Emocjonujące derby Naki – Bez taryfy ulgowej, każdy się starał

Na boisku ze sztuczną trawa w Dajtkach w Olsztynie odbyły się wielkie derby Szkółki Piłkarskiej NAKI.  Na przeciwko siebie stanęły zespoły trenera Mariusza Goławskiego i Dariusza Sułkowskiego. Mecz był bardzo emocjonujący. Oba zespoły zagrały bardzo dobre zawody nikt nie odpuszczał. Derby są wyzwaniem dla chłopców w każdy chciał zaprezentować się z jak najlepszej strony.

W pierwszej połowie dużo lepiej wypadli piłkarze Naki 98, strzelając dwie bramki (Konrad Juraniec). W drugiej części mecz się wyrównał i obie drużyny miały szansę na strzelenie kilku bramek, lecz razili nieskutecznością. Pięć minut przed końcem bramkę kontaktową strzelił zawodnik Naki 99 Paweł Kapusta. Końcówka była bardzo nerwowa, ale wynik nie uległ zmianie i mecz zakończył się wynikiem 2-1 dla Naki 98.

Po drugiej  kolejce Naki 98 zostało liderem grupie III w ligi trampkarza młodszego. Ponieważ w pierwszej zawodnicy tego zespołu kolejce wygrali wysoko z Tęczą Biskupiec 10-0 po bramkach: Adama Zglińskiego (2) , Konrada Jurańca (2), Dawida Pawełczaka (2), Bartosza Salwowskiego, Wiktora Gawła, Jakuba Nowakowskiego i Sebastian Strucha.