Constract zgodnie z planem – Efektowny finisz

Po niezbyt udanym występie w Warszawie zespół Constractu poważnie potraktował następny mecz i w niedzielę (10 października) pokonał we własnej hali LLLS Team Lębork 6:2 (3:1). Gospodarze panowali nad sytuacją, bardzo szybko zdobyli dwie bramki i choć ambitni goście stawiali opór wygrali dość pewnie. Zwłaszcza ostatnia była bardzo efektowna, bowiem padły w niej aż trzy bramki.

Constract Lubawa – LLLS Team Lębork 6:2 (3:1)

1:0 – Bartłomiej Piórkowski (2), 2:0 – Luan (4), 2:1 – Silva (8), 3:1 – Grubalski (15), 4:1 – Sebastian Grubalski (35), 4:2 – Gomes, 5:2 – Jakub Raszkowski (40), 6:2 – Jakub Raszkowski (40)

KS Constract Lubawa: Casagrande – Madziąg, Sendlewski, Kaniewski, Andre Luiz, Sebastian Grubalski, Piórkowski, Silva, Kriezel, Ossowski, Luan, Raszkowski, Mesa.

LSSS Team Lębork: Burglin – Łapigrowski, Gniba, P. Laskowski, Witkowski, Gomez, Monteiro, Kolesnik, Lange, Silva, D. Laskowski

Po czterech minutach było 2:0 dla lubawian, którzy potem nieco zwolnili. Wykorzystali to przeciwnicy zdobywając kontaktową bramkę. To zawsze stwarza pewne zagrożenie, dlatego więcej spokoju wprowadził gol, którego strzelcem był w 15 min. Sebastian Grubalski. Wynik 3:1 utrzymywał się bardzo długo. Dopiero w 35 min, ponownie Sebastian Grubalski podwyższył na 4:1. Goście walczyli i w ostatniej minucie pokonali bramkarza Constractu, co zezłościło gospodarzy i Jakub Raszkowski w krótkich odstępach czasu dwukrotnie wpisał się na listę strzelców ustalając wynik na 6:2.

Górnik Polkowice – Futsal Leszno 4:4