Finał wojewódzki Turnieju im. M. Wielgusa – Naki i Wydminy graja dalej!

W Dobrym Mieście odbyły się finałowe rozgrywki piłkarskie Turnieju im. Marka Wielgusa. Jest to impreza dla zawodniczek i zawodnicków rocznika 2000. Ostatecznie w decydujących grach uczestniczyło 31 „szóstek” (19 chłopców i 12 dziewcząt). Trofea na szczeblu regionalnym zdobyli: piłkarze UKS Naki Olsztyn i zawodniczki LUKS Wydminy. Drużyny te reprezentować nas będą w finałowym turnieju krajowym w Kielcach (16-18 września).

 

 W finale UKS Naki pokonał Hobby Ostróda 3:2. Trzecie miejsce zajęli piłkarze Ironman Iława pokonując SP 1 Olecko.

W meczu o pierwsze miejsce rywalizacji dziewcząt LUKS Wydminy wygrał z Zawiszakami Wiśniewo 5:3. Trzecia lokatę wywalczyły piłkarki Sokoła Biała Piska, które zwyciężyły Surmę Barczewo 1:0.

 

Dokumentacja turnieju

 

Grupy: A B C D – chłopcy

Grupy: E F G H – dziewczęta

 

A SP 2 Dobre Miasto Sp Nr 1 Olecko 2:2

B UKS Rona 03 Ełk UKS Naki Olsztyn 1:8

C UKS Start Kruklanki SP Kojoty Elbląg 1:3

D LUKS Bobry Kocioł DuŜy SP Lidzbark 3:0

E Surma Barczewo UKS Trójka SP 3 Olecko 3:0

F LUKS Kormoran Brzydowo Kamciaki Mroczno 2:0

G LUKS Sport z Kulturą Wydminy SP Iłowo Osada 3:0

H UKS Sokół Biała Piska SP 2 Bisztynek 3:0

A Barkas SP Tolkmicko SP Olsztynek 1:5

B SP 1 Gołdap SP 3 Szczytno 6:0

C Hobby Ostróda UKS Zryw Ketrzyn 6:1

D SP Iron Man Iława UKS Jedynka Nidzica 6:0

E SP Iron Man Iława SP 1 Ostróda 3:1

F Zawiszanki Waśniewo SP 3 Szczytno 7:0

G SP Iłowo Osada SP 3 Godkovia 0:3

H SP 2 Bisztynek UKS Zryw Kętrzyn 1:0

A SP 2 Dobre Miasto SP 2 Górowo Iławeckie 5:3

B UKS Rona 03 Ełk Don Bosco Ostróda 2:1

C UKS Start Kruklanki UKS Hetman Baranowo 1:7

D LUKS Bobry Kocioł DuŜy SP Iron Man Iława 0:3

E Surma Barczewo SP Iron Man Iława 0:0

F LUKS Kormoran Brzydowo Zawiszanki Waśniewo 4:8

A Sp Nr 1 Olecko Barkas SP Tolkmicko 3:1

B UKS Naki Olsztyn SP 1 Gołdap 4:2

C SP Kojoty Elbląg Hobby Ostróda 1:3

D SP Lidzbark UKS Jedynka Nidzica 3:5

E UKS Trójka SP 3 Olecko SP 1 Ostróda 0:3

F Kamciaki Mroczno SP 3 Szczytno 0:3

G LUKS Sport z Kulturą Wydminy SP 3 Godkovia 3:1

H UKS Sokół Biała Piska UKS Zryw Kętrzyn 5:0

A SP Olsztynek SP 2 Dobre Miasto 1:3

B SP 3 Szczytno UKS Rona 03 Ełk 0:4

C UKS Zryw Ketrzyn UKS Start Kruklanki 4:2

D LUKS Bobry Kocioł DuŜy UKS Jedynka Nidzica 1:0

E Surma Barczewo SP 1 Ostróda 6:1

A SP 2 Górowo Iławeckie Sp Nr 1 Olecko 1:0

B Don Bosco Ostróda UKS Naki Olsztyn 1:6

C UKS Hetman Baranowo SP Kojoty Elbląg 4:0

D SP Lidzbark SP Iron Man Iława 0:7

E UKS Trójka SP 3 Olecko SP Iron Man Iława 0:3

F Kamciaki Mroczno Zawiszanki Waśniewo 0:8

A Barkas SP Tolkmicko SP 2 Dobre Miasto 0:1

B SP 1 Gołdap UKS Rona 03 Ełk  4:3

C Hobby Ostróda UKS Start Kruklanki 4:1

A SP Olsztynek Sp Nr 1 Olecko 2:3

B SP 3 Szczytno UKS Naki Olsztyn 0:8

C UKS Zryw Ketrzyn SP Kojoty Elbląg 3:2

A SP 2 Górowo Iławeckie Barkas SP Tolkmicko 4:0

F SP 3 Szczytno LUKS Kormoran Brzydowo 1:2

B Don Bosco Ostróda SP 1 Gołdap 1:2

C UKS Hetman Baranowo Hobby Ostróda 5:1

A SP Olsztynek SP 2 Górowo Iławeckie 2 1

B Don Bosco Ostróda SP 3 Szczytno 4:1

C UKS Hetman Baranowo UKS Zryw Ketrzyn 3:1

 Tabele

Grupa A

1 SP 2 Dobre Miasto   10   11 – 6

2 Sp Nr 1 Olecko  7   8 – 6

3 SP 2 Górowo Iławeckie  6   9 – 7

4 SP Olsztynek   6   9 – 8

5 Barkas SP Tolkmicko   0    2 – 13

 

Grupa B

1 UKS Naki Olsztyn  12   26 – 4

2 SP 1 Gołdap   9   14 – 8

3 UKS Rona 03 Ełk    6   10 – 13

4 Don Bosco Ostróda   3    7 – 11

5 SP 3 Szczytno 0    1 – 22

 

Grupa C

1 UKS Hetman Baranowo   12  19 – 3

2 Hobby Ostróda   9  14 – 8

3 UKS Zryw Ketrzyn   6   9 – 13

4 SP Kojoty Elbląg   3    6 – 11

5 UKS Start Kruklanki   0   5 – 18

 

Grupa D

1 SP Iron Man Iława 9  16 – 0

2 LUKS Bobry Kocioł Duży 6  4 – 3

3 UKS Jedynka Nidzica 3   5 – 10

4  SP Lidzbark  0   3 – 15

 

Grupa E

1 Surma Barczewo  7  9 – 1

2 SP Iron Man Iława  7  6 – 1

3 SP 1 Ostróda  3   5 – 9

4 UKS Trójka SP 3 Olecko   0  0 – 9

 

Grupa F

1 Zawiszanki Waśniewo  9  23 – 4

2 LUKS Kormoran Brzydowo  6   8 – 9

3 SP 3 Szczytno   3  4 – 9

4 Kamciaki Mroczno   0   0 – 13

 

Grupa G

1 LUKS Sport z Kulturą Wydminy   6  6 – 1

2 SP 3 Godkovia   3  4 – 3

3 SP Iłowo Osada   0   0 – 6

 

Grupa H

1UKS Sokół Biała Piska 6  8 – 0

2SP 2 Bisztynek     3    1 – 3

3UKS Zryw Kętrzyn   0  0 – 6

 

Chłopcy

 

Ćwierćfinały 

 SP 2 Dobre Miasto Sp Nr 1 Olecko 0:0 karne 3-2

UKS Naki Olsztyn – SP 1 Gołdap 9:1

UKS Hetman Baranowo – Hobby Ostróda 3:5

SP Iron Man Iława – LUKS Bobry Kocioł Duży 5:1

 

Półfinały

Sp Nr 1 Olecko – Hobby Ostróda 3:3 karne 0-1

UKS Naki Olsztyn – SP Iron Man Iława 3:0

 

o 3 miejsce

SP Iron Man Iława – Sp Nr 1 Olecko 5:1

Finał

UKS Naki Olsztyn – Hobby Ostróda 12:0

 

Dziewczęta

 

Półfinały

Surma Barczewo  LUKS Sport z Kulturą Wydminy 0:3

Zawiszanki Waśniewo – UKS Sokół Biała Piska 6:0

 

o 3 miejsce

Surma Barczewo – UKS Sokół Biała Piska 0:1

Finał

Zawiszanki Waśniewo – LUKS Sport z Kulturą Wydminy 3:5

 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE:
Najlepszy bramkarz turnieju: Dawid Mazurowski – SP Iron Man Iława
Najlepsza bramkarka turnieju: Natalia Suszko – LUKS Sport z Kulturą Wydminy
Najlepszy zawodnik turnieju: Igor Mazurek – UKS Naki Olsztyn
Najlepsza zawodniczka turnieju: Weronika Iwanowska – Zawiszanki Waśniewo

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x