Wskrzeszenie idei olimpijskiej w Olsztynie – Wartość najważniejsza

W sporcie pełnym komercji krzewienie idei olimpijskiej jest sprawą podstawową. W Olsztynie dbał o to jak mało kto Pan Marian Rapacki. W prowadzonym przez niego Wojewódzkim Klubie Olimpijczyka młodzież poznawała uczestników Igrzysk, najważniejsze wartości, jakie niesie za sobą sport. Gdy Pan Marian odszedł  ognisko prawdziwego sportu zgasło. Dlatego z największą przyjemnością przyjęliśmy pomysł reaktywacji w Olsztynie Klubu Olimpijczyka. Spotkanie odbędzie się w czwartek (25 listopada) o g. 17 w Muzeum Sport (Urania II piętro)

 

„Olimpizm jest filozofią życia łączącą w zrównoważoną całość jakość ciała, woli i umysłu”

Karta Olimpijska

Z A P R O S Z E N I E

Muzeum Sportu im. Mariana Tadeusza Rapackiego pragnie serdecznie zaprosić wszystkich kibiców, sportowców, trenerów oraz osoby, którym tematyka około olimpijska jest szczególnie bliska na spotkanie inaugurujące działalność  Klubu Olimpijczyka w naszym mieście.

Podczas spotkania, które odbędzie się 25 listopada 2010 roku, o godzinie 17 w siedzibie Muzeum Sportu – Hala Widowiskowo-Sportowa „URANIA” Al. M. J. Piłsudskiego 44 – II piętro, przedstawiona zostanie istota powołania Klubu, zaprezentowane zostaną cele, oraz wynikający z nich przewidywany zakres działalności.

Stwórz z nami olimpijską rodzinę!

Uczestnicz w powrocie struktur Polskiego Komitetu Olimpijskiego do Olsztyna!

25.11.2010 – 17:00 – Muzeum Sportu w Olsztynie

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x