W II lidze – Znów bez zwycięstwa

Kolejka znów bez zwycięstwa naszych reprezentantów w II lidze. najbliżej zdobycia kompletu punktów był OKS 1945, który zremisował u siebie z Okocimskim 1:1, nie wykorzystując karnego (Paweł Głowacki) i uderzając w słupki. Trwa niemoc strzelecka Olimpii. 0:0 na własnym boisku z Wisłą Płock to za mało by podciągnąć się w tabeli i dołączyć do ścisłej czołówki. Jeziorak znów przegrał na wyjeździe i znalazł się prawie na samym dole. W III lidze niespodzianki, wyjątkowa gościnność gospodarzy.

Jak grali nasi

Olimpia Elbląg-Wisła Płock 0:0

Olimpia:Sobański, Loda, Sobieraj, Dremliuk, Byrski, Bułka ,Matwiejów, Trela (61 Michał Pietroń), Liszko, Łukasz Pietroń (68 Kudyba), Jackiewicz (87 Kołodziejski)

GLKS Nadarzyn – Jeziorak Iława 3:1(1:1)
1:0-Michał Wojtczak (8), 1:1-Jewhenii Czupryna (33 karny), 2:1-Michał Wrzesiński (69), 3:1-Piotr Bajera (78)

Jeziorak: Imianowski, Zakierski, Czupryna, Frączek (68 Rybkiewicz), Kowalski (90 Wietecha), Zubrzycki, Kalkowski, Gondek, Kuciński (72 Kretow), Kuśnierz, Piceluk

OKS 1945 Olsztyn-Okocimski Brzesko 1:1(0:0)
0:1-Maciej Kisiel (57), 1:1-Jakub Kowalski (63)

OKS 1945: Gikiewicz – Koprucki, Baranowski, Bucholc, Kowalski (84 Filipek), Stefanowicz(71 Różowicz), Michałowski, Paweł Głowacki, Tunkiewicz, Suchocki, Eduardo(76 Tumicz).

Inne wyniki:

Wigry Suwałki – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:3(0:1)
Olimpia Elbląg – Wisła Płock 0:0
Stal Stalowa Wola – Znicz Pruszków 1:0(1:0)
Motor Lublin – Ruch Wysokie Mazowieckie 1:1(1:1)
Sokół Sokółka – Start Otwock 1:0
Puszcza Niepołomice – Pelikan Łowicz 0:1
Resovia – Stal Rzeszów 1:2

1. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 17 5 2 1 11-5
2. Pelikan Łowicz 8 16 4 4 0 9-2
3. GLKS Nadarzyn 8 15 4 3 1 12-7
4. Znicz Pruszków 8 14 4 2 2 11-8
5. Stal Rzeszów 8 13 3 4 1 14-11
6. Wisła Płock 8 11 3 2 3 13-10
7. Olimpia Elbląg 8 11 2 5 1 6-5
8. Stal Stalowa Wola 7 10 3 1 3 7-6
9. Resovia 8 10 2 4 2 6-5
10. Wigry Suwałki 8 9 1 6 1 9-9
11. OKS 1945 Olsztyn 8 8 1 5 2 9-10
12. Okocimski KS Brzesko 8 8 1 5 2 6-9
13. Start Otwock 8 8 2 2 4 11-12 1 1 2 6-5
14. Sokół Sokółka 7 7 1 4 2 8-11
15. Puszcza Niepołomice 7 7 2 1 4 5-8
16. Jeziorak Iława 8 7 2 1 5 4-10
17. Ruch Wysokie Mazowieckie 8 6 1 3 4 5-11
18. Motor Lublin 7 5 1 2 4 5-12

III liga

Zatoka Braniewo – Concordia Elbląg 0:4(0:2)
Olimpia Zambrów – Warmia Grajewo 0:1(0:1)
Start Działdowo – Mrągowia Mrągowo 0:1(0:1)
Motor Lubawa – Pogoń Łapy 1:1 (0:1)
Wissa Szczuczyn – MKS Korsze 0:1(0:1)
Promień Mońki – Czarni Olecko 0:1(0:1
Vęgoria Węgorzewo-Mazur Ełk 1:1
Huragan Morąg – Dąb Dąbrowa B. nie odbył się

1. Czarni Olecko 7 15 5 0 2 11-6
2. Concordia Elbląg 7 14 4 2 1 16-7
3. Olimpia Zambrów 7 14 4 2 1 12-4
4. Vęgoria Węgorzewo 7 12 3 3 1 9-7
5. Huragan Morąg 6 11 3 2 1 6-4
6. Warmia Grajewo 6 11 3 2 1 7-8
7. Motor Lubawa 7 11 3 2 2 7-8
8. Mrągowia Mrągowo 7 9 3 0 4 5-8
9. Zatoka Braniewo 7 8 2 2 3 8-12
10. Dąb Dąbrowa Białostocka 6 7 2 1 3 5-6
11. Mazur Ełk 6 6 1 3 2 6-8
12. Promień Mońki 7 6 1 3 3 5-9
13. Start Działdowo 7 5 0 5 2 4-6
14. Pogoń Łapy 7 5 1 2 4 7-9 1 1 2 5-5
15. MKS Korsze 7 5 1 2 4 5-10 0 1 3 3-8
16. Wissa Szczuczyn 5 4 1 1 3 2-3

IV liga

Płomień Ełk -Tęcza Biskupiec 6:0
Olimpia 2004 Elbląg – MKS Szczytno 2:1
Granica Kętrzyn – Olimpia Olsztynek 4:0
GKS Wikielec – Sokół Ostróda 1:1
Błękitni Pasym – Zamek Kurzętnik 1:0
Rominta Gołdap – Pisa Barczewo 3:0
Start Nidzica – Błękitni Orneta 2:1
Polonia Pasłęk – OKS 1945 II Olsztyn 1:2

1. Płomień Ełk 7 21 7 0 0 23-2
2. Granica Kętrzyn 7 21 7 0 0 25-6
3. OKS 1945 II Olsztyn 7 19 6 1 0 17-5
4. Olimpia 2004 Elbląg 6 18 6 0 0 16-1
5. Błękitni Pasym 7 11 3 2 2 9-7
6. Start Nidzica 7 11 3 2 2 7-6
7. GKS Wikielec 7 10 3 1 3 8-8
8. Rominta Gołdap 7 10 3 1 3 13-10
9. Tęcza Biskupiec 7 9 3 0 4 13-23
10. MKS Szczytno 7 9 3 0 4 11-11
11. Sokół Ostróda 7 8 2 2 3 10-12
12. Olimpia Olsztynek 6 4 1 1 4 7-14
13. Polonia Pasłęk 7 4 1 1 5 5-19
14. Pisa Barczewo 7 3 1 0 6 4-15
15. Błękitni Orneta 7 1 0 1 6 10-24
16. Zamek Kurzętnik 7 0 0 0 7 2-17

Klasa okręgowa I

Warmia Olsztyn – Polonia Lidzbark Warmiński 0:1
Victoria Bartoszyce – Znicz Biała Piska 1:2
MKS Jeziorany – GLKS Jonkowo 3:1
Omulew Wielbark – Wilczek Wilkowo 0:2
Orlęta Reszel – Mazur Pisz 1:0
Łyna Sępopol – Leśnik Nowe Ramuki 3:1
Jurand Barciany – Mamry Giżycko 1:5
DKS Dobre Miasto – Granica Bezledy 4:1

1. Znicz Biała Piska 7 19 6 1 0 20-5
2. Mamry Giżycko 7 16 5 1 1 16-7
3. DKS Dobre Miasto 6 13 4 1 1 15-7
4. Polonia Lidzbark Warmiński 6 12 4 0 2 9-7
5. MKS Jeziorany 7 12 4 0 3 15-14
6. Orlęta Reszel 7 11 3 2 2 11-7
7. Omulew Wielbark 7 10 3 1 3 10-10
8. Mazur Pisz 7 9 3 0 4 10-11 1 0 2 5-6
9. Warmia Olsztyn 7 9 2 3 2 9-8
10. GLKS Jonkowo 7 9 3 0 4 11-17
11. Wilczek Wilkowo 7 8 2 2 3 12-13
12. Łyna Sępopol 7 8 2 2 3 12-14
13. Granica Bezledy 7 7 2 1 4 6-12
14. Victoria Bartoszyce 7 7 2 1 4 12-10
15. Jurand Barciany 7 4 1 1 5 11-22
16. Leśnik Nowe Ramuki 7 3 1 0 6 6-21

Klasa okręgowa II

Ossa Biskupiec Pomorski – Unia Susz 2:1
Ewingi Zalewo – Orzeł Janowiec Kościelny 1:1
Grunwald Gierzwałd – Syrena Młynary 0:4
MGKS Tolkmicko – Polonia Iłowo 1:0
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Wel Lidzbark 5:0
Tęcza Miłomłyn – Kormoran Zwierzewo 2:0
Osa Ząbrowo – Warmiak Łukta 3:1
Concordia II Elbląg – GKS Stawiguda 2:4

1. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 7 19 6 1 0 27-3
2. MGKS Tolkmicko 7 19 6 1 0 18-2
3. Orzeł Janowiec Kościelny 7 14 4 2 1 14-9
4. Ewingi Zalewo 7 14 4 2 1 11-5
5. Syrena Młynary 7 13 4 1 2 14-6
6. Tęcza Miłomłyn 7 12 4 0 3 13-13
7. Polonia Iłowo 7 10 3 1 3 10-13
8. Concordia II Elbląg 7 10 3 1 3 13-20
9. Osa Ząbrowo 7 8 2 2 3 6-11
10. Grunwald Gierzwałd 7 7 1 4 2 12-15
11. GKS Stawiguda 7 7 1 4 2 10-13
12. Ossa Biskupiec Pomorski 7 7 2 1 4 7-12
13. Warmiak Łukta 7 6 2 0 5 7-14
14. Unia Susz 7 4 1 1 5 7-13
15. Wel Lidzbark 7 4 1 1 5 7-18
16. Kormoran Zwierzewo 7 2 0 2 5 5-14

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x