Derby w Dajtkach – OKS 1945 piknikowo – W Elblągu nareszcie!

Olimpia Elbląg po raz pierwszy wystąpiła w nowym sezonie na własnym boisku i od razu zainkasowała komplet punktów.,pokonując Poloine Bytom 2:1.To  historyczne zwycięstwo na zapleczu ekstraklasy. Sukces przyszedł w miarę łatwo, choć gospodarze dali sobie strzelić bramkę i w końcówce było dość nerwowo. Sobota w Olsztynie upłynęła pod znakiem pikniku z okazji jubileuszu klubu, w meczu II-ligowym z Motorem też było piknikowo. Wynik 0:0 trudno jednak zaakceptować, gdy się myśli o wyższych celach. A może się nie myśli…W zawsze ciekawych derbach juniorzy młodsi OKS 1945 pokonali Warmię 7:0, starsi zremisowali 2:2.

 

Derby w Dajtkach:

OKS 1945 Olsztyn – Warmia Olsztyn 7:0 (juniorzy młodsi) 2:2 (juniorzy starsi)

Olimpia Elbląg – Polonia Bytom 2:1 (2:0)

1:0 – Marcin Pacan (6), 2:0 – Bartosz Iwan (45), 2:1 – Jakub Świerczok (85)

Olimpia Elbląg: Stodoła, Szary, Pacan, Staniek (61 Lubenow), Wojciechowski, Zaniewski, Matwijów, Sierant, Kaczmarczyk, Kołodziejski, Iwan (55 Banasiak 85 Dremluk)

Czerwone kartki: Marcin Staniek (Olimpia 63), Marcin Dziewulski (Polonia 60)

 

OKS 1945 Olsztyn – Motor Lublin 0:0

OKS 1945: Skiba, Baranowski, Sendrowski (46 Remisz), Bucholc, Szaraniec, Świderski (70 Stefanowicz), Głowacki, Jegliński, Kun, Filipek (65 Bartosiewicz), Suchocki

 

I liga

KS Polkowice – Piast Gliwice 0:2

Sandecja Nowy Sącz – Warta Poznań 0:3

Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Pogoń Szczecin 1:1

Olimpia Elbląg – Polonia Bytom 2:1

Olimpia Grudziądz – Arka Gdynia 0:0

Ruch Radzionków – Wisła Płock1:0

Flota Świnoujście – Zawisza Bydgoszcz 1:2

Dolcan Ząbki – GKS Katowice 0:0

Kolejarz Stróże – Bogdanka Łęczna 1:2

 Tabela

1. Piast Gliwice 6 13 4 1 1 11-5

2. Termalica Bruk-Bet Nieciecza 6 12 3 3 0 7-3

3. Zawisza Bydgoszcz 6 12 3 3 0 6-3

4. Pogoń Szczecin 6 11 3 2 1 9-5

5. Bogdanka Łęczna 6 10 3 1 2 7-5

6. Dolcan Ząbki 6 9 2 3 1 7-5

7. Ruch Radzionków 6 8 2 2 2 7-7

8. Kolejarz Stróże 6 8 2 2 2 7-7

9. Flota Świnoujście 6 8 2 2 2 6-4

10. Warta Poznań 6 8 2 2 2 6-5

11. Wisła Płock 6 8 2 2 2 7-7

12. Arka Gdynia 6 6 1 3 2 6-8

13. Olimpia Grudziądz 6 6 1 3 2 4-5

14. Olimpia Elbląg 6 6 1 3 2 5-8

15. GKS Katowice 6 5 0 5 1 4-5

16. Polonia Bytom 6 4 1 1 4 4-10

17. Sandecja Nowy Sącz 6 4 1 1 4 7-11

18. KS Polkowice 6 3 0 3 3 3-10

 

II liga

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Pelikan Łowicz 1:0

Okocimski KS Brzesko – Puszcza Niepołomice 0:0

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Resovia 0:0

OKS 1945 Olsztyn – Motor Lublin 0:0

Stal Rzeszów – Stal Stalowa Wola 0:0

Garbarnia Kraków – Znicz Pruszków 1:1

Pogoń Siedlce – Wisła Puławy 4:1

Sokół Sokółka – Wigry Suwałki 0:2

 Tabela

1. Okocimski KS Brzesko 6 14 4 2 0 8-1

2. Jeziorak Iława 5 12 4 0 1 9-4

3. Motor Lublin 6 11 3 2 1 9-7

4. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6 9 2 3 1 7-4

5. Pogoń Siedlce 5 9 3 0 2 9-5

6. Stal Rzeszów 6 9 2 3 1 6-4

7. OKS 1945 Olsztyn 6 8 2 2 2 6-9

8. Puszcza Niepołomice 6 8 1 5 0 3-2

9. Stal Stalowa Wola 5 8 2 2 1 7-3

10. Pelikan Łowicz 6 7 2 1 3 8-9

11. Znicz Pruszków 5 6 1 3 1 6-4

12. Wisła Puławy 4 5 1 2 1 7-7

13. Garbarnia Kraków 5 5 1 2 2 5-10

14. Wigry Suwałki 5 4 1 1 3 3-5

15. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 6 4 1 1 4 4-13

16. Resovia 6 3 0 3 3 0-3

17. Sokół Sokółka 6 2 0 2 4 4-11

 

III liga

 Granica Kętrzyn – Motor Lubawa 0:2

Orzeł Kolno – ŁKS 1926 Łomża 2:2

Olimpia 2004 Elbląg – Czarni Olecko 4:0

Olimpia Zambrów – MKS Korsze 5:2

Huragan Morąg – Pogoń Łapy 6:2

Start Działdowo – Concordia Elbląg 1:2

Zatoka Braniewo – Mrągowia Mrągowo 2:3

Warmia Grajewo – Dąb Dąbrowa Białostocka M 3:1

 Tabela

1. ŁKS 1926 Łomża 3 7 2 1 0 6-2

Orzeł Kolno 3 7 2 1 0 6-2

3. Olimpia 2004 Elbląg 3 7 2 1 0 8-3

4. Concordia Elbląg 3 7 2 1 0 5-2

5. Huragan Morąg 3 6 2 0 1 9-6

6. Motor Lubawa 3 6 2 0 1 3-3

7. Olimpia Zambrów 3 5 1 2 0 5-2

8. Mrągowia Mrągowo 3 4 1 1 1 5-5

9. Start Działdowo 3 4 1 1 1 3-3

10. Warmia Grajewo 3 4 1 1 1 5-4

11. Dąb Dąbrowa Białostocka 3 3 1 0 2 5-4

12. Granica Kętrzyn 3 3 1 0 2 3-3

13. Zatoka Braniewo 3 1 0 1 2 4-9

Pogoń Łapy 3 1 0 1 2 4-9

15. MKS Korsze 3 1 0 1 2 3-9

16. Czarni Olecko 3 0 0 0 3 0-8

 

IV liga

Barkas Tolkmicko – Sokół Ostróda 1:2

Mamry Giżycko – Znicz Biała Piska 0:1

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – GKS Wikielec 3:2

Vęgoria Węgorzewo – Płomień Ełk 1:3

Mazur Ełk – Tęcza Biskupiec 2:2

Polonia Pasłęk – Rominta Gołdap 2:0

OKS 1945 II Olsztyn – Pisa Barczewo 1:1

Start Nidzica – Błękitni Pasym 0:2

 Tabela

1 Znicz Biała Piska 3 9 3 0 0 9-2

2. Płomień Ełk 3 7 2 1 0 5-1

3. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3 7 2 1 0 6-3

4. Pisa Barczewo 3 7 2 1 0 6-2

5. Błękitni Pasym 3 6 2 0 1 9-4

6. Sokół Ostróda 3 6 2 0 1 7-6

7. Tęcza Biskupiec 3 4 1 1 1 5-5

8. OKS 1945 II Olsztyn 3 4 1 1 1 5-8

9. Barkas Tolkmicko 3 3 1 0 2 7-5

10. Start Nidzica 3 3 1 0 2 4-5

11. Vęgoria Węgorzewo 3 3 1 0 2 3-6

Polonia Pasłęk 3 3 1 0 2 3-6

13. Mazur Ełk 3 2 0 2 1 3-6

14. Mamry Giżycko 3 1 0 1 2 1-4

15. GKS Wikielec 3 1 0 1 2 3-10

16. Rominta Gołdap 3 1 0 1 2 2-5

 

Klasa okręgowa I

Zryw Jedwabno – Granica Bezledy 2:1

MKS Szczytno – Kłobuk Mikołajki 0:3

Błękitni Orneta – Polonia Lidzbark Warmiński 3:2

DKS Dobre Miasto – GLKS Jonkowo 1:0

Omulew Wielbark – Mazur Pisz  4:0

Orlęta Reszel – Łyna Sępopol 1:0

Wilczek Wilkowo – Warmia Olsztyn 4:1

Victoria Bartoszyce – MKS Jeziorany 2:0

Tabela

1. Orlęta Reszel 3 9 3 0 0 11-0

2. DKS Dobre Miasto 3 9 3 0 0 11-1

3. Kłobuk Mikołajki 3 9 3 0 0 8-1

4. Victoria Bartoszyce 3 6 2 0 1 5-4

5. Zryw Jedwabno 3 6 2 0 1 4-3

6. Omulew Wielbark 3 6 2 0 1 7-2

7. MKS Jeziorany 3 6 2 0 1 5-4

8. Błękitni Orneta 3 5 1 2 0 4-3

9. GLKS Jonkowo 3 4 1 1 1 3-1

10. Wilczek Wilkowo 3 4 1 1 1 7-9

11. Polonia Lidzbark Warmiński 3 3 1 0 2 6-5

12. Granica Bezledy 3 1 0 1 2 5-9

13. Mazur Pisz 3 1 0 1 2 1-11

14. Łyna Sępopol 3 0 0 0 3 0-6

15. Warmia Olsztyn 3 0 0 0 3 3-12

16. MKS Szczytno 3 0 0 0 3 0-9

 

Klasa okręgowa II

Iskra Narzym – Olimpia II Elbląg 1:11

Olimpia Olsztynek – Orzeł Janowiec Kościelny 4:0

Concordia II Elbląg – Tęcza Miłomłyn 2:1

Warmiak Łukta – Grunwald Gierzwałd 3:1

Osa Ząbrowo – Syrena Młynary  2:0

Kormoran Zwierzewo – GKS Stawiguda 1:4

Polonia Iłowo – Ewingi Zalewo 0:2

Ossa Biskupiec Pomorski – Zamek Kurzętnik 1:1

 Tabela

1. Olimpia II Elbląg 3 9 3 0 0 21-4

2. GKS Stawiguda 3 7 2 1 0 9-3

3. Warmiak Łukta 3 7 2 1 0 8-4

4. Olimpia Olsztynek 3 7 2 1 0 7-2

5. Ewingi Zalewo 3 7 2 1 0 3-0

6. Concordia II Elbląg 3 6 2 0 1 5-3

7. Polonia Iłowo 3 4 1 1 1 3-2

8. Osa Dąbrowo 3 4 1 1 1 2-3

9. Zamek Kurzętnik 3 4 1 1 1 5-7

10. Syrena Młynary 3 3 1 0 2 2-5

11. Orzeł Janowiec Kościelny 3 3 1 0 2 4-10

12. Ossa Biskupiec Pomorski 3 2 0 2 1 1-5

13. Tęcza Miłomłyn 3 1 0 1 2 3-5

14. Iskra Narzym 3 1 0 1 2 3-14

15. Grunwald Gierzwałd 3 1 0 1 2 4-8

16. Kormoran Zwierzewo 3 0 0 0 3 4-9

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x