Ciekawe turnieje w Ełku i Działdowie – Naki wygrywa na wszystkich frontach

W miniony weekend zespoły NAKI uczestniczyły w poważnych regionalnych turniejach piłkarskich osiągając bardzo dobre wyniki w dobrym stylu. W Ełku rozegrany został Międzynarodowy Turniej Rona – Cup 2012 dla chłopców z rocznika 2002, w którym wzięło udział 14 zespołów między innymi Akademia Piłkarska Talent Białystok prowadzona przez znanych w Olsztynie Piotra Matysa i Bartka Jurkowskiego, Jagiellonia Białystok oraz faworyt turnieju Silas Kazlu Ruda z Litwy. Turniej zakończył się pewnym zwycięstwem NAKI Olsztyn, które wygrało wszystkie mecze, a Konrada Gotowskiego uznano za najlepszego bramkarza turnieju.

 

Eliminacje 

Naki- Huragan Morąg 4-3

Naki – Talent Białystok 1-0,

Naki – Legia Bart Bartoszyce 2-0

Półfinał

Naki – Silas Kazlu Ruda 2-0

Finał

Naki – Talent Białystok 3-0.

Kolejność

1 Naki Olsztyn

2 Talent Białystok

3 Silas Kazlu Ruda

4 Jagiellonia Białystok

5 Huragan Morąg

6 Stomil Olsztyn

.Skład NAKI: Gotowski Konrad, Dymerski Filip, Chojnowski Jakub, Nakielski Szymon, Kapuściński Jakub, Rytelewski Łukasz, Zielski Kacper, Korostyński Michał, Wasilewski Kacper oraz Mazurek Hubert.

W równolegle rozgrywanym turnieju pocieszenia w meczu finałowym NAKI II wygrało z Talentem II Białystok

{AdmirorGallery}kazlu1{/AdmirorGallery}

W Działdowie też Naki

W tym samym czasie w Działdowie odbył się Ogólnopolski Turniej dla zawodników urodzonych w roczniku 2003. W imprezie wzięło udział 10 zespołów w tym: Legia Warszawa i Zawisza Bydgoszcz. W tym turnieju ponownie wysoką klasę pokazało NAKI Olsztyn. W finale spotkały się niespodziewanie NAKI I i NAKI II, lepszy okazał się pierwszy zespól pokonując swoich kolegów 2-0. Najlepszym bramkarzem podobnie jak w Ełku został bramkarz NAKI I Olsztyn Maciej Roman. Skład Naki I Olsztyn: Cyprian Hłasko, Kacper Bera, Miłosz Siudak, Kuba Skalski, Kacper Chojnowski, Karol Domagalski, Kacper Paszkowski, Maciek Jaworski, Marek Szybanow, Kacper Okoniewski, Maciej Samoraj     Skład NAKI II Olsztyn: Kacper Chabko, Nikodem Florczak, Konrad Gawryś, Jakub Hryniewicz, Szymon Łysek, Mateusz Michalski, Tymoteusz Konrad, Paweł Baranowski, Maciej Roman, Dawid Kraśniewski

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x