VI Narciarski Bieg Sasinów – Emocje na Dylewskiej

Nowa trasa VI Rekreacyjnego Biegu Narciarskiego  Sasinów  została wyznaczona między Wysoką Wsią a Wzgórzami Dylewskimi. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem o czy świadczy wysoka frekwencja - ponad 130 uczestników  Bieg Sasinów swoim patronatem objął Marszałek Województwa Warmińsko Mazurskiego Jacek Protas a wsparły: pensjonat Stara Szkoła, Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz Gmina Ostróda.

 

 Wyniki

 

Bieg 10 km (open)

 

1 CIBOROWSKI DAMIAN PISZ  00:38:56

2 KORYCIŃSKI RAFAŁ GDAŃSK  00:41:27

3 MUCZYŃSKI CZESŁAW PŁOCK 00:47:05

4 RYNKO PAWEŁ 00:52:45

5 CIBOROWSKA ANETA PISZ 00:53:05

6 ŁAPIŃSKI KRZYSZTOF 00:53:56

7 PASZKOWSKI WOJCIECH GDYNIA 00:54:17

8 TRACZ MACIEK 00:54:26

9 TOMASZEWSKI JAN SZCZYTNO 00:54:52

10MARKOWSKI ADAM KORSZE 00:55:58

…………………………………………………………………..

11JANYSZKIEWICZ LEON ELBLĄG 00:56:39

12 PATALON PIOTR BRATIAN 00:56:43

13 ZARZECKI DANIEL OLSZTYN 00:57:45

15 MYTYCH RYSZARD ELBLĄG 00:57:51

16 OSSOWSKI PAWEŁ LUBAWA 00:58:02 00:28:09 10.34

17 BAŁODYK STANISŁAW SZCZYTNO 00:58:03

21 PILECKI KAZIMIERZ ELBLĄG 01:00:46

22 GAMMA RAFAŁ SZCZYTNO 01:00:51

23 BURZA RADOSŁAW IŁAWA 01:02:00

27 KOWAKOWSKI MICHAŁ LUBAWA 01:03:04 00:30:38 9.51

28 OSSAWSKI JACEK LUBAWA 01:03:56

29 PUNPYR KRZYSZTOF OSTRÓDA 01:04:37

32  MIKIELSKI MAREK OLSZTYNEK 01:07:42

33 NAJMOWICZ CZESŁAW OSTRODA 01:07:47

34 FIEDARUK WACŁAW OLSZTYN 01:08:07

36 PUNPUR MARCIN OSTRÓDA 01:08:35

42 CHRABONSZCZ JERZY OSTRÓDA 01:11:29

43 CIBOROWSKI BASTIAN PISZ 01:11:54

45 GIERSZEWSKI DARIUSZ OLSZTYN 01:13:15

46 MATCZYŃSKA DANUTA OLSZTYN 01:13:19

51 CIUPIŃSKI JERZY OLSZTYN  01:15:29

52 RYBICKI RAFAŁ OSTRÓDA 01:15:30

63 MIKIELSKA DANUTA OLSZTYNEK 01:27:00

64 KRAWCZYK RAFAŁ OSTRÓDA 01:27:06

67 GIERZ-GIERSZEWSKA DOROTA OLSZTYN 01:29:10

68 MACHO MAREK SZCZYTNO 01:35:21

69 SANECKI ANDRZEJ OSTRÓDA 01:40:25

 

Bieg 5 km (open)

 

1 CIBOROWSKI SEBASTIAN PISZ 00:20:39

2 CIBOROWSKA KATARZYNA PISZ 00:28:07

3 LEMPEK DANIEL 00:29:05

4 JASIŃSKI MARCIN BARCZEWO 00:29:38

5 CZARNECKI JĘDRZEJ FROMBORK 00:30:22

6 WIELGRZYŃSKI RADOSŁAW LUBAWA 00:31:18

7 OSSOWSKI KRZYSZTOF LUBAWA 00:31:19

8 WIAKOWSKI ANDRZEJ OSTRÓW 00:31:32

9 CIBOROWSKI ALAN PISZ 00:31:41

10 DOBOSZYŃSKI ADAM OLSZTYN 00:32:16

……………………………………………………………………………………….

11 LECH BOGDAN OLSZTYN 00:32:45

12 NIEBYLSKI WŁADYSŁAW ELBLĄG 00:33:00

13 PAWŁOWSKI MARIUSZ OLSZTYN 00:33:23

15 RĘKAWIK SZYMON ELBLĄG 00:35:09

16 GRZYB SZYMON PISZ 00:35:47

17 OSSAWSKA KAMILA LUBAWA 00:36:16

18 RĘKAWIK PIOTR ELBLĄG 00:36:41

19 JANKOWSKI STEFAN SZCZYTNO 00:36:51

20 MIKOŁAJCZYK URSZULA OLSZTYN) 00:37:04

21 ZDUNEK SŁAWOMIR OLSZTYN 00:37:11

23 RĘKAWIK AGNIESZKA ELBLĄG 4 00:38:30

24 KURDYNOWSKA BEATA BARCZEWO 00:38:48

26 KOPCZYŃSKI ADAM NOWE MIASTO00:39:35

29 ŁAGANOWSKI ZBIGNIEW OLSZTYN 00:40:

30 KOWALCZYK KRZYSZTOF STARE JABŁONKI 00:40:27

32 CIBOROWSKA IRENA PISZ 00:42:02

39 CIBOROWSKI NATAN PISZ 00:44:

40 MIKOŁAJCZYK JUSTYNA OLSZTYN 00:44:46

45 CIBOROWSKA ROKSANA PISZ 00:52:

47 NOWIECKI RYSZARD OSTRÓDA 00:54:28

48 ZDUNEK AGNIESZKA OLSZTYN 00:54:30

51 CIBOROWSKI ITAN PISZ 00:55:28

52 CIBOROWSKI WALDEMAR PISZ 00:56:33

59 CHRABONSZCZ MARIA OSTRÓDA 01:07:21

60 SANECKI FRANEK OSTRÓDA 01:18:45

61 SANECKI MICHAŁ OSTRÓDA 01:18:45

62 PIWOWARCZYK MIRON OSTRÓDA 01:26:31

 

Drużynowo 10 km

 

1 SPEED 02:43:55 (CIBOROWSKI DAMIAN 00:38:56,CIBOROWSKA ANETA 00:53:05,CIBOROWSKI BASTIAN 01:11:54) 

2 WDT 02:46:08 ( ŁAPIŃSKI KRZYSZTOF 00:53:56,TRACZ MACIEK 00:54:26, PECKA TOMASZ 00:57:46) 

3 AKB SZCZYTNO 02:53:46 (, TOMASZEWSKI JAN 00:54:52, BAŁODYK STANISŁAW 00:58:03 

GAMMA RAFAŁ 01:00:51)

4 LKK ZIEMIA LUBAWSKA 03:05:02 ( OSSOWSKI PAWEŁ 00:58:02,KOWAKOWSKI MICHAŁ, 01:03:04, OSSAWSKI JACEK 01:03:56) 

5 KRP TEAM 03:28:42 (PUNPYR KRZYSZTOF 01:04:37, , PUNPUR MARCIN 01:08:35 RYBICKI RAFAŁ 01:15:30) 

6 BLADOROTY 03:55:44 (GIERSZEWSKI DARIUSZ 01:13:15, MATCZYŃSKA DANUTA 01:13:19 

GIERZ-GIERSZEWSKA DOROTA 01:29:10)

7 ZESPÓŁ PHD 04:01:10 ( WOŹNIAK DAMIAN 01:18:46, MICHALAK HUBERT 01:21:12.KWIATKOWSKA PATRYCJA 01:21:12)

 

Drużynowo 5 km

 

1 CZARNECKI TEAM 01:32:15 (JASIŃSKI MARCIN 00:29:38, WIELGRZYŃSKI RADOSŁAW 00:31:18, OSSOWSKI KRZYSZTOF 00:31:19) 

2 SEBA-SPORT 01:33:26 (CIBOROWSKI SEBASTIAN 00:20:39,CIBOROWSKA KATARZYNA. 00:28:07, CIBOROWSKI NATAN 00:44:40) 

3 DRUŻYNA RĄK 01:50:20 (, RĘKAWIK SZYMON 00:35:09, RĘKAWIK PIOTR 00:36:41,RĘKAWIK AGNIESZKA 00:38:30) 

4 WDT 02:18:47 (SAS LIDIA 00:40:11, ,ŚRENIOWSKI JANEK 00:44:10, SAA ANDRZEJ 00:54:26 

5 CIBOROWSKI TEAM 02:44:38 (,CIBOROWSKA ROKSANA 00:52:37,, CIBOROWSKI ITAN 00:55:28,CIBOROWSKI WALDEMAR 00:56:33) 

6 RUNGARIA 04:04:01 (SANECKI FRANEK 01:18:45,SANECKI MICHAŁ 01:18:45, PIWOWARCZYK MIRON 01:26:31) 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x