W Olsztynie mamy już dziesięć „Orlików”- Niech służą wszystkim

W Olsztynie funkcjonuje już dziesięć popularnych „Orlików” – czyli kompleksów boisk piłkarskich i do tzw. małych gier. W piątek (20 stycznia) oficjalnie otwarto dwa: przy Szkole Podstawowej nr 6 na Osiedlu Mazurskim oraz przy Zespole Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych (ul Bałtycka). Uroczystości z udziałem władz samorządowych regionu, wojewódzkich, miejskich i oświatowych odbyły się w zimowej scenerii, ale te obiekty mogą służyć przez okrągły rok. Sprzyja temu trwała nawierzchnia, która można użytkować nawet przy niskich temperaturach.

 

„Orliki” – to przede wszystkim raj dla futbolistów i oni właśnie w popularnym „Elektroniku” stanowią sporą grupę, która trenuje regularnie. W tej chwili warunki do zajęć będą optymalne. Młodzież po oficjalnym przeprowadziła rozgrzewkę na płycie pokrytej śniegiem. Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz dał się namówić do wykonania rzutu karnego i…piłka ugrzęzła w siatce. To chyba dobry znak. Oby z tego pięknego obiektu korzystała nie tylko młodzież szkolna, ale także mieszkańcy sąsiedniego osiedla.

{gallery}ele20{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x