XXVII Bieg Jaćwingów Gołdap 2015 – Oklaski dla zuchwałych…

W Gołdapi odbył się XXVII Bieg Jaćwingów. W piatek (30 stycznia) na Promenadzie Zdrój rywalizowano na dystansie 3 km stylem dowolnym w prologu imprezy. W sobotę odbyły się biegi stylem klasycznym na różnych dystansach (najdłuższy 22 km). W niedzielę uczestnicy zaprezentowali się w stylu dowolnym.  Królami nart zostali: Kacper Janowski (Krynki), a wśród pań Emilia Romanowicz (Supraśl). Nasi też walczyli znakomicie. Ogromne brawa dla organizatorów, że poldtrzymuja tradycje.

I dzień (Piątek)

Prolog

W piatek na przygotowanym odninsku na Promenadzie Zdrój odbył się prolog Biegu Jaćwingów. Na sprinterskim dystansie 3 km zwyciężyli: Kacper Janowski (Krynki) i Emilia Romanowicz (Supraśl). Z zawodmików Warmii i Mazur najszybciej finiszowali: Daniel Żamojtuk i Arleta Miszewicz (Gołdap)

Open

1 JANOWSKI Kacper Krynki POL / UKS Hubal Białystok / Dream Ski Team 94MI/1 (M)1 00:07:10

2 KORYCIŃSKI Rafał Gdańsk POL / Cartusia Kartuzy 71MIII/1 (M)2 00:07:18

3 MATOWICKI Igor Ogrodniczki POL / UKS Puszcza Supraśl 98MI/2 (M)3 00:07:22

4 ŻAMOJTUK Daniel Gołdap POL / PSP Gołdap 76MII/1 (M)4 00:07:28

5 PASZKOWSKI Hubert Gołdap POL / Gołdap 74MIII/2 (M)5 00:07:34

6 SANIUK Sebastian Gołdap POL / Iryd Gołdap 75MIII/3 (M)6 00:07:35

7 KRYGIER Mariusz Dubeninki POL / Ipa Gołdap 75MIII/4 (M)7 00:07:52

8 SKOMOROWSKI Dominik Gołdap POL / Gutzy 74MIII/5 (M)8 00:07:56

9 POKUTKO Paweł Sejny POL / Uks Hubal Białystok 96MI/3 (M)9 00:07:57

10 ROMANOWICZ Emilia Supraśl POL / UKS Puszcza Supraśl 90KI/1 (K)1 00:08:01

11 ROGALA Dariusz Gołdap POL / Straż Graniczna Gołdap 70MIII/6 (M)10 00:08:16

12 KUSKOWSKI Marek Gołdap POL / Łowcy Przygód Gołdap 78MII/2 (M)11 00:08:48

13 RYNKO Paweł Olsztyn POL 80MII/3 (M)12 00:09:29

14 KACPRZAK Łukasz Warszawa POL / Tn Biegówki 82MII/4 (M)13 00:09:55

15 OSTASZEWSKI Krzysztof Gołdap POL / Ipa Straż Graniczna Gołdap 67MIII/7 (M)14 00:10:25

16 SANIUK Sławomir Gołdap POL 77MII/5 (M)15 00:11:27

17 WARCABA Tomasz Dobre Miasto POL 72MIII/8 (M)16 00:11:27

18 MISIEWICZ Arleta Gołdap POL / ULKS Łoś Gołdap 00KI/2 (K)2 00:11:52

19 KRYGIER Szymon Dubeninki POL / Sgim. Dubeninki 00MI/4 (M)17 00:12:35

20 KRYGIER Katarzyna Dubeninki POL / Sp Dubeninki 05 (K)3 00:12:57

21 KAROLSKA Ewa Ełk POL 88KI/3 (K)4 00:15:10

Kobiety

1 ROMANOWICZ Emilia Supraśl POL / Uks Puszcza Supraśl 90KI/1 (K)1 00:08:01

2 MISIEWICZ Arleta Gołdap POL / ULKS Łoś Gołdap 00KI/2 (K)2 00:11:52

3 KRYGIER Katarzyna Dubeninki POL / SP Dubeninki 05 (K)3 00:12:57

4 KAROLSKA Ewa Ełk POL 88KI/3 (K)4 00:15:10

{AdmirorGallery}jacw56{/AdmirorGallery}

II dzień (Sobota)

W sobotę odbyły się biegi stylem klasycznym na różnych dystansach (najdłuższy 22 km) W rywalizacji panów zwyciężył Kacper Janowski (Krynki), wśród pań Emilia Romanowicz (Supraśl). Najszybsi zawodnicy Warmii i Mazur to: Sebastian Ciborowski i Aneta Ciborowska z Pisza. Na 11,5 km wygrał Igor Matowicki (Ogrodniczki) przed Danielem Żamojtukiem (Gołdap), a wśród kobiet: Katarzyna Chełmińska (Augustów) czwarta była Justyna Korotko (Dubieniki). Wyścig roczników 2002-2006 zakończył się zwycięstwem Itana Ciborowskiego (Pisz)

Dystans 22 km (styl klasyczny)

Open

1 JANOWSKI Kacper Krynki POL Uks Hubal Białystok / Dream Ski Team 94 MI/1 M / 1 01:32:45

2 RINDZEVICIUS Marijus Litwa Ski-go.lt 80 MII/1 M / 2 01:32:56

3 KORYCIŃSKI Rafał Gdańsk POL Cartusia Kartuzy 71 MIII/1 M / 3 01:33:34

4 ROMANOWICZ Emilia Supraśl POL Uks Puszcza Supraśl 90 KI/1 K / 1 01:36:55

5 CIBOROWSKI Sebastian Pisz POL Seba-sport Pisz 70 MIII/2 M / 4 01:37:05

6 SADOWSKI Robert Gołdap POL Gołdap Skipol.pl Team 67 MIII/3 M / 5 01:38:36

7 WYSOCKI Adam Augustów POL Akademia Csir Augustów 74 MIII/4 M / 6 01:47:04

8 KRYGIER Mariusz Dubeninki POL Ipa Gołdap 75 MIII/5 M / 7 01:48:58

9 RYNKO Paweł Olsztyn POL 80 MII/2 M / 8 01:59:11

10 ZUBOWICZ Tomasz Giby POL Tn Biegówki Wesoła / Okółek 84 MII/3 M / 9 BL/1 01:59:38

………………………………………………………………………………

11 LEONCZUK Adam Białystok POL 65 MIV/1 M / 10 02:00:11

12 NOWACKA Krystyna Warszawa POL Tn Biegówki – Ab Poland 85 KII/1 K / 2 02:02:49

13 KULIKOWSKI Wojciech POL Ks ` Tęcza ` 69 MIII/6 M / 11 02:03:26

14 BANACH Krzysztof Lublin POL 72 MIII/7 M / 12 02:05:18

15 JACHURA Cezary Bęsia POL 64 MIV/2 M / 13 02:08:00

16 CIBOROWSKA Aneta Pisz POL Seba-sport Pisz 77 KII/2 K / 3 02:08:15

17 PALEJ Jerzy Białystok POL Straż Graniczna 75 MIII/8 M / 14 02:13:36

18 NOSZCZAK Przemysław Ząbki POL 77 MII/4 M / 15 02:14:40

19 JARZĄBEK Wojciech Ostrołęka POL 63 MIV/3 M / 16 02:15:08

20 LEŚNIAK Urszula Warszawa POL 75 KIII/1 K / 4 02:15:47

21 DZINGIELEWSKI Dariusz Pruszcz Gdański POL 81 MII/5 M / 17 02:19:51

22 JUNIEWICZ Jadwiga LTU 57 KIV/1 K / 5 02:20:15

23 KUKLIK Marcin Białystok POL 77 MII/6 M / 18 02:21:59

24 SIENICKI Piotr Warszawa POL Tn Biegówki – Ab Poland 81 MII/7 M / 19 02:23:07

25 KOZLOVSKA Regina LTU Mostiskes 70 KIII/2 K / 6 02:24:20

26 MOROZ Grzegorz Sejny POL 60 MIV/4 M / 20 02:27:19

27 OLECH Grzegorz Kobyłka POL Tn Biegówki – Gebalsky Team 85 MII/8 M / 21 02:28:00

28 KRUSZYŃSKI Artur Tymbark POL 82 MII/9 M / 22 02:31:32

29 ŁANIEC Marek Gdańsk POL 66 MIII/9 M / 23 02:32:18

30 LEMIESZEK Andrzej Giżycko POL Gsl Giżycko Czarne Pantery 58 MIV/5 M / 24 02:33:17

31 WESOŁOWSKA Anita Warszawa POL Aks Polonia Warszawa 85 KII/3 K / 7 02:33:36

32 JĘDRZEJCZAK Maciej Warszawa POL Tn Biegówki Wesoła 53 MV/1 M / 25 02:38:58

33 RYTWIŃSKA Elżbieta Biała Woda POL 68 KIII/3 K / 8 02:42:19

34 TOMCZYKOWSKI Robert Warszawa POL Tn Biegówki – Ab Poland 75 MIII/10 M / 26 02:45:53

35 KĘPCZYNSKI Janusz Ożarów POL 49 MV/2 M / 27 02:47:08

36 DOMAŃSKI Jacek expedyt Warszawa POL Wkb Meta Lubliniec 41 MVI/1 M / 28 02:54:09

37 GĘBALSKI Zbigniew Warszawa POL Tn Biegówki – Gebalsky Team 54 MV/3 M / 29 03:02:59

38 NIELEPKIEWICZ Maria Warszawa POL Tn Biegówki – Ab Poland 79 KII/4 K / 9 03:08:33

39 GĘBALSKA Agnieszka Warszawa POL Tn Biegówki – Gebalsky Team 88 KI/2 K / 10 03:45:08

Dyzstans 11 km (styl klasyczny)

1 MATOWICKI Igor Ogrodniczki POL Uks Puszcza Supraśl 98 MI/1 M / 1 00:47:35

2 ŻAMOJTUK Daniel Gołdap POL Psp Gołdap 76 MII/1 M / 2 00:48:17

3 SKOMOROWSKI Dominik Gołdap POL Gutzy 74 MIII/1 M / 3 00:50:06

4 ROGALA Dariusz Gołdap POL Straż Graniczna Gołdap 70 MIII/2 M / 4 00:54:34

5 MAZUR Zbigniew Żytkiejmy POL 72 MIII/3 M / 5 BL/1 01:02:38

6 CHEŁMIŃSKA Katarzyna Augustów POL Akademia Csir Augustów 99 KI/1 K / 1 01:03:02

7 BURACZEWSKI Grzegorz Ełk POL 72 MIII/4 M / 6 01:04:16

8 WARCABA Tomasz Dobre Miasto POL 72 MIII/5 M / 7 01:05:36

9 ARCISZEWSKA Izabela POL Zss Supraśl/uks `Puszcza` Supraśl 00 KI/2 K / 2 01:08:33

10 SPYŁA Darosław Ełk POL 64 MIV/1 M / 8 01:08:59

11 ANCHIMOWICZ Julia POL Zss Supraśl/uks `Puszcza` Supraśl 00 KI/3 K / 3 01:12:27

12 SAMEL Jakub Augustów POL Akademia Csir Augustów 01 MI/2 M / 9 01:12:53

13 SOJKOWSKI Kamil Suwałki POL 79 MII/2 M / 10 01:14:01

14 RYSZKIEWICZ Anna Augustów POL Akademia Csir Augustów 85 KII/1 K / 4 01:14:35

15 KOROTKO Justyna Dubeninki POL Straż Graniczna 91 KI/4 K / 5 01:16:37

16 KUCZYŃSKA Patrycja Augustów POL Akademia Csir Augustów 00 KI/5 K / 6 01:17:23

17 CIUPIŃSKI Jerzy Olsztyn POL Olpak 55 MV/1 M / 11 01:18:52

18 Csir Augustów 99 KI/6 / 17 18 52 K / 7 01:21:43 07.25 +0:34:08

19 SAGANEK Jacek Warszawa POL 72 MIII/6 M / 12 01:24:56

20 PERKOWSKA Elżbieta Suwałki POL 79 KII/2 K / 8 BL/2 01:25:03

21 MIKLIŃSKA Marta Augustów POL 76 KII/3 K / 9 01:26:34

22 GORCZYCA Roman Ełk POL 56 MIV/2 M / 13 01:28:57

23 KAWAŁKO Maciej Filipów POL Artico Runners 79 MII/3 M / 14 01:30:06 08.

24 SKUMIAŁ Emilia Warszawa POL Tn Biegówki Wesoła / Ursus 00 KVI/1 K / 10 01:32:23

25 CHILIŃSKA Weronika Augustów POL Akademia Csir Augustów 01 KI/7 K / 11 01:33:31

26 MIKLIŃSKI Krzysztof Augustów POL 66 MIII/7 M / 15 01:35:24

27 WOJTKOWSKI-PACZÓSKI Jan Sokołów Podlaski POL 55 MV/2 M / 16 01:44:23

Dystans 5,5 km Rocznik 1999-2001

1 ŁUKASZEWICZ PrzemysławSupraśl POL / Zss Supraśl/uks `puszcza` Supraśl 99 (M)1 00:24:26

2 FIŁONOWICZ Tomasz POL / Zss Supraśl/uks `puszcza` Supraśl 99 (M)2 00:24:52

3 SZCZYKOWSKI SzymonPOL / Zss Supraśl/uks `puszcza` Supraśl 01 (M)3 00:25:38

………………………………………………………….

7 ZYBOROWICZ Dominik Dubeninki POL 01 (M)7 00:38:31 07.00

8 MISIEWICZ ArletaWronki Wielkie POL / Ulks Łoś Gołdap 00 (K)1 00:38:39 07.01

Dystans 5 km Rocznik 2002-2006

1 CIBOROWSKI ItanPisz POL / Seba-sport Pisz 05 (M)1 00:27:32

2 TARASIEWICZ Marek POL / Zss Supraśl/uks `puszcza` Supraśl 02 (M)2 00:29:11

3 SIAVRO Emilia Litwa / Mostiskes 02 (K)1 00:33:06

Dystans 200 m Rocznik 2007 i młodsi

1 WOJTAS Jeremi Juchnajcie POL / Juchnajcianie 07 (M)1 00:01:21

2 WOJNA AleksanderPOL / Zss Supraśl/uks `puszcza` Supraśl 07 (M)2 00:01:34

3 CHOROSZEWSKA JuliaAugustów POL / Aug 09 (K)1 00:01:54

………………………………………………………………….

5 PASZKOWSKA Nicole Goldap POL / Gołdap 09 (K)3 00:02:27

6 SKOMOROWSKA Zuzanna Gołdap POL / Gutzy 09 (K)4 00:02:29

{AdmirorGallery}goldi31{/AdmirorGallery}

III dzień (Niedziela)

W niedzielę uczestnicy rywalizowali stylem dowollnym. Na najdłuższym dyastansie triumfowali Kacper Janowski (Krynki), a wśród pań Emilia Romanowicz (Supraśl), potwierdzając, że czują się doskonale w obu stylach. Piąty był Daniel Żamojtuk (Gołdap), druga Aneta Ciborowska (Pisz). Na 10 km triumfował Igor Matowicki (Ogrodniczki). Za nim finiszował Robert Sadowski (Gołdap). W rywalizacji pań pierwsza była IzabelaArciszewska (Supraśl)

Styl dowolny

Dystans 20 km

1 JANOWSKI Kacper Krynki POL Uks Hubal Białystok / Dream Ski Team 94 MI/1 M / 1 00:50:23

2 RINDZEVICIUS Marijus Litwa Ski-go.lt 80 MII/1 M / 2 00:54:58

3 ANDRASIUNAS Petras Litwa Sk S-sportas 83 MII/2 M / 3 00:55:33

4 KORYCIŃSKI Rafał Gdańsk POL Cartusia Kartuzy 71 MIII/1 M / 4 00:56:22

5 ŻAMOJTUK Daniel Gołdap POL Psp Gołdap 76 MII/3 M / 5 00:56:41

6 PASZKOWSKI Hubert Gołdap POL Gołdap 74 MIII/2 M / 6 00:57:15

7 ROMANOWICZ Emilia Supraśl POL Uks Puszcza Supraśl 90 KI/1 K / 1 00:57:37

8 MICKUS Donatas Litwa Sk S-sportas 86 MI/2 M / 7 00:57:40

9 SKOMOROWSKI Dominik Gołdap POL Gutzy 74 MIII/3 M / 8 00:58:39

10 CIBOROWSKI Sebastian Pisz POL Seba-sport Pisz 70 MIII/4 M / 9 00:59:32

11 SANIUK Sebastian Gołdap POL Iryd Gołdap 75 MIII/5 M / 10 01:00:29

12 ZAMANA Cezary Łomianki POL Akademia Rowerowa 67 MIII/6 M / 11 01:00:29

13 KARNIŁOWICZ Dawid Gołdap POL Team Bbl 84 MII/4 M / 12 01:00:31

14 KRYGIER Mariusz Dubeninki POL Ipa Gołdap 75 MIII/7 M / 13 01:00:49 03.

15 WYSOCKI Adam Augustów POL Akademia Csir Augustów 74 MIII/8 M / 14 01:03:05

16 BIKULC Arturas Druskieniki Litwa Snow Arena 83 MII/5 M / 15 01:03:19

17 TRAMP Sławomir Gołdap POL Spedycja Tramp Trans 73 MIII/9 M / 16 01:03:23

18 CIBOROWSKI Bastian Pisz POL Ulks Łoś Goldap Sms Zakopane 95 MI/3 M / 17 01:03:34

19 BECZ Piotr Gołdap POL Iryd 68 MIII/10 M / 18 01:03:38 0

20 TUBISZEWSKI Jacek Sejny POL 75 MIII/11 M / 19 01:04:59 03.1

21 SPYCHALSKI Waldemar Nowa Wieś POL Przystań Ks 55 MV/1 M / 20 BL/1 01:07:20

22 LEONCZUK Adam Białystok POL 65 MIV/1 M / 21 01:08:38

23 TYSZUK Grzegorz Białystok POL Niezrzeszony 59 MIV/2 M / 22 01:10:31

24 KWIT Marek Białystok POL Amator 71 MIII/12 M / 23 01:12:24

25 CIBOROWSKA Aneta Pisz POL Seba-sport Pisz 77 KII/1 K / 2 01:14:46

26 RYNKO Paweł Olsztyn POL 80 MII/6 M / 24 01:15:55

27 KORZETKOWSKI Marek Warszawa POL 81 MII/7 M / 25 01:15:56

28 PRUSZYŃSKI Krzysztof Gołdap POL 67 MIII/13 M / 26 01:17:17

29 NOWACKA Krystyna Warszawa POL Tn Biegówki – Ab Poland 85 KII/2 K / 3 01:17:39

30 OKUROWSKI Adam jerzy Supraśl POL Uks Puszcza Supraśl 41 MVI/1 M / 27 01:18:22

31 OSTASZEWSKI Krzysztof Gołdap POL Ipa Straż Graniczna Gołdap 67 MIII/14 M / 28 01:19:23

32 GAJDAMOWICZ Radosław Suwałki POL 69 MIII/15 M / 29 01:19:51

33 KULIKOWSKI Wojciech POL Ks ` Tęcza ` 69 MIII/16 M / 30 01:24:13

34 JARZĄBEK Wojciech Ostrołęka POL 63 MIV/3 M / 31 01:25:20

35 SIWICKI Grzegorz Warszawa POL 64 MIV/4 M / 32 01:27:25

36 BANACH Krzysztof Lublin POL 72 MIII/17 M / 33 01:31:01

37 LEŚNIAK Urszula Warszawa POL 75 KIII/1 K / 4 01:46:41

38 DOMAŃSKI Jacek expedyt Warszawa POL Wkb Meta Lubliniec 41 MVI/2 M / 34 01:56:49

Dystans 10 km

1 MATOWICKI Igor Ogrodniczki POL Uks Puszcza Supraśl 98 MI/1 M / 1 00:27:40 02.46 +0:00:00

2 SADOWSKI Robert Gołdap POL Gołdap Skipol.pl Team 67 MIII/1 M / 2 00:29:05 02.54 +0:01:25

3 ŁUKASZEWICZ Przemysław Supraśl POL Zss Supraśl 99 MI/2 M / 3 00:29:49

4 ROGALA Dariusz Gołdap POL Straż Graniczna Gołdap 70 MIII/2 M / 4 00:30:09

5 FIŁONOWICZ Tomasz POL Zss Supraśl/uks `puszcza` Supraśl 99 MI/3 M / 5 00:32:12

6 NIEWULIZ Adam Szeszki POL 70 MIII/3 M / 6 00:33:16

7 SZCZYKOWSKI Szymon POL Zss Supraśl/uks `puszcza` Supraśl 01 MI/4 M / 7 00:33:49

8 CHARMUSZKO Damian POL Zss Supraśl/uks `puszcza` Supraśl 00 MI/5 M / 8 00:33:56

9 HOŁOWNIA Krzysztof POL Zss Supraśl/uks `puszcza` Supraśl 01 MI/6 M / 9 00:35:05

10 PASZKO Piotr POL Uks Hubal Białystok/zsnr6 00 MI/7 M / 10 00:36:52

11 OŁÓW Sebastian Jurkiszki POL Nadleśnictwo Gołdap 87 MI/8 M / 11 BL/1 00:36:52

12 SUCHY Jacek Grabowo POL La Osir Gołdap Gimnazjum Grabowo 99 MI/9 M / 12 00:37:15

13 BUKWAŚ Tomasz Gołdap POL Łowcy Przygód Gołdap 82 MII/1 M / 13 00:37:43

14 ARCISZEWSKA Izabela POL Zss Supraśl/uks `puszcza` Supraśl 00 KI/1 K / 1 00:38:10

15 ZYBOROWICZ Bartek Dubeninki POL 98 MI/10 M / 14 00:38:10

16 JAMIOŁKOWICZ Magda POL Uks Hubal Białystok/zsnr6 00 KI/2 K / 2 00:38:32

17 BOROŃ Bartłomiej Pisz POL 86 MI/11 M / 15 00:39:26

18 ANCHIMOWICZ Julia POL Zss Supraśl/uks `puszcza` Supraśl 00 KI/3 K / 3 00:39:41 03.58

19 BURACZEWSKI Grzegorz Ełk POL 72 MIII/4 M / 16 00:40:31

20 BANASZEK Przemysław Dąbrówki POL 72 MIII/5 M / 17 00:40:32

21 POREDA Konrad Gołdap POL La Osir Gołdap 99 MI/12 M / 18 00:40:37

22 CHEŁMIŃSKA Katarzyna Augustów POL Akademia Csir Augustów 99 KI/4 K / 4 00:40:55

23 TRAMP Mateusz Gołdap POL La Osir Gołdap 00 MI/13 M / 19 00:41:42

24 AUGUSTYNOWICZ Aleksandra POL Zss Supraśl/uks `puszcza` Supraśl 01 KI/5 K / 5 00:41:46

25 BUJKOWSKI Andrzej Suwałki POL Niezrzeszony 79 MII/2 M / 20 00:41:58

26 MAZUR Zbigniew Żytkiejmy POL 72 MIII/6 M / 21 BL/2 00:42:01

27 FILIANOWICZ Julia POL Uks Hubal Białystok/zsnr6 00 KI/6 K / 6 00:42:29

28 SZTACHAŃSKA Monika POL Uks Hubal Białystok/zsnr6 01 KI/7 K / 7 00:43:39

29 TUŁAZIŃSKI Dariusz Augustów POL Akademia Csir Augustów 76 MII/3 M / 22 00:44:22

30 WOJTAS Hubert Gołdap POL Juchnajcianie 63 MIV/1 M / 23 00:44:32

31 BESTER Bartosz Gołdap POL La Osir Gołdap 00 MI/14 M / 24 00:45:39

32 BIKULC Anna Druskieniki LTU 87 KI/8 K / 8 00:49:01

33 KĘPCZYNSKI Janusz Ożarów POL 49 MV/1 M / 25 00:52:47

34 SAMEL Jakub Augustów POL Akademia Csir Augustów 01 MI/15 M / 26 00:56:25

35 NAWALSKI Tomasz Suwałki POL 67 MIII/7 M / 27 00:58:36

36 MURAWIOW Wiktor Oziersk RUS 57 MIV/2 M / 28 00:59:04

37 SZCZODRUCH Henryk Toruń POL 52 MV/2 M / 29 01:02:12

38 BĄK Marlena Supraśl POL Zss Supraśl/uks `puszcza` Supraśl 02 KI/9 K / 9 01:04:25

39 GÓRALCZYK Jerzy Warszawa POL 41 MVI/1 M / 30 01:26:17

Dystans 3 km

1 TARASIEWICZ MarekPOL / Zss Supraśl/uks `puszcza` Supraśl 02 (M)1 00:13:02

2 GŁOWACKI JacekPOL / Zss Supraśl/uks `puszcza` Supraśl 02 (M)2 00:13:45

3 SIAVRO EmiliaLTU / Mostiskes 02 (K)1 00:13:54

………………………………………..

4 CIBOROWSKI ItanPisz POL / Seba-sport Pisz 05 (M)3 00:14:19

24 PRZYBOROWSKI MarcinGołdap POL / La Osir Gołdap Sp 3 02 (M)10 00:19:06

28 JANUSZKIEWICZ MiłoszGołdap POL / La Osir Gołdap Sp 3 02 (M)12 00:27:02

29 ZAWADZKI OskarGołdap POL / La Osir Gołdap Sp 3 02 (M)13 00:28:42

30 KOZIC WojtekGołdap POL / La Osir Gołdap Sp 3 02 (M)14 00:36:43

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Goldap narciao

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x