Kurzętnik bogatszy o Orlika – Teraz już tylko grać i…grać

Przy Zespole Szkół (ul. Grunwaldzka 37) w Kurzętniku otwarty został kolejny nowoczesny kompleks sportowy zrealizowany dzięki programowi „Moje Boisko Orlik 2012”. To bardzo usportowiona miejscowość, gdzie młodzież ma możliwość uprawiania różnych dyscyplin. Nowy Orlik będzie z całą pewnością ułatwiał mieszkańcom Kurzętnika organizacje zajęć sportowo rekreacyjnych. W uroczystości, która była w miasteczku dużym wydarzeniem uczestniczyli m. in. Anna Wasilewska, członek zarządu województwa oraz Wojciech Dereszewski, wójt gminy Kurzętnik.

Do tej pory na Warmii i Mazurach powstało blisko 150 boisk. Dzięki programowi nawet małe miejscowości mogły zbudować nowoczesne obiekty dla swoich mieszkańców. Takim przykładem jest Kurzętnik, który może pochwalić się kolejnym Orlikiem w gminie. Środki na budowę sportowego kompleksu pochodziły z budżetu samorządu województwa oraz Ministerstwa Sportu. Boisko do gry w piłkę nożną, ręczną, siatkówkę i koszykówkę powstało także dzięki wkładowi finansowemu gminy.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x