Zimowe Ferie 2014 w Muzeum Sportu – Historia Igrzysk w pigułce

Sporym zainteresowaniem wśród młodzieży szkolnej cieszyły się zimowe ferie w Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego, które zorganizował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Podczas spotkań goście muzeum zapoznali się z historią Igrzysk Olimpijskich ery starożytnej oraz ery nowożytnej. Dużo czasu poświęcono najnowszym igrzyskom zimowym w Soczi.

Młodzież poznała również historię powstania Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego, sylwetki olimpijczyków z Warmii i Mazur. Odbyły się konkursy związane z Igrzyskami Olimpijskimi. Zwycięscy zabawy otrzymali pamiątkowe nagrody rzeczowe, słodycze oraz wejściówki do Aquasfery, które ufundował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

Placówkę, oprócz indywidualnych osób, odwiedziły grupy zorganizowane: SP Tuławki, młodzież z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno- -Wychowawczego, SP 3 Olsztyn, SP 22 Olsztyn, SP 9 Olsztyn, dzieci ze Szkolnego Ośrodka Społeczno-Wychowawczego oraz z Zespołu Placówek Edukacyjnych.

{AdmirorGallery}zim10{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Olsztyn OSiR Olsztyn

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x