Determinacja Jezioraka i Olimpii nagrodzone – Znów blamaż OKS-u

Wszystko dobre co się dobrze kończy. Piłkarze Olimpii Elbląg fatalnie rozpoczęli mecz w Sokółce i po 18 minutach przegrywali 0:2. A jednak wrócili do domu z kompletem punktów. Potrafili się podnieść, zdobyć trzy bramki, nie wykorzystując przy tym rzutu karnego. Po postu zagrali odważnie i wreszcie skutecznie w ataku.  Jeziorak  w niedzielnym meczu też walczył do końca i w ostatniej chwili zdobył trzy bezcenne punkty, pokonując Stal Rzeszów 2:1. Odwrotnie OKS 1945, który przegrał w Lublinie, a przecież Motor zamykał ligowa tabelę. Naprawdę szkoda słów.

 

 

Jak grali nasi II-ligowcy

Motor Lublin – OKS Olsztyn 1:0 (0:0)

1:0Bortniczuk (54).

OKS 1945 Olsztyn: Gikiewicz – Koprucki, Sędrowski, Bucholc, Kowalski, Michałowski (78 Filipek), Paweł Głowacki, Tunkiewicz, Piotr Głowacki, Miłkowski (65 Tumicz), Renusz (63 Suchocki).

Sokół Sokółka – Olimpia Elbląg 2:3 (2:2)

1:0-Bartosz Kraśnikowski (12), 2:0- Kamil Wojtkielewicz (17), 2:1-Anton Kolosom (21), 2:2-Mateusz Kołodziejski (45), 2:3-Kamil Jackiewicz (48)

Olimpia Elbląg: Sobański, Żuraw  (86 Liszko), Chrzanowski, Dremliuk, Loda, Bułka, Lubenov (79 Byrski), Matwiejów, Kołodziejski (81 Łukasz Pietroń), .Jackiewicz, .Kolosov (53 Michał Pietroń)

Jeziorak Iława – Stal Rzeszów 2:1 (1:0)

1:0-Piotr Piceluk (9), 1:1-Wojciech Reiman (53), 2:1-remigiusz Sobociński (89)

Jeziorak Iława: Imianowski, Zakierski, Rzeźnikiewicz, Kalkowski, Sedlewski, Kuśnierz (63 Dymowski), Jackiewicz, Piceluk (75 Kowalski), Kretow (72 Kuciński), Zubrzycki, Sobociński

 

Inne wyniki:

GLKS Nadarzyn – Stal Stalowa Wola 1:1-Bartłomiej Dydo 10 (s) – Krystian Getinger 79

Puszcza Niepołomice – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:0

Pelikan Łowicz – Wisła Płock 2:2-Damian Kosiorek 7, Krzysztof Brodecki 72 – Marcin Pacan 6, Tomasz Bekas 45

Start Otwock – Okocimski KS Brzesko 2:1- Mikołaj Tokaj 56, Mateusz Pawłowicz 78 (s) – Rafał Gil 50

Ruch Wysokie Mazowieckie – Znicz Pruszków 1:1-Arkadiusz Żaglewski 31 – Maciej Rybaczuk 59

Resovia – Wigry Suwałki 1:1-Dariusz Kantor 34 – Sebastian Świerzbiński 40 (k)

 

1. Znicz Pruszków 16 28 7 7 2 22-15 6 1 0 14-5

2. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 16 28 7 7 2 18-9

3. Wisła Płock 16 27 8 3 5 29-23

4. Stal Stalowa Wola 16 25 7 4 5 17-13

5. Olimpia Elbląg 16 25 6 7 3 15-11

6. Stal Rzeszów 16 23 6 5 5 24-21

7. Wigry Suwałki 16 23 4 11 1 19-14

8. Pelikan Łowicz 16 23 5 8 3 20-15

9. Jeziorak Iława 16 22 6 4 6 15-18

10. Okocimski KS Brzesko 16 21 5 6 5 16-16

11. Resovia 16 21 5 6 5 17-12

12. Sokół Sokółka 16 20 4 8 4 15-17

13. GLKS Nadarzyn 16 20 5 5 6 15-18

14. Ruch Wysokie Mazowieckie 16 20 5 5 6 17-20

15. OKS 1945 Olsztyn 16 17 3 8 5 19-23 2 5

16. Start Otwock 16 16 4 4 8 24-29

17. Motor Lublin 16 10 2 4 10 7-25

18. Puszcza Niepołomice 16 10 2 4 10 12-22

 

III liga

Vęgoria Węgorzewo – Czarni Olecko 1:3-Michał Sadłos 70 (k) – Kamil Szarnecki 25, 75, Daniel Bogdanowicz 78

Start Działdowo – Zatoka Braniewo 2:1-Sebastian Łukaszewski 75, Krzysztof Pieckowski 87 – Tomasz Chądzyński 70 (s)

Motor Lubawa – Huragan Morąg 1:2-Christian Klein 19 – Tomasz Szawara 27 (k), Rafał Gagat 85 Pogoń Łapy – Wissa Szczuczyn 7 listopada, 14:00

Mrągowia Mrągowo – Dąb Dąbrowa Białostocka 0:0

Mazur Ełk – Concordia Elbląg 2:1-Paweł Chwaszczewski 7, 50 – Mateusz Szmydt 55 Warmia Grajewo – Promień Mońki 2:2-Daniel Tuzinowski 6, Konrad Kowalko 90 – Leszek Zawadzki 41, Karol Kosiński 48

Olimpia Zambrów – MKS Korsze 5:1-Wojciech Kobeszko 9, 33, 45, Jarosław Modzelewski 77, Rafał Szczepanik 87 – Paweł Sawicki 27

Pogoń Łapy – Wissa Szczuczyn 1:0-Piotr Hryniuk 80

 

1. Huragan Morąg 15 33 10 3 2 23-12

2. Olimpia Zambrów 15 28 8 4 3 25-12

3. Concordia Elbląg 15 25 7 4 4 24-18

4 Pogoń Łapy          15 24 7 3 5 15:10

5. Warmia Grajewo 15 22 6 4 5 21-22

6. Czarni Olecko 15 22 7 1 7 20-17

7. Dąb Dąbrowa Białostocka 15 21 6 3 6 15-15

8. Start Działdowo 15 20 4 8 3 16-11

9. Mazur Ełk 15 20 5 5 5 21-18

10. Motor Lubawa 15 20 5 5 5 16-19

11. Zatoka Braniewo 15 19 5 4 6 17-21

12. Mrągowia Mrągowo 15 17 5 2 8 10-13

13. Vęgoria Węgorzewo 15 16 4 4 7 19-27

14. Wissa Szczuczyn 15 15 3 6 6 12-16

15. Promień Mońki 15 14 3 5 7 14-20

16. MKS Korsze 15 12 3 3 9 13-30

 

IV liga

Błękitni Pasym – Tęcza Biskupiec 3:0

OKS 1945 II Olsztyn – GKS Wikielec 4:3

Rominta Gołdap – Granica Kętrzyn 0:1

Start Nidzica – Olimpia 2004 Elbląg  2:0

Błękitni Orneta – Płomień Ełk 0:4

Pisa Barczewo – MKS Szczytno 5:1

Polonia Pasłęk – Olimpia Olsztynek 1:0

Zamek Kurzętnik – Sokół Ostróda 1:9

 

1. Granica Kętrzyn 15 43 14 1 0 48-10

2. Olimpia 2004 Elbląg 15 35 11 2 2 31-8

3. Płomień Ełk 15 32 10 2 3 35-10

4 OKS 1945 II Olsztyn 15 31 9 4 2 32:17

5. Start Nidzica 15 30 9 3 3 19-10

6. Pisa Barczewo 15 22 7 1 7 15-17

7. GKS Wikielec 15 21 6 3 6 19-20

8. Błękitni Pasym 15 21 6 3 6 20-22

9. Sokół Ostróda 15 18 5 3 7 26-23

10. MKS Szczytno 15 17 5 2 8 20-25

11. Polonia Pasłęk 15 17 5 2 8 13-30

12. Rominta Gołdap 15 16 5 1 9 19-25

13. Tęcza Biskupiec 15 15 5 0 10 26-43

14. Błękitni Orneta 15 14 4 2 9 21-33

15. Olimpia Olsztynek 15 7 2 1 12 9-25

16. Zamek Kurzętnik 15 5 1 2 12 9-44

 

Klasa okręgowa I

 Orlęta Reszel – Polonia Lidzbark Warmiński 5:1

Łyna Sępopol – Omulew Wielbark 2:3

Jurand Barciany – MKS Jeziorany  0:2

DKS Dobre Miasto – Victoria Bartoszyce 0:0

Granica Bezledy – Warmia Olsztyn 2:5

Mamry Giżycko – Znicz Biała Piska 1:5

Leśnik Nowe Ramuki – GLKS Jonkowo 0:5

Mazur Pisz – Wilczek Wilkowo 1:1

  

1. Znicz Biała Piska 15 41 13 2 0 44-12

2. Mamry Giżycko 15 33 10 3 2 38-18

3. DKS Dobre Miasto 14 30 9 3 2 39-12

4. Omulew Wielbark 15 26 8 2 5 30-29

5. MKS Jeziorany 15 24 7 3 5 26-22

6. Orlęta Reszel 15 23 7 2 6 32-22

7. Łyna Sępopol 15 21 6 3 6 33-26 3

8. GLKS Jonkowo 15 21 7 0 8 33-36

9. Wilczek Wilkowo 15 19 5 4 6 28-25

10. Victoria Bartoszyce 15 19 5 4 6 31-21

11. Mazur Pisz 15 18 5 3 7 17-20

12. Polonia Lidzbark Warmiński 14 18 6 0 8 20-30

13. Warmia Olsztyn 15 17 4 5 6 24-33

14. Granica Bezledy 15 15 4 3 8 18-29

15. Jurand Barciany 15 8 2 2 11 21-52

16. Leśnik Nowe Ramuki 15 4 1 1 13 13-60

 

Klasa okręgowa II

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Unia Susz  3:1

Tęcza Miłomłyn -MGKS Tolkmicko 1:7

Osa Ząbrowo – Grunwald Gierzwałd 2:1

Concordia II Elbląg – Ewingi Zalewo 3:0

GKS Stawiguda – Ossa Biskupiec Pomorski 2:0

Warmiak Łukta – Orzeł Janowiec Kościelny 4:2

Kormoran Zwierzewo – Syrena Młynary 1:0

Wel Lidzbark – Polonia Iłowo 2:1

 

1. MGKS Tolkmicko 15 39 12 3 0 42-8

2. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 15 33 10 3 2 43-9

3. Warmiak Łukta 15 30 10 0 5 32-18

4. Ewingi Zalewo 15 23 7 2 6 17-17

5. Orzeł Janowiec Kościelny 15 22 6 4 5 26-24

6. Syrena Młynary 15 21 6 3 6 20-19

7. Polonia Iłowo 15 20 6 2 7 19-23

8. Tęcza Miłomłyn 15 20 6 2 7 19-28

9. Osa Ząbrowo 15 20 5 5 5 13-18

10. GKS Stawiguda 15 20 5 5 5 21-21

11 Concordia II Elbląg 15 19 6  1  8 28:36

12. Ossa Biskupiec Pomorski 15 16 4 4 7 14-23

13. Wel Lidzbark 15 15 4 3 8 18-36

14. Grunwald Gierzwałd 15 14 2 8 5 21-30

15. Kormoran Zwierzewo 15 12 3 3 9 12-27

16. Unia Susz 15 11 3 2 10 17-25

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x