Konkurs „Sport w moim życiu” – Warto spróbować

To już czwarta edycja konkursu pod hasłem „Sport w moim życiu”. Bardzo cenna inicjatywa połączonych sił: Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Urzędu Miasta, OSiR-u i Klubu Olimpijczyka. W czasach kiedy coraz trudniej o piękne i mądre teksty to szansa dla sympatyków sportu, którzy maja zacięcie literackie i potrafią spojrzeć zjawiska nie tylko pod kątem wyników.

 

 Poniżej prezentujemy dokładny regulamin konkursu, natomiast zachęcamy jeszcze raz do sięgnięcia po pióro (oczywiście klawiaturę), przed wszystkim dla własnej satysfakcji. A może ktoś odkryje w sobie talent dziennikarski i poświęci się w przyszłości nowej pasji?

 

Regulamin

1. Celem konkursu jest zainspirowanie mieszkańców Warmii i Mazur do twórczej   aktywności związanej z tematyką sportową.

2. Organizatorem czwartej edycji konkursu jest: Urząd Miasta Olsztyn – Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie, Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Departament  Sportu Urzędu Marszałkowskiego i Klub Olimpijczyka.

 

3. Uczestnikiem konkursu może być każdy, pod warunkiem dostarczenia do organizatorów tekstu – maksymalnie do pięciu stron znormalizowanego maszynopisu (wielkość liter w tekście 12 punktów, tytuł 14 punktów, do 60 znaków w wierszu, odstęp:1,5 wiersza). Forma wypowiedzi literackiej jest dowolna z tym, że treść musi być związana ze sportem oraz Warmią i Mazurami. Tekst podpisany godłem należy włożyć do koperty i dołączyć do niej drugą zaklejoną kopertę z imieniem, nazwiskiem i adresem oraz telefonem kontaktowym autora.

 

Prace można złożyć osobiście lub przesłać pod adres: Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego OSiR w Olsztynie – Hala „Urania” al. Piłsudskiego 44 10-450 Olsztyn, muzeumsportu@osir.olsztyn.pl –  w nieprzekraczalnym terminie do 30 kwietnia 2011 r.

 

4. Prace oceni specjalnie powołana komisja, która dla autorów  najciekawszych tekstów rozdzieli nagrody w postaci albumów i wydawnictw sportowych ufundowanych przez organizatorów. Nagrodzone teksty zostaną opublikowane, między innymi w specjalnie przygotowanym cyklicznym wydawnictwie o charakterze historycznym oraz prasie lokalnej. Wszystkie prace będą przechowywane w Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego.

5. Wszelkie informacje o konkursie są udzielane w Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie al. Piłsudskiego 44,  Hala „Urania” tel. (089) 5331747, 665995571, a także na naszej stronie internetowej: www.osir.olsztyn.pl

 

6. We wszelkich sprawach spornych nie ujętych w regulaminie decydować będzie organizator konkursu.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x