Kto jest najlepszy w województwie ? – Panorama dyscyplin

Warmińsko-Mazurska Federacja Sportu opublikowała punktację współzawodnictwa sportu dzieci i młodzieży w bieżącym roku z podziałem na dyscypliny. Odzwierciedla to potencjał, także jakość pracy szkoleniowej w poszczególnych klubach. Punktacja obejmuje wyniki w Młodzieżowych MP, MP juniorów, MP juniorów młodszych (OOM) i Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików.

Punktacja współzawodnictwa sportu dzieci i młodzieży 2013 rok (stan na 12 X)

Badminton (44)

1 AZS UWM Olsztyn 33,50

2 SLKS Tramp Orneta 8,00

3 KKS Warmia Olsztyn 2,50

Boks (160)

1 KSW Tygrys Elbląg 48,00

2 PKS Gwardia Szczytno 38,00

3 UKSW PIRS Olsztyn 30,00

4 UKS Kontra Elbląg 23,00

5 MKS Zatoka Braniewo 10,00

6 LKS Niedźwiedź Kętrzyn 9,00

7 MKS Mazur Ełk 2,00

Gimnastyka sportowa (104)                  

1 UKS SMS Olsztyn 104,00

Judo kobiet (40)           

1 MKS Truso Elbląg 10,00

2 UKS Shizoku Ostróda 8,00

2 UKS Tomita Elbląg 8,00

4 MKS Zatoka Braniewo 6,00

4 TS Gwardia Olsztyn 4,00

6 UKS Olimpia Judo Elbląg 4,00

Judo mężczyzn (28)

1 UKS Tomita Elbląg 15,00

2 TS Gwardia Olsztyn 10,00

3 UKS Olimpia Judo Elbląg 3,00

Kajakarstwo klasyczne (470.56)   

1 Kayak Sport Club Olsztyn 141,06

2 KS Baza Mrągowo 141,00

3 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo 114,00

4 KS Sokół Ostróda 35,50

5 OKSW Olsztyn 29,00

6 KS Olimpia Elbląg 9,00

7 PKS Korona Elbląg 1,00

Karate kyokushin (15)

1 Olecka SSW Karate Kyokushin 7,00

2 Olsztyński Kl Kyokushin Karate 5,00

3 Bartoszycki KK Kyokushin 1,00

4 KK Kyokushin Lidzbark Warm. 1,00

5 UKS Iławski KK Kyokushin 1,00

Karate (4)

1 WKF MSMSW AK Andrex Elbląg 4,00

Kolarstwo (94.83)                         

1 LKK Warmia Biskupiec 53,00

2 LUKS Przyjaźń Bartoszyce 14,67

3 LUKK Prim Ełk 10,00

4 MSR MCH Mrągowo 9,16

5 Warmińsko-Mazurski KS Olsztyn 8,00

Koszykówka K (123)                              

1 Koszykarski KS Olsztyn 78,00

2 MKS Truso Elbląg 15,00

3 UKS Nenufar Ełk 12,00

4 UKS Jar Elbląg 9,00

5 UKS Sokół Działdowo 6,00

6 UKS Trójka Ełk 3,00

Koszykówka M (63)

1 TSK Roś Pisz 18,00

2 MKS Truso Elbląg 15,00

3 UKS Trójeczka Olsztyn 12,00

4 UKS Jar Elbląg 9,00

5 UKS Dwójka Działdowo 6,00

6 KS As Mrągowo 3,00

Lekka atletyka (519.17)                 

1 AZS UWM Olsztyn 206,00

2 KS Polonia Pasłęk 49,50

3 PKS Gwardia Szczytno 49,00

4 UKS Jedynka Bartoszyce 48,00

5 UKS MOSiR Działdowo 43,00

6 MKS Truso Elbląg 24,67

7 LKS Lubawa 24,00

8 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 17,00

9 MOS Zatoka Braniewo 16,00

10 MLKS Ostróda 11,00

10 KS Drwęca Nowe Miasto Lubaw. 11,00

12 KS Jeziorak Iława 5,00

12 LUKS Orneta 5,00

14 MKS Rominta Gołdap 3,00

15 UKS Atos Woźnice 2,00

15 UKS Gimpas Pasłęk 2,00

15 GUKS Asy Dywity 2,00

15 KS Piast Wilczęta 1,00

Łyżwiarstwo szybkie (138)                    

1 KS Orzeł Elbląg 126,00

2 UKS Viking Elbląg 12,00

Łyżwy krótkie (365.33)                  

1 KS Orzeł Elbląg 239,33

2 Warmińsko-Mazurski KS Olsztyn 126,00

Narciarstwo klasyczne  (10)

ULKS Łoś Gołdap 10,00

Pięciobój nowoczesny (20.63)                                            

1 KS Orzeł Elbląg 9,00

2 UKS Orlik Elbląg 11,63

Piłka nożna K (71)                 

1 OKS Stomil Olsztyn 36,33

2 Elwo Etna Elbląg 12,00

3 GKS Wikielec 6,00

MKS Korsze 4,63

4 LUKS Sport z Kulturą Wydminy 3,70

5 UKS Olimpijczyk Olsztynek 3,70

6 CWKS Vęgoria Węgorzewo 2,78

7 GKS Mamry Giżycko 0,93

7 LUKS Surma Barczewo 0,93

Piłka ręczna K (82.69)

1 MKS Truso Elbląg 27,38

2 MTS Giżycko 20,00

3 LUKS Orlik Reszel 17,31

4 MUKS Omega Mrągowo 12,00

5 UKS Mikołajki 6,00

Piłka ręczna M (83)

1 MKS Truso Elbląg 27,00

2 UKS Szczypiorniak Olsztyn 19,00

3 UKS Jedynka Morąg 18,00

4 MTS Giżycko 10,00

5 MUKS Omega Mrągowo 6,00

6 MKS MOSiR Kętrzyn 3,00

Piłka siatkowa K (143.67)

1 SPS Sparta Braniewo 39,82

2 MKS Zryw Volley Iława 33,49

3 UKS Piątka Olsztyn 20,91

4 MKS Truso Elbląg 28,45

5 UKS Olimp Bartoszyce 12,00

6 UKS Omega Mrągowo 6,00

7 UKS Warmiss Volley Olsztyn 3,00

Piłka siatkowa M (220)                         

1 AZS UWM Olsztyn 140,16

2 UKS Tempo-25 Olsztyn 51,20

3 SL Salos Ostróda 12,00

4 UKS Absolwent S-C Olsztyn 9,00

5 MKS Truso Elbląg 4,17

5 UKS Chemik Olsztyn 4,17

Pływanie (344)                      

1 AZS UWM Olsztyn 173,50

2 MTP Kormoran Olsztyn 89,50

3 UKS MOS Ełk 57,00

4 MKS Roś Pisz 11,00

5 MKS Medyk Giżycko 8,00

6 KS Płetwal Szczytno 5,00

Podnoszenie ciężarów (70)

1 TS Nida Nidzica 36,00

2 LUKS Meyer Elbląg 25,00

3 LUKS TKKF Kurzętnik 4,00

4 MLKS Siła Bartoszyce 5,00

Sporty saneczkowe (59)

1 ULKS Łoś Gołdap 47,00

2 UKS Boćwinka 12,00

Strzelectwo sportowe (8)       

1 KS Orzeł Elbląg 8,00

Sumo (31)

1 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 28,00          

2 KS Budowlani Olsztyn 3,00

Szachy (36)

1 KSz Zakrzewo – Start Elbląg 16,00

2 SSz Debiut GCK Giżycko 10,00

3 UKS Trzydziestka Olsztyn 6,00

4 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 2,00

5 KSz Start Elbląg 1,00

5 MLKS Ostródzianka Ostróda 1,00

Szermierka                  

1 UKS Hajduczek Olsztyn 3,00

Taekwondo ITF (35)

1 BS Taekwon-do Bartoszyce 35,00

Taekwondo olimpijskie (845)

1 AZS UWM Olsztyn 205,00

2 Nidzicki Klub Taekw. Sportow. 138,00

3 KT Tygrys Kętrzyn 119,00

4 AKS OSW Start Olsztyn 99,50

5 UKS Victoria Morąg 78,50

6 SKS Start Olsztyn 62,00

7 AZS Środ.Olsztyn 54,00

8 KS Taekwondo Giżycko 41,00

9 MLKS Wikingowie Pisz 31,00

10 LUKS Hidori Olecko 17,00

Tenis (17)                        

1 KS Budowlani Olsztyn 10,00

2 TT Olimpia Elbląg 3,50

3 TT Score Elbląg 3,50

Tenis stołowy (169.50)

1 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 123,00

2 nst.Warmińsko-Mazurskie 26,50

3 MLKS Ostródzianka Ostróda 6,00

4 UKS Tempo-25 Olsztyn 5,00

5 LUKS ABC Żak Pisanica 4,00

6 LKS Mlexer Elbląg 3,00

7 UKS Olimp Kętrzyn 1,00

8 UŻKS Spinaker Węgorzewo 1,00

Triathlon (39)

1 Warmińsko-Mazurski KS Olsztyn 21,00

2 MKS Truso Elbląg 13,00

3 SSP Orka Iława 3,00

4 UKS TRS Susz 2,00

Unihokej (33)

1 UKS Jedynka Orzysz 21,00

2 LUKS Nolet Żabi Róg 12,00

Warcaby (9)                           

1 UKS SW Jeziorany 9,00

Wioślarstwo (28,5)                 

1KW Wir Iława 23,00

2 MOS Ełk 5,50

Zapasy klasyczne (84)  

1 KS Budowlani Olsztyn 41,00

2 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 22,00

3 MLKS Sokół Lubawa 21,00

84,00

Zapasy kobiet (7)                  

1 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 7,00

Zapasy wolne (52)

1 KS Budowlani Olsztyn 27,00 

2 UKS Olimp Kętrzyn 12,00

3 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 6,00

4 MLKS Sokół Lubawa 6,00

5 GLKS Orzeł Karolewo 1,00

 

Suma punktów: 4 670,58

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Olimpiada Młodzieży

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x