Dziś (piątek) o godz. 11 w Ostródzie rewanż z Walią – Zrób fajne zdjęcie, a nie pożałujesz!

Dziś (piątek o godz. 11:00) na Stadionie Miejskim w Ostródzie przy ul. 3 Maja 19 rozpocznie się rewanżowe spotkanie reprezentacji Polski U-15 z rówieśnikami z Walii. Dwa dni temu Polacy przy blasku jupiterów wygrali pierwszy mecz 2:0. Również dziś liczymy na zwycięstwo naszej kadry. Do tej pory Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej rozdał już blisko cztery tysiące wejściówek! Zawodnicy bardzo liczą na wsparcie kibiców, w środowym spotkaniu to się sprawdziło

 

UWAGA KONKURSY!

I jeszcze o konkursie fotograficznym organizowanym przez W-MZPN Aby wziąć w nim udział wystarczy przysłać zdjęcie z jednego z meczów Polska – Walia. Najlepsze z pierwszego meczu nagrodzimy oficjalną piłką reprezentacji Polski z podpisami młodych piłkarzy, a autor najlepszego zdjęcia z drugiego meczu otrzyma podpisaną przez młodych kadrowiczów oficjalną koszulkę naszej reprezentacji. Pozostałe najlepsze uzasadnienia i zdjęcia nagrodzimy pamiątkowymi gadżetami PZPN i reprezentacji Polski. Zdjęcia należy przesyłać do dnia 24 kwietnia na adres e-mail: konkurs@wmzpn.pl podając w ich treści imię, nazwisko i numer telefonu w celu ułatwienia kontaktu przy odbiorze nagród.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x