Okrągłe, Gołdap i Mrągowo czyli Family Cup 2013 – Trzy dni białego szaleństwa

Od piątku do niedzieli kolejno w stacji Okrągłe kolo Wydmin, Gołdapi i Mrągowie odbywały się mistrzostwa województwa warmińsko-mazurskiego amatorów Family Cup w narciarstwie zjazdowym. Imprezy wzbudziły duże zainteresowanie. Dużą część uczestników stanowili miłośnicy białego szaleństwa z Warmii i Mazur, ale nie zabrakło zawodników z Podlasia, Pomorza, Mazowsza a nawet Podkarpacia i Litwy. Zgodnie z ideą organizatora startowały też rodziny, gdzie zainteresowanie sportem przechodzi z pokolenia na pokolenie. Poziom był zróżnicowany, ale zdarzały się znakomite przejazdy, godne tatrzańskich stoków.

 

Wyniki

Okrągłe (11 stycznia)

A/K

1 Charubin Maria A/K 1:29.42  42.13 47.29 Rydzewo WAM

A/M  

1 Ciborowski Itan A/M 56.29 28.39  27.90 Pisz WAM

2 Czuryło Łukasz A/M 1:09.65  34.83 34.82 Giżycko WAM

C/K

2 Ruszewska Iga C/K 1:01.50      31.80 29.70 Mikołajki WAM

3 Didłuch Ola C/K    1:04.10 32.93 31.17 Mikołajki WAM

4 Ogonowska Nikola C/K 1:06.54 32.82 33.72 Mikołajki WAM

5 Góralczyk Anna C/K 1:07.04 32.64 34.40 Mikołajki WAM

6 Rozumek Julia C/K 1:07.12 34.61 32.51 Mikołajki WAM

7 Piekarska Angelika C/K    1:14.50 38.06 36.44 Mikołajki WAM

8 Walczak Karolina C/K 1:57.09    37.12 1:19.97 Mikołajki WAM

9 Rzosińska Kaja C/K 2:13.27 48.26 1:25.01 Mikołajki WAM

C/M

2 Makuch Oskar C/M 57.37   29.73 27.64 Chruściele WAM

3 Jakubowski Paweł    C/M 1:00.45 31.34 29.11 Mikołajki WAM

4 Borak Michał    C/M 1:03.35 32.96 30.39 Mikołajki WAM

5 Windorbski Franek   C/M 1:04.47 34.07 30.40 Mikołajki WAM

6 Witkowski Jakub C/M 1:13.81 30.82   42.99 Mikołajki WAM

7 Świątkowski Adrian C/M     1:17.96 48.83 29.13 Okrągłe WAM

8 Jargles Jakub C/M    1:20.62 43.00 37.62 Mikołajki WAM

9 Can Arslan C/M 1:30.11 34.38 55.73   Mikołajki WAM

D/K

3 Abranowicz Zuzanna D/K 1:00.03 30.81 29.22 Giżycko WAM

4 Kotowska Aleksandra D/K 1:01.66 31.85 29.81 Wydminy WAM

D/M  

1 Krawczyk Kacper D/M 43.75 22.14 21.61 Piecki WAM

2 Ciborowski Natan D/M 44.49 22.48 22.01 Pisz WAM

7 Czutyło Mateusz D/M 1:01.46 31.14 30.32 Giżycko WAM

E/K

3 Plesiuk Anita E/K 57.75 29.19 28.56 Ełk WAM

F/K

2 Cieśluk Joanna F/K 49.99 25.45 24.54 Ełk   WAM

3 Ladzińska Martyna F/K 1:00.20 30.67 29.53 Wieliczki WAM

F/M

1 Cieśluk Maciej F/M 39.28 19.76 19.52 Ełk WAM

2 Jóźwiak Karol F/M 41.67 20.93 20.74 Młynary WAM

3 Charubin Marcin   F/M 45.22 22.65 22.57 Rydzewo WAM

4 Bielak Rafał F/M 46.63 23.75 22.88 Giżycko WAM

6 Boroń Bartłomiej F/M 50.81 25.51 25.30 Pisz WAM

7 Cudnik Damian F/M 1:09.09 45.18 23.91 Pisz WAM

8 Kozłowski Grzegorz F/M 2:13.5230.67 1:42.85 Pasłęk WAM

9 Jankowski Tomasz F/M   3:30.55 2:34.31 56.24 Giżycko WAM

G/K

2 Ciborowska Aneta G/K 46.19 23.22 22.97 Pisz WAM

3 Świątek Agnieszka G/K 56.76 28.07    28.69 Dźwierzuty WAM

4 Czuryło Anna G/K 1:00.20 30.75 29.45 Giżycko WAM

G/M

2 Ciborowski Sebastian G/M 42.19 21.18 21.01 Pisz WAM

3 Makuch Krzysztof G/M 48.74 24.56 24.18 Chruściele WAM

5 Kaczmarczyk Rafał G/M 50.74   25.71 25.03 Mikołajki WAM

6 Abranowicz Dariusz G/M 52.72 26.40 26.32 Giżycko WAM

7 Czuryło Krzysztof G/M 1:00.07     29.31 30.76 Giżycko WAM

H/K

1 Krawczyk Danuta    H/K 50.79 25.95 24.84 Piecki WAM

2 Cieśluk Anna H/K 54.91 27.21 27.70 Ełk WAM

3 Bałdyga Ewa   H/K 58.04 29.55 28.49 Biała Piska WAM

H/M

3 Ostrowski Lech H/M 46.77 23.87 22.90 Pisz WAM

4 Cieśluk Andrzej H/M 47.86 24.13 23.73 Ełk WAM

6 Szafrański Michał H/M 48.01 24.10 23.91 Giżycko WAM

7 Krawczyk Marek H/M 48.90 24.92 23.98 Piecki WAM

10 Malewski Bogusław H/M    1:04.23 32.65 31.58 Olsztyn WAM

11 Bałdyga Jerzy H/M 4:22.90 2:10.94 2:11.96 Biała Piska WAM

I/K

1 Kondratowicz Zofia   I/K 58.46 29.93 28.53 Olsztyn WAM

2 Ciborowska Irena I/K 1:38.10 49.81 48.29 Pisz WAM

I/M

3 Makuch Eugeniusz I/M 52.40 26.08 26.32 Ełk WAM

4 Malewski Tadeusz I/M 53.82 24.26 29.56 Barczewo WAM

5 Kondratowicz Mirosław I/M 59.96 30.27 29.69 Olsztyn WAM

6 Ciborowski Waldemar I/M 1:03.79 33.12 30.67 Pisz WAM

{AdmirorGallery}family14{/AdmirorGallery}

For family cup.com.pl

Gołdap (12 stycznia)

A/K

1 Rawinis Katarzyna A/K 2:34.75 1:36.07 58.68 Gołdap WAM

A/M

1 Ciborowski Itan A/M 1:32.46 44.74 47.72 Pisz WAM

2 Siemieniuk Filip A/M 1:42.52 50.26 52.26 Gołdap WAM

B/K

2 Gołdowska Julia B/K 1:46.65 56.24 50.41 Ełk WAM

B/M

2 Romanowski Mateusz B/M 1:41.80 51.47 50.33 Gołdap WAM

C/M

3 Siemieniuk Karol C/M 1:33.85 46.50 47.35 Gołdap WAM

4 Przyborowski Marcin C/M 1:34.12 48.3345.79 Gołdap WAM

5 Tylenda Tomasz C/M 2:26.69 1:00.50    1:26.19 Gołdap WAM

D/K

3 Samsonowicz Anna D/K 1:32.77 45.66 47.11 Gołdap WAM

D/M

1 Krawczyk Kacper D/M 1:08.204.58 33.62 Piecki WAM

2   Ciborowski Natan D/M 1:09.96 35.20 34.76   Pisz WAM

4 Kołakowski Kacper D/M 1:11.04 36.10 34.94 Gołdap WAM

6 Gołubowicz Piotrek D/M 1:14.68 38.43 36.25 Gołdap WAM

10 Gołubowicz Adam D/M 1:29.26 45.14 44.12 Gołdap WAM

E/M

2 Nadolski Krzysztof E/M 1:11.18 37.05 34.13 Pieniade Nida  WAM

3 Rawinis Wojciech    E/M 1:13.12 36.87 36.25 Gołdap   WAM

4 Drabik Adam   E/M 1:18.17 42.52 35.65 Węgorzewo WAM

5 Gołubowicz Marcin E/M 1:21.35 41.62 39.73 Gołdap WAM

6 Szymczak Damian E/M 1:22.36 40.91 41.45 Gołdap WAM

7 Leszczyński Adam E/M 1:40.93 52.46 48.47 Gołdap WAM

F/K

2 Gierszewska Kaja F/K 1:12.06 35.99    36.07 Olecko WAM

3 Cieśluk Joanna F/K 1:18.90 39.96 38.94 Ełk WAM

4 Boradyn Natalia F/K 1:28.14 45.33 42.81 Jeziorany WAM

5 Ladzińska Martyna F/K 1:34.13   46.19 47.94 Wieliczki WAM

F/M

1 Cieśluk Maciej F/M 59.25 30.26 28.99   Ełk WAM

3 Kowalewski Jacek   F/M 1:05.02 33.73 31.29 Gołdap WAM

4 Jóźwiak Karol F/M 1:08.71 35.20 33.51 Młynary WAM

6 Kozłowski Grzegorz F/M    1:56.831:03.00 53.83 Pasłęk WAM

G/K

1 Ciborowska Aneta G/K 1:11.43 36.54 34.89    Pisz WAM

3 Kołakowska Beata G/K 1:22.04 41.21 40.83 Gołdap WAM

4 Snarska-Siemieniuk Monika G/K 1:29.84 45.81 44.03 Gołdap WAM

5 Świątek Agnieszka G/K 1:33.58    46.46 47.12 Dźwierzuty WAM

6 Gołdowska Bożena G/K 1:37.80 50.38 47.42   Ełk WAM

G/M

2 Ciborowski Sebastian G/M 1:06.46 34.24 32.22 Pisz WAM

3 Nadolski Piotr G/M   1:09.87 35.76 34.11 Pieniade Nida WAM

6 Samsonowicz Andrzej G/M 1:17.85 40.38 37.47 Gołdap WAM

7 Kuskowski Marek G/M 1:19.83 41.28 38.55 Gołdap WAM

9 Gołdowski Dariusz  G/M 1:26.33 42.64 43.69 Ełk WAM

H/K

1 Krawczyk Danuta H/K 1:25.95 42.01 43.94 Piecki WAM

3 Cieśluk Anna H/K 1:29.32 45.11 44.21 Ełk WAM

H/M

6   Ostrowski Lech H/M 1:15.50 38.84 36.66 Pisz WAM

7   Walnicki Mirosław H/M 1:15.71 39.21 36.50 Węgorzewo WAM

8   Rakus Andrzej H/M 1:18.84 39.96 38.88    Giżycko WAM

9   Krawczyk Marek H/M 1:19.06 40.63 38.43 Piecki WAM

10 Boradyn Tomasz H/M 1:20.53 41.70 38.83 Jeziorany WAM

13 Cieśluk Andrzej H/M 1:23.60 41.56 42.04 Ełk WAM

14 Kołakowski Paweł H/M   1:25.57 36.75 48.82Gołdap WAM

15 Zawrotny Andrzej H/M 1:28.36 45.17 43.19 Szczytno WAM

17 Malewski Bogusław H/M 1:51.49 1:00.66 50.83 Olsztyn WAM

18 Misiek Tomasz H/M 2:10.65 1:23.24 47.41 Gołdap WAM

I/K

1 Kondratowicz Zofia I/K 1:33.54 48.03 45.51 Olsztyn WAM

I/M

2 Malewski Tadeusz I/M 1:16.08 39.55 36.53 Barczewo WAM

4 Kondratowicz Mirosław I/M 1:33.85 47.63 46.22 Olsztyn WAM

{AdmirorGallery}fam14{/AdmirorGallery}

Mrągowo

A/M

1 Wołosowski Kacper A/M 1:08.02 38.40 29.62 Kętrzyn WAM

B/K

1 Banach Laura B/K 50.62   25.27 25.35 Mikołajki WAM

2 Kiamińska Iga B/K 1:01.10 31.10 30.00 Olsztyn WAM

B/M

1 Przybylak Oliwier B/M 37.23 18.78 18.45 Mrągowo WAM

2 Lis Michał B/M 38.27 1.04 19.62 18.65 Mrągowo WAM

C/M

1 Przybylak Bartosz C/M 36.09 17.92 18.17 Mrągowo WAM

2 Kopczyński Piotr C/M 37.46 19.27 18.19 Olsztyn WAM

3 Opolski Kacper C/M 42.89 22.55 20.34 Mrągowo WAM

D/M

1 Krawczyk Kacper D/M 29.01 14.59 14.42 Piecki WAM

2 Piotrowski Wojciech D/M 35.15    17.96 17.19 Giżycko WAM

3 Sobczuk Marcin D/M 36.26 18.41 17.85 Olsztyn WAM

4 Przyborowski Hubert D/M 37.40 18.62 18.78 Mrągowo WAM

5 Łachacz Adam D/M 39.43  20.59 18.84 Mikołajki WAM

6 Zachorski Paweł D/M 1:53.9017.96 1:35.94 Mrągowo WAM

E/K

1 Sobczuk Agata E/K 34.97 17.97 17.00 Olsztyn WAM

2 Grodzka Agnieszka E/K    36.62 18.66 17.96 Giżycko WAM

3 Zdunek Maja    E/K 38.71 19.71 19.00Olsztyn WAM

E/M

2 Klimczak Kamil E/M 28.2114.20 14.01 Olsztyn WAM

3 Dubicki Damian E/M 29.59 15.06 14.53 Mrągowo WAM

4 Nadolski Krzysztof E/M 29.73 14.86 14.87 Ruciane Nida WAM

F/K

1 Witkowska Ewa F/K 30.26 15.04 15.22 OlsztynWAM

2 Boradyn Natalia F/K 34.57 17.36 17.21 Jeziorany WAM

3 Giedziun Małgorzata F/K 49.9527.05 22. Biskupiec WAM

F/M

1 Jóźwiak Karol F/M 26.75 13.54 13.21 Młynary WAM

2 Jankowski Maciej    F/M   27.49 13.84 13.65 Lidzbark Warmiński WAM

3 Witkowski Adam F/M 28.96 14.41 14.55   Olsztyn WAM

4 Smółka Maciej F/M 29.33 14.80 14.53 Olsztyn WAM

5 Bielał Rafał F/M 29.54 14.97 14.57 Giżycko WAM

6 Jeger Piotr F/M 30.91 15.50 15.41 Olsztyn WAM

7 Bankiewicz Paweł    F/M 36.89 19.19 17.70 OlsztynWAM

G/K

1 Nadolska Ewa G/K 37.48 19.16 18.32 Ruciane Nida WAM

2 Jeger Renata G/K 37.55 19.31 18.24 Olsztyn WAM

3 Świątek Agnieszka G/K 37.93 19.19 18.74 Dźwierzuty WAM

4 Zdunek Agnieszka G/K 48.53 25.62 22.91 Olsztyn WAM

G/M

3 Nadolski Piotr G/M 27.5113.77 13.74 Ruciane Nida WAM

4 Przyborowski Piotr G/M 31.13 15.71 15.42 Mrągowo WAM

5 Markowski Rafał G/M 31.71 15.97 15.74 Mrągowo WAM

6 Jeger Wojtek G/M 31.75 16.31 15.44 Olsztyn WAM

8 Siudzik Paweł G/M 34.05 16.94 17.11 Giżycko WAM

10 Zdunek Sławomir G/M 36.72 18.77 17.95 OlsztynWAM

H/K

1 Krawczyk Danuta H/K 33.98 17.34 16.64   Piecki WAM

4 Sobczuk Anna   H/K 37.94 19.31 18.63 Olsztyn WAM

5 Bałdyga Ewa H/K42.12 21.44 20.68 Biała Piska WAM

H/M

3 Gintowt Tomasz H/M 28.65 14.39 14.26 Mrągowo     WAM

4 Bałdyga Jerzy H/M 29.73 15.05 14.68 Biała Piska WAM

5 Boradyn Tomasz H/M 32.04 16.32 15.72 Jeziorany WAM

6 Krawczyk Marek H/M 32.2816.22 16.06 Piecki WAM

7 Kłosowski Marek H/M 33.18 17.05 16.13   Mrągowo WAM

8 Wołosz Roman H/M 38.83 19.87 18.96 Mrągowo WAM

9 Malewski Bogusław H/M 45.15 23.35 21. Olsztyn WAM

I/K

1 Kondratowicz Zofia I/K 37.18 18.56 18.62 Olsztyn WAM

2 Treder Ewa I/K 41.63 21.50 20.13 Olsztyn WAM

3 Nadolska Teresa I/K 42.33 21.73 20.60 Ruciane Nida WAM

I/M

1 Malewski Tadeusz I/M 28.93 14.45 14.48 Barczewo WAM

2 Markowski Alfred I/M 30.45 15.30 15.15 Mrągowo WAM

3 Treder Zdzisław I/M 33.06 16.71 16.35 Olsztyn WAM

4 Chudzik Leszek I/M 33.87 17.12 16.75 Olsztyn WAM

5 Kondratowicz Mirosław I/M 35.69 18.00 17.69 Olsztyn WAM

6 Łazicki Andrzej  I/M 38.15 21.21 16.94 Kętrzyn WAM

7 Strzelczyk Eugeniusz I/M  47.36 24.61 22.75 Ruciane Nida WAM

 

Kategorie wiekowe

A do 8 lat – do rocznika 2005 włącznie i młodsze

B 9 – 10 lat – roczniki 2004, 2003

C 11-12 lat – roczniki 2002, 2001

D 13 – 15 lat – roczniki 2000, 99, 98

E 16 – 19 lat – roczniki 1997, 96, 95, 94

F 20 – 35 lat – roczniki od 1993 (włącznie) do 1978 (włącznie)

G 36 – 45 lat – roczniki 1977 (włącznie) do 1968 (włącznie)

H 46 – 55 lat – roczniki od 1967 (włącznie) do 1958 (włącznie)

I od 56 i więcej – roczniki 1957 (włącznie) i więcej

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x