W Morenowej Stacji Narciarskiej Okrągłe – Szusowali aż miło!

W Morenowej stacji narciarskiej Okrągłe odbyły się zawody w narciarstwie alpejskim i snowboardzie o Puchar Prezydenta Ełku. Impreza wzbudziła bardzo duże zainteresowanie. Wystartowało około 130 zawodniczek i zawodników , wprawdzie o zróżnicowanych umiejętnościach, ale w rywalizacji wszystkich chętnych o to przecież chodzi.

 

Dodatkowymi atrakcjami były happy hour  z prezydentem Ełku Tomaszem Andrukiewiczem i Gazetą Współczesną  i spotkanie ze złotym medalista olimpijskim Wojciechem Fortuną.

 

Wyniki z podziałem na kategorie wiekowe (od A do E)

 

Narciarstwo alpejskie

 

Kobiety

 1 Agata  Siedlecka    (Radzie)  26.84   A

2 Martyna  Walentynowicz   (Woźnice)  31.00   A

3 Amelia  Olszewska    (Ełk)  (31.78)   A

 

1 Olga  Szczawińska  (Szeligi)  24.22  B

2 Anita  Lesiuk  (Ełk)  24.67  B

3 Aleksandra  Kotowska  (Pamry)  25.14  B

4 Zuzanna  Olszewska  (Ełk)  27.07  B

5 Dominika  Kotowska  (Pamry)  29.11  B

6 Agata  Mańkiewicz   (Biała  Giżycka)  39.87  B

1 Emilia  Wołyniec  ( Gołdap)   22.12   C

2 Monika  Radkiewicz   (Wydminy)  22.24  C

3 Iwona  Szafrańska   (Wilkasy)  22.64   C

4 Martyna  Ladzińska   (Wieliczki)  23.05   C

5 Natalia   Lorent  (Ełk)  34.42   C

1 Aneta  Ciborowska   (Pisz )  19.82   D

2 Elżbieta  Orzechowska-Klimowicz   (Białystok)  24.43   D

3 Renata  Świątkowska   (Okrągłe)  26.11  D

4 Marzena  Maciak   (Ełk)  26.12  D

5 Dorota   Szczawińska   (Szeligi)   28.69   D

6 Krystyna  Olszewska  (Ełk)  29.26  D

7 Renata Walicka  (Węgorzewo)  29.58   D

8 Marlena  Kraczek   (Warszawa)   29.92  D

1 Danuta  Krawczyk   (Piecki)   22.92   E

2 Janina  Lorent  (Ełk)   23.67  E

3 Walentyna  Drabik  (Węgorzewo)   25.18  E

4 Anna  Cieśluk  (Ełk)   25.75  E

5 Hanna  Szubińska   (Mrągowo)   25.91  E

6 Ewa  Dylewska  (Giżycko)   26.46  E

7 Iwona  Broniszewska   (Ełk)  29.88  E

8 Teresa  Araszkiewicz (Ełk)   33.28  E

9 Irena  Ciborowska  (Pisz)   33.35  E

open

1 Aneta  Ciborowska   (Pisz)  19.82

2 Emilia  Wołyniec   (Gołdap)  22.12         

3 Monika  Radkiewicz   (Wydminy)  22.24

4 Iwona  Szafrańska  (Wilkasy)  22.64

5 Danuta  Krawczyk   (Piecki)  22.92

6 Martyna  Ladzińska  (Wieliczki)  23.05

7 Janina  Lorent   (Ełk)   23.67

8 Olga  Szczawińska   (Szeligi)  24.22

9 Elżbieta  Orzechowska-Klimowicz   (Białystok)  24.42

10 Anita  Lesiuk  (Ełk)   24.67

 

Mężczyźni      

1 Dawid  Rembeliński   (Biała Giżycka )  25.58   A

2 Itan  Ciborowski  (Pisz)   27.68  A

3 Grzegorz  Sutkowski  (Warszawa)  28.78   A

4 Oskar  Makuch  (Chruściele)   30.59   A

5 Marcin  Kraczek   (Warszawa)  33.02   A

6 Ernest  Czyż   (Ełk)   44.26   A

7 Bartosz  Kraczek   (Warszawa)   47   .21   A

8 Aleksander  Maciejczyk   (Pisz)   1.25.26   A

 

 

1 Bastian  Ciborowski  (Pisz)   19.19  B

2 Natan  Ciborowski  (Pisz)   19.61   B

3 Kacper  Krawczyk  (Piecki )  20.66   B

4 Wojciech  Rawinis  (Gołdap)   21.62   B

5 Krzysztof  Walendzewicz  (Suwałki)   21.81  B

6 Wojtek  Piotrowski  (Giżycko)   23.28  B

7 Kacper  Sawoń  (Ranty)   23.37   B

8 Marcin  Podsiad   (Pisz)   26.01   B

9 Tomasz  Piłat   (Wydminy)   26.02   B

10 Kamil  Sawoń   (Talki)   26.18   B

11 Bartłomiej  Krzymański   (Pisz)   27.63   B

12 Patryk  Sawoń  (Talki)   28.42   B

13 Patryk  Olszewski   (Ełk)   31.21   B

14 Daniel  Stęperski  (Ełk)  31.67  B

 

 1 Maciej  Cieśluk  (Ełk)  17.86  C

2 Karol  Jóźwiak  (Olsztyn)  18.24  C

3 Paweł  Rawinis  Gołdap 19.42  C

4 Mateusz  Maciak  (Eł  19.59  C

5 Mateusz  Maciejczyk (Pisz)  20.02  C

6 Bartłomiej Boroń  (Pisz)  21.77  C

7 Piotr Sybirski  (Ełk) 23.38  C

8 Adam Basałaj (Ełk) 24.15  C

9 Adrian  Dobrzycki  (Ełk)  24.45  C

10 Marcin  Buczyński (Olsztyn)  25.34 C

11 Mariusz  Lewicki (Olsztyn)  25.67  C

12 Łukasz  Gliński  (Warszawa)  27.48  C

13 Damian  Rodziewicz (Bartoszyce)  30.24  C

14 Artur  Grabowski (Olsztyn) 30.67  C

1 Sebastian  Ciborowski  (Pisz)  18.27  D

2 Michał  Maciejczyk  (Pisz)  19.79  D

3 Mirosław  Walicki  (Węgorzewo)  19.99 D

4 Krzysztof  Makuch  (Chruściele)  21.28 D

5 Sławomir  Durmaj  (Ełk)  21.64 D

6 Andrzej  Świątkowski  (Okrągłe)  21.80 D

7 Wojciech  Wądołowski  (Bemowo Piskie)  21.88 D

8 Wojciech  Walentynowicz  (Woźnice)   22.19 D

9 Grzegorz  Szmuc  (Giżycko)  22.65 D

10 Mirosław  Olszewski  (Ełk)  24.68 D

11 Maciej  Wrotniak  (Bemowo  Piskie)  24.75 D

12 Antoni  Piotrowsk  (Giżycko)  25.32 D

13 Emil   Piasecki  (Ełk)  25.50 D

14 Paweł  Siudzie  (Giżycko)  25.59 D

15 Radosław  Budziński ( Giżycko)  26.04 D

16 Andrzej  Lesiuk  (Ełk)  26.12 D

17 Radosław  Ruchlewicz  (Ełk)  27.91 D

18 Wojciech  Kraczek  (Warszawa)  28.84 D

19 Artur  Sutkowski  (Warszawa)  31.43 D

20 Stanisław  Drabik (Węgorzewo) 1.14.48 D

 

1 Tadeusz  Loren   (Ełk)  20.36  E

2 Michał  Szafrański  (Giżycko)  20.44  E

3 Lech  Ostrowski  Pisz  (20.7)  E

4 Jerzy  Bałdyga  (Biała Piska)  20.87  E

5 Bogusław  Dylewski  (Giżycko)  21.43  E

6 Marek  Krawczyk  (Piecki)  21.66  E

7 Marian  Szubiński  (Mrągowo)   22.40     E

8 Bogdan  Wiszniewski  (Węgorzewo)  22.62 E

9 Marek  Chodurski  (Pyszki)  22.70  E

10 Eugeniusz  Makuch (Ełk)  23.40  E

11 Krzysztof  Pietraszek  (Wydminy)  23.79  E

12 Władysław  Kozij  (Węgorzewo)  23.85  E

13 Roman  Stańczyk  (Okrągłe)  23.99  E

14 Janusz  Radkiewicz  (Wydminy)  24.15  E

15 Ryszard  Lenkiewicz  (Wydminy)  24.69  E

16 Karol  Obolewicz  (Wilkasy)  25.71  E

17 Janusz  Paśnikowski  (Ełk)  28.76  E

18 Jan  Lesiuk   Ełk  (32.34)  E

Open

1 Maciej  Cieśluk  (Ełk) 17.86

2 Karol  Jóźwiak (Olsztyn)  18.24

3 Sebastian  (Ciborowski  Pisz)  18.27

4 Bastian  Ciborowski  (Pisz) 19.19

5 Paweł  Rawinis  (Gołdap)  19.42

6 Mateusz  Maciak (Ełk)  19.59

7 Natan  Ciborowski  (Pisz)  19.61

8 Michał  Maciejczyk  (Pisz)  19.79

9 Mirosław  Walicki  (Węgorzewo)  19.99

10 Mateusz  Maciejczyk (Pisz)  20.02


Snowboard

Mężczyźni

1 Brian  Wołyniec Ełk  27.31  B

2 Krzysztof  Walendzewicz  Suwałki   33.44  B

1 Dawid  Bernat ( Ełk)  23.22  C

2 Łukasz  Rakowski  (Gołdap)  24.87  C

3 Krzysztof  Surawski  (Ełk)  25.88  C

4 Dariusz  Fedorowicz  (Kleszczewo)  27.52  C

5 Marcin  Chodurski  (Węgorzewo)  27.68  C

6 Tomasz  Milewski  (Kleszczewo)  28.65  C

7 Przemysław  Gryziak (Ełk)  28.89  C

8 Rafał  Fedorowicz  (Kleszczewo)  30.88  C

9 Dariusz  Romejko  (Przerwani)  34.03  C

10 Adam Uściłko  (Sokółka)  39.63  C

1 Marek Czyż   (Ełk)  31.41  D

2 Marek Olszewski  (Ełk)  31.56  D

3 Arkadiusz  Saliński  (Warszawa)  32.24  D

1 Leszek  Stypułkowski  (Olecko)  28.92  E

2 Wojciech  Przyborowski  (Grajewo)  36.45  E

3 Bogdan  Wołyniec   (Sędki)  24.74  E

Open

1 Dawid  Bernat ( Ełk )  23.22

2 Bogdan  Wołyniec  (Sędki)  24.74

3 Łukasz  Rakowski  (Gołdap)  24.87

4 Krzysztof  Surawski  (Ełk)  25.88

5 Braian  Wołyniec  (Ełk)  27.31

6 Dariusz  Fedorowicz  (Kleszczewo)  27.52

7 Marcin  Chodurski  (Węgorzewo)  27.68

8 Tomasz  Milewski  (Kleszczewo)  28.65

9 Przemysław  Gryziak  (Ełk) 28.89

10 Leszek  Stypułkowski  (Olecko)  28.92

 

Kobiety

1 Natalia  Wołyniec  (Sędki )  29.99

2 Agnieszka  Broniszewska  (Ełk)  32.47

3 Iwona  Szarańska  (Giżycko)  44.67

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x