Warmia i Mazury w OOM „Podlasie 2011”- Reprezentant to prestiż

W kilku miastach województwa podlaskiego rozpoczęła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych pod hasłem „Podlasie 2011” W imprezie startują oczywiście reprezentanci Warmii i Mazur. W tenisie stołowym komplet finalistów poznamy dopiero w sobotę, bowiem w Piątnicy odbędzie się turniej półfinałowy. Niektórzy zapewnili sobie udział z limitu PZTS. Oto nasi reprezentanci w OOM.

 

 

Zapasy kobiet

 

1 Piersa  Alicja  1996   LUKS,,Orlik”Nawiady  40kg   Kamiński Stanisław

2 Fedorowicz  Beata  1996  LUKS,,Orlik”Nawiady      50kg  Kamiński Stanisław

3 Skomorucha  Aneta  1995  LUKS,,Warmia”Lidzbark  52kg  Jurewicz Bolesław

4 Soból   Magdalena 1994  LUKS,,Warmia”Lidzbark  56kg  Jurewicz Bolesław

5 Adamczyk Paula  1996  LUKS,,Warmia”Lidzbark  60kg  Wangin Artur

6 Gwara Marta  1995  LUKS,,Ołów” Ryn  65kg  Hołownia Paweł

 

Zapasy klasyczne

 

1 Szumczyk Cezary 1995  LUKS,,Warmia”Lidzbark  46  Jurewicz Bolesław

2 Tałałaj Kondrat  1996  LUKS,,Warmia”Lidzbark 42  Jurewicz Bolesławe

3 Wiśniewski Piotr  1995  LUKS,,Warmia”Lidzbark  54  Jurewicz Bolesław

4 Wiśniowski Przemysław  1994  LUKS,,Warmia”Lidzbark  54  Jurewicz Bolesław

5 Zarzycki Patryk  1994  LUKS,,Warmia”Lidzbark  76  Wangin Artur

6 Domaszczyński Damian  1994  LUKS,,Warmia”Lidzbark  85  Wangin Artur

7 Kmieciak Henryk  1994  KS,,Budowlani”Olsztyn  54  Staszewski Michał

8 Reska Łukasz  1994  KS,,Budowlani”Olsztyn  85  Staszewski Michał

9 Kroczak Aleksander  1994  KS,,Budowlani”Olsztyn  100  Staszewski Michał

10 Sosnowski Michał  1995  MLKS,,Sokół”Lubawa  58  Mężykowski Henryk

11 Karpiński Patryk  1995  KS,,Budowlani”Olsztyn    42  Staszewski Michał

 

Zapasy wolne

 

1Olszewski Marcin 1995  LUKS  ,,Warmia”Lidzbark Warm.  76  Jurewicz Bolesław

2 Domaszczyński  Damian 1994  LUKS  ,,Warmia”Lidzbark Warm. 100  Jurewicz Bolesław

3 Witas Marcin  1994  GLKS ,,Orzeł”Karolewo Kętrzyn 74  Kania Krzysztof

4 Gołębiewski  Tomasz  1995  LUKS  ,,Ołów” Ryn  63  Hołownia Paweł

5 Karpiński Patryk  1995  Klub Sportowy ,,Budowlani”Olsztyn  42 Staszewski Michał

6 Kroczak Aleksander 1994 Klub Sportowy ,,Budowlani”Olsztyn 100  Staszewski Michał

7 Kijko Marcin 1996 Olimp Kętrzyn 46  Rusiecki Jarosław

8 Korus  Dawid 1996 Olimp Kętrzyn  50  Rusiecki Jarosław

9 Rogulski Radosław 1994  Olimp Kętrzyn 63  Rusiecki Jarosław

10 Ponder  Tomasz  1996 Olimp Kętrzyn 85  Rusiecki Jarosław

 

Gimnastyka sportowa

 

1 Sarnowska Marta 1999 UKS SMS OLSZTYN  GSK  Jóżwiak \ Laszuk

2 Rożek Sandra  1999  UKS SMS OLSZTYN  GSK  Jóżwiak \ Laszuk

3 Szemplińska Martyna 199    UKS SMS OLSZTYN  GSK  Jóżwiak \ Laszuk

4 Stomma Michalina  1999  UKS SMS OLSZTYN  GSK  Jóżwiak \ Laszuk

5 Wojtkiewicz Sandra  2000  UKS SMS OLSZTYN  GSK  Żołnierowicz/ Hryn

6 Kowalczyk Sara  2000  UKS SMS OLSZTYN GSK  Żołnierowicz/ Hryn

7Jeznach Gabriela 2000  UKS SMS OLSZTYN  GSK  Żołnierowicz/ Hryn

8 Sarnowska Natalia 1999  UKS SMS OLSZTYN  GSK  Jóżwiak \ Laszuk

9 Janus Ewelina 1999  UKS SMS OLSZTYN  GSK  Jóżwiak \ Laszuk

 

Boks mężczyzn

 

1 Adamiec Patryk  1996  Klub Sportu Walki „Tygrys”  54kg  Kozakiewicz Hieronim

2 Pilarz Dawid  1995  Klub Sportu Walki „Tygrys”  +80kg  Kozakiewicz Hieronim

3 Kulewicz Artur  1995  Miejski Ośrodek Sportu „Zatoka” Braniewo   80kg  Brochocki Radosław

4 Dacko Dawid 1995 Niedźwiedź Kętrzyn  75 kg Husejnow Emil

 

Judo mężczyzn

 

1 Szudziński Szymon 1996 UKS Shizoku Ostróda  46 kg  Narewski Włodzimierz

2 Tonga   Kacper  1996  MKS Truso Elbląg  60 kg   Gadaj Tomasz

3 Bonawenturski Daniel  1995  TS Gwardia Olsztyn  90 kg  Grudziński Andrzej

4 Dudek  Michał  1996  UKS Tomita Elbląg  +90kg  Wołoszyn Zbigniew

5 Gdula  Grzegorz  1996 UKS Olimpia-Judo Elbląg  81 kg  Wilk Leszek

 

Judo kobiet

 

1 Tuńska Agnieszka  1995  UKS Shizoku Ostród  40 kg  Narewski Włodzimierz

2 Dzimidowicz Karolina 1996 UKS Shizoku Ostróda 44 kg Narewski Włodzimierz

3 Jasińska Anna 1996 UKS Shizoku Ostróda  44 kg  Narewski Włodzimierz

4 Kowalska Klaudia 1995 UKS Shizoku Ostróda 70 kg  Narewski Włodzimierz

5 Puszcz Sylwia 1996 MKS Truso Elbląg  48 kg  Gadaj Tomasz

6 Mamedow Amelia 1995 MKS Żak Ełk 48 kg Ćwiek Jerzy

7 Kołtunowska Aleksandra  1996 UKS Tomita Elbląg 48 kg Wołoszyn Zbigniew

8 Wojciechowska Angelika 1996 UKS Tomita Elbląg  63 kg  Wołoszyn Zbigniew

9 Czerepko Patrycja  1996  MKS Zatoka Braniewo  52 kg  Dudek Adam

10 Parzonka  Kamila  1996  TS Gwardia Olsztyn  48 kg  Grudziński Andrzej

11 Witkowska  Agata  1995  TS Gwardia Olsztyn  70 kg  Sarnacki Wojciech

12 Filipowiak  Beata  1996  UKS Shizoku Ostróda  57 kg  Narewski Włodzimierz

 

Piłka siatkowa mężczyzn

 

1 Augustynowicz  Michał  1995  UKS Tempo-25 Olsztyn Błażej Kolpy

2 Biedrzycki Maciej 1995  AZS UWM Olsztyn  Paweł Wąsowicz

2 Domeracki Tomasz  1995  SOS Salos Ostróda Marek Dudka

3 Gawrewicz Konrad 1995 UKS Tempo-25 Olsztyn  Błażej Kolpy

4 Jasnos Jędrzej 1995  UKS Tempo-25 Olsztyn   Błażej Kolpy

5 Kamiński Karol 1995  SOS Salos Ostróda Marek Dudka

7 Maluchnik Rafał 1995 UKS Tempo-25 Olsztyn Błażej Kolpy

8 Napiórkowski Patryk 1995  SOS Salos Ostróda  Marek Dudka

9 Tomczak Michał 1995 UKS Tempo-25 Olsztyn Błażej Kolpy

10 Wierciszewski Mateusz 1995 UKS Tempo-25 Olsztyn Błażej Kolpy

11 Wiśniewski Jakub 1995  UKS Tempo-25 Olsztyn Błażej Kolpy

12 Zabłocki Jakub 1995  AZS UWM Olsztyn Andrzej Kasprzak

 

Piłka siatkowa kobiet

 

1 Zaporowicz  Anna  1995  MKS Truso Elbląg  Kazimierz Stankiewicz

2 Wielgoszyńska Paulina  1995  MKS Truso Elbląg  Kazimierz Stankiewicz

3 Banaszek Joanna 1995  MKS Truso Elbląg Kazimierz Stankiewicz

4 Karolak Malwina 1995 MKS Truso Elbląg  Kazimierz Stankiewicz

5 Sadlińska  Natalia  1995  MKS Truso Elbląg  Kazimierz Stankiewicz

6 Pietroczuk Monika 1995  MKS Zryw-Volley Iława  Mieczysław Pietroczuk

7Ciesiulewicz Marta  1995  SPS Sparta Braniewo  Tomasz Jodko

8 Czupajło  Alicja  1995 SPS Sparta Braniewo Tomasz Jodko

9 Fidura Aleksandra  1996  SPS Sparta Braniewo   Tomasz Jodko

10 Krzan Izabela 1995 UKS Piątka Olsztyn Mariusz Sawczuk

11 Cytrynowicz Justyna 1997  SPS Sparta Braniewo  Tomasz Jodko

12 Wójcicka Katarzyna 1995  MKS Truso Elbląg Kazimierz Stankiewicz

 

Szermierka

 

1 Łukaszewicz Michał 1996     UKS Hajduczek Olsztyn szabla M  Sobczyk Adam

 

Podnoszenie ciężarów

 

1 Świecik Maria  1994  TS 'Nida' Nidzica  63 KG  Czapiewski Piotr

2 Marcinowska  Joanna  1993  GLKS 'Orzeł' Karolewo  75 KG  Hryniewicki Zdzisław

3 Kowalski Kamil  1994  LUKS 'TKKF' Kurzętnik  56 KG  Kowalczyk Andrzej

4 Kochno Kamil  1993  GLKS 'Orzeł' Karolewo  77 KG  Hryniewicki Zdzisław

5 Kobuszewski  Mateusz  1993  MLKS 'Siła' Bartoszyce  85 KG  Górko Janusz

 

Taekwondo olimpijskie

 

1 Kunicka Natalia  1997   MLKS Wikingowie Pisz   walka  Glinko Zbigniew

2 Mierzwińska  Ewelina 1997  Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego Kozłowo Walka/Poomsae Jankowski Jacek

3 Mergalski  Hubert 1997 Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego Kozłowo walka Jankowski Jacek

4 Węgierski  Patryk 1998 Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego Kozłowo walka Jankowski Jacek

5 Krajewski Piotr 1997 SKS Start Olsztyn  walka Litwiński Jerzy, Chorzelewski Marcin

6 Piechota  Przemysław 1997 SKS Start Olsztyn walka  Litwiński Jerzy, Chorzelewski Marcin

7 Szczerba Wojciech 1997 SKS Start Olsztyn walka Litwiński Jerzy, Chorzelewski Marcin

8 Podpirko Patryk 1997 SKS Start Olsztyn  walka Litwiński Jerzy, Chorzelewski Marcin

9 Ziejewska  Karolina 1998 UKS Victoria Morąg  kyorugi/poomse  Małecki Bartosz

10 Radliński Patryk 1997  UKS Victoria Morąg  walka  Małecki Bartosz

11 Mrozek Michał 1997  UKS Victoria Morąg  walka  Małecki Bartosz

12 Wieczorek Mateusz  1997  K.S.AZS-UWM Olsztyn  Walka/Poomsae  Niedziałek Justyna

13 Łukaszewicz Bohdan  1997  K.S.AZS-UWM Olsztyn Walka/Poomsae  Niedziałek Justyna

14 Mydło Michał 1997 K.S.AZS-UWM Olsztyn Walka  Niedziałek Justyna

15 Kamiński Piotr 1997 K.S.AZS-UWM Olsztyn Walka  Niedziałek Justyna

16 Nowak Filip 1998  K.S.AZS-UWM Olsztyn  Walka  Niedziałek Justyna

17 Lewalski  Mateusz 1997 K.S.AZS-UWM Olsztyn  Walka  Niedziałek Justyna

18 Marszałek Artur 1997 Kętrzyński Klub Taekwondo,, Tygrys”, Kętrzyn walka Snopek Tadeusz

19 Chopiak Sandra 1998 Kętrzyński Klub Taekwondo,, Tygrys”, Kętrzyn walka Snopek  Tadeusz

20 Opala Maciej 1997 Kętrzyński Klub Taekwondo,, Tygrys”, Kętrzyn  walka Snopek Tadeusz

21 Szczepanowski  Krystian 1997 Kętrzyński Klub Taekwondo,, Tygrys”, Kętrzyn walka Snopek Tadeusz

22 Włoch  Hubert 1997 Kętrzyński Klub Taekwondo,, Tygrys”, Kętrzyn walka Snopek Tadeusz

23 Trumiński  Artur 1997 Kętrzyński Klub Taekwondo,, Tygrys”, Kętrzyn walka Snopek Tadeusz

24 Rutkowska Magda 1998  OŚ AZS Olsztyn walka Turek Sławomir

25 Firko Ola 1998 OŚ AZS Olsztyn walka  Turek Sławomir

26 Kozłowska Wiktoria 1997 OŚ AZS Olsztyn walka Turek Sławomir

27 Jurczak Patryk 1997 OŚ AZS Olsztyn walka Turek Sławomir

28 Miszczak Justyna 1997 LUKS HIDORI Olecko walka Miszczak  Tomasz

29 Milcarz Sebastian 1998 LUKS HIDORI Olecko   walka Miszczak Tomasz

30 Murawska  Zuzanna 1998 LUKS HIDORI Olecko walka Miszczak Tomasz

 

Taekwondo ITF

 

1Tyryłło Krzysztof  1995  Bartoszycka Szkoła Taekwon-do walki 48 kg  Zaremba  Tomasz

2 Miranowicz  Mateusz  1995  Bartoszycka Szkoła Taekwon-do  walki 54 kg Zaremba  Tomasz

3 Grodź Karol  1995  Bartoszycka Szkoła Taekwon-do     walki 54 kg Zaremba Tomasz

 

Tenis stołowy

Chrulska Zuzanna 1997 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński ind. i drużyna Pietkiewicz Zbyszek

Woźniak Zuzanna 1996 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński ind. i drużyna Pietkiewicz Zbyszek

Kuligowski Aleksander LUKS Ostródzianka indywidualnie Sposób Tomasz

 

W półfinałach w Piątnicy o awans zagrają:

Turniej indywidualny:

Szewczyk Szymon 1997 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński Pietkiewicz Zbyszek

Jarmołowicz Kamil 1996 LUKS Ostródzianka Sposób Tomasz

Turniej drużynowy:

Ostródzianka: Kuligowski Aleksander, Jarmołowicz Kamil

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x