W Gołdapi zawody „Pierwszego śniegu” – W pełnej krasie

W Gołdapi i okolicach jest wielu zwolenników biegów narciarskich, nic dziwnego, że inicjatywa miejscowego Ośrodka Sportu i Rekreacji zorganizowania zawodów „Pierwszego śniegu” spotkała się z dużym zainteresowaniem. Wśród około 70 uczestników przeważała młodzież szkolna uczniowskich klubów sportowych. Nie zabrakło też osób powyżej 18 lat.

 

W Lesie Kumiecie panowały znakomite warunki śnieżne, co na pewno sprzyjało rywalizacji.

W połowie stycznia planowana jest kolejna impreza. Wszystko wskazuje na to, że odbędzie się bez zakłóceń, prognozy pogodowe są optymistyczne, oby tylko nie było za zimno.

 

 WYNIKI ZAWODÓW

dziewczęta, SP, rocz. 2000 i mł., dystans 1km, F

1 Chmielewska Katarzyna                             ULKS „Lider” Grabowo               9,17           23

2 Chalecka Karolina                                     ULKS „Lider” Grabowo               9,40           21

3 Szlagier Gaja                                              Sejny                                            10,01         19

4 Kowalska Paulina                                      ULKS „Lider” Grabowo               10,04         17

5 Piela Dominika                                           ULKS „Lider” Grabowo               10,12         16

6 Wasilewska Katarzyna                               ULKS „Lider” Grabowo               11,08         15

7 Brodowska Izabela                                    ULKS „Lider” Grabowo               12,56         14

 

chłopcy, SP, rocz. 2000 i mł., dystans 1km, F

1 Wałejko Wojciech                                     SP-Boćwinka                               9,06           23

2 Skuza Szymon                                           ULKS „Lider” Grabowo               9,10           21

3 Szczodroński Karol                                    UKS Żytkiejmy                            9,53           19

4 Trzasko Filip                                              ULKS „Lider” Grabowo               10,52         17

5 Taudul Kacper                                           SP-2 Gołdap                                11,09         16

6 Sitko Kuba                                                ULKS „Lider” Grabowo               11,54         15

7 Itan Ciborowski                                         Seba-Sport Pisz                            14,34         14

8 Juszkiewicz Kuba                                       ULKS „Lider” Grabowo               17,54         13

 

dziewczęta, SP, rocz. 1999-98, dystans 1,5km, F

1 Twarowska Karolina                                  SP-2 Gołdap                                9,07           23

2 Olecha Joanna                                           UKS Żytkiejmy                            9,11           21

3 Pałys Wioletta                                            ULKS „Lider” Grabowo               9,57           19

4 Osiecka Zuzanna                                        SP-3 Gołdap                                11,36         17

5 Galińska Martyna                                       SP-Boćwinka                               12,14         16

6 Rozmysłowska Magda                               SP-Boćwinka                               13,07         15

7 Zubowicz Michalina                                   SP-Boćwinka                               13,14         14

8 Chmielewska Paulina                                  ULKS „Lider” Grabowo               14,12         13

9 Olaszkiewicz Agata                                    SP-Boćwinka                               14,47         12

10 Skrzydel Ewelina                                      SP-Boćwinka                               15,41         11

 

chłopcy, SP, rocz. 1999-98, dystans 1,5km, F

1 Ciborowski Natan                                      Seba-Sport Pisz                            5,49           23

2 Suchy Jacek                                               ULKS „Lider” Grabowo               7,27           21

3 Pastuszyński Piotr                                      ULKS „Lider” Grabowo               7,40           19

4 Lanczewski Grzegorz                                 ULKS „Lider” Grabowo               7,41           17

5 Meler Piotr                                                ULKS „Lider” Grabowo               8,32           16

6 Chołdyński Marcin                                     UKS Żytkiejmy                            9,11           15

7 Kozic Patryk                                              UKS Żytkiejmy                            9,23           14

8 Czereszewski Mateusz                               ULKS „Lider” Grabowo               9,44           13

9 Wałejko Łukasz                                         SP-Boćwinka                               10,01         12

10 Karbowski Piotr                                      SP-3 Gołdap                                11,37         11

11 Olszewski Krzysztof                                 ULKS „Lider” Grabowo               14,03         10

12 Bednarz Szymon                                      ULKS „Lider” Grabowo               15,18         9

 

dziewczęta, SG, rocz. 1997-95, dystans 1,5km, F

1 Wilczewska Iga                                         UKS „Łoś” Gim. Gołdap               6,34           23

2 Smokowska Agnieszka                              UKS „Łoś” Gim. Gołdap               7,21           21

3 Różycka Monika                                       UKS „Cresovia” Gim. Gołdap       10,09         19

4 Żukowska Mariola                                     UKS „Cresovia” Gim. Gołdap       12,21         17

5 Jurgielewicz Jolanta                                    UKS Cresovia Gim. Gołdap          13,00         16

 

chłopcy, SG, rocz. 1997-95, dystans 1,5km, F

1 Ciborowski Bastian                                    Seba-Sport Pisz                            5,00           23

2 Pokutko Paweł                                          Sejny                                            5,25           21

3 Burba Krzysztof                                         ULKS „Lider” Grabowo               5,30           19

4 Bućkun Mateusz                                        ULKS „Lider” Grabowo               8,33           17

5 Suchr Radosław                                         ULKS „Lider” Grabowo               9,11           16

 

dziewczęta, SPG, rocz. 1994-92, dystans 1,5km, F

1 Klimko Patrycja                                         LO Gołdap                                   7,47           23

 

chłopcy, SPG, rocz. 1994-92, dystans 5km, F

1 Sakowicz Radosław                                   „Jantar” LO Gołdap                      16,15         23

2 Jurkojć Mariusz                                         UKS Żytkiejmy                             19,43         21

3 Twarowski Tomasz                                    „Jantar” LO Gołdap                      22,22         19

 

seniorki, rocz. 1992 i st., dystans 5km, F

1 Ciborowska Aneta                                     Seba-Sport Pisz                            19,10         23

 

seniorzy, rocz. 1992 i st., dystans 5km, F

1 Szlagier Marcin                                          Sejny                                            14,28         23

2 Żamojtuk Daniel                                        Straż Pożarna Gołdap                   14,55         21

3 Paszkowski Hubert                                    „Renifer” Gołdap                           15,09         19

4 Ciborowski Sebastian                                Seba-Sport Pisz                            15,51         17

5 Krygier Mariusz                                         Straż Graniczna Dubeninki             16,20         16

6 Kaniuk Sebastian                                       „Iryd” Gołdap                               16,29         15

7 Mor Piotr                                                  Gołdap                                         18,57         14

8 Pruszyński Krzysztof                                  JW. 4808 Gołdap                         19,03         13

9 Karniłowcz Dawid                                     Gołdap                                         19,31         12

10 Falkowski Marek                                    Łumbie/Sejny                                20,04         11

11 Kaniuk Sławomir                                     Gołdap                                         21,39         10

12 Twarowski Tadeusz                                 Gołdap                                         25,40         9

13 Skrzypkowski Jacek                                JW. 4808 Gołdap                         30,14         8

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x