Pięć rzutów Ligi Gołdapskiej – Dużo radości, trochę adrenaliny

W Lesie Kumiecie odbyło się w tym sezonie zimowym pięć imprez Gołdapskiej Ligi Biegów Narciarskich. Ci co chcieli zaistnieć w całym cyklu mozolnie gromadzili punkty, inni startowali w kratkę, ale też mieli swoje chwile radości. W każdym razie pomysł stworzenia takiej ligi sprawdza się, jest wielu zapalonych narciarzy i to nie tylko z Gołdapi. Przyjeżdżają z okolicznych miejscowości by poczuć trochę adrenaliny.

 

Końcowa klasyfikacja Gołdapskiej Ligi Biegów Narciarskich

 

Dziewczęta SP rocznik 2000 i młodsze

 1 Chalecka Karolina   ULKS „Lider” Grabowo 86

2 Chmielewska Katarzyna   ULKS „Lider” Grabowo 81

3  Piela Dominika   ULKS „Lider” Grabowo  75

4 Kowalewska Paulina   ULKS „Lider” Grabowo   69

Misiewicz Arleta   ULKS „Lider” Grabowo  69

6  Wasilewska Katarzyna  ULKS „Lider” Grabowo  51

7  Obuchowska Karolina  UKS SP Boćwinka  48

8  Piotrowska Karolina  UKS „Hubal” Białystok  44

9  Szlegier Gaja      Sejny   43

Jankowska Kamila   UKS SP Boćwinka   43

11  Ciborowska Roksana  Pisz  28

12  Dzieszkowska Gabriela  UKS „Hubal” Białystok  26

13 Czaczkowska Luiza  UKS „Hubal” Białystok  22

14 Brodowska Izabela  ULKS „Lider” Grabowo  13

 

Chłopcy SP rocznik 2000 i młodsi

 1 Skuza Szymon ULKS „Lider” Grabowo  78

2  Wałejko Wojciech  UKS SP Boćwinka   77

3  Trzasko Fili    ULKS„Lider” Grabowo   68

4  Sokołowski Tomasz UKS „Hubal” Białystok   55

5  Sitko Kuba  ULKS „Lider” Grabowo   47

6 Ciborowski Alan  Pisz  46

7  Ramotowski Bartłomiej  UKS „Hubal” Białystok   44

8  Antosiuk Wiktor  UKS „Hubal” Białystok   38

9  Ciborowski Itan  Seba-Sport-Pisz     36

10 Szczodroński Karol  UKS Żytkiejmy   31

11  Białek Jakub  UKS „Hubal” Białystok   29

12  Krygier Szymon    UKS Dubeninki   27

13  Suchy Maciej  UKS „Lider” Grabowo   26

14  Taudul Kacper   SP-2 Gołdap  24

15  Krygier Szymon  UKS Dubeninki    17

Tyburczy Mateusz  UKS „Hubal” Białystok  17

17  Trusiewicz Jakub  UKS „Hubal” Białystok  13        13

Juszkiewicz Kuba   ULKS „Lider” Grabowo 13

19  Starski Jaklub  UKS „Hubal” Białystok   9               9

20  Szczodroński Kuba  UKS Żytkiejmy   7

21  Kalinowski Dawid   UKS Żytkiejmy   4

 

Dziewczęta SP rocznik 1999-98

 1 Pałys Wioletta   ULKS „Lider” Grabowo   77

2  Twarowska Karolina  SP-2 Gołdap  75

3  Purta Urszula  UKS „Hubal” Białystok  69

4  Olechna Joanna  UKS Żytkiejmy  62

5  Osiecka Zuzanna  SP-3 Gołdap   56

6  Proskiniuk Karolina  UKS „Hubal” Białystok  54

7 Rozmysłowska Magda  UKS SP Boćwinka       51

8  Pankiewicz Julia  UKS „Hubal” Białystok  50

Tuchowska Martyna  ULKS „Lider” Grabowo  50

10  Kosakowska Ewelina  UKS „Hubal” Białystok  46

11 Zubowicz Michalina  UKS SP Boćwinka  43

12  Tomkiel Aleksandra Maria  UKS „Hubal” Białystok  38

Galińska Martyna    UKS SP Boćwinka  38

14 Bystrowska Weronika UKS „Hubal” Białystok  32

15 Skrzydel Ewelina  UKS SP Boćwinka  31

16 Banach Sandra  ULKS „Lider” Grabowo  28

17 Chmielewska Paulina                      ULKS „Lider” Grabowo 26

18 Kowalska Karolina  ULKS „Lider” Grabowo  24

19  Oleszkiewicz Agata  UKS SP Boćwinka   17

 

Chłopcy SP rocznik 1999-98

 1 Ciborowski Natan  Seba-Sport Pisz   92

2  Pastuszyński Piotr  ULKS „Lider” Grabowo  82

3 Lanczewski Grzegorz  ULKS „Lider” Grabowo  68

4  Suchy Jacek    ULKS „Lider” Grabowo   61

5  Meller Piotr  ULKS „Lider” Grabowo  60

6  Brzozowski Sebastian  ULKS „Lider” Grabowo      49

7 Kozic Patryk    UKS Żytkiejmy    46

8 Hołdyński Marcin  UKS Żytkiejmy   45

9 Pokutko Sebastian  LUKS Krasnogruda Sejny   43

10  Sarosiek Szymon   UKS „Hubal” Białystok   37

11  Putra Mateusz   UKS „Hubal” Białystok   34

Czereszewski Mateusz  ULKS „Lider” Grabowo  34

13 Frankowski Mateusz  UKS „Hubal” Białystok  33

Nietupski Krzysztof  UKS „Hubal” Białystok   33

15  Sitek Konrad  UKS SP-3 Gołdap   31

16  Olszewski Krzysztof   ULKS „Lider” Grabowo   20

17  Zyborowicz Bartłomiej  UKSA Dubeninki  19

Poreda Konrad  UKS SP-3 Gołdap  19

19 Bednarz Szymon  ULKS „Lider” Grabowa  16

20 Strzymiński Mateusz  UKS „Hubal” Białystok  12

Wałejko Łukasz  UKS SP- Boćwinka  12

22  Karbowski Piotr  UKS SP-3 Gołdap   11

23 Szyłąk Maciej  UKS „Hubal” Białystok   10

24  Szymanek Mateusz  UKS SP Boćwinka  9

Bystrowski Łukasz  UKS „Hubal” Białystok   9

26 Jackowski Jakub  UKS „Hubal” Białystok   6

 

Dziewczęta SG rocznik 1997-95

 1 Wilczewska Iga  UKS „Łoś” Gim. Gołdap  90

2  Smokowska Agnieszka   UKS „Łoś” Gim. Gołdap  80

3  Różycka Monika  UKS „Cresovia” Gim. Gołdap 68

4  Żukowska Mariola  UKS „Cresovia” Gim. Gołdap  61

5  Dakowicz Agata  UKS „Hubal” Białystok   46

6  Leśniewska Aleksandra  UKS „Hubal” Białystok   42

7 Siemińska Anita UKS „Hubal” Białystok   33

8  Jurgielewicz Jolanta   UKS „Cresovia” Gim. Gołdap  16

9  Suchocka Klaudia      UKS „Hubal” Białystok   15

 

Chłopcy SG rocznik 1997-95

 1 Ciborowski Bastian   Seba-Sport- Pisz   92

2  Burba Krzysztof  ULKS „Lider” Grabowo Gim.Dubeninki  84

3  Pokutko Paweł  UKS „Hubal” Białystok   59

4  Piech Grzegorz  UKS „Hubal” Białystok   50

5  Pinczykowski Szymon  UKS „Hubal” Białystok  41

6  Gołek Maciej     UKS „Hubal” Białystok  33

Popławski Tomasz      UKS „Hubal” Białystok   33

8 Rogojsz Sylwester  UKS Żytkiejmy   29

9  Staśkiel Sebastian  LUKS Krasnogruda  26

10  Popławski Adam UKS „Hubal” Białystok  25

11  Rutkowski Michał  UKS „Hubal” Białystok  24

Raglis Paweł  LUKS Krasnogruda  24

13  Suchy Radosław  ULKS „Lider” Grabowo  21

Małkiński Krzysztof  UKS „Hubal” Białystok   21

15  Panasiuk Michał  UKS „Hubal” Białystok  20

16 Koczta Jakub  UKS „Hubal” Białystok   17

Baćkun Mateusz  ULKS „Lider” Grabowo  17

Królewski Rafał  UKS „Hubal” Białystok   17

19  Zarecki Sebastian  UKS „Hubal” Białystok      14

20  Pruszyński Sebastain  UKS „Hubal” Białystok  13

21  Oszczepaliński Artur  UKS „Hubal” Białystok  10

22  Jabłoński Marcin   UKS Żytkiejmy   3

 

Dziewczęta SPG rocznik 1994-92

 1 Klimko Patrycja  LO Gołdap   92

 

Chłopcy SPG rocznik 1994-92

 1 Jurkojć Mariusz  UKS Żytkiejmy  88

2 Krupiński Bartosz  LO ULKS „Łoś” Gołdap  65

3 Jabłoński Michał  UKS Żytkiejmy  38

4 Sakowicz Radosław  LO „Jantar” Gołdap  23

Zakała Adrian UKS  „Hubal” Białystok  23

6 Rutkowski Maciej  UKS „Hubal” Białystok  21

7 Twarowski Tomasz  LO „Jantar” Gołdap  19

8 Janowski Kacper  UKS „Hubal” Białystok  17

9 Hucik Kamil UKS  Żytkiejmy  16

 

Seniorki 1992 i starsze

 1 Ciborowska Aneta  Seba-Sport Pisz   92

2 Ciborowska Irena  Seba-Sport Pisz     38

3 Ciborowska Katarzyna  Pisz  21

Leszczyńska Helena  UKS „Hubal” Białystok   21

 

Seniorzy 1992 i starsi

 1 Szlegier Marcin  Sejny     88

2 Żamojtuk Daniel  Straż Pożarna Gołdap  82

3 Paszkowski Hubert  „Renifer” Gołdap  80

4 Ciborowski Sebastian  Seba-Sport Pisz   67

5 Krygier Mariusz Straż  Graniczna Dubeninki  63

6 Saniuk Sebastian „Iryd”  Gołdap  57

7 Mor Piotr    Gołdap  55

8 Falkowski Marek  Łumbie/Sejny  48

9 Ciborowski Damian  Pisz  46

10 Pruszyński Krzysztof  JW. 4808 Gołdap  44

11 Karniłowcz Dawid Gołdap  37

12 Twarowski Tadeusz  Gołdap  36

13 Becz Piotr „Iryd”  Gołdap  32

14 Karniłowicz Witold  Gołdap  28

15 Saniuk Sławomir  Gołdap  27

16 Tobiszewski Jacek  Sejny  20

Twarowski Grzegorz      Gołdap  20

18 Skomorowski Dominik  Gołdap 18

19 Rakowski Tomasz     Gołdap  10

20 Skrzypkowski Jacek  JW4808 Gołdap  8

21 Ciborowski Waldemar  Seba-Sport Pisz  4

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x