski Adam F/M 26.79 WAM

4 Smółka Maciej F/M 27.31 WAM

5 Oswald Sebastian F/M 30.59 WAM

6 Świercz Rafał F/M 31.77 WAM

7 Piotrowski Grzegorz F/M 33.19 WAM

8 Grabowski Artur F/M 34.54 WAM

G/K

1 Włodarczyk Iwona G/K 34.67 WAM

2 Capłap Katarzyna G/K 35.44 WAM

3 Dziemidowicz Joanna G/K 37.33 WAM

4 Szczepańska Anna G/K 41.93 WAM

5 Ogonowska Bożena G/K 54.50 WAM

G/M

1 Włodarczyk Arkadiusz G/M 25.28 WAM

2 Kowal Marcin G/M 25.31 LBL

3 PK Nadolski Piotr G/M 25.73 WAM

4 Dziemidowicz Piotr G/M 29.31 WAM

5 Olszewski Marek G/M 29.45 WAM

6 Kowalczyk Arkadiusz G/M 31.73 MAZ

7 Stadnik Arkadiusz G/M 34.00 POM

H/K

1 PK Krawczyk Danuta H/K 30.81 WAM

2 Mancewicz Jolanta H/K 30.85 PDL

3 Kula Alfreda H/K 42.03 WAM

4 Chudzik Małgorzata H/K 54.96 WAM

H/M

1 PK Sadowski Adam H/M 25.10 PDL

2 Sędłak Mirosław H/M 25.13 MAZ

3 Malewski Tadeusz H/M 26.04 WAM

4 Gintowt Tomasz H/M 26.32 WAM

5 Kula Jarosław H/M 26.40 WAM

6 Lelek Marek H/M 27.60 MAZ

7 PK Krawczyk Marek H/M 28.91 WAM

8 Przyborowski Piotr H/M 29.45 WAM

9 Zewandowski Artur H/M 29.86 WAM

10 Król Tadeusz H/M 30.36 MAZ

11 Obyrtacz Andrzej H/M 30.69 WAM

12 Kopczyński Janusz H/M 31.10 WAM

13 Chudzik Krzysztof H/M 31.26 WAM

14 Capłap Mirosław H/M 32.56 WAM

I/K

1 PK Kondratowicz Zofia I/K 35.02 WAM

2 Nadolska Teresa I/K 35.70 WAM

I/M

1 Markowski Alfred I/M 27.81 WAM

2 Maksymow Grzegorz I/M 29.22 WAM

3 Chudzik Leszek I/M 29.39 WAM

4 Szacki Jakub I/M 30.67 MAZ

5 PK Kondratowicz Mirosław I/M 32.10 WAM

6 Piotrwski Mirosław I/M 32.16 WAM

7 Huszcza Stanisław I/M 32.18 WAM

8 Strzelczyk Eugeniusz I/M 39.97 WAM

9 Winiarek Grzejo I/M 43.99 WAM

Snowboard

A/K

1 Lis Patrycja A/K 34.93 WAM

2 Karolak Kinga A/K 38.25 WAM

3 Kowalczyk Ewa A/K 1:03.88 WAM

A/M

1 Waszkiewicz Beniamin A/M 34.92 WAM

2 PK Wołyniec Braian A/M 36.08 WAM

3 Samoraj Wiktor A/M 42.37 WAM

4 Dubicki Damian A/M 1:03.20 WAM

B/K

1 Nosek Karola B/K 35.23 WAM

B/M

1 Michalczewski Krzysztof B/M 28.82 WAM

2 Kiełczewski Jakub B/M 28.99 WAM

3 Krasnowski Konrad B/M 30.42 WAM

4 Jóźwiak Krzysztof B/M 33.98 WAM

5 Dzierżyński Maciej B/M 34.03 WAM

C/K

1  Lis Anna C/K 58.44 WAM

C/M

1 Lis Krzysztof C/M 31.75 WAM

2 PK Wołyniec Bogdan C/M 31.80 WAM

3 Gigielewicz Piotr C/M 33.56 WAM

4 Piotrowski Jarosław C/M 39.85 WAM

{gallery}famm24{/gallery}

Fot family cup

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x