Chcesz zostać sędzią piłkarskim ? – Wystarczy tylko trochę odwagi

Sędziowanie to też sport. Zdrowy tryb życia, dbanie o kondycje, spędzanie czasu wolnego na sportowo. Sędziowanie daje możliwość poznania ciekawych ludzi, miejsc, zdobycia nowych umiejętności, które wykorzystujemy w dorosłym życiu. Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej organizuje kurs sędziowski, którego ukończenie daje możliwość prowadzenia meczów najpierw na szczeblu regionalnym, a później centralnym lub nawet międzynarodowym. Gorąco zachęcamy do udziału. Kurs rozpocznie się 16 lutego 2013 roku. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronach: www.kswmzpn.pl, www.kursnasedziego.pl

 

Kandydaci na sędziów muszą odznaczać się dobrą sprawnością fizyczną oraz mieć podstawową wiedzę na temat przepisów gry w piłkę nożną. Kurs przewidziany jest dla osób, które ukończyły 17 lat i mają minimum średnie wykształcenie lub uczęszczają obecnie do szkoły, gdzie nauka kończy się maturą.

{AdmirorGallery}zostan7{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x