Centralna Liga Juniorów (U17) – Dobrze się zaczęło, a finał fatalny

AS Stomil Olsztyn facebook (ilustracja)
Nadal nie wiedzie się piłkarzom Stomilu występującym w Centralnej Lidze Juniorów U17. W sobotę (11 września) ponieśli czwartą porażkę z rzędu, tym razem w Warszawie z Polonia 1:6 (1:3). Zaczęło się obiecująco, bowiem już w 4 min. Mateusz Wołoszyn uzyskał prowadzenie dla olsztynian. Ale to koniec dobrych wieści. Już do przerwie poloniści strzelili trzy bramki, a tuż po zmianie stron w odstępie kilku minut kolejne trzy. Stomil zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Nie zdobył jeszcze punktu.

Centralna Liga Juniorów U17

MKS Polonia Warszawa – Stomil Olsztyn 6:1

0:1 – Mateusz Wołoszyn (4), 1:1 – Paweł Kosmalski (8), 2:1 Jan Ziółkowski (18), 3:1 – Kacper Banasik (37), 4:1 – Jan Ziółkowski (48), 5:1 – Piotr Jarnicki (51), 6:1 – Kacper Sankiewicz (53)

Stomil Olsztyn: Bartosz Stankiewicz – Marcel Abramczyk, Jakub Krztoń (77 Mateusz Powązka), Aleksander Baniewski , Mateusz Pajdak (46 Hubert Tomaszewski),, Maciej Oworuszko (55 Adam Pietrzak), Kacper Stryjek , Mateusz Wołoszyn (88 Kacper Trypucki) , Paweł Rogalski, Jakub Babalski , Szymon Walko (85 Michał Romanek), Igor Jędrzejczyk (75 Tomasz Domagalski)

UKS SMS Łódź – AP Jagiellonia Białystok 1:3

Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa 2:3

Ząbkovia Ząbki – Widzew Łódź 1:1

1. Legia Warszawa 4 12 10-3

2. AP Jagiellonia Białystok 4 9 7-5

3. MKS Polonia Warszawa 4 7 13-5

4. Widzew Łódź 4 7 9-4