Bramki, kartki, walka – słowem emocje – Futsalowa karuzela nabiera obrotów

Duże emocje towarzyszą rozgrywkom halowych lig na Warmii i Mazurach. W niektórych środowiskach poziom jest zróżnicowany, w innych występują wyrównane teamy, w których nie brakuje zawodników z piłkarską przeszłością. Dużo bramek, walki, niestety również kartek, ale to przecież mieści się w pejzażu halowego futbolu. Futsalowa karuzela nabiera obrotów.

Iława

I liga

TERMIN III (5. i 6. kolejka) – 14 grudnia

Constract – Zawbud Klubokawiarnia (mecz odwołany)

Kolmax – Kleks Maczka 5:1

StalGaz U-16 – Zawbud Klubokawiarnia 0:5

Constract – Kleks Maczka (mecz odwołany)

Kolmax – Nil/Frick Gym 3:2

Stal Gaz U-16 – Gajerek 3:3

Auto Best Klonowski – Nil/Frick Gym 3:2

Spomer – Gajerek 1:4    

Tabela

1. Zawbud Klubokawiarnia   5 13 22:11

2. Kolmax Wikielec 5 9 22:14

3. Auto Best Klonowski   4   9 11:7

4. Gajerek 5   8   12:5

5. Nil/Frick Gym 5   5   9:10

6. Kleks Maczka   4   3   6:14

7. StalGaz U-16 Wikielec 4   2   9:19

8. Spomer   4 1   8:15

{AdmirorGallery}ilava18{/AdmirorGallery}

XI EDYCJA MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY

III kolejka (Rożental)

SZKŁOMAL – Piękni i Młodzi 2-9 (1-4)

Bramki: dla Szkłomalu: Krotowski Błażej – 1 , Drzewiński Sebastian – 1 , dla Pięknych: Zelma Artur – 3 , Dzik Sylwester – 3 ,Ewertowski Przemysław – 1 , Jabłoński Adrian – 1 , Baczewski Jakub – 1

ŁĄŻEK – LIDER Złotowo 3-10 (1-6)

Bramki: dla Łążka: Wietecha Łukasz – 2 , Jabłoński Dawid – 1, dla Lidera: Sadowski Cezary – 3 , Mróz Łukasz – 3 ,Kruszewski Jacek – 2, Licznerski Łukasz – 1 bramka, Kruszewski Mateusz – 1

DAW-BUD Łążyn – ARONET JORDAN Kazanice 5-6 (1-1)

Bramki: dla DAW-BUD-u: Dzik Patryk – 3, Kruszewski Piotr – 1, Wroński Szymon – 1 ,dla Kazanic: Modrzewski Bartosz – 3 , Opałka Krystian – 2, Grzybowski Tomasz – 1

EVCOM TRADE Mortęgi – TORPEDA Rożental 1-14 (1-4)

Bramki: dla Evcomu: Zasuwa Łukasz – 1,dla Torpedy: bramka Dziąba Patryk – 5 ,Cichocki Przemysław – 2 , Fafiński Mirosław – 2 , Gerka Przemysław – 2 , Pruchniewski Rafał – 2 , samobójcza – 1

TORPEDA Rożental Junior – KS CONSTRACT Junior 4-10 (0-6)

Bramki: dla Torpedy: Wiśniewski Sebastian – 2 , Banaszewski Jakub – 1, Marciniak Robert – 1 , dla KS Concstract: Licznerski Szymon – 4 , Buczkowski Jacek – 2 , Meller Cezary – 1 , Buczkowski Szymon – 1, Graszkiewicz Kamil – 1 , Zalewski Mateusz – 1

Tabela

1 Torpeda Rożental 9 3 31-3

2 Lider Złotowo 9 3 33-8

3 Aronet Jordan Kazanice 6 3 14-14

4 Łążek 6 3 14-18

5 Daw-Bud Łążyn 6 3 22-11

6 Ks Constract Junior 3 3 16-12

7 Piękni i Młodzi 3 3 14-17

8 Torpeda Rożental Junior 3 3 19-20

9 Szkłomal 0 3 4-28

10 Evcom Trade Mortęgi 0 3 5-41

Strzelcy

1 Gerka Przemysław TORPEDA Rożental 9

2 Dziąba Patryk TORPEDA Rożental 8

3 Kruszewski Mateusz LIDER Złotowo 7

{AdmirorGallery}futs28{/AdmirorGallery}

Susz

7 i 8 kolejka 14 grudnia 2014r.

DRV Iława – GD Trade Susz 6 – 1.

Bramki: DRV Iława – Trzeciak M. 5, Janiszewski J. 1, GD Trade Susz – Kresimon K.1

Unia Susz Juniorzy – Jawty Wielkie 1 – 3. Bramki: Unia Susz Juniorzy – Luliński Ł.1

Jawty Wielkie – Zastawny A.1, Zieliński H.1, Zieliński B.1

GD Trade Susz – Auto Handel Paszynin 3 – 10.

Bramki: GD Trade Susz – Klimowski B.2, Kresimon K.1. Auto Handel Paszynin – Brzeziński B.3, Marciniak S.2, Krause R.2, Meller K.2, Wiśniewski M.1

DRV Iława – Jawty Wielkie 6 – 2.

Bramki: DRV Iława – Szpadkiewicz T.3, Trzeciak M.2, Muckowski M.1, Jawty Wielkie – Zieliński B.1, Zastawny A.1

Unia Susz Juniorzy – Amex Bączek 0 – 7.

Bramki: Amex Bączek – Staniec K.2, Karczewski M.2, Olszewski P.2, Bieńkowski P.1

Moto Trans – Auto Handel Paszynin 1 – 7

Bramki: Moto Trans – Zagórny J.1. Auto Handel Paszynin – Meller K.2, Krause R.2, Marciniak S.2, Strączek R.1

Orzeł Ulnowo – Ikader Redaki 1 – 0 .

Bramki: Orzeł Ulnowo – Sobkowiak R.1

Futsal Prabuty – Amex Bączek 2 – 3 .

Bramki: Futsal Prabuty – Lechowski K.2, Amex Bączek – Olszewski P.1, Maśka S.1, Staniec K.1

Moto Trans – Ikader Redaki 2 – 0.

Bramki: Moto Trans – Cichorek S.1, Zagórny J.1

Futsal Prabuty – Orzeł Ulnowo 3 – 6

Bramki: Futsal Prabuty – Nachorny Ł.2, Brojek M.1 Orzeł Ulnowo – Wilczak M.3, Sikorski D.2, Zwierzyński K.1

Tabela

1 Auto Handel Paszynin 8 22 50:11   

2 DRV Iława 8 22 33:10       

3 Amex Bączek 8 18   31:11  

4 Moto Trans   8 15 17:14     

5 Orzeł Ulnowo 8 10 14:24    

6 Futsal Prabuty 8 8 17:29      

7 Jawty Wielkie 8 8 14:20      

8 Unia Susz Juniorzy 8 7 12:28          

9 GD Trade Susz 8 3 10:38    

10 Ikader Redaki 8 1 6:21     

Najlepsi strzelcy po 6 kolejkach:

1. Trzeciak Marcin – 15

2. Meller Krzysztof – 11

3. Brzeziński Bartosz – 10

4Marciniak Sebastian – 8

5. Lechowski Kacper – 8

6. Zagórny Jarosław – 8

Strzelcy w zespołach

DRV Iława

Domżalski Grzegorz – 5

Trzeciak Marcin – 15

Czapliński Mirosław – 3

Szpadkiewicz Tomasz – 7

Dymowski Piotr – 1

Janiszewski Jerzy – 1

Amex Bączek

Karczewski Marcin – 7

Staniec Krystian – 7

Hanas Szymon – 5

Rakowski Tomasz – 3

Maśka Sylwester – 3

Bieńkowski Paweł – 2

Laskowsk Dariusz – 1

Olszewski Patryk – 3

Auto Handel Paszynin

Meler Krzysztof – 11

Marciniak Sebastian – 8

Strączek Rafał – 7

Laskowski Adrian – 7

Brzeziński Bartosz – 10

Wiśniewski Mateusz -2

Krause Robert – 5

Ikader Redaki

Nowakowski Micał – 1

Kreński Dawid – 3

Meller Adrian – 2

Jawty Wielkie

Zastawny Artur – 6

Zieliński Błażej – 5

Goszcz Grzegorz – 2

Zieliński Hubert – 1

Orzeł Ulnowo

Wilczak Maciej – 7

Krynicki Radosław – 1

Zwierzyński Kamil – 2

Misiak Piotr – 1

Sikorski Daniel – 2

Sobkowiak Radosław – 1

GD Trade Susz

Kresimon Patryk – 1

Kresimon Kamil – 5

Sędziowski Dariusz – 1

Rodak Michał – 1

Klimowski Bartłomiej – 2

Futsal Prabuty

Lechowski Kacper – 8

Grzybicki Tomasz – 2

Szczepański Artur – 1

Nachorny Łukasz – 5

Brojek Mateusz – 1

Unia Susz Juniorzy

Meller Hubert – 2

Mazurowski Radosław – 2

Lewandowski Tomasz – 2

Jastrzębski Arkadiusz – 3

Luliński Łukasz – 3

Moto Trans

Szul Daniel – 1

Besser Łukasz – 2

Gąsior Mariusz – 1

Lewandowski Tomasz -2

Zagórny Jarosław – 8

Suliński Tomasz – 1

Cichorek Sebastian – 1

{AdmirorGallery}futs28{/AdmirorGallery}

Mrągowo

Kolejka 4 – sobota 6 grudnia

MLPN: Junior Team – OLDBOYS Robak Team 5:4

MLPN: FC Sangria – Salęt Boże 4:0

MLPN: MZL HAKS Mrągowo – RKS Bambus-Lajceps 4:2

MLPN: GRINGOS – Bambus Team 3:4

MLPN: Los Oczakos – Hotel Robert’s Sport 1:5

Kolejka 5 – niedziela 7 grudnia

MLPN: Junior Team – GRINGOS 3:6

MLPN: MSR Mrągowo – Bukmacherzy Olsztyn 6:6

MLPN: Bambus Team – Salęt Boże 7:3

MLPN: FC Sangria – RKS Bambus-Lajceps 4:5

MLPN: Los Oczakos – MZL HAKS Mrągowo 2:9

MLPN: Hotel Robert’s Sport – OLDBOYS Robak Team 5:2

Tabela

1 Hotel Robert’s Port 5 13 19:8

2 MZL HAKS Mrągowo 5 12 30:12

3 FC Sangria 5 9 27:16

4 Bambus Team 5 8 17:14

5 Żagiel Piecki 3 18:13

6 GRINGOS 3 6 14:10

7 RKS Bambus-Lajceps 4 6 17:17

8 Bukmacherzy Olsztyn 3 5 13:10

9 MSR Mrągowo 4 4 17:24

10 Salęt Boże 5 4 16:24

11 Junior Team 4 3 15:23

12 OLDBOYS Robak Team 5 3 12:23

13 Los Oczakos 5 1 11:33

{AdmirorGallery}futs28{/AdmirorGallery}

Kętrzyn

4 kolejka

Champion – Wilki 7-2

Extreme Team – Carolevia 4-2

IL Kas – Różanka 4-5

Vive – Penerzy 4-8

Tabela

1. Champion 4 10 22-10

2. Extreme Team 3 9 20-8

3. Chorzela 3 9 13-5

4. Penerzy 4 6 21-14

5. Carolevia 3 6 14-12

6. Różanka 4 4 13-17

7. IL Kas 4 3 14-25

8. Wilki 3 0 8-19

9. Vive 4 0 10-25

Klasyfikacja najlepszych strzelców

1.Niedziałkowski 7

2.Wepa 7

3.Łastówka 7

4. Rotenberg 7

5. Wołowik 6

6. Okliński 5

7. Jackiewicz 5

8.Swacha 5

{AdmirorGallery}futs28{/AdmirorGallery}

Gołdap

Ekipa Ździśka K. Oleckie – Nord-Ost Gołdap 2:4

Bramki: dla Ekipy Zdziśka: (samobójcza). R. Leonowicz, dla Nord Ost: M. Markiewicz 2x P. Szlaszyński, M. Nowak

KS Tęcza – PK Serwis Rostek 3:2.

Bramki: dla Tęczy: K. Pietrzak, P. Kniza P. M. Kułak, dla PK Serwis: R. Wojtowicz, P.Luty

Ekipa Ździśka K. Oleckie – Alkohole KAMA 1:5

Bramki: dla Ekipy Zdziśka: M. Waluśkiewicz, dla Alkoholi Kama: Ł. Dajewski 2x, A. Angielczyk, M. Zawadko, B. Mioduszewski

IRYD Gołdap – Nord-Ost Gołdap 3:0.

Bramki: G. Orłowski 2x ,M. Michałowski,

Botkuny Team – Alkohole KAMA 0:5.

Bramki: K. Durtan 2x, (samobójcza), A. Angielczyk, P. Proniewicki

PK Serwis Rostek – SEBEX Bus 1:2.

Bramki: dla PK Serwis:R. Wójtowicz, dla Sebex: D. Ołów, K. Poulakowski

KS Tęcza – IRYD Gołdap 3:2.

Bramki: dla KS Tęcza: M. Kułak T. , K. Kowalewicz 2x, dla Irydu: Makowski 2x

Botkuny Team 0 – 8 Sebex Bus 0:8.

Bramki: Ł. Romanowski 2x,, D. Ołów, P., Chmielewski 2x, M. Krygier, K. Poulakowski, S. Górski

Tabela

1 Alkohole KAMA Gołdap 4 12 14 – 2

2 SEBEX BUS Gołdap 4 10 14 – 2

3 KS Tęcza Gołdap 4 9 11 – 9

4 NORD-OST Gołdap 4 6 8 – 10

5 IRYD Gołdap 4 4 4 – 4

6 PK Serwis Rostek 4 3 16 – 8

7 Ekipa Ździśka K. Oleckie 4 3 9 – 13

8 Botkuny TEAM 4 0 0 – 30

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Goldap iława Kętrzyn lubawa Mrągowo Piłka nożna Susz

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x