Beznadzieja w Olimpii trwa – A OKS 1945 coraz bliżej czoła

Niemoc piłkarzy Olimpii Elbląg trwa. W kolejnym spotkaniu II-ligowym nie strzelili bramki, na szczęście zagrali też na zero z tyłu i mecz ze „stalówką” zakończył się remisem 0:0. Załamanie formy elblążan jest zaskakujące, tym bardziej na finiszu walki o awans. Okazuje się, że chętnych do gry w I lidze brakuje, bowiem Wisła Płock skompromitowała się jeszcze bardziej, przegrywając u siebie z Nadarzynem 0:1. Tymczasem coraz bliżej czoła jest OKS 1945, który pokonał Wigry 1:0. Jeziorak Iława zremisował z Pelikanem Łowicz 1:1

 

Olimpia Elbląg – Stal Stalowa Wola 0:0

Olimpia Elbląg: Sobański Czigladze, Dremluk, Sobieraj (29 Michał Pietroń), Żuraw, Ressel (46 Bułka), Matwiejów, Lubenow, Łukasz Pietroń (54 Jackiewicz) , Kołodziejski, Kolosów

Czerwona kartka: Mykola Dremluk (82)

 

Jeziorak Iława – Pelikan Łowicz 1:1 (0:1)

0:1 – Michał Gamla (10), 1:1 – Christian Klein (69)

Jeziorak: Kręt, Czupryna, Kowalski, Kalkowski, Skokowski, Zawadzki (61 Klein), Sedlewski (83 Maśkiewicz), Rybkiewicz (79 Dymowski), Sobociński, Kuciński (54 Kolibowski), Figurski.

 

OKS 1945 Olsztyn – Wigry Suwałki 1:0 (1:0)

1:0 – Paweł Alancewicz (17)

OKS 1945 Olsztyn: Skiba, Koprucki, Baranowski, Bucholc, Szaraniec, Kowalski, Paweł Głowacki, Alancewicz (46 Eduardo), Tunkiewicz,, Suchocki (60 Łukasik), Retusz

 Czerwona kartka Grażdydas Mikulenas (29)

 

Wyniki i tabela II ligi

OKS 1945 Olsztyn – Wigry Suwałki 1:0

Olimpia Elbląg – Stal Stalowa Wola 0:0

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Resovia 1:1

Wisła Płock – GLKS Nadarzyn 0:1

Okocimski KS Brzesko – Motor Lublin 2:0

Znicz Pruszków – Sokół Sokółka 1:0

Stal Rzeszów – Puszcza Niepołomice 2:1

Jeziorak Iława – Pelikan Łowicz 1:1

Ruch Wysokie Mazowieckie – Start Otwock 2:1

 

1. Okocimski KS Brzesko 29 54 16 6 7 38-21

2. Olimpia Elbląg 29 50 13 11 5 32-22

3. Wisła Płock 29 48 14 6 9 50-34

4. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 29 47 12 11 6 32-22

5. OKS 1945 Olsztyn 29 45 11 12 6 36-29

6. Znicz Pruszków 29 44 10 14 5 35-30

7. Stal Stalowa Wola 29 42 11 9 9 28-23

8. Jeziorak Iława 29 39 10 9 10 33-33

9. Stal Rzeszów 29 39 9 12 8 39-34

10. Resovia 29 38 9 11 9 25-20

11. GLKS Nadarzyn 29 38 9 11 9 27-32

12. Wigry Suwałki 29 35 6 17 6 31-30

13. Pelikan Łowicz 29 34 6 16 7 28-27

14. Sokół Sokółka 29 33 7 12 10 25-33

15. Ruch Wysokie Mazowieckie 29 32 8 8 13 27-43

16. Motor Lublin 29 26 6 8 15 22-41

17. Puszcza Niepołomice 29 23 5 8 16 28-40

18. Start Otwock 29 21 4 9 16 34-56

 

III liga

MKS Korsze – Huragan Morąg 0:2

Wissa Szczuczyn – Zatoka Braniewo 1:0

Dąb Dąbrowa Białostocka – Czarni Olecko 2:0

Concordia Elbląg – Olimpia Zambrów 0:1

Promień Mońki – Vęgoria Węgorzewo 6:3

Warmia Grajewo – Start Działdowo 2:2

Mazur Ełk – Motor Lubawa 1:2

Mrągowia Mrągowo – Pogoń Łapy 5:1

 

1. Olimpia Zambrów 24 49 14 7 3 39-13

2. Huragan Morąg 24 48 14 6 4 32-20

3. Dąb Dąbrowa Białostocka 24 40 11 7 6 29-18

4. Concordia Elbląg 24 38 11 5 8 33-25

5. Pogoń Łapy 24 37 11 4 9 27-25

6. Start Działdowo 24 35 8 11 5 25-20

7. Czarni Olecko 24 33 10 3 11 27-24

8. Zatoka Braniewo 24 32 9 5 10 30-32

9. Warmia Grajewo 24 30 7 9 8 27-32

10. Mrągowia Mrągowo 24 29 8 5 11 21-21

11. Motor Lubawa 24 28 7 7 10 25-34

12. Mazur Ełk 24 28 7 7 10 26-31

13. MKS Korsze 24 27 8 3 13 33-41

14. Wissa Szczuczyn 24 26 6 8 10 23-31

15. Vęgoria Węgorzewo 24 24 6 6 12 31-46

16. Promień Mońki 24 22 5 7 12 25-40

 

IV liga

Błękitni Orneta – Tęcza Biskupiec 3:4

Start Nidzica – Pisa Barczewo 1:0

Rominta Gołdap – Polonia Pasłęk 3:0

OKS 1945 II Olsztyn – Zamek Kurzętnik 1:0

Błękitni Pasym – Sokół Ostróda 2:0

GKS Wikielec – Olimpia Olsztynek 1:0

Granica Kętrzyn – MKS Szczytno 6:0

Olimpia 2004 Elbląg – Płomień Ełk 0:4

 

1. Granica Kętrzyn 23 61 20 1 2 69-18

2. OKS 1945 II Olsztyn 23 52 16 4 3 49-21

3. Olimpia 2004 Elbląg 23 51 16 3 4 49-17

4. Start Nidzica 23 48 15 3 5 38-18

5. Płomień Ełk 23 46 14 4 5 47-14

6. GKS Wikielec 23 37 10 7 6 30-27

7. Błękitni Pasym 23 36 11 3 9 35-32

8. Rominta Gołdap 23 29 9 2 12 34-36

9. Pisa Barczewo 23 29 9 2 12 22-29

10. Tęcza Biskupiec 23 28 9 1 13 38-59

11. Polonia Pasłęk 23 28 8 4 11 19-41

12. Sokół Ostróda 23 23 6 5 12 26-36

13. MKS Szczytno 23 21 6 3 14 23-42

14. Olimpia Olsztynek 23 16 5 1 17 17-36

15. Błękitni Orneta 23 14 4 2 17 29-59

16. Zamek Kurzętnik 23 9 2 3 18 14-54

 

Klasa okręgowa I

Granica Bezledy – Polonia Lidzbark Warmiński 2:0

DKS Dobre Miasto – Mamry Giżycko 0:2

Jurand Barciany – Leśnik Nowe Ramuki 1:2

Łyna Sępopol – Mazur Pisz 3:0

Orlęta Reszel – Wilczek Wilkowo 4:4

Omulew Wielbark – GLKS Jonkowo 7:1

MKS Jeziorany – Znicz Biała Piska 0:1

Victoria Bartoszyce – Warmia Olsztyn 1:1

 

1. Znicz Biała Piska 23 62 20 2 1 64-19

2. Mamry Giżycko 23 57 18 3 2 59-25

3. DKS Dobre Miasto 23 52 16 4 3 63-20

4. Omulew Wielbark 23 39 12 3 8 53-43

5. MKS Jeziorany 23 39 12 3 8 40-30

6. Orlęta Reszel 23 33 10 3 10 52-42

7. Łyna Sępopol 23 33 10 3 10 49-42

8. Victoria Bartoszyce 23 30 8 6 9 49-39

9. Wilczek Wilkowo 23 28 7 7 9 42-43

10. Warmia Olsztyn 23 27 6 9 8 39-47

11. GLKS Jonkowo 23 27 8 3 12 42-53

12. Mazur Pisz 23 23 6 5 12 19-35

13. Polonia Lidzbark Warmiński 23 23 7 2 14 29-47

14. Granica Bezledy 23 22 6 4 13 30-54

15. Jurand Barciany 23 14 3 5 15 33-70

16. Leśnik Nowe Ramuki 23 11 3 2 18 30-84

 

Klasa okręgowa II

GKS Stawiguda – Unia Susz 1:1

Concordia II Elbląg – Warmiak Łukta 0:3

Osa Ząbrowo – Kormoran Zwierzewo 3:0

Tęcza Miłomłyn – Wel Lidzbark 4:0

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Polonia Iłowo 3:0

MGKS Tolkmicko – Syrena Młynary 3:1

Grunwald Gierzwałd – Orzeł Janowiec Kościelny 3:2

Ewingi Zalewo – Ossa Biskupiec Pomorski 0:1

 

1. MGKS Tolkmicko 23 61 19 4 0 60-12

2. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 23 51 16 3 4 67-16

3. Warmiak Łukta 23 49 16 1 6 47-25

4. Orzeł Janowiec Kościelny 23 37 11 4 8 44-35

5. Osa Ząbrowo 23 33 9 6 8 22-27

6. Ewingi Zalewo 23 30 9 3 11 22-28

7. Syrena Młynary 23 29 8 5 10 27-29

8. GKS Stawiguda 23 28 7 7 9 27-31

9. Concordia II Elbląg 23 27 8 3 12 37-50

10. Ossa Biskupiec Pomorski 23 27 7 6 10 22-33

11. Polonia Iłowo 23 27 8 3 12 26-40

12. Tęcza Miłomłyn 23 27 8 3 12 32-46

13. Grunwald Gierzwałd 23 26 6 8 9 30-43

14. Wel Lidzbark 23 24 7 3 13 23-48

15. Kormoran Zwierzewo 23 24 7 3 13 26-41

16. Unia Susz 23 18 4 6 13 26-34

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x