O Puchar Wójta Wydmin – Na nartach, desce lub „bele czym”

Ostatnim akordem sportowym sezonu na Morenowej Stacji Narciarskiej – Okrągłe były zawody alpejskie w trzech konkurencjach: narciarskiej, snowboardowej i… na „bele czym” Tym razem nikt nie mógł się wykpić, bo nawet zupełni dyletanci sportów zimowych mieli okazję zjechać z góry. Zabawy było mnóstwo, na najlepszych czekały ciekawe nagrody, a na wszystkich brawa współuczestników i …satysfakcja, że ostatnie zimowe dni spędzili na świeżym powietrzu.

 

Wyniki

Kobiety

Kategoria A

1 Agata Siedlecka Radzie  28,85  
2 Zuzanna Zabielska Wydminy  34,18

Kategoria B

1 Ola Kotowska Pamry  26,1  
2 Anita Plesiuk Ełk  27,85  
3 Vanessa Sieńko Ełk  28,65  
4 Zuzanna Olszewska Ełk  28,73  
5 Katarzyna  Brodowska Pamry  29,12  
6 Dominika Kotowska Pamry  30,57

Kategoria C

1 Joanna Cieśluk Ełk  20,98  
2 Kaja Gierszewska Olecko  21,36  
3 Emilia Wołyniec Gołdap  22,22  
4 Iwona Szafrańska Wilkasy  22,27  
5 Monika Radkiewicz Wydminy  23,73

Kategoria D

1 Aneta Ciborowska Pisz  20,27  
2 Ewa Sternal Gliwice  20,63  
3 Iwona Gierszewska Olecko  23,94  
4 Krystyna Olszewska Ełk  28,87  
5 Renata Świątkowska Okrągłe  30,17

Kategoria E

1 Danuta Krawczyk Piecki  23,39  
2 Anna Cieśluk Ełk  25,71  
3 Walentyna Drabik Węgorzewo  27,38  
4 Irena Ciborowska Pisz  34,89  
5 Elżbieta Skłodowska Wołomin  44,33  

Kategoria Open

1 Aneta Ciborowska Pisz D 20,27  
2 Ewa Sternal Gliwice D 20,63  
3 Joanna Cieśluk Ełk C 20,98  
4 Kaja Gierszewska Olecko C 21,36  
5 Emilia Wołyniec Gołdap C 22,22  
6 Iwona Szafrańska Wilkasy C 22,27  
7 Danuta Krawczyk Piecki E 23,39  
8 Monika Radkiewicz Wydminy C 23,73  
9 Iwona Gierszewska Olecko D 23,94  
10 Anna Cieśluk Ełk E 25,71  
11 Ola Kotowska Pamry B 26,1  
12 Walentyna Drabik Węgorzewo E 27,38  
13 Anita Plesiuk Ełk B 27,85  
14 Vanessa Sieńko Ełk B 28,65  
15 Zuzanna Olszewska Ełk B 28,73  
16 Agata Siedlecka Radzie A 28,85  
17 Krystyna Olszewska Ełk D 28,87  
18 Katarzyna  Brodowska Pamry B 29,12  
19 Renata Świątkowska Okrągłe D 30,17  
20 Dominika Kotowska Pamry B 30,57  
21 Zuzanna Zabielska Wydminy A 34,18  
22 Irena Ciborowska Pisz E 34,89  
23 Elżbieta Skłodowska Wołomin E 44,33  
24 Weronika Król Olsztyn A dsq  

Mężczyźni

Kategoria A

1 Itan  Ciborowski Pisz  27,95  
2 Patryk Mormile Ranty  29,61  
3 Patryk Citkowski Pamry  29,92  
4 Dawid Rembeliński Biała Giżycka  30,79

Kategoria B

1 Bastian Ciborowski Pisz  19,72  
2 Natan Ciborowski Pisz  21,32  
3 Marcin Podsiad Pisz  21,66  
4 Kacper Krawczyk Piecki  22,3  
5 Krzysztof Walendzewicz Suwałki  24,24  
6 Jakub Suska Ełk  24,97  
7 Kacper Sawoń Ranty  26,01  
8 Krystian Bogdański Malinka  27,33  
9 Kamil Bogdański Malinka  28,04  
10 Bartłomiej Krzyżański Pisz  29,15  
11 Przemek Król Olsztyn  30,04  
12 Jan Mormile Ranty  30,36  
13 Adam Drabik Węgorzewo  30,36  
14 Piotr Podsiad Pisz  30,71

Kategoria C

1 Maciej Cieśluk Ełk  19,01  
2 Bartosz Skłodowski Wołomin  23,83  
3 Tomasz Opar Giżycko  28,72  
4 Bartek Osior Wydminy  43,57  

Kategoria D

1 Sebastian Ciborowski Pisz  18,09  
2 Mirosław Walnicki Węgorzewo  20,23  
3 Andrzej Świątkowski Okrągłe  21,11  
4 Stanisław Drabik Węgorzewo  23,85  
5 Andrzej Citkowski Pamry  24,93  
6 Andrzej Plesiuk Ełk  25,68  
7 Adam Nowosiński Ząbki  26,36  
8 Mirosław Olszewski Ełk  26,66  
9 Andrzej Kolenda Ełk  31,36

Kategoria E

1 Andrzej Cieśluk Ełk  21,09  
2 Jerzy  Bałdyga Biała Piska  21,18  
3 Michał Szafrański Wilkasy  21,89  
4 Marek  Krawczyk Piecki  22,37  
5 Janusz Radkiewicz Wydminy  24,99  
6 Stanisław Cieśluk Olecko  25,3  
7 Zenon  Opar Giżycko  26,73  
8 Maciej Łazarski Wołomin  26,83  
9 Grzegorz Skłodowski Wołomin  27,09

Kategoria Open

1 Sebastian Ciborowski Pisz D 18,09  
2 Maciej Cieśluk Ełk C 19,01  
3 Bastian Ciborowski Pisz B 19,72  
4 Mirosław Walnicki Węgorzewo D 20,23  
5 Andrzej Cieśluk Ełk E 21,09  
6 Andrzej Świątkowski Okrągłe D 21,11  
7 Jerzy  Bałdyga Biała Piska E 21,18  
8 Natan Ciborowski Pisz B 21,32  
9 Marcin Podsiad Pisz B 21,66  
10 Michał Szafrański Wilkasy E 21,89  
11 Kacper Krawczyk Piecki B 22,3  
12 Marek  Krawczyk Piecki E 22,37  
13 Bartosz Skłodowski Wołomin C 23,83  
14 Stanisław Drabik Węgorzewo D 23,85  
15 Krzysztof Walendzewicz Suwałki B 24,24  
16 Andrzej Citkowski Pamry D 24,93  
17 Jakub Suska Ełk B 24,97  
18 Janusz Radkiewicz Wydminy E 24,99  
19 Stanisław Cieśluk Olecko E 25,3  
20 Andrzej Plesiuk Ełk D 25,68  
21 Kacper Sawoń Ranty B 26,01  
22 Adam Nowosiński Ząbki D 26,36  
23 Mirosław Olszewski Ełk D 26,66  
24 Zenon  Opar Giżycko E 26,73  
25 Maciej Łazarski Wołomin E 26,83  
26 Grzegorz Skłodowski Wołomin E 27,09  
27 Krystian Bogdański Malinka B 27,33  
28 Itan  Ciborowski Pisz A 27,95  
29 Kamil Bogdański Malinka B 28,04  
30 Tomasz Opar Giżycko C 28,72  
31 Bartłomiej Krzyżański Pisz B 29,15  
32 Patryk Mormile Ranty A 29,61  
33 Patryk Citkowski Pamry A 29,92  
34 Przemek Król Olsztyn B 30,04  
35 Jan Mormile Ranty B 30,36  
36 Adam Drabik Węgorzewo B 30,36  
37 Piotr Podsiad Pisz B 30,71  
38 Dawid Rembeliński Biała Giżycka A 30,79  
39 Andrzej Kolenda Ełk D 31,36  
40 Bartek Osior Wydminy C 43,57  
41 Łukasz  Krawczyk Piecki B dsq  
42 Paweł  Opar Giżycko C dsq  

Snowboard

Kobiety

Kategoria C

1 Iwona  Szafrańska Wilkasy  38,3

Kategoria D

1 Małgorzata  Foryś Wilkasy  27,92

Mężczyźni

Kategoria B

1 David Sieńko Ełk  31,2  
2 Krzysztof Walendzewicz Suwałki  35,8

Kategoria C

1 Bartek Osior Wydminy  26,62  
2 Dariusz Fedorowicz Kleszczewo  29,36  
3 Dariusz Romejko Przerwanki  34,43

Kategoria Open

1 Jerzy  Foryś Gliwice D 21,58  
2 Bartek Osior Wydminy C 26,62  
3 Dariusz Fedorowicz Kleszczewo C 29,36  
4 David Sieńko Ełk B 31,2  
5 Dariusz Romejko Przerwanki C 34,43  
6 Krzysztof Walendzewicz Suwałki B 35,8  

Zjazd na „BELE CZYM”

kategoria do 12 lat
1 Krzysztof Walendzewicz Suwałki Jastrząb   
2 Itan Ciborowski Pisz Itank   
3 Oskar Biwejnis Giżycko Prasolot   

kategoria pow. 12 lat
1 Krzysztof Walendzewicz senior Suwałki Rydwan   
2 Adrian Świątkowski Legionowo Sraczolot   
Andrzej  Świątkowski Okrągłe    
Marcin Polita Legionowo    
3 Aneta Ciborowska Pisz Banan Mistrzowie Polski 2011, Seba Sport Pisz  
Sebastian Ciborowski Pisz    
Bastian Ciborowski Pisz    
Natan Ciborowski Pisz    
Itan Ciborowski Pisz    
4 Karol Socik Pisz Patrol policyjny  
Agnieszka Lemańska Pisz    

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x