Chłopcy z „Naki” poznali niemieckie gwiazdy – Smak wielkiej piłki

Dreszczyk emocji dotknął każdego z naszych chłopców NAKI, kiedy zobaczyli 11 tysięcy kibiców  przyglądających się największym  gwiazdom światowej piłki nożnej, które dotąd mogli oglądać jedynie w telewizji lub piłkarskich  albumach z naklejkami. Nie spodziewali się, że Jeremy Boateng, Manuel  Neuer z Bayernu Monachium, czy Sami Khedira z Realu Madryt są w rzeczywistości  tak wielkimi facetami, a Philippe Lahm i Mesut Oezil z kolei niewielkimi, niepozornie wyglądającymi piłkarzami.

 

Po obejrzeniu treningu odbyło się zapowiadane spotkanie drużyny NAKI z piłkarzami reprezentacji Niemiec. Nie trwało ono  długo, gdyż liczba kibiców, kamer telewizyjnych oraz dziennikarzy, także „goniący czas”  nie sprzyjały temu, ale mimo to mieliśmy okazję do  krótkiej rozmowy, poproszenia o autografy, zrobienia wspólnych zdjęć między innymi z menadżerem niemieckiej ekipy Oliverem Bierhoffem, Mirosławem Klose, Mesutem Oezilem i Łukaszem Podolskim. Ten ostatni akurat miał urodziny więc przy kamerach niemieckiej stacji telewizyjnej RTL oraz angielskiej SKY Sports odśpiewaliśmy mu gromkie „Sto lat…”.

Było sympatycznie i emocjonująco, chłopcy poczuli „smak” profesjonalnej piłki. Uczestnictwo w Gdańskim „Schow”  bo tak należy nazwać trening niemieckiej drużyny było dla naszego zespołu nagrodą za zwycięstwo w Turnieju o Puchar „Tymbarka” w którym startowało ok. 400 zespołów. To co zobaczyli na pewno jeszcze bardziej umotywuje ich do solidnej i ciężkiej pracy podczas treningów piłkarskich.

Triumfatorzy turnieju o Puchar „Tymbarka” oraz uczestnicy spotkania z gwiazdami futbolu w Gdańsku to: Łukasz Rytelewski, Nakielski Szymon, Kapuściński Jakub, Chojnowski Jakub, Korostyński Michał, Zdrada Grzegorz, Zielski Kacper, Mazurek Hubert, Dymerski Filip, Gotowski Konrad, Lewalski Filip, Sułek Jakub oraz trenerzy Jakub Kacperski i Andrzej Nakielski.

{AdmirorGallery}niemcy5{/AdmirorGallery}

Za stroną UKS „Naki” Olsztyn

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x